Dyskusje

Moderators: Faflok, Wloczykij, lupus

Post Reply
User avatar
Karolus
Guild Master
Posts: 1114
Joined: Saturday, 30.12.2006, 13:35
GG: 0
Location: Marki

Dyskusje

Post by Karolus »

Pomysł super, nawet nie wiedziałem że tyle tego typu opowiadań zalega w zakamarkach forum.

Ciekawe czy po za odgrzebaniem staroci, pojawią się jakieś nowe teksty (na mnie się nie patrzcie ;)
User avatar
lupus
Radny
Posts: 340
Joined: Saturday, 24.04.2010, 19:17
GG: 5044666
Location: Świdnik

Re: Dyskusje

Post by lupus »

A to jeszcze nie wszystko. Jedno źródełko wyschło, ale wziąłem szpadelek i zacząłem kopać głębiej... opłaciło się. Niestety na uczelni dochodzi mi coraz więcej zajęć i jestem zmuszony spowolnić pracę. W miarę możliwości będę prezentował jej wyniki.
[...]Nie przyłączaj się do gildii PL bo jest najlepsza, ale dołącz do niej bo ty jesteś najlepszy. ~ VampireVorador
szogun
Gość

Re: Dyskusje

Post by szogun »

wow pomysł wygląda jak najbardziej ciekawie, przydala by się tylko jakaś motywacja dla PLek aby temat nie utknął w martwym punkcie <kopie sie sam w tylek>
User avatar
lupus
Radny
Posts: 340
Joined: Saturday, 24.04.2010, 19:17
GG: 5044666
Location: Świdnik

Re: Dyskusje

Post by lupus »

#GM from Karolus: omg... Lup, wlasnie otworzylem forum.....
(...)
#GM from Karolus: zauwazylem.... ale wykopac tsakei starocie nia forum, nonono
Ta reakcja Karola (odnośnie tego), chyba najlepiej świadczy o tym, że warto brnąć dalej w to. :D Mam nadzieję, że to nie pierwszy i nie ostatni raz kiedy kogoś czym zaskoczę.
[...]Nie przyłączaj się do gildii PL bo jest najlepsza, ale dołącz do niej bo ty jesteś najlepszy. ~ VampireVorador
User avatar
lupus
Radny
Posts: 340
Joined: Saturday, 24.04.2010, 19:17
GG: 5044666
Location: Świdnik

Re: Dyskusje

Post by lupus »

Pozwoliłem sobie trochę pociąć wątek ze screenami i opowiadaniami i w ten sposób wydzieliłem 2 nowe wątki: gnomi łucznicy i kilka rysunków od Jio.
Wybrałem te posty z tego względu, że wg mnie najbardziej wyróżniały się w starym wątku i szkoda by było żeby nie były zauważone, a mogło by się tak stać i chyba się tak działo z tego względu że pierwsze z tych dzieł znajdowało się dopiero w połowie wątku i wymagało niemałego samozaparcia aby nie zrezygnować z przeglądania i przebrnąć przez masę postów z już niestety nieaktualnymi linkami.
Mam nadzieję, że nikt nie będzie miał mi tego za złe. Jeśli pojawiły by się głosy sprzeciwu jestem w stanie to odkręcić.
[...]Nie przyłączaj się do gildii PL bo jest najlepsza, ale dołącz do niej bo ty jesteś najlepszy. ~ VampireVorador
Post Reply