Podanie

Rekrutacja znów otwarta!

Moderators: Faflok, Wloczykij, Thanatos

Rybus :)
Gość

Podanie

Post by Rybus :) »

Cześć mój użytkownik to Rybus. Naprawde mam na imię Arek, pochodze z miejscowosci niedaleko Olsztyna z Małdyt. Mam 15 lat interesuje sie grami MMORPG oraz innnymi. Lubie grać w EL i chciał bym być w PL. byłem w innej polskiej gildi PS. Gram nie całe 3 miesiące. Moje staty to ove:38, atak:29, def:31, mag:6, harv:28, manu:3, alch:16, pot:14, sum:5 i craf:0. Mam przeczytane sporo książek. Wybrałem PL bo jest to dobra i silna gildia i myślę, że ty mogę się rozwinąć. Będe aktywnie uczestniczyć w życiu gildi i myślę, że wniose do niej same pozytywy. Akceptuje wszystkie zasady PL. Jeszcze raz proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego postu:-).
User avatar
Jaclaw
PL-ka
PL-ka
Posts: 260
Joined: Saturday, 15.04.2006, 19:21

Post by Jaclaw »

kolegi nie znam więc jak się mam wypowiedzieć hmm pokazuj się czasami nam
"Don't hit a man when he's down -- kick him; it's easier."
So I open my door to my enemies
And I ask could we wipe the slate clean
But they tell me to please go fuck myself
You know you just can't win

Image
#GM from Creedka: Jac, kick meh hard plx plx plx
You kicked Creedka out of the guild!
User avatar
Anshar
PL-ka
PL-ka
Posts: 318
Joined: Thursday, 15.06.2006, 20:22
GG: 0
Location: Knurów, Śląskiem

Post by Anshar »

To nie ja. Zdania nie mam.
Image
User avatar
Ulrih
PL-ka
PL-ka
Posts: 401
Joined: Friday, 5.11.2004, 01:37
GG: 4285103
Location: nagły nawrót lata

Post by Ulrih »

Nie mam nic przeciwko.

Czemu odszedłeś od Pogromców Smoków?
Kedrigern
PL-ka
PL-ka
Posts: 223
Joined: Thursday, 10.08.2006, 15:56
GG: 0
Location: Gdańsk

Post by Kedrigern »

Właściwie to ja też nie mam nic przeciwko, ale podobnie jak koledzy nie wiem nic na twój temat poza tym co w podaniu, nigdy nie spotkałem nie widziałem na 44 ani żadnym innym kanale na którym bywam.

Może by na jakiś okres próbny ?
User avatar
CharlotteS
Radny
Posts: 982
Joined: Saturday, 6.11.2004, 23:24
GG: 0
Location: Charlottenburg

Post by CharlotteS »

Pogromcy Smoków? o.O ale nazwa

---

Też na razie nic nie mogę powiedziec na Twój temat. Sama nie miałam stycznosci a takze nic o Tobie nie slyszałam.
Einmal ist keinmal, says Tomas to himself. What happens but once, says the German adage, might as well not have happened at all.
If we have only one life to live, we might as well not have lived at all.


Milan Kundera, The Unbearable Lightness of Being
Rybus :)
Gość

Odpowiedz

Post by Rybus :) »

Od PS odeszłem bo było smętnie i nudno. W ostatnich czasach nikt sie nie logował i nie było z kim gadać. Poza tym sporo fajnych ludzi odeszło z gildi. Więc chciałem znaleść sobie lepszą gildie, w której cos sie dzieje. Wiele osób mnie mogło nie poznać ponieważ nie bywam za często na kanałach publicznych. Kilku ludzi mnie zna i może powiedzieć o mnie dobre zdanie. San nie wiem co mam więcej o sobie powiedziec. Żeby mnie poznać trzeba mnie znać. Jestem zawsze szczery i muwie prosto z mostu. Jeśli ktoś ma jakieś pytania to niech pisze do mnie na pm a na pewno odpowiem. Moim hobby jeśli to kogoś interesuje jest wędkarstwo. Lubie przebywać w grupie i mieć dużo przyjaciuł. Jestem spokojnym człowiekiem i nie szukam kłopotów. Jeśli macie pytania to odpowiem na forym. Cześć i do zobaczenia w EL. :-)
User avatar
masterpiter
PL-ka
PL-ka
Posts: 249
Joined: Sunday, 14.08.2005, 15:42
GG: 0
Location: Iława, 70 km od Olsztyna

Post by masterpiter »

A ja dam chlopakowi Tak, przynajmniej na okres probny( przez tydzien Ola wbije na nim z 4 lvle ortho-skilla ^^) =p

eMPi
Image
Image
Image
User avatar
Creedka
Guild Master
Posts: 2359
Joined: Saturday, 30.10.2004, 19:40
GG: 0
Location: Dublin

Post by Creedka »

MP wjechal mi na ambicje, to sie az wypowiem:P

Rybus :) wrote:Od PS odeszłem bo było smętnie i nudno. W ostatnich czasach nikt sie nie logował i nie było z kim gadać. Poza tym sporo fajnych ludzi odeszło z gildi. Więc chciałem znaleść sobie lepszą gildie, w której cos sie dzieje. Wiele osób mnie mogło nie poznać ponieważ nie bywam za często na kanałach publicznych. Kilku ludzi mnie zna i może powiedzieć o mnie dobre zdanie. San nie wiem co mam więcej o sobie powiedziec. Żeby mnie poznać trzeba mnie znać. Jestem zawsze szczery i muwie prosto z mostu. Jeśli ktoś ma jakieś pytania to niech pisze do mnie na pm a na pewno odpowiem. Moim hobby jeśli to kogoś interesuje jest wędkarstwo. Lubie przebywać w grupie i mieć dużo przyjaciuł. Jestem spokojnym człowiekiem i nie szukam kłopotów. Jeśli macie pytania to odpowiem na forym. Cześć i do zobaczenia w EL. :-)
*odszedlem, *gildii, *znalezc, *miec o mnie dobre zdanie, *mowie, *przjaciol, *

blad interpunkcyjny sobie podarowalam^^

a co do Rybusia... wyglada na milego mlodego czlowieka, jedyny problem to te tragiczne bledy... jesli wiec nie bedziesz sie denerwowal, ze bedziemy je poprawiali (a na pewno bedziemy:>), to ja nie mam nic przeciw.

Pozdrowionka,
Image
szogun
Gość

Post by szogun »

W sumie ja też nie widuje cie na kanale 44 ale ,myśle że można dać ci szanse, jestem ZA okresem próbnym.
User avatar
Anshar
PL-ka
PL-ka
Posts: 318
Joined: Thursday, 15.06.2006, 20:22
GG: 0
Location: Knurów, Śląskiem

Post by Anshar »

Niewidywanie na kanale 44 czasem moze byc zaliczone na korzysc:P
Image
User avatar
Angelus5
PL-ka
PL-ka
Posts: 48
Joined: Sunday, 24.09.2006, 14:08
GG: 1918447
Location: Stary Duninów

Post by Angelus5 »

Ja do błędów dodałbym od siebie jeszcze jeden- forum*. Właściwie to pomylona literka jest, ale jak już poprawiać to na całego ;P Dokonałem skanu chatlogu, znalazłem zaledwie kilka wypowiedzi na 44. Coś mi się wydaje, że musiałeś szybko pojąć zasady EL. Tylko kilka pytań, próśb o pomoc. Ja tam dałbym szansę każdemu (no prawie), więc jak najbardziej popieram okres próbny.
Bez nadziei nie ma walki, bez walki nie ma zwycięstwa.
User avatar
Lotheneil
Guild Master
Posts: 560
Joined: Friday, 14.07.2006, 15:19
GG: 0
Location: Wołomin

Post by Lotheneil »

Nie znam kandydata, podpisuję się pod okresem próbnym.
User avatar
Kwas
PL-ka
PL-ka
Posts: 777
Joined: Sunday, 7.11.2004, 14:18
GG: 0
Location: Gdynia
Contact:

Post by Kwas »

Mój chatlog pokazał:
- kilka sensownych pytań
- kilka błędów ort
- jedna próba prześladowania Achajki

W postach sytuacja wygląda mniej więcej podobnie, wrażenia raczej pozytywne, ale nad ortografią to wszyscy z Tobą popracujemy :) U mnie tak
Image
User avatar
Gorzki
PL-ka
PL-ka
Posts: 206
Joined: Sunday, 8.01.2006, 21:38
GG: 0
Location: Bytom

Post by Gorzki »

Witam

Nie spotkalem kandydata w grze (ani na localu ani na kanalach - czy to 44 czy to 3 itp) ale wydaje sie OK. wiec ja na netutral z przewaga "+" (nie dam na tak bo nie znam ale nie mam nic przeciw zeby zagoscil w naszych szeregach)
Jedno czego sie obawiam to to ze bedzie sie denerwowal jak go bedziemy poprawiac (a napewno bedziemy i to bezlitosnie-patrz post Creedzi) dlatego prosilbym o wypowiedz kandydata jak sie do tego ustosunkuje (czy mu to bedzie przeszkadzac czy raczej bedzie sie staral wyciagnac z tego pozytywny aspekt) - poza tym nie widze przeszkod

pozdrawiam - gorzki

P.S Gil ma racje - nieobecnosc na 44 czasem dobrze swiadczy :-)
Locked