jak skutecznie wlazic w tylek czyli podanie do gildii PL :)

Rekrutacja znów otwarta!

Moderators: Faflok, Wloczykij, Thanatos

Fendy ;)
Gość

jak skutecznie wlazic w tylek czyli podanie do gildii PL :)

Post by Fendy ;) »

Witam

Na imie mam... hm, kurcze. < zaglada na inne forum > Ah, ok! Mam na imie Bartek. Aktualnie chodze do 1 klasy liceum, lat mam wiec 16. Niecierpie jak ludzie robia przy mnie fatalne orty i wypieraja sie dysmozgia. Probuje to tepic gdzie tylko moge. Mieszkam w drewnianym domku daleko od miasta.. mam psa, mame, brata i tatusia. A tatus to bardzo zasluzony jest, eee moze lepiej powiem o czym innym. W PL juz bylem ale zbyt duzo myslalem i na dobre mi to nie wyszlo. Sprawy potoczyly sie zupelnie inaczej niz przewidywalem a pozniej wstyd mi bylo pisac podanie. Jednak w koncu sie zdecydowalem i oto macie popis mojego dennego poczucia humoru i ogolnej zenady bijacej od podania :P

Staz w EL - okolo 2 lat ale czesto miewalem przerwy ( z roznych powodow ) Obecne statystyki :

Att : 75
Def : 82
Harv : 53
Alch : 49
Mag : 42
Pot : 27
Sum : 16
Manu : 26
Craf : 10
Oa - rozne ale obecnie 76

PL wybralem z kilku powodow. Przede wszystkim mam dosc malych gildii. Potrzebuje sporej gromadki ktora bedzie mnie ewentualnie bronic :) Powyzej uszu mam tez bluzgow itp. Na nowo chce byc milym, kulturalnym chlopakiem. No i chyba najwazniejszy powod : jestem Ukraince... stfu, Polakiem!

Zasady i warunki przeczytalem oraz w pelni akceptuje. Mysle i mam nadzieje ze problemow ze mna nie bedzie. Moje byle gildie ( te, ktore bylem dluzej niz 3-4 dni :wink: ) *C$*,^@^, *SW*=TH i PL. Chyba wszystkie ale moge sie mylic. Postaci innych nie mialem, caly czas trenie jedna postac ktora miala juz inny nick : bartek_14.

Pozdrawiam i milej lektury :)
Dzielny_Ironhill
Gość

Post by Dzielny_Ironhill »

moze i nie mam prawa sie tu udzielac ale i tak cos napisze
Wiedziales jaka bedzie Twoja gildia bo sam ja tworzyles i zwolywales ludzi...To ze uzywalismy niewybrednych zartow i klelismy na GM bardzo CI pasowalo.
Sam zreszta nie byles lepsze...wrecz przeciwnie.
Z niewiadomych przyczyn walnales nam focha i odeszles...
Chcialem Ci zwrocic uwage na to co nie znalazlo sie w twoim podaniu do szacownej gildii PL:Jestes niestaly w ocenach,twoj charakter jest co najmniej trudny,obrazasz sie nie wiadomo o co,masz zmienne nastroje.
Reasumujac mysle ze Twoj obyt w wspanialej gildii PL bedzie krotki.gdyz to za dobra gildia dla takich ludzi jak TY czy ja...
Z wyrazami szacunku:Wasz IronHill
Fendy
Gość

Post by Fendy »

Ok, mialem poczekac ale niech bedzie. Nie mialem zamiaru oczerniac czy mowic zle o moich kolegach z =TH=. Owszem, ja rowniez tak samo sie zachowywalem dlatego o tym wspomnialem. Iron, to ze uwazasz sie za osobe zla i niegodna PL to juz Twoja sprawa. Kazdy moze sie zmienic a jedynie przez odciecie sie od takich i podobnych gildii moge to zrobic. " Obraziles sie niewiadomo o co i odeszles" - taaa, faktycznie. Masz calkowita racje. A, i dziekuje Ci bardzo ze pokazales mi jaki potrafisz byc wredny :wink:
Railand
Gość

Post by Railand »

Image

Tymi oto słowy żegnamy naszego wspaniałego GM-a, być może w PL będzie mu lepiej.
User avatar
Anshar
PL-ka
PL-ka
Posts: 318
Joined: Thursday, 15.06.2006, 20:22
GG: 0
Location: Knurów, Śląskiem

Post by Anshar »

Male nie. Przyczyna jest tutaj.
Ciebie tam nie ma, ale to byla Twoja gildia.
Image
User avatar
Ulrih
PL-ka
PL-ka
Posts: 401
Joined: Friday, 5.11.2004, 01:37
GG: 4285103
Location: nagły nawrót lata

Post by Ulrih »

Jestem za powrotem Fenduriela do PL. Nawet jeśli nie udało mu się utrzymać w ryzach własnej gildii to nie znaczy, że będzie złym gildiowiczem. Fend nie jest pierwszą osobą która próbowała tworzyć własną gildię i chciała później wrócić do nas. Powinien dostać taką możliwość.
Miał jeden ojciec trzy cery...
User avatar
BloodSucker
Radny
Posts: 2133
Joined: Thursday, 4.11.2004, 23:56
GG: 2669914
Location: Sobótka / Wrocław
Contact:

Post by BloodSucker »

Przeciw
o.0
(...) It could be made into a monster if we all pull together as a team... but if the band you're in starts playing different tunes, I'll see you on the dark side of the moon.
User avatar
Hipis99
PL-ka
PL-ka
Posts: 50
Joined: Monday, 12.09.2005, 18:12
GG: 0
Location: Gniezno

Post by Hipis99 »

A ja na TAK, nie oceniamy tu czyjejś gildii, tylko jednostkę, wypowiedzi ludzi spoza gildii w tym miejscu uważam za nie na miejscu, szczególnie tyczy się to Ironhilla, który wszedzie ma coś do powiedzienia, moralizujac wszystkich, samemu mając po stokroć więcej za uszami :/ Wracajac do podania, nie błądzą tylko Ci co nic nie robią, jak ktoś błądzi znaczy sie, że jest człowiekiem, skoro chce się zmienić i czuje skruche za poprzednie zachowanie, to choć szanse powinno się mu dać.
Don't be fool drink beer be cool :P ^_^
User avatar
Creedka
Guild Master
Posts: 2359
Joined: Saturday, 30.10.2004, 19:40
GG: 0
Location: Dublin

Post by Creedka »

[offtopic]kogo jak kogo, ale stanowczy sprzeciw i zdanie IronHilla dla wielu z nas moze byc nie tyle minusem dla Fenda ale plusem. Railand...kimkolwiek jest...no wlasnie. Cel zamieszczenia tutaj tego screena tez jest mi nieznany.[/offtopic]

Co do Fenda: z Twojego pobytu w PL mam same dobre wspomnienia, byles mily, kulturalny, a i pozartowac bylo z kim, bo poziomem i humorem ladnie potrafiles wpasowac sie w #gm. Byc moze to tylko jakas rola, ale jesli, to bardzo ladnie grana.

Jednakze odchodzac od nas miales konczyc z EL, a w poscie 'na do widzenia' napisales, ze PL bylo Twoja ulubiona gildia... po czym kilka dni(tygodni moze) pozniej Twoje podanko pojawilo sie w Swiniach. Epizod wlasnej gildii w ogole pomijam, sam sie przyznales (dwukrotnie zreszta), ze Ci sie nie udalo. Do czego zmierzam? Bardzo nie lubie klamstwa, a odejscie (niby pod pretekstem konczenia z EL) i po jakims czasie podanie do innej gildii za takowe traktuje. NIE tylko i wylacznie z tego powodu.


Pozdrowionka,
Image
User avatar
Korushiku
PL-ka
PL-ka
Posts: 212
Joined: Saturday, 21.01.2006, 15:06
GG: 0
Location: Zabrze

Post by Korushiku »

Bylbym na tak, ale wiem, ze Fend znowu opusci PL. Lubie Cie, ale moim zdaniem dzialasz pod wplywem impulsu i znowu bedziesz chcial wrocic do swojej gildii.
Nie wiem o co u Was poszlo, ale nie obrazaj sie jak baba, tylko przepros sie z kumplami, dajcie sobie po pysku na zgode i tyle.
NIE I WYPAD DO SIEBIE :P
Image
Fend
Gość

Post by Fend »

Ok, juz spiesze z wyjasnieniami. Pozwolicie ze zaczne od tego mojego klamstwa. Faktycznie mialem konczyc z el i na pare miesiecy ( bodaj 3 ) to zrobilem. Powod jest taki ze mieszkalem na stancji i tam nie bylo neta wiec i EL odpadalo. Potem moje podanie wyladowalo w Swiniach bo wstydzilem sie w ogole prosic o przyjecie po moim pozegnaniu.

A ze dzialam pod wplywem impulsu... no coz, mam tylko 16 lat ale obiecuje ze w PL ( jesli mnie oczywiscie przyjmiecie ) zostane juz do konca. Wczoraj pierwszy raz tak naprawde sie zastanowilem nad wyborem. A na =TH= i moich kumpli wcale sie nie obrazilem. Uwazam ze sa na tyle silni ze beze mnie spokojnie sobie poradza a pogadac zawsze mozemy bo mamy taki specjalny " secret channel :P ".

Jesli tylko do glowy wpadnie mi odejscie z PL to od razu mozecie mnie hackowac i robic kill me yes. Tylko dajcie mi ta szanse pokazania sie z mojej dobrej strony, plx.
Railand
Gość

Post by Railand »

Cóż... Zatem pozwólcie że wypowiem się jeszcze raz...
Nie będę tutaj zarzucał fenowi kłamstwa bo nie o to chodzi, chociaż nieładnie tłumaczyć się w ten sposób Fen.
Nikt go z gildii nie wyrzucił, nikogo też nie musi przepraszać, w każdej chwili może wrócić.
Korushiku jak widzę poznałeś go bardzo dobrze.
Co do Fenda: z Twojego pobytu w PL mam same dobre wspomnienia, byles mily, kulturalny,
W takim razie wygląda na to że Fen posiada multi-osobowość....
User avatar
masterpiter
PL-ka
PL-ka
Posts: 249
Joined: Sunday, 14.08.2005, 15:42
GG: 0
Location: Iława, 70 km od Olsztyna

Post by masterpiter »

Cos w tym z prawdy musi byc co mowisz. Nie tam, zebym cie specjalnie bronil, ale tak mysle ze moze jaki okres probny albo co?
Jeszcze zeby jakos Cree z Bloodem sie do ciebie przekonali...( w sumie to GMka i Radny, wiec lipa troche jak oni cie w gildii nie chca)

Ode mnie male tak, bo w sumie bedac poza PL na nas chyba nic nie bluzgales, to nie bede wredota;p

eMPi
Image
Image
Image
User avatar
Anshar
PL-ka
PL-ka
Posts: 318
Joined: Thursday, 15.06.2006, 20:22
GG: 0
Location: Knurów, Śląskiem

Post by Anshar »

Jestem na nie (jak wyżej napisałem). Mam tylko jedna prośbę. Railand, weź swoje zabawki i idź się bawić na innym placu, co?
Image
User avatar
Creedka
Guild Master
Posts: 2359
Joined: Saturday, 30.10.2004, 19:40
GG: 0
Location: Dublin

Post by Creedka »

masterpiter wrote: Jeszcze zeby jakos Cree z Bloodem sie do ciebie przekonali...( w sumie to GMka i Radny, wiec lipa troche jak oni cie w gildii nie chca)
nie raz i nie dwa takie sytuacje byly, a osoba i tak zostala przyjeta. MP przestan n44bic na forum i zrob nam prezent na Gwiazdke logujac sie, kk?

Pozdrowionka,
Image
Locked