jak skutecznie wlazic w tylek czyli podanie do gildii PL :)

Rekrutacja znów otwarta!

Moderators: Faflok, Wloczykij, Thanatos

User avatar
masterpiter
PL-ka
PL-ka
Posts: 249
Joined: Sunday, 14.08.2005, 15:42
GG: 0
Location: Iława, 70 km od Olsztyna

Post by masterpiter »

Ale ja lubie n44bic, chociaz...
W sumie jestem niby retired, wiec nie powinienem sie na forum rekrutacji wypowiadac, bo to ci co graja beda mieli potem ewentualne klopoty z powodu przyjecia kandydata, heh.

(a apropos off-topa, to zaloguje sie najszybciej, jak sie tylko da kiedy znow bede mial przyjemnosc z gry :)

eMPi
Image
Image
Image
User avatar
Psychofans
PL-ka
PL-ka
Posts: 506
Joined: Monday, 27.12.2004, 21:45
GG: 5871062
Location: Starachowice

Post by Psychofans »

Ja dalbym szanse Fenowi, jestem na TAK
szogun
Gość

Post by szogun »

musze przyznac ze fena malo kojarze ale raczej nie przypominam sobie niczego co mógłbym mu zarzucić
ode mnie TAK
User avatar
Gretha
PL-ka
PL-ka
Posts: 259
Joined: Sunday, 12.12.2004, 16:12
GG: 0
Location: Sopot
Contact:

Post by Gretha »

Nic osobistego, po prostu nie lubie sytuacji gdy dana osoba się obraca jak wiatr zawieje. W PL udawałes kogos innego, w swojej gildii kogos innego, odszedles z PL, nasciemniales troche... potem bylo Ciebie widac z tagami to takie troche dziecinne.

Po prostu cenie szczerosc ;) a nie udawanie, nie wiem ale chyba lepiej byc szarą myszą niż udawac anioła (znaczy się co jak co ale po prostu nalezy być sobą a nie udawać kogoby nie mozna bylo byleby się gdzies dostac/ cos osiagnac).

::NIE::
"If you think of MS-DOS as mono, and Windows as stereo,
then Linux is Dolby Pro-Logic Surround Sound with
Bass Boost and all the music is free." - unknown ;)
Kedrigern
PL-ka
PL-ka
Posts: 223
Joined: Thursday, 10.08.2006, 15:56
GG: 0
Location: Gdańsk

Post by Kedrigern »

Choć moje zdanie pewnie będzie miało już niewielkie znaczenie, głosuje na nie mam nic przeciwko przyjęciu.
User avatar
CharlotteS
Radny
Posts: 982
Joined: Saturday, 6.11.2004, 23:24
GG: 0
Location: Charlottenburg

Post by CharlotteS »

Jak już w przeszłości mogliśmy przekonać się wielokrotnie, uzasadnione wątpliwości co do niektórych osób potwierdzają się później i nie wróżą nic dobrego, chociaż chciałabym się mylić w tym przypadku. Mam dobre wspomnienia z Twojego pobytu w PL, jednak w Twoich wytłumaczeniach dotyczących odejścia z PL itd wyczuwam ciut ściemniactwa + jeśli zakładasz gildie i jesteś GM to w jakimś stopniu jesteś odpowiedzialny za atmosferę w niej panującą itp.
Btw ciekawe masz podejście do pisania podań do PL sądząc po tytule;).

Edit: zapomniałam napisać, że jestem na NIE.
Einmal ist keinmal, says Tomas to himself. What happens but once, says the German adage, might as well not have happened at all.
If we have only one life to live, we might as well not have lived at all.


Milan Kundera, The Unbearable Lightness of Being
User avatar
Ulrih
PL-ka
PL-ka
Posts: 401
Joined: Friday, 5.11.2004, 01:37
GG: 4285103
Location: nagły nawrót lata

Post by Ulrih »

Odszedł z PL - zbłądził,
był w różnych gildiach - szukał,
chce wrócić do PL - odnalazł.

^^
Miał jeden ojciec trzy cery...
User avatar
BloodSucker
Radny
Posts: 2133
Joined: Thursday, 4.11.2004, 23:56
GG: 2669914
Location: Sobótka / Wrocław
Contact:

Post by BloodSucker »

Ulrih wrote:Odszedł z PL - zbłądził,
był w różnych gildiach - szukał,
chce wrócić do PL - odnalazł.

^^
Przyszedł do PL - odnalazł
Odszedł z PL - zgłupiał
By w różnych gildiach - zgłupiał do reszty
Chce wrócić do PL - szuka frajera.
(...) It could be made into a monster if we all pull together as a team... but if the band you're in starts playing different tunes, I'll see you on the dark side of the moon.
Fend
Gość

Post by Fend »

Omg, szuka frajera... pieknie zes to ujal :/ Rozumiem ze ciezko mi zaufac, narobilem troche zamieszania. Bylem w przeroznych gildiach i teraz jest mi wstyd ze tak mnie wszyscy postrzegaja :? Czy ja udaje? hmm chyba tak naprawde udawalem we wlasnych gildiach. Moze ktos powiedziec ze tam pokazalem prawdziwego siebie i teraz kantuje zeby tylko dostac sie do silnej i dumnej gildii. Tylko ze powod jest inny. Pewnie to zalosnie zabrzmi ale zakladajac gildie poraz 3 myslalem o podaniu do PL. To juz nie jest impuls, myslalem o tym przez kilkanascie tygodni i jestem pewien ze w koncu tutaj bede czul sie jak ryba w wodzie. Co do tych kantow - winny sie tlumaczy wiec zamilkne :wink: Prosze tylko zebyscie zaufali mi drugi, ostatni raz. Obiecuje ze nie bedziecie tego zalowac. Nie bede mial tez zalu jesli mi odmowicie. Owszem, bedzie mi przykro ale sam sobie na to zapracowalem.

Fendy
User avatar
Creedka
Guild Master
Posts: 2359
Joined: Saturday, 30.10.2004, 19:40
GG: 0
Location: Dublin

Post by Creedka »

to moze zrobimy tak... przyjmiemy Cie, ale jak odejdziesz to na PKlist dodamy?^^

Pozdrowionka,
Image
Fend
Gość

Post by Fend »

Rofl, nie mam nic przeciwko o.O :)
User avatar
Anshar
PL-ka
PL-ka
Posts: 318
Joined: Thursday, 15.06.2006, 20:22
GG: 0
Location: Knurów, Śląskiem

Post by Anshar »

I pewnie tez kochasz Creedke, co?
Image
Fend
Gość

Post by Fend »

Nie ale za to kocham jak probujesz ze mnie zrobic glupkowatego nastolatka. Rob mi to plx :* ;)
User avatar
Creedka
Guild Master
Posts: 2359
Joined: Saturday, 30.10.2004, 19:40
GG: 0
Location: Dublin

Post by Creedka »

o, wracamy do poziomu z THH... slodko^^
Image
Fend
Gość

Post by Fend »

Hmm, poziom z THH? Nie przesadzajmy. To byl przeciez tylko niewinny zarcik. No nic, teraz czekam na ostateczne wyniki. :)
Locked