Choco Choco

Rekrutacja znów otwarta!

Moderators: Faflok, Wloczykij, Thanatos

Locked
Choco_Adi!
Gość

Choco Choco

Post by Choco_Adi! »

Cześć! Kiedyś byłem w tej gildi postacią o tym samym nicku, jednak odszedłem z powodów technicznych...( odszedłem z gry ) Teraz po namowie kumpla wróciłem i chciałbym się zapytac, czy możliwy jest powrót do gildi i jaki jest próg ?
User avatar
BloodSucker
Radny
Posts: 2133
Joined: Thursday, 4.11.2004, 23:56
GG: 2669914
Location: Sobótka / Wrocław
Contact:

Post by BloodSucker »

Zostałeś usunięty z gildii ze względu na nieaktywność.
Normalnie byłbyś przyjęty od ręki z powrotem, wystarczyłoby pm-nąć kogoś z Rady, ale ja mam pewne wątpliwości.... Grasz nową postacią, czy swoją starą? Jeśli nową, to dlaczego nie starą?
(...) It could be made into a monster if we all pull together as a team... but if the band you're in starts playing different tunes, I'll see you on the dark side of the moon.
Choco_Adi
Gość

Post by Choco_Adi »

Ja odszedłem z gry uprzednio informując o tym. Gram nową postacią, dlatego, że poprzednia została usunięta. Dlatego też zapytałem się o próg, jaki obowiązuje. :)
User avatar
BloodSucker
Radny
Posts: 2133
Joined: Thursday, 4.11.2004, 23:56
GG: 2669914
Location: Sobótka / Wrocław
Contact:

Post by BloodSucker »

Choco_Adi wrote:Ja odszedłem z gry uprzednio informując o tym. Gram nową postacią, dlatego, że poprzednia została usunięta. Dlatego też zapytałem się o próg, jaki obowiązuje. :)
No ja pamiętam jak grałeś, i jak będziesz przyjęty to w ramach zasad opisanych tutaj: viewtopic.php?t=674

Tylko musimy mieć pewność że ty to ty... :P

Czemu twoja poprzednia postać została usunięta? Ktoś ją musiał skasować, bo serwer sam tego nie robi... kto?
(...) It could be made into a monster if we all pull together as a team... but if the band you're in starts playing different tunes, I'll see you on the dark side of the moon.
User avatar
Creedka
Guild Master
Posts: 2359
Joined: Saturday, 30.10.2004, 19:40
GG: 0
Location: Dublin

Post by Creedka »

pamietam, pamietam...Choco opowiedz no cos o sobie, bo IP sie nie zgadza z poprzednim, wiec w ten sposob bedzie trzeba ustalic czy Ty to Ty. najlepiej przypomnij nam cos co raczej juz wiemy^^

Pozdrowionka,
Image
Choco_Ad
Gość

Post by Choco_Ad »

Będąc w gildi oczywiście pisałem posty, więc możecie sprawdzić IP, jesli nie wierzycie :)

Dlaczego skasowali? Grałem w to z kumplem ( tym samym, co mnei znowu na to namówił ) i kiedy odszedłem, poprosił mnie o swoją postać ( po itemki, pozbierac jakieś sztabki etc ) Jak chciałem grac ta postacią, to mi powiedizał, że jej nei ma, bo gdy odchodził nabluzgał na kanale ludzi i dostał bana na IP :) Ot cała historyja.
User avatar
Creedka
Guild Master
Posts: 2359
Joined: Saturday, 30.10.2004, 19:40
GG: 0
Location: Dublin

Post by Creedka »

Choco_Ad wrote:Będąc w gildi oczywiście pisałem posty, więc możecie sprawdzić IP, jesli nie wierzycie :)
nom...sprawdzilismy i sie nie zgadza:/
Image
Guest
Gość

Post by Guest »

Hmm... Cóż mozna powiedzieć... Pamiętam, że przewaznie przesiadywaliscie w Nordcarn storage :) i gralismy w taką grę... nie pamiętam jak ją nazwaliscie, ale polegało na tym, że ktoś "spiewał" i trzeba było odgadnąc, co on tam sobie nuci :)
User avatar
Creedka
Guild Master
Posts: 2359
Joined: Saturday, 30.10.2004, 19:40
GG: 0
Location: Dublin

Post by Creedka »

a rodzenstwo masz?:>
Image
User avatar
Anshar
PL-ka
PL-ka
Posts: 318
Joined: Thursday, 15.06.2006, 20:22
GG: 0
Location: Knurów, Śląskiem

Post by Anshar »

Choco_Ad wrote:Będąc w gildi oczywiście pisałem posty, więc możecie sprawdzić IP, jesli nie wierzycie :)

Dlaczego skasowali? Grałem w to z kumplem ( tym samym, co mnei znowu na to namówił ) i kiedy odszedłem, poprosił mnie o swoją postać ( po itemki, pozbierac jakieś sztabki etc ) Jak chciałem grac ta postacią, to mi powiedizał, że jej nei ma, bo gdy odchodził nabluzgał na kanale ludzi i dostał bana na IP :) Ot cała historyja.
Typowe:S
Image
User avatar
masterpiter
PL-ka
PL-ka
Posts: 249
Joined: Sunday, 14.08.2005, 15:42
GG: 0
Location: Iława, 70 km od Olsztyna

Post by masterpiter »

a ten kolega, co nabluzgal i straciles postke przez niego, to dalej ma hasla na twoje konto w grze albo na forum na przyklad? z ciekawosci w sumei pytam :p

eMPi
Image
Image
Image
Guest
Gość

Post by Guest »

Na forum nie dawałem mu, bo odchodząc z gry i dając mu postac, odszedłem z gildii.
User avatar
Thanatos
Radny
Posts: 861
Joined: Friday, 29.10.2004, 01:23
GG: 1564962
Location: Gród Smoka

Post by Thanatos »

Choco Adi zweryfikowany, to faktycznie on. Czyli tą kwestię możemy sobie odpuścić, zajmijmy się resztą.
Co do aktualnych kryteriów przyjęcia, przeczytaj przyklejone tematy, nieźle również byłoby odezwać się w grze do któregoś z Radnych.
Honor the past, live the present, create the future.
User avatar
Creedka
Guild Master
Posts: 2359
Joined: Saturday, 30.10.2004, 19:40
GG: 0
Location: Dublin

Post by Creedka »

Przyjety, zamykamy i na starych smieciach witamy^^

Pozdrowionka,
Image
Locked