*ukazuje skruchę, postanawia poprawę*

Rekrutacja znów otwarta!

Moderators: Faflok, Wloczykij, Thanatos

Locked
fac - recydywista
Gość

*ukazuje skruchę, postanawia poprawę*

Post by fac - recydywista »

Mam na imię Konrad, pochodzę z przepięknej miejscowości zwanej Wsolą (mieszkam we Wsoli, nie w Soli) słynącej w całej gminie z... niczego specjalnego (ale mamy wodociąg i elektryczność, no i przyłącze gazowe). We Wsoli jest 6 sklepów, jeden kościół, jakieś 150 domów, lotnisko akrobacyjne, dwie stacje benynowe, Zespół Szkół Publicznych (podstawówka, gimnazjum), muzeum Gombowiczowskie (przygotowywane w starym dworze dziedzica - brata Witolda Gombrowicza). Nie ma niestety żadnej kopalni, ani większych kęp chryzantem (chociaż na cmentarzu jest ich czasem sporo).

Studiuję Informatykę na Politechnice Radomskiej (całe 7 kilometrów od mojej chatki) i umiem formatować dyskietki już. Jeśli zaś chodzi o zainteresowania, to przede wszystkim Spaghetti, a w drugiej kolejności gospodarka, giełda i polityka (tu muszę nadmienić, że skłaniam się w kierunku politologii, a nie angażowania w gierki polityczne). Jestem purystą językowym (co nie znaczy, że nie popełniam błędów) i obawiam się, że niedużo mi zostało do dewiacji.

Staż? Przygodę zacząłem troszkę temu już. To był Poniedziałek Wielkanocny, chyba 2005. A może 2004? Nie pamiętam już.

Dlaczego PL? To pytanie skierowane do mnie brzmi głupio w mych uszach. Ositatnio siedziałem sobie na kanale 44 i patrzyłem, co też Polacy piszą. Początkujący zadawali głupie pytania, wyjadacze ich zbywali (czasem tak jest, że ktoś zapyta, jak się przechodzi na drugą mapę, a ktoś inny odpowie, że inne mapy można kupić w kiosku). Ci ludzie są przesiąknięci cynizmem strasznie, rozmawiać się z nimi nie da. Tak sobie właśnie uświadomiłem, że EL jest lipną grą, a jedyne, co mnie przy niej trzyma, to właśnie PL (znaczy Wy). Może nie wszystkich znam, ale większość z Was reprezentuje sobą coś szczególnego.

Moje staty:
Oa:67; Att:44; Def:54; Mag:26; Harv:50; Manu:11; Alch:62; Pot:22; Sum:5; Craft:16.

Poprzednio byłem w PL, a jeszcze wcześniej w PL. Dlaczego odszedłem? Sami spójrzcie:
chat_log wrote:[19:59:33] #GM from UlriH: hej Blood
[19:59:48] #GM from fac: heja BladaSaka
[20:00:02] #GM from fac: BladaSuka :D
[20:00:21] #GM from BloodSucker: ze co prosze???
[20:00:26] #GM from fac: hehe
[20:00:38] #GM from fac: ze gdzie jestes z moimi gaciami?
[20:00:38] #GM from BloodSucker: ?!?
[20:01:57] #GM from BloodSucker: kij z twoimi gaciami, nie zycze sobie nazywania mnie blada suka
[20:02:00] #GM from fac: no miales mi 100 par spodenek zrobic, a ze afkowalem, to nie sfinalizowalismy transakcji
[20:02:15] #GM from fac: przepraszam, nie chcialem, zeby tak wyszlo
[20:03:08] #GM from fac: bu
[20:03:14] #GM from fac: no to paps PL
[20:03:49] Are you sure you want to leave your guild? You won't be able to join or create another guild for the next 2 ingame days. If you are sure, just type "#leave_guild" again.
[20:03:57] Great, you little traitor! You left the guild!
Na początku sobie przeczytałem nick Blooda, potem dodałem w środku "a", żeby brzmiało fajniej, zamieniłem końcowe przedłużone "e" na "a", by brzmiało jeszcze "fajniej" i wyszło bladasaka. Potem, nie wiem czemu, napisałem to, co napisałem. Wiem, głupio zobiłem, do teraz mi z tym źle, bo obraziłem kogoś, kogo nie chciałem obrazić. Przepraszam za moje naganne zachowanie.

Niniejszym proszę o wybaczenie i przyjęcie do jedynej Gildii przez duże GIE. Chciałbym jednak, aby decydujące zdanie miał Blood, bo na jego uznaniu mi teraz zależy najbardziej.
User avatar
BloodSucker
Radny
Posts: 2133
Joined: Thursday, 4.11.2004, 23:56
GG: 2669914
Location: Sobótka / Wrocław
Contact:

Post by BloodSucker »

o.0

Jeśli o mnie chodzi, to to 'bladasuka' puszczam w niepamięć, ale mam pewne inne wątpliwości, które wolę rozważyć przed podjęciem decyzji. Tak więc jak na razie ode mnie 'neutral' z przypisem "zastanawiam się".
(...) It could be made into a monster if we all pull together as a team... but if the band you're in starts playing different tunes, I'll see you on the dark side of the moon.
User avatar
Ulrih
PL-ka
PL-ka
Posts: 401
Joined: Friday, 5.11.2004, 01:37
GG: 4285103
Location: nagły nawrót lata

Post by Ulrih »

Cieszyłbym się z powrotu faca do PL.
Miał jeden ojciec trzy cery...
User avatar
Pillgrim
PL-ka
PL-ka
Posts: 85
Joined: Friday, 26.05.2006, 21:34
GG: 0
Location: Nysa

Post by Pillgrim »

Ja jak najbardziej za przyjeciem.
...Kochać się w skargach jest rzecza niewieścią,
Mężom przystoi w milczeniu się zbroić...

Image
User avatar
Psychofans
PL-ka
PL-ka
Posts: 506
Joined: Monday, 27.12.2004, 21:45
GG: 5871062
Location: Starachowice

Post by Psychofans »

Troche glupio zrobil nazywajac Blooda, BladaSuka... NIE
User avatar
Mortek
PL-ka
PL-ka
Posts: 70
Joined: Tuesday, 15.02.2005, 15:06
GG: 0
Location: Poznań

Post by Mortek »

Ja jak chcialem przywitac blooda 'yo sucker 'to sie zastanowilem raz jeszcze.
Bloodsucker to nie to samo co sucker, a co dopiero blada pani :)
Nie znam, +/- 0.
Kedrigern
PL-ka
PL-ka
Posts: 223
Joined: Thursday, 10.08.2006, 15:56
GG: 0
Location: Gdańsk

Post by Kedrigern »

jasne że na TAK
User avatar
Creedka
Guild Master
Posts: 2359
Joined: Saturday, 30.10.2004, 19:40
GG: 0
Location: Dublin

Re: *ukazuje skruchę, postanawia poprawę*

Post by Creedka »

fac - recydywista wrote:Dlaczego PL? To pytanie skierowane do mnie brzmi głupio w mych uszach. Ositatnio siedziałem sobie na kanale 44 i patrzyłem, co też Polacy piszą. Początkujący zadawali głupie pytania, wyjadacze ich zbywali (czasem tak jest, że ktoś zapyta, jak się przechodzi na drugą mapę, a ktoś inny odpowie, że inne mapy można kupić w kiosku). Ci ludzie są przesiąknięci cynizmem strasznie, rozmawiać się z nimi nie da. Tak sobie właśnie uświadomiłem, że EL jest lipną grą, a jedyne, co mnie przy niej trzyma, to właśnie PL (znaczy Wy). Może nie wszystkich znam, ale większość z Was reprezentuje sobą coś szczególnego.
Pierwszy raz spotkalam sie z tak ladnym a zarazem prawdziwym ujeciem prawdy o PL :]
Ale coz...pewnie, zeby napisac to w taki sposob, trzeba bylo sie bardziej nameczyc niz przy 'bo jestescie najwieksza i najlepsza gildia w EL'...

mimo to, wstrzymuje sie od glosu.
Image
User avatar
Gretha
PL-ka
PL-ka
Posts: 259
Joined: Sunday, 12.12.2004, 16:12
GG: 0
Location: Sopot
Contact:

Post by Gretha »

Fakt wykrecanie nicka na lewą stronę niezbyt Ci wyszło chociaż co do tego co Mortek napisał to chyba się komuś zdarzyło :P. Chociaż od piesków płci żeńskiej to przesadziłeś fac :/.

Co do mnie to ciągle mnie uderza mijanie Ciebie bez taga (no brakuje PL-ki przy Twoim nicku :P), co do konfliktu lepiej byloby gdybys rozwiazał go nie uciekając z gildii (ta wiem sama pewien konflikt bla bla bla :P ale wtedy to bylo troche inaczej, gdyz niezbyt moglam go rozwiazac na gm :>)...

Ode mnie tak jeśli dojdziecie z Bloodem do porozumienia.

kurka kolejka mi zwieje :P wiecej moze pozniej napisze :P
"If you think of MS-DOS as mono, and Windows as stereo,
then Linux is Dolby Pro-Logic Surround Sound with
Bass Boost and all the music is free." - unknown ;)
User avatar
CharlotteS
Radny
Posts: 982
Joined: Saturday, 6.11.2004, 23:24
GG: 0
Location: Charlottenburg

Post by CharlotteS »

Nikt nie jest idealny i kazdemu zdarza sie czasem powiedziec cos mniej lub bardziej głupiego, czego sie potem zaluje. Troche głupio, ze od razu pod wpływem impulsu wpisałes #leave zamiast wyjasnic sytuacje z Bloodem. Pomijajac ten incydent, nie pamietam juz nic złego zwiazanego z Twoją osobą. Takze jesli wyjasnicie sobie z Bloodem wszystko i on nie bedzie mial watpliwosci to wiedz, ze ja jestem ZA Twoim powrotem.
Einmal ist keinmal, says Tomas to himself. What happens but once, says the German adage, might as well not have happened at all.
If we have only one life to live, we might as well not have lived at all.


Milan Kundera, The Unbearable Lightness of Being
User avatar
jio_bob
Fluffy
Fluffy
Posts: 1063
Joined: Friday, 19.11.2004, 23:32
GG: 0
Location: Sieradz/Wawa

Post by jio_bob »

Nie podobal mi sie sposob Twojego zalatwienia z Bloodem, nie podobalo mi sie jak czasami zachowywales sie na #gm probujac przeforsowac swoje zdanie, nie podobalo mi sie jak opusciles szeregi PL...

mimo wszystko bylbym za Twoim powrotem, miloby bylo widziec Cie znowu na #gm pod warunkiem, ze sprawa z Bloodzikiem bedzie pozytywnie rozpatrzona...

tak Jio jest milosierny, ale to nie oznacza, ze nie potrafi kasac ~<:sssssssssssssssss


zmJio
~<:sssssssssssssssssssssssssssssssss
User avatar
BloodSucker
Radny
Posts: 2133
Joined: Thursday, 4.11.2004, 23:56
GG: 2669914
Location: Sobótka / Wrocław
Contact:

Post by BloodSucker »

Sprawa z Bloodzikiem... bloodzik to, blodzik tamto... a blodzik już powiedział że za te niefortunne przekręcenie nicka się nie gniewa, i jest w stanie przyznać mały kredycik zaufania, argumentując to faktem iż ta gra jest niczym bez tej gildii, o czym się już fac przekonał.

Twój ton wypowiedzi - o którym jio już wspomniał, i który miałeś zwyczaj czasem stosować, bywał dość irytujący. Mam nadzieję że weźmiesz to pod uwagę, i nie będziesz nas traktował jako audytorium do szerzenia własnych poglądów, a jak równych sobie.

Reasumując: ode mnie masz tzw. drugą szansę. Jestem na tak.
(...) It could be made into a monster if we all pull together as a team... but if the band you're in starts playing different tunes, I'll see you on the dark side of the moon.
User avatar
Lotheneil
Guild Master
Posts: 560
Joined: Friday, 14.07.2006, 15:19
GG: 0
Location: Wołomin

Post by Lotheneil »

No to ja też na tak, mi też zdarzyło się parę razy chlapnąć coś, czego później bardzo żałowałam, zwłaszcza że dopiero później zorientowałam się, że może to być dla kogoś obraźliwe...
User avatar
BloodSucker
Radny
Posts: 2133
Joined: Thursday, 4.11.2004, 23:56
GG: 2669914
Location: Sobótka / Wrocław
Contact:

Post by BloodSucker »

No to zamykamy.

fac, znasz procedurę, pm kogoś z rady
(...) It could be made into a monster if we all pull together as a team... but if the band you're in starts playing different tunes, I'll see you on the dark side of the moon.
Locked