Podanie do gildii ,,PL''

Rekrutacja znów otwarta!

Moderators: Faflok, Wloczykij, Thanatos

Locked
Kiuri21
Gość

Podanie do gildii ,,PL''

Post by Kiuri21 »

Witam wszystkich szanownych członków gildi PL. Chciałbym złozyć podanie. Mam na imię Maciek, i mam 21lat. Moje skile w Eternal to:

Atak: 21
Def: 24
Harv: 19
Alc: 11
Mag: 6
Pot: 7
Summ: 1
Manu: 4
Craf: 8
Overall: 28

Psychikue i Coordination mam po 14. Dopiero zaczynam gre, dlatego tak słabo. Przychodzę tu z Gildi KULT. Wybrałem PL, gdzyż znam z tąd kilka osób np: Masterpiter, Faflok, Fenduriel i Jaclaw

Czekam na Odpowiedzi i Pozdrawiam :wink:
Kiuri21
Gość

Post by Kiuri21 »

Bardzo podoma mi się wasza gildia słyszłem i to nie raz że PL to najlepsza Polska gildia. Bardzo bym chciał zawitac w wasze progi. Nie musicie pisać że jestem za słaby bo ćwicze wszystkie skile idą mi w góre, i w EL nie zajmuje się PKing, tylko bardziej Alc i Manu.
User avatar
CharlotteS
Radny
Posts: 982
Joined: Saturday, 6.11.2004, 23:24
GG: 0
Location: Charlottenburg

Post by CharlotteS »

Na początek polecam lekturę: viewtopic.php?t=362 , szczególnie części wyróżnionej wytłuszczonym drukiem.
Einmal ist keinmal, says Tomas to himself. What happens but once, says the German adage, might as well not have happened at all.
If we have only one life to live, we might as well not have lived at all.


Milan Kundera, The Unbearable Lightness of Being
User avatar
Grawius
PL-ka
PL-ka
Posts: 276
Joined: Monday, 1.11.2004, 13:28
GG: 0
Location: Myszków
Contact:

Post by Grawius »

Zgadzam sie z charlottes przed zlozeniem podania powinien spelnic warunki
Image
Image
User avatar
Psychofans
PL-ka
PL-ka
Posts: 506
Joined: Monday, 27.12.2004, 21:45
GG: 5871062
Location: Starachowice

Post by Psychofans »

Malo napisales o sobie... NIE
User avatar
Creedka
Guild Master
Posts: 2359
Joined: Saturday, 30.10.2004, 19:40
GG: 0
Location: Dublin

Post by Creedka »

malo napisales, faktyznie. dodatkowo nie przeczytales tematow przyklejonych - zasad w szczegolnosci. Charlottes napisala, w ktorym poscie one sa, ja zacytuje odpowiednia czesc i tym samym podziekujemy Tobie za podanie. zapraszamy jak zaczniesz spelniac wymagania.

Creedka wrote:Osoby starające się o przyjęcie do gildii muszą posiadać wymagany skill (co najmniej 25), w przeciwnym wypadku post zostanie niezwłocznie zamknięty, a wymagania w stosunku do danej osoby wzrosną do skill'a = 35 (bez możliwości wstąpienia za rekomendacją).
Pozdrowionka,
Image
Locked