Podanie Camarisa

Rekrutacja znów otwarta!

Moderators: Faflok, Wloczykij, Thanatos

Locked
Camaris
Gość

Podanie Camarisa

Post by Camaris »

1. Jestem zapalonym/nałogowym graczem - gry to moje hobby. Mieszkam w Warszawie - to taka miejscowość na środkowym Mazowszu między Otwockiem a Pruszkowem ;-P

2. Staż w EL: gram od ok. miesiąca (może mniej). Mam: Att 9, Def 7, Harv 19, Alch 10, Mag 0, Pot 2, Summ 0, Manuf 7, Craft 6, Overall Lev 21. :-)

3. Dlaczego PL? Bo lubię pomagać i lubię dojrzałych ludzi, a ponieważ 'I know English quite well' to tu moge się dodatkowo przydać :-)

4. Czy akceptujesz zasady gildii i będziesz ich przestrzegał? Oczywiście

5. Czy byłeś w inych gildiach (jak tak, to w jakich) oraz czy mialeś wczesniej inne postaci (podaj nicki)? Nie miałem innych postaci i nie byłem w żadnej gildii w EL.

Pozdrawiam

PS. Już spotkałem nick "Creedka" - chyba w Travianie?
User avatar
Creedka
Guild Master
Posts: 2359
Joined: Saturday, 30.10.2004, 19:40
GG: 0
Location: Dublin

Post by Creedka »

az przykro mi podanie zamykac, bo wszystko wyglada spoko, ale:

z zasad gildii dostepnych tutaj: viewtopic.php?t=362
Creedka wrote:Zasady ogólne.

* Przyjmujemy osoby znające język polski i mające przynajmniej jeden skill (inny niż overall) >= 30.
Jeżeli chcesz dołączyć wcześniej, musisz mieć jeden skill na minimum 25 oraz rekomendację członka gildii PL.

Osoby starające się o przyjęcie do gildii muszą posiadać wymagany skill (co najmniej 25), w przeciwnym wypadku post zostanie niezwłocznie zamknięty, a wymagania w stosunku do danej osoby wzrosną do skill'a = 35 (bez możliwości wstąpienia za rekomendacją).
Zapraszamy wiec za jakis czas:)
Ps. w traviana nie gram, pewnie jakas ebul PeeLka sie pode mnie podszywa :)
Image
Locked