podańcio

Rekrutacja znów otwarta!

Moderators: Faflok, Wloczykij, Thanatos

ollie
Gość

podańcio

Post by ollie »

Witajcie!

Mam na imię Ola i jestem dwudziestoczteroletnią łodzianką. Studiuję matematykę na UŁ. Moje pasje to m.in. matematyka (ble, prawda? :) ) i podróże. Najchętniej piesze, bo wtedy jest czas, by zachwycać się każdym kwiatkiem z osobna:), a już najlepiej, gdy jest to przechadzka po górach. Ollie ma niecały roczek i expi sobie bardzo powolutku, stąd dość przeciętne statystyki:) Do tej pory nie była w żadnej gildii i nie ma żadnego alter ego.

Oto jej statystyki:

Att: 38 Pot: 32
Def: 38 Sum: 15
Har: 58 Man: 19
Alc: 44 Cra: 24
Mag: 27 OA: 69

Chciałabym do Was dołączyć, bo naprawde fajnie z Wami rozmawia (tzn.z tymi, z którymi już miałam przyjemność zamienić parę słów:) ). Macie też bardzo klarowne zasady, do których, oczywiście będę się stosować :)

Czekam na Wasze opinie i pozdrawiam serdecznie! :)

ollie_g

PS.Strasznie przepraszam za tak "suche" podanie - wypaczyły mnie studi
User avatar
BloodSucker
Radny
Posts: 2133
Joined: Thursday, 4.11.2004, 23:56
GG: 2669914
Location: Sobótka / Wrocław
Contact:

Post by BloodSucker »

Rocznik '83?
(...) It could be made into a monster if we all pull together as a team... but if the band you're in starts playing different tunes, I'll see you on the dark side of the moon.
ollie
Gość

Post by ollie »

83, nie inaczej :D
User avatar
BloodSucker
Radny
Posts: 2133
Joined: Thursday, 4.11.2004, 23:56
GG: 2669914
Location: Sobótka / Wrocław
Contact:

Post by BloodSucker »

Bieremy! ;)
(...) It could be made into a monster if we all pull together as a team... but if the band you're in starts playing different tunes, I'll see you on the dark side of the moon.
Kedrigern
PL-ka
PL-ka
Posts: 223
Joined: Thursday, 10.08.2006, 15:56
GG: 0
Location: Gdańsk

Post by Kedrigern »

Stoptkałem kilka razy, jestem na duże TAK
User avatar
Lotheneil
Guild Master
Posts: 560
Joined: Friday, 14.07.2006, 15:19
GG: 0
Location: Wołomin

Post by Lotheneil »

Ja nie spotkałam, podanko sensowne, nie jestem przeciwna :)
User avatar
Creedka
Guild Master
Posts: 2359
Joined: Saturday, 30.10.2004, 19:40
GG: 0
Location: Dublin

Post by Creedka »

24-letnia Ola lubiaca kwiatki i gory...coz, moga byc nas dwie w gildii;)
ja oczywiscie jak najbardziej za. znam Ollie z PMow, bardzo fajna z niej babka, jak najbardziej pasujaca do PeeLki (ach i te komentarze odnosnie ortow na #44 - cud miod i orzeszki)

ZA

Pozdrowionka,
Image
User avatar
BloodSucker
Radny
Posts: 2133
Joined: Thursday, 4.11.2004, 23:56
GG: 2669914
Location: Sobótka / Wrocław
Contact:

Post by BloodSucker »

Creedka wrote:24-letnia Ola lubiaca kwiatki i gory...coz, moga byc nas dwie w gildii;)
ja oczywiscie jak najbardziej za. znam Ollie z PMow, bardzo fajna z niej babka, jak najbardziej pasujaca do PeeLki (ach i te komentarze odnosnie ortow na #44 - cud miod i orzeszki)

ZA

Pozdrowionka,
Dwie Ole nazywające mnie 'gówniarzem'? -- Zaryzykuje, w końcu to tylko do lipca... ;P

Będzie jeszcze jeden tumanek z wewnętrznym czajniczkiem! :P
(...) It could be made into a monster if we all pull together as a team... but if the band you're in starts playing different tunes, I'll see you on the dark side of the moon.
ollie
Gość

Post by ollie »

Blood, jeszcze Cię niegdy nie nazwałam gówniarzem:) Widać wszystko przede mną ;P
User avatar
BloodSucker
Radny
Posts: 2133
Joined: Thursday, 4.11.2004, 23:56
GG: 2669914
Location: Sobótka / Wrocław
Contact:

Post by BloodSucker »

ollie wrote:Blood, jeszcze Cię niegdy nie nazwałam gówniarzem:) Widać wszystko przede mną ;P
Pfff, do czasu, do czasu!! :>
(...) It could be made into a monster if we all pull together as a team... but if the band you're in starts playing different tunes, I'll see you on the dark side of the moon.
User avatar
Creedka
Guild Master
Posts: 2359
Joined: Saturday, 30.10.2004, 19:40
GG: 0
Location: Dublin

Post by Creedka »

on ma taki fetysz, lubi jak sie go gowniarzem nazywa bedac kilka miesiecy starszym^^ przyzwyczaisz sie;)
Image
User avatar
BloodSucker
Radny
Posts: 2133
Joined: Thursday, 4.11.2004, 23:56
GG: 2669914
Location: Sobótka / Wrocław
Contact:

Post by BloodSucker »

Creedka wrote:on ma taki fetysz, lubi jak sie go gowniarzem nazywa bedac kilka miesiecy starszym^^ przyzwyczaisz sie;)
Dementuje! Dementuje!

A ty Creedzik, nie spamuj!
(...) It could be made into a monster if we all pull together as a team... but if the band you're in starts playing different tunes, I'll see you on the dark side of the moon.
ollie
Gość

Post by ollie »

hmm... no bo ja też jeszcze nie miałam urodzin... 24 rocznikiem tylko... ale ze mnie 'kufniara' ;)
User avatar
Creedka
Guild Master
Posts: 2359
Joined: Saturday, 30.10.2004, 19:40
GG: 0
Location: Dublin

Post by Creedka »

oki, to ja mu bede musiala wystarczyc:) poprosze wewnetrznego koliberka z czajniczikem do pomocy^^ Blood, nie nabijaj postow, dajmy sie reszcie wypowiedziec:P
Image
User avatar
BloodSucker
Radny
Posts: 2133
Joined: Thursday, 4.11.2004, 23:56
GG: 2669914
Location: Sobótka / Wrocław
Contact:

Post by BloodSucker »

ollie wrote:hmm... no bo ja też jeszcze nie miałam urodzin... 24 rocznikiem tylko... ale ze mnie 'kufniara' ;)
Ha! To sie nie dam! Muhahhaa!
(...) It could be made into a monster if we all pull together as a team... but if the band you're in starts playing different tunes, I'll see you on the dark side of the moon.
Locked