Nieswińskie Podanie:)

Rekrutacja znów otwarta!

Moderators: Faflok, Wloczykij, Thanatos

Czy jesteś za przyjęciem C_Ronaldo (okres próbny).

Poll ended at Sunday, 9.09.2007, 21:17

Tak
1
5%
Nie
13
68%
Wstrzymuje się
5
26%
 
Total votes: 19

C_Ronaldo
Gość

Nieswińskie Podanie:)

Post by C_Ronaldo »

witam

Wiec mam na imię Piotr P lat 16 (stan cywilny: Wolny). Jestem mieszkańcem malago , czasami przytulnego;p miasteczka o nazwie Żagań. Interesuje się wszelkiego rodzaju dyscyplinami sportowymi, kurtko mówiąc sportowcem jestem:D, jednak jak każdy mam swoja ulubiona dziedzinę w moim przypadku jest to unihokej dla zainteresowanych (Gram w drużynie unihokeja UKS Orzeł Żagań). Prucz sportu rajcuje mnie komputer:D, jak większość ludzi współczesnych.

Uwaga!!! na faktach autentycznych

Moja historia z Eternal-Lands zaczęła sie niespełna 2,5 roku temu pięknego wiosennego popołudnia:D gdy pewien nieznany mędrzec polecił mi ta grę:) i tak zaczęła sie cala przygoda z EL po 2 tygodniach gry dołączyłem do szeregów gildii Ja_pl, jak sie później okazało był to zły wybór. Jednak poznałem tam niezwyklego kolesia(Lecho) z którym postanowiłem założyć własną gildie która nosi nazwę *GF* lecz po niedługim czasie sprawy sie skomplikowały i odszedłem do Ca$H zostawiając cale *GF* na barkach Printexa dziwnym trafem niedługo po moim dojściu do ca$h gildia sie rozpadła z nieznanych mi przyczyn, później znowu wróciłem do *GF* niczym syn marnotrawny, niestety po krótkim okresie czasu opuściłem gildie przez pewnego pyszałka z którym nie moglem wytrzymać;/ następnie doszedłem do =Hc=, w miedzy czasie z gra zapoznałem mojego kuzyna (Cicinho) ale to już on o sobie sam opowie :D w HardCore zagościłem najdłużej bo prawie rok. Czemu odszedłem ? pewnego dnia coś sie posypało i postanowiłem znowu zrobić własną gildie. Wiec tak tez zrobiłem, założyłem gildie ^h^ wraz z kumplem z czech (maslicką) jednak po 2 miesiącach gdy maslicka został ukarany banem rozwiązałem gildie ponieważ uznałem ze nie ma sensu dalej ciągnąc tej gildii ;/ wtedy zacząłem szukać gildii w ojczyźnie, na stale wtedy Empi polecił mi 2 gildie :) ^@^ albo PL wiec złożyłem podanko do pigs ( http://pigs.fora.pl/post4718.html#4718 ) jednak coś nie wypaliło;/ (może jestem za mało świński czy coś nie wiem) no i tak trafiłem na to forum:). Ciąg dalszy nastąpi xD

Czemu akurat wasza gildia? długo by wymieniać ale wpierw chciałbym cofnąć słowa " bo nie PL " (o ile to możliwe:D)
- po pierwsze polska gildia
- po drugie cale mnóstwo fajnych osób
- po trzecie duża:D
- a po czwarte to wystarczy chyba już ;D

Cicinho (mój kuzyn) napisał
Witam wszystkich.


Mam na imię Radek. Przeżyłem już szesnaście wiosen i powoli zmierzam do siedemnastej. Podobnie jak mój kuzyn Piotr, pochodzę z niewielkiego miasta Żagań.
Jako dalszą drogę mojej edukacji wybrałem Liceum Ogólnokształcące (językowe)
Interesuje się motoryzacją, oraz różnymi dyscyplinami sportowymi, ale szczególne darze szacunkiem piłkę nożną. Moją ulubioną drużyną polskiej orange ekstraklasy jest Zagłębie Lubin, natomiast z zagranicznych klubów kibicuje Realowi Madryt. Poza sportem lubię oglądnąć dobry film a także posefrowac na Allegro. Oczywiście jest też czas na EL.
Moją przygodę z grą(po namowie Piotrka) rozpocząłem w grudniu 2006 postacią o niku Cicinho i należałem do gildii *GF*. Po około 50 dniach oddałem chara mojemu znajomemu, który zaprzestał grać z przyczyn mi nieznanych. Od tego czasu miałem przerwę w EL aż do momentu w którym C_Ronaldo zaproponował mi grę na wspóle z nim, na jego postaci . Po krótkim namyśle zgodziłem się. Stwierdziłem ze oboje będziemy mieli razem korzyści.
To raczej wszystko

Zapoznałem się z zasadami gildii PL w pełni je akceptuje..
A tu macie moje Staty:

Attack: 114
Defense:127
Harvest: 58
Alchemy: 65
Magic: 55
Potion: 26
Sumon: 13
Manu: 16
Craft: 0
Eng: 1
Oa : 107

Ja również akceptuje warunki PL i postaram się ich przestrzegać :lol:
User avatar
Creedka
Guild Master
Posts: 2359
Joined: Saturday, 30.10.2004, 19:40
GG: 0
Location: Dublin

Post by Creedka »

nie chce mi sie odpisywac >.<

zacytuje wiec myszenke Bloodzika:

[23:33:03] #GM from BloodSucker: jeju, czemu w tym podaniu nie ma takiego luzu, jak w podanku Ulai'a... naciagane to wszystko a i tak babolami ze oczy bola


moze pozniej sie zbiore na odpowiedz.
Image
User avatar
BloodSucker
Radny
Posts: 2133
Joined: Thursday, 4.11.2004, 23:56
GG: 2669914
Location: Sobótka / Wrocław
Contact:

Post by BloodSucker »

Jak wyżej^^.
(...) It could be made into a monster if we all pull together as a team... but if the band you're in starts playing different tunes, I'll see you on the dark side of the moon.
User avatar
DonLuka
PL-ka
PL-ka
Posts: 54
Joined: Friday, 13.01.2006, 20:10
GG: 0
Location: Żagań

Re: Nieswińskie Podanie:)

Post by DonLuka »

C_Ronaldo wrote: Moja historia z Eternal-Lands zaczęła sie niespełna 2,5 roku temu pięknego wiosennego popołudnia:D gdy pewien nieznany mędrzec polecił mi ta grę:)...
Ja myslalem ze mam wiekszy staz od ciebie w el
A ten "mędrzec" to kaito? -_-"
Last edited by DonLuka on Wednesday, 5.09.2007, 14:18, edited 3 times in total.
Image
C_Ronaldo
Gość

Post by C_Ronaldo »

Tak kaito kaito lol :) don a nie grasz czasem 3 lata?
User avatar
Psychofans
PL-ka
PL-ka
Posts: 506
Joined: Monday, 27.12.2004, 21:45
GG: 5871062
Location: Starachowice

Post by Psychofans »

Troche bledow jest, ale musze przyznac, ze sie postarales. Twoj kuzyn sie troche bardziej postaral, napisal lepsze podanie :)
Ja nie mam nic przeciwko i u mnie masz tak.
User avatar
DonLuka
PL-ka
PL-ka
Posts: 54
Joined: Friday, 13.01.2006, 20:10
GG: 0
Location: Żagań

Post by DonLuka »

C_Ronaldo wrote:Tak kaito kaito lol :) don a nie grasz czasem 3 lata?
Dokładnie z przerwami 25 miesiecy;]
Image
C_Ronaldo
Gość

Post by C_Ronaldo »

no bo ty miałeś więcej przerw niż ja :) a zaczynałem grę 2 miesiące później niż ty:D
User avatar
jio_bob
Fluffy
Fluffy
Posts: 1063
Joined: Friday, 19.11.2004, 23:32
GG: 0
Location: Sieradz/Wawa

Post by jio_bob »

C_Ronaldo wrote:#Ig [C_Ronaldo:*GF*] ty tylko lirzesz wszystkim d**y... i sie za kazdym szlajasz sam nie pojdziesz
Do dzisiaj pamietam jak sie zachowales i nie chce miec takiej osoby w PL.

papa . NIE

Jio
~<:sssssssssssssssssssssssssssssssss
User avatar
Gorzki
PL-ka
PL-ka
Posts: 206
Joined: Sunday, 8.01.2006, 21:38
GG: 0
Location: Bytom

Post by Gorzki »

Hejka

NIE

Pozdrawiam - gorzki
Image
Image
Image
Frag
PL-ka
PL-ka
Posts: 59
Joined: Saturday, 7.07.2007, 16:49
GG: 0
Location: P(r)oland :)

Post by Frag »

Nie wiem :S Narazie neutral lekkim NIe
Image
Image
User avatar
OldSchool
PL-ka
PL-ka
Posts: 164
Joined: Saturday, 5.08.2006, 20:31

Post by OldSchool »

jio_bob wrote:
C_Ronaldo wrote:#Ig [C_Ronaldo:*GF*] ty tylko lirzesz wszystkim d**y... i sie za kazdym szlajasz sam nie pojdziesz
Do dzisiaj pamietam jak sie zachowales i nie chce miec takiej osoby w PL.

papa . NIE

Jio
Publiczne przeprosiny na EL forum za obrazanie mojego mentora,przyjaciela i przewodnika, osoby ktora naklonila mnie do powrotu do PL.
Poza tym Cicinho niech zrobi wlasna postke,ew Ty zrob..Gra na 2 chary wypada tak jak widac w przypadku Marwen00ba/Dumbassa.
Poza tym obiecaj ze majac PL przy nicku nie bedziesz zan00bial,i ze bedziesz sie zachowywal porzadnie.

Wtedy ja na TAK
szogun
Gość

Post by szogun »

Neutral ja nie miałem z tobą wcześniej jakiegoś kontaktu złego bądź dobrego więc zostawiam sprawe w lepszych rękach
User avatar
BloodSucker
Radny
Posts: 2133
Joined: Thursday, 4.11.2004, 23:56
GG: 2669914
Location: Sobótka / Wrocław
Contact:

Post by BloodSucker »

Ja się rozwinę nieco: nie, ponieważ:

1. Podanie, choć długie, to cechuje je klasyczny przerost formy nad treścią. Nie wspominając już o błędach ortograficznych i interpunkcji. (tak szczerze mówiąc to podanie jakie złożyłeś u Świnek było lepsze, z większym luzem napisane, lepiej się czytało).
2. Dwie osoby na jednym avatarze? Nie. To nie przejdzie. Mieliśmy już z tym kłopoty, jak się okazało po jakimś czasie staje się to nieznośnie uciążliwe. Od tamtej pory tego nie tolerujemy.
3. Twoja historia w EL często-a-gęsto zazębiała się z gildią PL. Niestety z tym bywało różnie. A to wyklinanie i obrażanie, a to łagodnie i z należytym szacunkiem. Mieszane uczucia.
(...) It could be made into a monster if we all pull together as a team... but if the band you're in starts playing different tunes, I'll see you on the dark side of the moon.
C_Ronaldo
Gość

Post by C_Ronaldo »

hmm ludzie czego wy oczekujecie w koncu :D jak napisalem podanko do pigs to pwiedzieli mi ze sie nie postaralem jak tu znowu sie postaralem to mi mowia ze juz lepsze bylo to do pigs;/

btw. Co do jio no tak moglbym cie przeprosic tylko co mi teraz po tym jezeli cie przeprosze to i tak bedzie wygladalo jakby mi tylko zalozalo na Tak od olda :?
Locked