Podanko

Rekrutacja znów otwarta!

Moderators: Faflok, Wloczykij, Thanatos

Bebron2
Gość

Podanko

Post by Bebron2 »

Czesc ,Nazywam sie Kebrom Gebregiorigis urodzilem sie 1994 roku w Warszawie,3 tygodnie temu przeprowadzilem sie do oxfordu ( przepraszam nie ma tu polskich znakow ).Moje zainteresowaniaa to : petardy,EL dobra muzyka i filmy (np Prison Break,Lost).Nie jestem idealny mam duzo wad i kilka zalet oto nie ktore z nich : dorby humor,wieczny pospiech,tolerancja,nie uwaga itd.Mialem 1 inne konto nick byl bebron lecz zrobilem a/d po 17 i oddalem konto koledze to konto mialem bodajze rok temu a do ela ponownie zawitalem 8 dni temu . Mialem wizyte w 1 gildi mianowicie FSM opuscilem ja poniewaz nikogo nigdy nie bylo i tylko nosilem tak gildi mysle ze to wszystko co mam do powiedzenia teraz statystyki :
att 25
def 30`
har 26
alc 18
mag 15
sum 0
man 10
cra 12
eng0
oa 35
Prosze o pozytywne rozpatrzenie mojej prosby
Pozdrawiam bebron2
User avatar
Lotheneil
Guild Master
Posts: 560
Joined: Friday, 14.07.2006, 15:19
GG: 0
Location: Wołomin

Post by Lotheneil »

A ja proszę o:
1.Przeczytanie jeszcze raz, co powinno zawierać podanko (punkty 3 i 4 dokładniej).
2. Znaki interpunkcyjne!! Ja rozumiem, że nie masz tam polskich znaków, ale kropkę i przecinek chyba tak?

Tak się składa, że mając dość ograniczone kontakty ze swiatem zewnetrznym (głównie za sprawą chronicznego zmęczenia kanałem #44) mój jedyny kontakt z kandydatami to właśnie podanie - po nim widzę, czy ktoś się postarał, czy mu naprawdę zależy czy napisał podanko na kolanie i na odczepnego. Twoje niestety kwalifikuję do tej drugiej kategorii.
Podanie mnie nie zachwyciło, w grze nie spotkałam, jestem na NIE.
Last edited by Lotheneil on Monday, 24.09.2007, 19:29, edited 1 time in total.
szogun
Gość

Post by szogun »

tak fluj mnie leje nie mam czasu na wiecej pa
bebron2
Gość

Post by bebron2 »

3. Poniewaz to Polska gildia i wszyscy ludzie ktorych poznalem z tej oto gildi mieli bardzo wysoki poziom kultury oraz intelektualny i bardzo chcialbym dolaczyc do tego grona 4 oczywiscie ze akceptuje i obiecuje ich przestrzegac
PS sorka ze nie dopisalem tego wczesniej ale to z pospiechu a do interpunkcji nie stety jestem dyslektykiem i dysgrafikiem
User avatar
BloodSucker
Radny
Posts: 2133
Joined: Thursday, 4.11.2004, 23:56
GG: 2669914
Location: Sobótka / Wrocław
Contact:

Post by BloodSucker »

bebron2 wrote:jestem dyslektykiem i dysgrafikiem
Spoko, my tesz.

Nie.
(...) It could be made into a monster if we all pull together as a team... but if the band you're in starts playing different tunes, I'll see you on the dark side of the moon.
Kedrigern
PL-ka
PL-ka
Posts: 223
Joined: Thursday, 10.08.2006, 15:56
GG: 0
Location: Gdańsk

Post by Kedrigern »

Gdybyś się tak nie spieszył i poświęcił więcej czasu na napisanie tego podania pewnie zagłosował bym za, a tak jakoś nie jestem przekonany.

Ale nie będę głosował też przeciw bo nic nie mam przeciwko Tobie.

[edit]

Też mam dysortografię ale mimo to jestem w stanie pisać na forum normalnie (no prawie).
Last edited by Kedrigern on Monday, 24.09.2007, 20:31, edited 2 times in total.
bebron2
Gość

Post by bebron2 »

dysgrafie i dysleksje na prawde mam a pozatym nie mialem tak duzo bledow,tylko interpukcyjne a jak pisalem wczesniej blood nie ma tu polskich znakow
User avatar
Mortek
PL-ka
PL-ka
Posts: 70
Joined: Tuesday, 15.02.2005, 15:06
GG: 0
Location: Poznań

Post by Mortek »

Nie znam kolegi więc na razie się wstrzymam, chyba ze ktoś ma na niego haka to na -.
+1
Bardul
PL-ka
PL-ka
Posts: 60
Joined: Sunday, 18.02.2007, 21:47

Post by Bardul »

Jakoś nie mam zdania. Neutral.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy liczba ta bowiem człowieka...
User avatar
jio_bob
Fluffy
Fluffy
Posts: 1063
Joined: Friday, 19.11.2004, 23:32
GG: 0
Location: Sieradz/Wawa

Re: Podanko

Post by jio_bob »

Pare slow ode mnie:

Podanie przykro mi to mowic, marne (ten dzial widzial takie podania o ktorych mozna tylko snic po nocach) .
W pisaniu podań jakichkolwiek warto uwzglednic pare rzeczy :

1) Pospiech nie jest wskazany. Im bardziej sie spieszysz tym wiecej bledow robisz i nie mowie tu juz o takich bykach jak :
Bebron2 wrote:tak gildi
Gildiowicze maja przy nickach TaGi.. a przy okazji :
viewtopic.php?t=563 (tu masz cos na co powinienes zwrocic uwage zanim napiszesz podanie)
Tak wiem, my w PL jestesmy bardzo drazliwi na temat ortografii (nie kazdemu sie to podoba), a i opinii negatywnych odnosnie dysleksji/dysgrafii/dysortografii nie brakuje.

2) Pisz przejrzyscie.
3) Zawieraj wszystkie punkty wymagane do danego podania. W tym przypadku dopiero po prosbie 19tki ;) bylo to zrobione.

EDIT

Po ostatnich PMach od osobnika zmieniam kategorycznie zdanie. Sorki, to nie miejsce dla Ciebie O.o

[17:11:04] [PM to bebron2: meep]
[17:11:22] [PM from bebron2: myslisz ze mam dalej szanse dostac siedo pl ?]
[17:11:44] [PM to bebron2: czas pokaze]
[17:11:52] [PM from bebron2: mam 3 tak 3 nie]
[17:12:04] [PM to bebron2: masz 3 na male tak]
[17:12:04] [PM from bebron2: 1+ tzn tak ?]
[17:12:18] [PM to bebron2: nie, 1+ oznacza spam]
[17:12:23] [PM from bebron2: nie 1 mam normalne tak od szoguna ;d ]
[17:12:50] [PM from bebron2: a od ciebie co mam bo tego nie zczailem]
[17:13:03] [PM to bebron2: tak fluj mnie leje nie mam czasu na wiecej pa]
[17:13:17] [PM from bebron2: paps]
[17:13:21] [PM to bebron2: to slowa Szoguna, znajdz mi TAK dla Ciebie]
[17:14:01] [PM from bebron2: on napisal tak nie pise wiecej bo fluj mnie leje]
[17:14:21] [PM to bebron2: to oznacza, ze nie chce mu sie wiecej pisac tylko : pa]
[17:14:39] [PM from bebron2: ok paps]

Wielkie LoL. Ja mowic zrozumiale?

PS: W PL srednia wiekowa plasuje sie dosc wysoko (nadal czwartorzed, spokojnie), nie wiem czy dla osob w Twoim wieku pewne dyskusje/rozmowy/zarty/marudzenia Cree ;) bylyby znosne...


Jio
Last edited by jio_bob on Tuesday, 25.09.2007, 17:21, edited 3 times in total.
~<:sssssssssssssssssssssssssssssssss
User avatar
Psychofans
PL-ka
PL-ka
Posts: 506
Joined: Monday, 27.12.2004, 21:45
GG: 5871062
Location: Starachowice

Post by Psychofans »

Neutral ;]
User avatar
OldSchool
PL-ka
PL-ka
Posts: 164
Joined: Saturday, 5.08.2006, 20:31

Post by OldSchool »

bebron2 wrote:3. Poniewaz to Polska gildia i wszyscy ludzie ktorych poznalem z tej oto gildi mieli bardzo wysoki poziom kultury oraz intelektualny i bardzo chcialbym dolaczyc do tego grona 4 oczywiscie ze akceptuje i obiecuje ich przestrzegac



Jeszcze mnie nie poznal! :D


Ja na male tak mimo wszystko
User avatar
BloodSucker
Radny
Posts: 2133
Joined: Thursday, 4.11.2004, 23:56
GG: 2669914
Location: Sobótka / Wrocław
Contact:

Post by BloodSucker »

LoL kotunie, co z wami?

Same "neutrale"? Od kiedy to nie wiecie jak sie w podaniach głosowało? o.0

Plx, zdecydujcie się na coś, a nie chowaci głowę w piach.
(...) It could be made into a monster if we all pull together as a team... but if the band you're in starts playing different tunes, I'll see you on the dark side of the moon.
Chryzopraz
PL-ka
PL-ka
Posts: 487
Joined: Friday, 29.10.2004, 09:12
GG: 0
Location: Łódź

Post by Chryzopraz »

Ja na Twoim miejscu bym się do różnych dysfunkcji typu dysgrafie, dysortografie itp w tym gronie nie przyznawał i więcej nad słownikiem posiedział pisząc podanie.
Mnie osobiście denerwuje strasznie, jak ktoś stwierdza że ma dyscośtam i już nie musi pisać poprawnie. Wręcz przeciwnie! Skoro masz z czymś problem, to znaczy że musisz zdecydowanie ciężej pracować. Powinieneś każde słowo ze słownikiem sprawdzać.
Co to za wytłumaczenie, że jesteś w UK i nie masz polskich literek? To sobie doinstaluj! Używaj słownika wbudowanego w przeglądarkę i od razu będzie Ci łatwiej. Twoja przeglądarka nie ma słownika? To się przesiądź na taką która ma (firefox).
Nie szukaj wymówek, tylko bardziej się staraj.

Wybacz, ale jestem na nie. Przynajmniej nie teraz.
Pograj jeszcze parę tygodni, przemyśl problem ortografii, której bardzo pilnujemy, nie tylko na forum, ale w grze również. Błędy wytykamy bezlitośnie i tępimy. Taka to już jest gildia.
Z drugiej strony, nasi gildiowicze nie raz mieli z ortografią na bakier, a pobyt w PL bardzo im pomógł.

Na koniec taka mała prośba. Pisząc następne podanie naprawdę przemyśl co chcesz napisać. Spróbuj postawić się na naszym miejscu. Zastanów się, czego chcielibyśmy się o Tobie dowiedzieć. W końcu przyjmujemy nowego członka bardzo elitarnego grona ;)
To wstyd, by podanie było krótsze od niektórych odpowiedzi na nie, prawda?

Pozdrawiam

Chryzopraz

PS.
A dla tych, którzy nie mogą się przegryźć przez powyższe: nie
User avatar
handa
PL-ka
PL-ka
Posts: 54
Joined: Wednesday, 23.03.2005, 15:49
GG: 9693012

Post by handa »

Jestem na nie. A co do ortografii: Trening czyni mistrza
()...()
( "." )
(")_(")
Locked