Podanie

Rekrutacja znów otwarta!

Moderators: Faflok, Wloczykij, Thanatos

Czy Pumba PL w gildii PL to dobry wybor?

Tak, lubie guzce
11
73%
Nie, zawsze wolalem Timona
4
27%
 
Total votes: 15

PumbaPL
Gość

Podanie

Post by PumbaPL »

Cześć! Mam na imię Szymon, mam 15 (prawie 16) lat i pochodzę z Małdyt (niewielka mieścina w powiacie Warmińsko-Mazurskim). Wielu z Was już mnie zapewne zna. Jestem w świecie EL już od dłuższego czasu, ale teraz miałem bardzo długą przerwę przez niesłuszne IP BANISHED (Neostrada TP ;( ). Skilli nie pamiętam więc później dam edit, wiem że mam:
33 Oa
18 alch
~15 manu
Jestem człowiekiem raczej kultularnym i miłym. Wcześniej należałem do Pogromców Smoków [upadła] oraz do Akademii Good Friends [ostatnio udało mi się zalogować u kolegi i widze że też już tej gildii chyba nie ma]
Chciałbym należeć do PL, ponieważ to duża i polska gildia, a ja lubię porozmawiać z ludźmi. Do PL należał mój przyjaciel Rybus, który już nie gra w EL. Proszę o pozytywne rozpatrzenie podania. Pozdrawiam was- PumbaPL
User avatar
jio_bob
Fluffy
Fluffy
Posts: 1063
Joined: Friday, 19.11.2004, 23:32
GG: 0
Location: Sieradz/Wawa

Post by jio_bob »

Zasady, zasady, zasady :

Osoby starające się o przyjęcie do gildii muszą posiadać wymagany skill (co najmniej 25), w przeciwnym wypadku post zostanie niezwłocznie zamknięty, a wymagania w stosunku do danej osoby wzrosną do skill'a = 35 (bez możliwości wstąpienia za rekomendacją).

Matko, tak trudno przeczytac pare postow?
~<:sssssssssssssssssssssssssssssssss
PumbaPL
Gość

Podanie

Post by PumbaPL »

Acha przepraszam, ale musiałem babci żywopłot przyciąć, a jak coś obiecuję to słowa dotrzymuję ;)

Akceptuję zasady PL i zamierzam ich przestrzegać. Mam nadzieję, że Wy zechcecie mnie przyjąć chociaż na okres próbny. Przepraszam za rozbicie na dwa posty. Pozdrawiam- PumbaPL
PumbaPL
Gość

Podanie

Post by PumbaPL »

jio_bob wrote:Zasady, zasady, zasady :

Osoby starające się o przyjęcie do gildii muszą posiadać wymagany skill (co najmniej 25), w przeciwnym wypadku post zostanie niezwłocznie zamknięty, a wymagania w stosunku do danej osoby wzrosną do skill'a = 35 (bez możliwości wstąpienia za rekomendacją).

Matko, tak trudno przeczytac pare postow?
Napewno mam HARVESTING na 27+ oraz DEF na 25, ale nie napisałem tego ponieważ nie byłem pewien jaki mam dokładnie, a na dzień dzisiejszy mam IP BANISHED i jeszcze nie zostało aktywowane moje konto na oficjalnym forum.
User avatar
jio_bob
Fluffy
Fluffy
Posts: 1063
Joined: Friday, 19.11.2004, 23:32
GG: 0
Location: Sieradz/Wawa

Re: Podanie

Post by jio_bob »

PumbaPL wrote:Napewno mam HARVESTING na 27+ oraz DEF na 25, ale nie napisałem tego ponieważ nie byłem pewien jaki mam dokładnie, a na dzień dzisiejszy mam IP BANISHED i jeszcze nie zostało aktywowane moje konto na oficjalnym forum.
Od razu tak nie mozna bylo?

PS: IP mozesz miec zbanowane (nie banished)
~<:sssssssssssssssssssssssssssssssss
Chryzopraz
PL-ka
PL-ka
Posts: 487
Joined: Friday, 29.10.2004, 09:12
GG: 0
Location: Łódź

Post by Chryzopraz »

No to myślę, że spokojnie możesz poczekać, aż zostaniesz odbanowany i wówczas się do nas zgłosić z ładnym podankiem.

Pozdrawiam

Chryzopraz
User avatar
Lotheneil
Guild Master
Posts: 560
Joined: Friday, 14.07.2006, 15:19
GG: 0
Location: Wołomin

Post by Lotheneil »

Zgadzam się z Chryzoprazem. Przemyśleć, co chce się napisać, napisać wszystko co potrzeba, pokazać się z najlepszej strony to wtedy pogadamy. Podanka napisane po łebkach i na "żeby coś było" nastrajają mnie do kandydata wybitnie negatywnie. Taka już wredna jestem, że na kandydatów patrzę przez pryzmat podania, zwłaszcza, że przeważnie jest to mój pierwszy kontakt z daną osobą.
Podania pisane na kolanie odbieram jako przejaw braku szacunku i faktu, że danej osobie tak naprawdę nie bardzo zależy na przyjęciu do naszego jakże elitarnego grona :).
Pozwolę sobie na porównanie: idąć na rozmowę w sprawie pracy starasz się zebrać jak najwięcej informacji o firmie, zwyczajach w niej panujących i ludziach, od których będzie zależeć, czy zostaniesz przyjęty, czy nie. Tutaj zbieranie informacji polega na przeczytaniu przyklejonych tematów (Creedka nie po to je pisała, żeby sobie tylko wisiały) i innych podań., żeby nie popełniać po sto razy tych samych błędów.
Moich wynurzeń nie kieruję wyłącznie do Ciebie, tuż pod Twoim podaniem mamy jeszcze jedno podobne, mnóstwo takich było i zapewne jeszcze niejedno będzie.
Ludzie! Podanie jest jak list, piszcie powoli, nie spiesząc się, wszystko co potrzebne, to nie telegram, który musi być krótki i natychmiast dotrzeć do adresata... Poza tym im bardziej Wam się spieszy przy pisaniu podania tym mniej nam przy przyjmowaniu...

No, wyżyłam się, żale wylałam, już mi lepiej. Dziękuję za uwagę (a tekstu pewnie i tak nikt nie przeczyta).
PS. Żeby było weselej, rozmowy kwalifikacyjne jeszcze przede mną :P

Dla tych, którym nie chciało się czytać całości: NIE, przyjdź później, jak Ci się nie będzie tak spieszyć (nie wiadomo gdzie zresztą, jak whitelist jeszcze w toku)
User avatar
jio_bob
Fluffy
Fluffy
Posts: 1063
Joined: Friday, 19.11.2004, 23:32
GG: 0
Location: Sieradz/Wawa

Post by jio_bob »

Lotheneil wrote:a tekstu pewnie i tak nikt nie przeczyta

Teeeeee heeeee ;)
~<:sssssssssssssssssssssssssssssssss
Bardul
PL-ka
PL-ka
Posts: 60
Joined: Sunday, 18.02.2007, 21:47

Post by Bardul »

Zgadzam się w 100% z Lotką. Pierwsze wrażenie jest bardzo ważne. Podanie marne brakuje w nim polotu.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy liczba ta bowiem człowieka...
User avatar
BloodSucker
Radny
Posts: 2133
Joined: Thursday, 4.11.2004, 23:56
GG: 2669914
Location: Sobótka / Wrocław
Contact:

Post by BloodSucker »

Eee, podanie tragiczne nie jest, logiczne, z sensem, bez błędów, kupy się trzyma, tylko trochę króciutkie jest.

Imo jest lepsze niż to bebrona (sic!).
Tam się wszyscy zneutralizowali, a tu jakoś jednoznacznie na nie... o_0

Choć podanie za krótkie, to jednak pozwala stwierdzić, że coś więcej z siebie wyciągnąć potrafisz. Jak sprostasz zadaniu - masz ode mnie tak. Wierzę że potrafisz.
Acha przepraszam, ale musiałem babci żywopłot przyciąć
LOL
(...) It could be made into a monster if we all pull together as a team... but if the band you're in starts playing different tunes, I'll see you on the dark side of the moon.
User avatar
Psychofans
PL-ka
PL-ka
Posts: 506
Joined: Monday, 27.12.2004, 21:45
GG: 5871062
Location: Starachowice

Post by Psychofans »

Mysle, ze szanse mozna dac. Ode mnie male TAK :)
User avatar
Creedka
Guild Master
Posts: 2359
Joined: Saturday, 30.10.2004, 19:40
GG: 0
Location: Dublin

Post by Creedka »

Jak juz sie uda Tobie dodac postac do whitelist (a zajmuje sie tym teraz Aislinn, wiec jesli ona Cie wpusci to na pewno ban nie byl przez Ciebie) to bede za wlaczeniem Cie do PL.
Pamietam Cie jeszcze z czestych PMow i #ig'ow z Twojej poprzedniej gildii, jak na tak mlodego czlowieka jestes bardziej kulturalny niz ogol na 44 (nie wiem czy to dobrze zabrzmialo - mialo przynajmniej...)
To, ze grales dluzej niz te kilka dni wbijania statow do 25(30) swiadczy o tym, ze EL troche juz znasz, a i Twoja decyzja byla raczej przemyslana.

Pozyjemy zobaczymy, ja nie mam nic przeciw.
Image
User avatar
Karaodin_Masta
PL-ka
PL-ka
Posts: 236
Joined: Monday, 22.05.2006, 13:39
GG: 1399976
Location: Oleśnica

Post by Karaodin_Masta »

Creedka wrote:Jak juz sie uda Tobie dodac postac do whitelist (a zajmuje sie tym teraz Aislinn, wiec jesli ona Cie wpusci to na pewno ban nie byl przez Ciebie) to bede za wlaczeniem Cie do PL.

Pozyjemy zobaczymy, ja nie mam nic przeciw.
Jestem podobnego zdania małe tak
Image
User avatar
NosferatuS
PL-ka
PL-ka
Posts: 142
Joined: Wednesday, 3.01.2007, 16:14
GG: 0
Location: Kłodzko

Post by NosferatuS »

Siema
ode mnie tez male tak.



Pozdro.
User avatar
OldSchool
PL-ka
PL-ka
Posts: 164
Joined: Saturday, 5.08.2006, 20:31

Post by OldSchool »

Tak
Locked