Podanie

Rekrutacja znów otwarta!

Moderators: Faflok, Wloczykij, Thanatos

Zioło_PL
Gość

Podanie

Post by Zioło_PL »

Witam!Mój nick w grze to Ziolo_PL.Mam na imię Michał, mam 15 lat.Mieszkam w Turce (Okolice Lublina).interesuję się kucharstwem.W przyszłości zamierzam zostać dobrym kucharzem.Po czym wyjechać za granice i tam uczyć sie przyrządzać egzotyczne potrawy.
Grałem w Eternal-Lands około rok temu, ale teraz wróciłem i gram 3 dzień.Lecz nie zapomniałem zasad itp.Byłem kiedyś w gildii *GF*, ale jak z pewnością Zauwarzyliście zaczeła się rozpadać.Chciał bym dołączyć do gildii ponieważ pamiętam niektóre osoby. Lubię pomagać graczom, a pamiętam jak zaczynałem grać to właśnie z tej gildi mi pomagali. Jestem zawsze radosny, potrafię śmiać się z samego siebie.
Kiedy dorosnę chcę wykuwać zbroje i miecze dla gildii :D
Przeczytałem dokładnie zasady panujące w gildii i będę je przestrzegać.
Moje statystyki:
Att:27
Def:29
Har:19
Mag:14
Man:7
Oa:30
Reszta:0

Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego skromnego podania.Bardzo mi zależy ,aby dojść do Gildii PL.

Pozdrawiam Ziolo_PL
User avatar
Gorzki
PL-ka
PL-ka
Posts: 206
Joined: Sunday, 8.01.2006, 21:38
GG: 0
Location: Bytom

Post by Gorzki »

Witam

hmm mam mieszane uczucia w chat logu za duzo nie mam, jesli o bledy chodzi to w podaniu glownie gramatyka (skoro przeczytales zasady to bedziesz ich prestrzegal a nie je przestrzegal - chyba lepiej brzmi??)
podobnie z "dojsc do gildii" jest to niestety czesto spotykany zwrot lecz to nie tlumaczy ze musisz go uzywac. Perelki "zauwarzyliscie" to prawie nie zauwazylem :))
Poza tym nie do konca wypelniles pkt 5 warunkow podania - wykombinuj o co mi chodzi i sie popraw - do tego czasu sie wstrzymuje :)

Pozdrawiam

EDIT:
kandydat wyjasnil mi ze inych postaci nie mial - mi chodzilo o to jak sie jego postac w gf nazywala gdyz ziolo_pl nie przypominam sobie - twierdzi ze gral tym charem od poczatku
Wydzial sledczy PL zajmie sie tym :) poki co obowiazuje zasada domniemanej niewinnosci wiec narazie, poki sie to nie potwierdzi / zaprzeczy jestem sklonny byc przychylny jego kandydaturze - podanie nie powala, ale jest w miare ok - nie patrzac na bledy oczywiscie, ale to sie doszlifuje

Wiec jak ktos pamieta / nie pamieta ziolo_pl z gf to prosze o info tutaj :)
Last edited by Gorzki on Wednesday, 10.10.2007, 12:58, edited 1 time in total.
Image
Image
Image
Ziolo PL
Gość

Post by Ziolo PL »

5. Czy byłeś w inych gildiach (jak tak, to w jakich) oraz czy mialeś wczesniej inne postaci (podaj nicki)?
Jest to moja pierwsza postać.Byłem tylko w gildii *GF*.
User avatar
PumbaPL
PL-ka
PL-ka
Posts: 55
Joined: Tuesday, 2.10.2007, 14:16

Post by PumbaPL »

Poznałem go parę dni temu. Budową zdań mnie nie powalił na kolana, ale wygadany jest chłopak. Nic do niego nie mam. Znam go zbyt krótko, więc neutral
Image
User avatar
Kwas
PL-ka
PL-ka
Posts: 777
Joined: Sunday, 7.11.2004, 14:18
GG: 0
Location: Gdynia
Contact:

Post by Kwas »

Podanie przyzwoite, choć nie bezbłędne. W chatlogu pustka.
Ciekaw jestem dlaczego akurat Ziolo, to z tego zamiłowania do gotowania?
Na chwile obecną malutkie tak (jak ładnie nazwał to Gorzki - zgodnie z zasadą domniemanej niewinności).
Image
Bardul
PL-ka
PL-ka
Posts: 60
Joined: Sunday, 18.02.2007, 21:47

Post by Bardul »

Pewnie jest wielkim fanem zielarstwa i robi własny zielnik. Mnie jakoś szczególnie niczym nie zaskoczył. Neutral.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy liczba ta bowiem człowieka...
User avatar
BloodSucker
Radny
Posts: 2133
Joined: Thursday, 4.11.2004, 23:56
GG: 2669914
Location: Sobótka / Wrocław
Contact:

Post by BloodSucker »

Ja nic przeciwko Ziolo nie widzę. Choć i entuzjazmu też wielkiego nie mam.

Neutrali nie lubię, bo nic z nich nie wynika, więc ja się określam na Tak. I tak zostanie, o ile żadne nowe fakty na jaw nie wyjdą.
(...) It could be made into a monster if we all pull together as a team... but if the band you're in starts playing different tunes, I'll see you on the dark side of the moon.
User avatar
Karaodin_Masta
PL-ka
PL-ka
Posts: 236
Joined: Monday, 22.05.2006, 13:39
GG: 1399976
Location: Oleśnica

Post by Karaodin_Masta »

Gdyby nie te błędy ortograficzne nie było by tak źle ;p

Ja jestem za okresem próbnym.
Image
Bardul
PL-ka
PL-ka
Posts: 60
Joined: Sunday, 18.02.2007, 21:47

Post by Bardul »

Wydaje mi się że ostatnimi czasy trochę za dużo przyjmujemy nowych ludzi do gildii. Zwłaszcza z małym stażem . Moim zdaniem powinno się zastopowac przyjmowanie nowych kandydatów.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy liczba ta bowiem człowieka...
User avatar
Kwas
PL-ka
PL-ka
Posts: 777
Joined: Sunday, 7.11.2004, 14:18
GG: 0
Location: Gdynia
Contact:

Post by Kwas »

Bardul wrote:Wydaje mi się że ostatnimi czasy trochę za dużo przyjmujemy nowych ludzi do gildii. Zwłaszcza z małym stażem . Moim zdaniem powinno się zastopowac przyjmowanie nowych kandydatów.
Tylko ze względu na fakt, że jest ich dużo i mają mały staż? Nie rozumiem... Co innego, gdyby nasze nowe nabytki były totalnymi pomyłkami, wówczas można by przystopować.
Image
Giewont13
n00b
n00b
Posts: 17
Joined: Thursday, 12.04.2007, 20:29
GG: 0
Location: Bukowina Tarzańska
Contact:

Post by Giewont13 »

Ja bym przyją gościa ale na czas próbny. Neutral
User avatar
Creedka
Guild Master
Posts: 2359
Joined: Saturday, 30.10.2004, 19:40
GG: 0
Location: Dublin

Post by Creedka »

Chcialam tylko zauwazyc, ze zgodnie z zasadami PL, *kazdy*, kto zostaje przyjety do gildii, przychodzi tu na okres probny - niepotrzebnie wiec piszecie, ze ta czy tamta osoba pasuje Wam w PL na okres probny. nastepnym razem piszcie po prostu, ze jestescie na tak. To sie i tak do tego sprowadza.

Po drugie, glosy neutral sa kompletnie bez sensu, dlatego przy zamykaniu tematow nie sa brane pod uwage w ogole (bo jak to policzyc?) lepiej wiec nie pisz nic, niz masz spamowac postem bez znaczenia.

I po trzecie: wszelkie dyskusje co do ilosci/jakosci/preferowanego koloru wlosow przyjmowanych ludzi radze przeniesc na forum gildiowe. Zasmiecanie czyjegos tematu o przyjecie naszymi dyskusjami jest niekulturalne i moze byc problematyczne przy podliczaniu glosow.

Po czwarte (mialo go nie byc, ale samo wyszlo), chyba nie poradzimy nic na to, ze podania wreszcie zaczely przypominac to, o co nam chodzi, stad tez wiecej osob przyjmowanych. Przeciez nie zamkniemy nagle forum, bo "duzo ostatnio osob przyjelismy". Byloby to nie fair w stosunku do wszystkich tych fajnych ludzi ktorzy chca tu dolaczyc. Tym bardziej, ze wiekszych problemow z nowymi w gildii nie mamy.

Po piate (ono mialo byc, ale duzo wczesniej), podanie mnie nie zachwycilo, ale Ziolo nawet sensownie gada na PM, wiec nie mam nic przeciwko.
Image
Kedrigern
PL-ka
PL-ka
Posts: 223
Joined: Thursday, 10.08.2006, 15:56
GG: 0
Location: Gdańsk

Post by Kedrigern »

Wszystko wydaje się być ok, głosuję na małe tak.
User avatar
Psychofans
PL-ka
PL-ka
Posts: 506
Joined: Monday, 27.12.2004, 21:45
GG: 5871062
Location: Starachowice

Post by Psychofans »

Nie mam nic przeciwko. Jestem na TAK
Chryzopraz
PL-ka
PL-ka
Posts: 487
Joined: Friday, 29.10.2004, 09:12
GG: 0
Location: Łódź

Post by Chryzopraz »

Ciekawe, w logu pustki. No, ale nie każdy musi się udzielać na #44.
To może być nawet zaleta, że go tam nie słyszałem.

Wobec tego, jestem za przyjęciem. A ortografii na #GM nauczymy...

Pozdrawiam

Chryzopraz
Locked