Podanie od Timplera

Rekrutacja znów otwarta!

Moderators: Faflok, Wloczykij, Thanatos

User avatar
Hajko
PL-ka
PL-ka
Posts: 73
Joined: Monday, 1.10.2007, 22:27
GG: 10530619
Location: Tychy

Post by Hajko »

Skłaniam się do propozycji Grethy.

Poczekajmy 2-3 miesiące, niech pogra, pokaże, kim jest.
Na razie Nie.
[23:39:24] #Ig [ladyblue:*UK*] many thanks Hajko for saving my guildies DB :)
[23:39:44] #GM from Hajko: ha ale jezdem
[23:40:03] #Ig [ladyblue:*UK*] nice to have such honest players :)
User avatar
BloodSucker
Radny
Posts: 2133
Joined: Thursday, 4.11.2004, 23:56
GG: 2669914
Location: Sobótka / Wrocław
Contact:

Post by BloodSucker »

Dla ścisłości, ja też jestem na nie. Nie wydaje mi się żeby Timpler w sposób wartościowy wzbogacił naszą gildię.
(...) It could be made into a monster if we all pull together as a team... but if the band you're in starts playing different tunes, I'll see you on the dark side of the moon.
Timpler
Gość

Post by Timpler »

Trudno, powiem tak (za przeproszeniem) W dupe wam nie bede właził, (sorry za taki zwrot). Chciałem być w tej gildii ale wkurza mnie fakt że przyczepiacie sie o te ortografie. Jak już czytałem to wyczytałem zdania typu "nikt nie jest ideałem", "inne podania były słabsze a były dopuszczone" a ze stronką chcielismy dobrze z misem, chcieliśmy nagromadzić wszystko o EL i stworzyć duzy Polski portal o EL, a na pytanie dlczego przestałeś grać odpowiem od razu że nie z powodu krytyki stronki... Po prostu chwilowo zająłem sie czym innnym a mianowicie zacząłem grać w Plemiona itp... Trudno nie chcecie mnie to nie. Ale zastanawiam sie ile w tej gildii jest osób nie robiących ANI JEDNEGO BŁĘDU TYPU "OM" I ANI JEDNEGO BŁĘDU ORTOGRAFICZNEGO. Oraz zastanawiam sie skoro BS powiedział że
"Nie wydaje mi się żeby Timpler w sposób wartościowy wzbogacił naszą gildię"
To powiedz w jaki sposób ty ją wzbogacałeś kiedy byłeś w tej gildii świeżakiem oraz w jaki sposób inni gracze ją wzbogacają (ci nowi i na moim poziomie)... Gdyby nie ta afera ze stronką to nie szperalibyście az tak dokładnie o mnie w chat_log'ach waszych... A tu mnie poprostu ciupiecie ile wlezie z nienawiści o stronke, ale ok - W DUPE WAM WŁAZIŁ NIE BĘDĘ... NIe chce mi sie tutaj non stop z wami walczyc... Gdyby nie ta stroka to dalibyscie mi drugą szanse mimo mojej czarnej przeszłości a do gildii nie pcham sie tylko po to aby miec taga obok nicka "PL" tylko z powodów których i tak większość z was by nie zrozumiała...

NIEPODOBA MI SIE TRAKTOWANIE NOWYCH AMBITNYCH GRACZY W WASZEJ GILDII NIE PODOBA MI SIE KULTURA I ZACHOWANIE NIEKTÓRYCH JEJ CZŁONKÓW...
Timpler
Gość

Post by Timpler »

Teraz czekam na komentarze od:

Bloodsucker'a ; Lucjusza

Oraz chciałbym przeczytac komentarze od wszystkich którzy napisali "NIE" albo od tych którzy mnie obrazili...

A ty BloodSucker to jednak z tego co wynika w dialogach innych graczy z EL to jednak też niepowinieneś tu być, większość znanych mi graczy którzy znają ciebie żalą sie o grożenie, brak kultury z resztą zapytajcie ich sami i ja szczerze nie wiem co ty robisz w tej gildii... Jak dla mnie to jesteś zwykłym napucowanym Prózniakiem ze swińską mordą ceniacym sie po levelu bo kultury to tobie brak a Mówicie że to gildia dla kulturalnych itp... To co on tu robi?? Jak go przyjeliście - pewnie podlizywał sie typu: wasza gildia jest najlepsza w całej grze, chce w niej być jestescie najlepsi... Ja w odróżnieniu od innych podań które przyjeliście nie pisałem tak podlizów tylko mówiłem szczerze... Ale jednak nie warto... Na przykład BloodSuckerze mogłeś pisać posty takie jak Creedka bo on mnie nie uraził mimio iż napisał NIE, ale przynajmniej z kultura...
User avatar
PumbaPL
PL-ka
PL-ka
Posts: 55
Joined: Tuesday, 2.10.2007, 14:16

Post by PumbaPL »

Na Twoim poziomie powiadasz?? Chatlogi są ZAWSZE sprawdzane... Ortografia... Czytałeś o gildii?? My REPREZENTUJEMY nasz naród Polski, i używamy POPRAWNEJ polszczyzny (fachowa nazwa języku urzędowego używanego w Polsce). O ortografii było z góry napisane. Przekopie się przez forum, ale Ci to znajdę. Ode mnie NIE!
Image
User avatar
BloodSucker
Radny
Posts: 2133
Joined: Thursday, 4.11.2004, 23:56
GG: 2669914
Location: Sobótka / Wrocław
Contact:

Post by BloodSucker »

Timpler wrote:pewnie podlizywał sie typu: wasza gildia jest najlepsza w całej grze, chce w niej być jestescie najlepsi...
Ja mUfiłem ftedy: "Pshyjmnijcie mnie bo jesteście fajnOM gildiOM".
(...) It could be made into a monster if we all pull together as a team... but if the band you're in starts playing different tunes, I'll see you on the dark side of the moon.
User avatar
Lotheneil
Guild Master
Posts: 560
Joined: Friday, 14.07.2006, 15:19
GG: 0
Location: Wołomin

Post by Lotheneil »

I pomyśleć, że jako pierwsza chciałam dać Ci szansę... To, że stworzyłeś tamtą stronę nie zmieniło jakoś wyraźnie mojej decyzji, każdy ma prawo popełniać błędy, liczyłam, że zrozumiałeś lekcję.

Część osób było przeciwne Twojemu wstąpieniu do gildii, z różnych powodów - ich zdanie, ich prawo. Nie daje Ci to jednak prawa obrażania kogokolwiek. Jak Ci się nie podoba gildia, osoby w niej będące i ich zachowanie i opinie to tym lepiej, bo mi (i innym zapewne też, jak przeczytają Twoje ostatnie wypociny) piekielnie nie podoba się Twoja osoba i to co sobą reprezentujesz, a co zechciałeś nam tu zaprezentować w całej okazałości. Bardzo za to dziękuję, pozbawiłeś mnie wątpliwości, jakie miałam co do Twojej osoby.

Niniejszym wnoszę o posprzątanie tutaj i umieszczenie Timplera na liście osób niechcianych w gildii.
User avatar
OldSchool
PL-ka
PL-ka
Posts: 164
Joined: Saturday, 5.08.2006, 20:31

Post by OldSchool »

Timpler bardzo nieladnie sie zachowales ,mozna sie nie dostac i przyjac to ze zrozumieniem i z godnoscia,ty wolales zachowac sie jak ostatni zul spod nocnego.
Mozna bylo pograc i poczekac , pozniej sprobowac ponownie...wielu ludzi dostalo druga szanse.
Poza tym ludzie z naszej gildii zawsze!!! sprawdzaja CHAT_LOGI w poszukiwaniu wypowiedzi kandydata,bo PL to cos wiecej niz gildia.
Wiele osob traktuje nas jak reprezentantow Polski (i slusznie), wiec zachowania jakiego sie dopusciles sa karygodne,niewybaczalne i godne potepienia.
Popieram wniosek Lotheneil,i jednoczesnie wysuwam swoj - za obraze 1 czlonkow (!) gildii PL na publicznym forum proponuje dodanie do PK Listy.

Edit: Napisalem juz do kilku znajomkow- kilka gildii bedzie cie i tak lalo na PK,wiec lepiej idz graj w Plemiona z powrotem
User avatar
Karaodin_Masta
PL-ka
PL-ka
Posts: 236
Joined: Monday, 22.05.2006, 13:39
GG: 1399976
Location: Oleśnica

Post by Karaodin_Masta »

Na samym początku sprawiałeś dobre wrażenie.
W podanku były podane wszystkie informacje których wymagamy itd.

Ale z czasem , gdy ktoś wynajdował coś w chat logach zaczoły Ci puszczać nerwy i zaczołeś od krytyki członków PLa. Na pierwszy ogień
poszedł Kwas a potem był Blood do którego miałeś najwięcej wątów o czym jest w twoim poście:
Oraz zastanawiam sie skoro BS powiedział że
"Nie wydaje mi się żeby Timpler w sposób wartościowy wzbogacił naszą gildię"
To powiedz w jaki sposób ty ją wzbogacałeś kiedy byłeś w tej gildii świeżakiem
A ty BloodSucker to jednak z tego co wynika w dialogach innych graczy z EL to jednak też niepowinieneś tu być, większość znanych mi graczy którzy znają ciebie żalą sie o grożenie, brak kultury z resztą zapytajcie ich sami i ja szczerze nie wiem co ty robisz w tej gildii... Jak dla mnie to jesteś zwykłym napucowanym Prózniakiem ze swińską mordą ceniacym sie po levelu bo kultury to tobie brak a Mówicie że to gildia dla kulturalnych itp... To co on tu robi?? Jak go przyjeliście - pewnie podlizywał sie typu: wasza gildia jest najlepsza w całej grze, chce w niej być jestescie najlepsi... Ja w odróżnieniu od innych podań które przyjeliście nie pisałem tak podlizów tylko mówiłem szczerze... Ale jednak nie warto... Na przykład BloodSuckerze mogłeś pisać posty takie jak Creedka bo on mnie nie uraził mimio iż napisał NIE, ale przynajmniej z kultura...
Jak byś nie wiedział to Blood jest od dłuższego czasu Radnym w PLu i w jakiś sposób sobie na to zapracował.
Jego staż w Eternalu i wiedza jest o wiele większa od twojej. Pomaga wielu nowym rekrutą.

Takim osobą jak Blood czy Kwas powinno się okazywać szacunek a nie ich obrażać.

Pisząc te wszystkie posty pokazałeś jaki poziom kultury sobą prezentujesz (typowy dla gimnazjalisty ;p)

Jestem na duże NIE
Image
User avatar
Creedka
Guild Master
Posts: 2359
Joined: Saturday, 30.10.2004, 19:40
GG: 0
Location: Dublin

Post by Creedka »

huh... mowilam, ze mi sie nie podoba... nos mam jeszcze dobry, wyszlo ziolko z kandydata >.<
Zamykam to bo strach pomslec, ze moglbys cos jeszcze walnac tak idiotycznego jak Twoje ostatnie dwa posty.
Do listy niechcianych dodaje, do PK chyba tez.

Ps. Bloodsucker tworzy te gildie od trzech lat, wierz mi dziecko, ze reprezentuje ta gildie tak jak to powinien robic, a Tobie nic do tego. Jesli sie nie podoba, to podania nie skladaj, proste. A to, ze jakies dzieci z 44 nie rozumieja jego jakze przewrotnego poczucia humoru is sposobu bycia (za ktory wielkie mu dzieki!), to ma dla mnie najmniejsze znaczenie.

Pozdrowionka,


EDIT: post nade mna bardzo ladnie obrazuje, ze PeeLki TEZ robia bledy ortograficzne (Kara, chyba rekord pobiles :p) - ale kazdy liczy sie z tym, ze mu je wytkniemy i poprawimy. Wiele osob jest nam za to wdziecznych.
Image
Locked