Podanie od Timplera

Rekrutacja znów otwarta!

Moderators: Faflok, Wloczykij, Thanatos

User avatar
Gorzki
PL-ka
PL-ka
Posts: 206
Joined: Sunday, 8.01.2006, 21:38
GG: 0
Location: Bytom

Post by Gorzki »

Bry

po poscie Bloodzika ja na nie - nie ktore jednakmoze byc zniesione jak kandytata na 44 poobserwuje dluzej

paps
Image
Image
Image
User avatar
BloodSucker
Radny
Posts: 2133
Joined: Thursday, 4.11.2004, 23:56
GG: 2669914
Location: Sobótka / Wrocław
Contact:

Post by BloodSucker »

Timpler wrote:Przecież to pytania były konkretne a pytać chciałem graczy lepszych np. jak zarobić takie sumy, no co? Z tymi składnikami do 1k essów było też konkretne pytanie były mi potrzebne a nie miałem czasy iść sobie po nie, dalej
"trzebu ludzie sie po 2 uleczajom?"
tego nie kojarzę ale może tak powiedziałem i zadałem te pytanie na pewno dawno temu dopiero jak zaczynałem sam w to grać... (teraz już wiem :D) a z tym dialogiem to było wstydliwe wiem ale czy nie jesteś ZŁOŚLIWY że takie rzeczy wytykasz bo chyba nie wywalicie mnie za ortografie, newbie'wskie pytania czy tez za błędy w angielskim?? A o błedy na chacie mnie nie obwiniajcie bo wtedy nie było jeszcze literki ą (zresztą teraz tez nie ma polskich znaków prócz "ó" wiec jak miałem pisac?
Pecie pecie, mniejsza tutaj o jakość pytań. Chodzi o ortografię, my tu -- jak zapewne powinieneś już wiedzieć (i to od dawna) -- kładziemy wyjątkowo duży nacisk na poprawną pisownie. I w EL też da się pisać poprawnie, bez polskich znaków. Przecież brak "ą" nie uprawnia do pisania "om".

BTW my tu wszyscy jesteśmy złośliwi i ebul, nie obdarzaj tylko Kwasika tymi komplementami ;)
(...) It could be made into a monster if we all pull together as a team... but if the band you're in starts playing different tunes, I'll see you on the dark side of the moon.
User avatar
Kwas
PL-ka
PL-ka
Posts: 777
Joined: Sunday, 7.11.2004, 14:18
GG: 0
Location: Gdynia
Contact:

Post by Kwas »

Następnym razem wytłuszczę;P
- uleczajom
- essuw

"ą" nie masz ale "a" chyba gdzieś tam jest, hm? Z resztą na tej "waszej" stronce też robiłeś takie błędy, na naszym forum też:
pireney (znany i duzo wiecej z resztom wejdzcie teraz na poslki chat i zobaczycie ze lepsi starsi gracza mnie pamietajom
więc brakiem literek się nie zasłaniaj, ok?

Z resztą, nie wiem, czy zwróciłeś uwagę, ale cała ta historia z plagiatami zmieniła moje malutkie nie, na małe nie...



<ED na Bloodzika co mi się wciął :) >
BloodSucker wrote: BTW my tu wszyscy jesteśmy złośliwi i ebul, nie obdarzaj tylko Kwasika tymi komplementami ;)
Ano! :D
Image
User avatar
PumbaPL
PL-ka
PL-ka
Posts: 55
Joined: Tuesday, 2.10.2007, 14:16

Post by PumbaPL »

Nie wiem, nieznam, ale myślę, że możemy dać mu szansę, ponieważ ja też wstąpiłem z identycznym harvem (^^). Małe TAK
@Do delikwenta
Ale postaraj się o interpunkcję!
Image
User avatar
BloodSucker
Radny
Posts: 2133
Joined: Thursday, 4.11.2004, 23:56
GG: 2669914
Location: Sobótka / Wrocław
Contact:

Post by BloodSucker »

PumbaPL wrote:Nie wiem, nieznam, ale myślę, że możemy dać mu szansę, ponieważ ja też wstąpiłem z identycznym harvem (^^). Małe TAK
@Do delikwenta
Ale postaraj się o interpunkcję!
Looool! A co ma harv do tego?? o.0
(...) It could be made into a monster if we all pull together as a team... but if the band you're in starts playing different tunes, I'll see you on the dark side of the moon.
Kedrigern
PL-ka
PL-ka
Posts: 223
Joined: Thursday, 10.08.2006, 15:56
GG: 0
Location: Gdańsk

Post by Kedrigern »

Pamiętam tamtą stronę.

Dlatego chyba jednak zagłosuję na nie.

Chociaż sam nie wiem, kandydata nie znam, a podanie nawet całkiem całkiem.
Lucjusz
PL-ka
PL-ka
Posts: 121
Joined: Thursday, 8.12.2005, 17:04
GG: 0
Location: Kraków

Post by Lucjusz »

wrrrr.......
godzinke afkowalem zeby podjac decyzje ......
szkoda ze postanowilem byc na nie bo to oznacza ze zmarnowalem godzine gry :P
Image
Remember this is first day of the rest of your life.
User avatar
Ulrih
PL-ka
PL-ka
Posts: 401
Joined: Friday, 5.11.2004, 01:37
GG: 4285103
Location: nagły nawrót lata

Post by Ulrih »

Jedyna rzecz, która mi się nie podobała, to dołączanie linku do swojej strony do hasła "Eternal Lands" na polskiej wikipedii. Ale to było w sumie dawno, więc jestem za przyjęciem.
Miał jeden ojciec trzy cery...
User avatar
Gretha
PL-ka
PL-ka
Posts: 259
Joined: Sunday, 12.12.2004, 16:12
GG: 0
Location: Sopot
Contact:

Post by Gretha »

Aktualnie nie wiem co o tym myśleć - przede wszystkim:

*sprawy które są na nie - podobno są "dawno"
*6 miesiecy to "dosyć krótko" - ponieważ ni mnie ni więcej prawie tyle ile trwała moja przerwa :P, więc nie miałam okazji poznać delikwenta
*sprawy na tak - są dosyć słabe ale i tak je wypunktuje:
- dzielnie walczysz z odpowiedziami
- i mimo wszystko przyłożyłeś się w miare do podania (nie oszukujmy się, odpowiedział na pytania a osoby ze słabszymi podaniami były przyjmowane)

pytanie tylko czy wiesz co oznacza reprezentowanie swoją osobą taga PL... bo nie oznacza to tego że po prostu jesteś z Polski - "umiejętność mówienia po polsku" jest warunkiem koniecznym, jednakże nie jest warunkiem dostatecznym do tego aby dostać się do PL...

i nie chodzi (matko!) o staty - bo w gildii PL mogą być osoby z ledwo wystarczającymi statami na dostanie sie jakiejkolwiek gildii i rownocześnie porządnie gildię PL sobą reprezentować.... i równocześnie zdarzało się że osoby z bardzo wysokimi statystykami musiały tę gildię opuścić, gdyż swoim zachowaniem nie były w stanie "dobrze" reprezentować tej gildii.

ponieważ moje zdanie nadal się waha - dobrze byłoby, gdybyś mógł określić siebie - co zamierzasz robić i jako kogo siebie w tej gildii widzisz (czym DOBRYM mógłbyś/chciałbys się przysłużyć - i nie chodzi o łapówki :P czy pm z plx plx plx, bo mam nadzieje że do nich nie dojdzie :P) - mala podpowiedz - co mozesz powiedziec wzgledem wyzej przedstawionego 'negatywnego' zachowania - zamierzasz nadal sie tak zachowywac?

oraz

miło byłoby wiedziec coś konkretniejszego na temat tych "nie"
"If you think of MS-DOS as mono, and Windows as stereo,
then Linux is Dolby Pro-Logic Surround Sound with
Bass Boost and all the music is free." - unknown ;)
User avatar
BloodSucker
Radny
Posts: 2133
Joined: Thursday, 4.11.2004, 23:56
GG: 2669914
Location: Sobótka / Wrocław
Contact:

Post by BloodSucker »

Dodam na boku: to było pól roku temu, ale wtedy Timpler -- zapewne zdołowany ostrą krytyką odnośnie jego strony -- przestał grać w EL. Zdaje się wrócił dość niedawno.
(...) It could be made into a monster if we all pull together as a team... but if the band you're in starts playing different tunes, I'll see you on the dark side of the moon.
Chryzopraz
PL-ka
PL-ka
Posts: 487
Joined: Friday, 29.10.2004, 09:12
GG: 0
Location: Łódź

Post by Chryzopraz »

Hmm, znalazłem Timplera w chatlogu. Zdaje się, że to było tuż przed tym jak przestał grać, a ja wróciłem po przerwie :)
Nie zmienia to faktu, że nie widzę przeszkód do przyjęcia.
Nie jest ideałem, ale kto jest? Wydaje mi się, że możemy chłopakowi dać szansę.

Pozdrawiam

Chryzopraz
User avatar
BloodSucker
Radny
Posts: 2133
Joined: Thursday, 4.11.2004, 23:56
GG: 2669914
Location: Sobótka / Wrocław
Contact:

Post by BloodSucker »

Chryzopraz wrote:Nie jest ideałem, ale kto jest? Wydaje mi się, że możemy chłopakowi dać szansę.

Pozdrawiam

Chryzopraz
Sugerując się takim postrzeganiem sprawy, 100% podań mielibyśmy na "TAK".
(...) It could be made into a monster if we all pull together as a team... but if the band you're in starts playing different tunes, I'll see you on the dark side of the moon.
User avatar
Gretha
PL-ka
PL-ka
Posts: 259
Joined: Sunday, 12.12.2004, 16:12
GG: 0
Location: Sopot
Contact:

Post by Gretha »

Hm...

Wiesz Timpler... co ja bym Ci proponowała?

Jeśli naprawdę chcesz dostać się do PL i jesteś pewien, że swoją osobą będziesz godnie tę gildię reprezentować - to daj nam dowód na to, że to co było pół roku temu było Twoim zdaniem błędne i że nie będziesz się już tak zachowywać...

Pokaż jaki jesteś przez kilka następnych miesięcy (np 2 -3 ) i po tym czasie spróbuj jeszcze raz złożyć do nas podanie - może wtedy uda Ci sę przekonać resztę gildii, bo rzeczywiście jeżeli tuż przed przerwą nie wykazałeś poprawy, a tuż po powrocie niemalże od razu "poddajesz się ocenie", to bez pokazania się od "lepszej strony" samo składne podanie nie wystarcza.

Na dzisiaj na nie - jednakże to tylko zachęta do tego byś pokazał się od lepszej strony.
"If you think of MS-DOS as mono, and Windows as stereo,
then Linux is Dolby Pro-Logic Surround Sound with
Bass Boost and all the music is free." - unknown ;)
User avatar
Creedka
Guild Master
Posts: 2359
Joined: Saturday, 30.10.2004, 19:40
GG: 0
Location: Dublin

Post by Creedka »

Podanie jest bezplciowe, zdania ma zakrecone jak swinski ogonek, dla mnie nie trzyma sie kupy. A im wiecej razy kolega sie na naszym forum wypowiada, tym dziwniej pisze, stawia wiecej bledow i jest bardziej niemily.

Nie podoba mi sie, ze uczepil sie nas za wyciaganie bledow (tez nie cierpie tego OM w czasownikach...to jest takie a'la 44 :S), ze sie poirytowal kilkoma pierdolkami.

Moim zdaniem, nawet jesli go przyjmiemy, to z takim stanem rzeczy szybko go wyrzucimy, badz tez sam odejdzie poirytowany naszym #gm.

W zwiazku z tym jestem na nie.
Pozdrowionka,
Image
User avatar
Psychofans
PL-ka
PL-ka
Posts: 506
Joined: Monday, 27.12.2004, 21:45
GG: 5871062
Location: Starachowice

Post by Psychofans »

Ja nie znam osobnika, pierwszy raz widze ten nick. neutral
Locked