Podanie od Timplera

Rekrutacja znów otwarta!

Moderators: Faflok, Wloczykij, Thanatos

Timpler
Gość

Podanie od Timplera

Post by Timpler »

Oto moje podanie do tej gildii:

1.Nazywam sie Mariusz, mój nick w EL to timpler
Mieszkam we Wrocławiu, szkoła to Gimnazjum (2 klasa)...

2.W El gram juz dosyć długo, zapoznałem sie z bardziej znamnymi graczami z Polski i nie tylko, na czacie Polskim zawsze było mnie pełno , ale ostatnio miałem znaczacą przerwe w grze trwającą ok 4 miechów...
Moje levele w grze:

Att:21
Def:24
Har:33
Alc:20
Mag:13
Pot:13
Sum:7
Man:11
Cra:15
Oa:36 (juz prawie 37)



3. Ponieważ ta gildia jest Gildią Pl czyli Polska gildia a ja czuje sie Polakiem dlatego też chce móc reprezentować tą gildie w grze albo raczej pomóc w reprezentowaniu, poza tym wielu członków z tej gildii znam i oni mi polecili napisać podanie do tej gildii ale wtedy ja nie chciałem iść do zadnej gildii tylko postanowiłem stworzyć własną co mi sie oczywiscie nie udało...

4. Pisząc to podania oczywistą sprawą jest ze akceptuje zasady gildii z którymi już szczerze sie zapoznałem i przysiegam ich przestrzegać, jak także pomagac tej gildii i jej członkom oraz ja wspierać swoimi siłami...

5.Nie nie byłem w zadnych innych gildiach ponieważ tak jak mówiłem chciałem za wszelka cene własną założyć, ale wiem na czym to polega, znam polecenia w grze do gildii itp. Postaci wcześniej żadnych innych prócz aktualnej nie miałem...

Mam nadzieje że mnie dopiszecie do gildii ponieważ do żadnej innej przechodzić nie chce mimo iz mi to oferują... Z góry dziekuje i pozdrawiam...
User avatar
Lotheneil
Guild Master
Posts: 560
Joined: Friday, 14.07.2006, 15:19
GG: 0
Location: Wołomin

Post by Lotheneil »

W grze nie udało mi się kolegi spotkać, ale podanie w miarę sensowne, na PM też głupot nie gada, ja nie mam nic przeciwko.
Timpler
Gość

Post by Timpler »

dziekuje za twoją ocene, mam nadzieje dostania sie do gildii...
Giewont13
n00b
n00b
Posts: 17
Joined: Thursday, 12.04.2007, 20:29
GG: 0
Location: Bukowina Tarzańska
Contact:

Post by Giewont13 »

Ja goscia chyba nie widzialem ale podanko w porzadku ode mnie male tak
szogun
Gość

Post by szogun »

no podanie mnie nie zachwycilo ale myśle że możemy dać ci szanse
User avatar
Gretha
PL-ka
PL-ka
Posts: 259
Joined: Sunday, 12.12.2004, 16:12
GG: 0
Location: Sopot
Contact:

Post by Gretha »

Moglbys sprecyzowac pojecia takie jak "dosc dlugo", "bardziej znane osoby z Polski" oraz "osoby z PL ktore poznales"? :P
"If you think of MS-DOS as mono, and Windows as stereo,
then Linux is Dolby Pro-Logic Surround Sound with
Bass Boost and all the music is free." - unknown ;)
timpler
Gość

Post by timpler »

Oczywiscie:

Moglbys sprecyzowac pojecia takie jak "dosc dlugo", "bardziej znane osoby z Polski" oraz "osoby z PL ktore poznales"? :P

dość długo = ok. 6 miesiecy (a dlaczego tak niski level w te 6 miechów? Bo ja nie siedze przy kompie dziennie długo dlatego)

bardziej znane osoby z polski = milu78, oldschool, (taki koles co mial po 140 a/d zapomnialem nicku i mial 13 lat), geho, duszka(z nią duzo na chacie gadałem), z Creedka'ą kiedyś gadałem o rekrutacje, masterpiter (duzo gadalismy na chacie),
wiele osób zapomniałem bo głównie na chacie gadalismy...

osoby z Pl które znam: Creedka, Kalashnikov (z chatu), masterpiter (z chatu baaaardzo dużo gadaliśmy na chacie), maniek (kojarze z chata), Bloodsucker (kiedys siedział na chacie)
Timpler
Gość

Post by Timpler »

pireney (znany i duzo wiecej z resztom wejdzcie teraz na poslki chat i zobaczycie ze lepsi starsi gracza mnie pamietajom
User avatar
OldSchool
PL-ka
PL-ka
Posts: 164
Joined: Saturday, 5.08.2006, 20:31

Post by OldSchool »

Hmm 2 klasa gimnazjum i nie robi ortow????
Podanie pelne skomplikowanych zwrotow,tym niemniej napisane zrozumiale
Staty ok (mimo ze staty to nie wszystko)
Wydaje mi sie (a wlasciwie jestem pewien) ze kiedys mialem zatarg z kolega na 44,ale pewnie bylem pijane..
Ja na tak
User avatar
BloodSucker
Radny
Posts: 2133
Joined: Thursday, 4.11.2004, 23:56
GG: 2669914
Location: Sobótka / Wrocław
Contact:

Post by BloodSucker »

Podanie konkretne.
Pominę tylko kwestię interpunkcji

Statsystyki dość ciekawe. W zasadzie nic specjalnie wysokiego, ale każdy skill przynajmniej nadgryziony. To mi sugeruje że się kolega jednoznacznie nie określa, i że wiedzę w EL ma wystarczającą, skoro potrafi się już w każdym skillu rozwijać (mniej lub bardziej). W każdym razie, z ctrl+e umie korzystać.

Chat_log wywalił mi tylko kilka pytań Timplera o kupowanie bone powder i sprzedaż ex cape... czyli absolutnie nic... ale wgryźmy się dalej.

Przegrzebałem chat_log z okresu 10.12.06 - 18.01.2007, i popatrzcie co znalazłem: http://www.eternal-lands.cba.pl/
Stopka na dole strony -- i już wszystko jasne :)

Pamiętam, że teksty zamieszczone na tej stronie były skopiowane z kilku różnych źródeł, bez pytania o zgodę na wykorzystanie. M.in. z naszej strony el-pl.org.

Sądząc po moich skromnych materiałach z Timplerem była jakaś ciekawsza przeprawa... inaczej skąd by się wzięły takie gorące powitania ;)

[21:08:32] #GM from calenhad: oo jest timplerek na 44 :P

[21:08:47] [Anshar @ 44]: Hiiiiiii Timpler!!!!!
[21:09:06] [Creedka @ 44]: mi Timpler ;*(
[21:09:07] [Anshar @ 44]: Wruciles józ?
[21:12:43] [Anshar @ 44]: Timpler, to wruciles józ?

Ah, analizując dalej, oto źródło zamieszania:
http://ksiega.4free.pl/ksiega.php?uid=330519\


Hah, i teraz pytanie zasadnicze, czy po półrocznej przerwie coś się u Timplera pozmieniało? :)
(...) It could be made into a monster if we all pull together as a team... but if the band you're in starts playing different tunes, I'll see you on the dark side of the moon.
timpler
Gość

Post by timpler »

OLDSCHOOL!!!!!!!!!!! Siemka, pamietasz mnie? Na chacie tyle siedzialem, gadalismy wszyscy z Hellrider'em czy jakoś tak (właśnie go sobie przypomniałem też mój stary znajomy) z geho, masterpiterem, toba, itp...

Kojarzysz mnie z chata?? Milu78 tez z nami na chacie siedzial i Pireney... Kojarzysz??

Nie wiedzialem ze też tu jestes w gildii...
User avatar
Kwas
PL-ka
PL-ka
Posts: 777
Joined: Sunday, 7.11.2004, 14:18
GG: 0
Location: Gdynia
Contact:

Post by Kwas »

[17:46:47] #GM from PeeLka1: omg PeeLka2 nie idz na beama bo ci oczy wypali "i am poland"
[17:47:03] #GM from PeeLka2: ooooooj
[17:47:08] #GM from PeeLka3: i r teh proud poland ;)
[17:47:23] #GM from PeeLka2: <- going to beam for a while
[17:47:35] #GM from PeeLka2: ta
[17:48:09] #GM from PeeLka2: ktory to?
[17:48:26] #GM from PeeLka1: poszedl juz timpler
[18:08:43] [Timpler @ 44]: trzebu ludzie sie po 2 uleczajom?
[18:21:28] [Timpler @ 44]: kupie 1k skladnikow do earth essuw
[20:32:51] [Timpler @ 44]: jak zarabiac takie sumy:
[20:32:52] [Timpler @ 44]: 200k,300k??

Podsumowując: trochę newbie pytań, sporo błędów (makabrycznie często używasz "om" zamiast "ą" - robiom, lubiom itp), za to raz komuś podpowiedział jaki bot coś-tam sprzedaje. Podanie średnie z lekkim odchyleniem w stronę słabe. Taka też moja ocena: szału nie ma, małe nie.
Last edited by Kwas on Saturday, 20.10.2007, 17:47, edited 1 time in total.
Image
timpler
Gość

Post by timpler »

tak to ja i moja ciemna przeszłośc ale ciesze sie ze mnie sobie przypominacie...

[21:08:32] #GM from calenhad: oo jest timplerek na 44 :P

[21:08:47] [Anshar @ 44]: Hiiiiiii Timpler!!!!!
[21:09:06] [Creedka @ 44]: mi Timpler ;*(
[21:09:07] [Anshar @ 44]: Wruciles józ?
[21:12:43] [Anshar @ 44]: Timpler, to wruciles józ?

Nie kojarze tego, skad to masz?? z kiedy to masz... Ale ciesze sie ze mnie pamietacie, bardzo...

A z tymi bone powderami i excavem to było jeszcze dzisiaj na markecie bo próbowałem bone powdery kupic a excavatora opchnąć...

To mimo tej ciemnej przeszłości mam szanse??
User avatar
BloodSucker
Radny
Posts: 2133
Joined: Thursday, 4.11.2004, 23:56
GG: 2669914
Location: Sobótka / Wrocław
Contact:

Post by BloodSucker »

timpler wrote:tak to ja i moja ciemna przeszłośc ale ciesze sie ze mnie sobie przypominacie...

(...)

To mimo tej ciemnej przeszłości mam szanse??
Napisałem z kiedy. Okolice stycznia 2007. I nie ja Cię pamiętam, a mój chat_log.
(...) It could be made into a monster if we all pull together as a team... but if the band you're in starts playing different tunes, I'll see you on the dark side of the moon.
Timpler
Gość

Post by Timpler »


Cytat:

[17:46:47] #GM from PeeLka1: omg PeeLka2 nie idz na beama bo ci oczy wypali "i am poland"
[17:47:03] #GM from PeeLka2: ooooooj
[17:47:08] #GM from PeeLka3: i r teh proud poland ;)
[17:47:23] #GM from PeeLka2: <- going to beam for a while
[17:47:35] #GM from PeeLka2: ta
[17:48:09] #GM from PeeLka2: ktory to?
[17:48:26] #GM from PeeLka1: poszedl juz timpler


Cytat:

[18:08:43] [Timpler @ 44]: trzebu ludzie sie po 2 uleczajom?


Cytat:
[18:21:28] [Timpler @ 44]: kupie 1k skladnikow do earth essuw


Cytat:
[20:32:51] [Timpler @ 44]: jak zarabiac takie sumy:
[20:32:52] [Timpler @ 44]: 200k,300k??



Podsumowując: trochę newbie pytań, sporo błędów (makabrycznie często używasz "om" zamiast "ą" - robiom, lubiom itp), za to raz komuś podpowiedział jaki bot coś-tam sprzedaje. Podanie średnie z lekkim odchyleniem w stronę słabe. Taka też moja ocena: szału nie ma, malutkie, maluśkie nawet, ale nie.

Przecież to pytania były konkretne a pytać chciałem graczy lepszych np. jak zarobić takie sumy, no co? Z tymi składnikami do 1k essów było też konkretne pytanie były mi potrzebne a nie miałem czasy iść sobie po nie, dalej
"trzebu ludzie sie po 2 uleczajom?"
tego nie kojarzę ale może tak powiedziałem i zadałem te pytanie na pewno dawno temu dopiero jak zaczynałem sam w to grać... (teraz już wiem :D) a z tym dialogiem to było wstydliwe wiem ale czy nie jesteś ZŁOŚLIWY że takie rzeczy wytykasz bo chyba nie wywalicie mnie za ortografie, newbie'wskie pytania czy tez za błędy w angielskim?? A o błedy na chacie mnie nie obwiniajcie bo wtedy nie było jeszcze literki ą (zresztą teraz tez nie ma polskich znaków prócz "ó" wiec jak miałem pisac?
Locked