[Przyjęty] Podanie me...

Rekrutacja znów otwarta!

Moderators: Faflok, Wloczykij, Thanatos

Vivias Ninque
Gość

[Przyjęty] Podanie me...

Post by Vivias Ninque »

Broń boże nie będę filozofował, czy poetykował i robił innych niepotrzebnych rzeczy. Po krótce spróbuje przekonać was do mej osoby. Bo jakże ktoś ciekawie zaznaczył przy którymś podaniu, "nie postacie przyjmujemy, a osoby".

Zaczynając od początku początków. Nazywam się Robert i jestem dumnym mieszkańcem Łomianek, miasta na północ od warszawy. Dom mój mieście się jakieś 200m od skraju puszczy Kampinoskiej. Mam szesnaście lat i we wrześniu tego roku rozpocząłem naukę w technikum chemicznym nr. 3 w W-wie. Żywo interesuje się Historią Polski, Fantastyką(elfy, krasnoludy i te sprawy), oczywiście chemią(bardziej przypadła mi do gustu organiczna), wszelaką maścią uzbrojeniem i taktyką wojenną. W późniejszym okresie myśli mi się związać nici swego losu z Polskim wojskiem, nie z "rozkazu dowództwa" rodzinnego. Po prostu- z przekonania.
Opisywać swego wyglądu nie mam zamiaru. Nie wiem wszak kto siedzi po drugiej stronie XD i kto będzie czytał to podanie. Co najwyżej moge powiedzieć, że noszę długie włosy i nie słucham muzyki typu, metal, rock i inne owłosiono-brudne gatunki. Zaś muzyka klubowa jest kolejnym nieodzowną częścią mego życia i na tym polu jestem dumnym polakiem- słucham w 95% polskiej klubówki.

Moja postać ma na imię Viterius i było kiedyś-tam wymyślone na potrzeby sesji Rpg w systemie DnD. A oto moje jakże wielkie i potężne statystyki.

Attack: 9
Defense: 8
Harvest: 20(główna statystyka na której będzie opierała się moja postać)
Alchemy: 0(z zamiarem rozwijania)
Magic: 0(z zamiarem rozwijania)
Potion: 7(i znowu chemia ^^')
Summoning: 0
Manufacturing: 0
Crafting: 0
Engineering: 0
Tailoring: 0
Ranging: 0
Overall: 21

Jak pewnie domyślacie się, styczność z Eternal Lands jest tyle co znikoma, lecz wszystko przyswoić przecież można i wszelkie dziwactwa ogarnąć.
-Na pocieszenie mogę dodać, iż wszelakie inne MMORPG zostały zaliczone(Od Diablo2 przez Mu Online, po czasożarnego WoW'a). Tak więc, netykiety, i typowe im zwroty zostały poznane. Resztę, związaną z EL postaram przyswoić w jak najszybszym czasie.

-Gildia. I dlaczego właśnie polska? Banalne.
Jestem polakiem i nie zamierzam z żadnymi szkopami, francuzami i innymi narodami się wiązać. Jestem dumny z swego kraju, z osiągnięć polaków, z historii. Pomimo wielu plam na płótnie, tkanego przez naszych przodków nie zamierzam tego ukrywać.
BTW: czy wiedzieliście przykładowo, że to właśnie polak wynalazł metodę destylacji ropy naftowej i to właśnie w Polsce wybudowano pierwsze szyby naftowe? Nie? A widzicie...

Czy akceptuje zasady gildii?
Oczywiście, że tak. Żadna bowiem społeczność nie może obejść się bez zasad.

Jest to moja pierwsza gildia i mam nadzieje, że będzie jedyna.

Pozdrawiam, Robert, vel Vivias Ninque.
User avatar
Lotheneil
Guild Master
Posts: 560
Joined: Friday, 14.07.2006, 15:19
GG: 0
Location: Wołomin

Re: Podanie me...

Post by Lotheneil »

No niczego sobie podanko, niczego. Postać bardzo świeża, ale to się raczej zmieni (chyba że Cię WoW pochłonie i do EL nie wrócisz). Podanko napisane z sensem, troszkę ortografków się tu i ówdzie czai, ale to też się powinno zmienić (parę osób pewnie sobie na Tobie nieco orto expa poćwiczy). Kandydat sprawę przemyślał, przyłożył się i to co stworzył nawet ręce i nogi ma.

Ja tam bym wzięła na próbny i zobaczyła kto tam po drugiej stronie siedzi i czy do naszej zgrai osobników dziwnych będzie pasował.

BTW. Wiedziałam :)
User avatar
BloodSucker
Radny
Posts: 2133
Joined: Thursday, 4.11.2004, 23:56
GG: 2669914
Location: Sobótka / Wrocław
Contact:

Re: Podanie me...

Post by BloodSucker »

Bleh, nie ma kogo pojechać ;/
Miało być kiepskie podanie do totalnego objechania celem poprawy własnego samopoczucia w ogólnie pojętym leczeniu własnych kompleksów a tu... eh, szkoda gadać... ;(

Z konkretów, to lecim: #44 czysto, podanie dobre, wymagania statów spełnione... nic tylko lać i patrzeć czy równo puchnie... eee, znaczy brać i patrzeć czy równo staty rosną. ekhem.
(...) It could be made into a monster if we all pull together as a team... but if the band you're in starts playing different tunes, I'll see you on the dark side of the moon.
User avatar
Karolus
Guild Master
Posts: 1114
Joined: Saturday, 30.12.2006, 13:35
GG: 0
Location: Marki

Re: Podanie me...

Post by Karolus »

To ja krótko i na temat....
nie widzę przeciwwskazań (przynajmniej podanie ich nie ujawnia) przed przyjęciem nieszczęśnika na okres próbny :D
User avatar
gel3k
PL-ka
PL-ka
Posts: 208
Joined: Sunday, 9.04.2006, 15:50
GG: 0
Location: Radom
Contact:

Re: Podanie me...

Post by gel3k »

Vivias Ninque wrote:Co najwyżej moge powiedzieć, że noszę długie włosy i nie słucham muzyki typu, metal, rock i inne owłosiono-brudne gatunki. Zaś muzyka klubowa jest kolejnym nieodzowną częścią mego życia i na tym polu jestem dumnym polakiem- słucham w 95% polskiej klubówki.
BRUDNE!?!?!

ehhhhhhhhhhhh

a już miałem być zupełnie na tak, potem przeczytałem jeszcze raz i miałem być obojętny.

Ale jestem na NIE :P a co? mogę...
User avatar
Kwas
PL-ka
PL-ka
Posts: 777
Joined: Sunday, 7.11.2004, 14:18
GG: 0
Location: Gdynia
Contact:

Re: Podanie me...

Post by Kwas »

Gildia wyposzczona widać, za rekrutacja i świeżym narybkiem stęskniona :)
Jak dla mnie bez wielkiego szału i odlotu, za to poprawnie i jakoś szczególnie nie ma się do czego doczepić..
No może to jedno, co gel3k złapał: skoro nie słuchasz złej, brudnej i niedobrej muzy, to po co Ci długie pióra? :)

Staż niewielki, na jak długo starczy zapału - ciężko przewidzieć, no i nie wiem czy wiesz, ale będziesz najmłodszy w gildii (no poza PKsmoczkiem ale to zupełnie inna sprawa:) ).
Niepewny i podejrzliwy, czyli neutral...
Image
User avatar
Qiu
PL-ka
PL-ka
Posts: 233
Joined: Sunday, 13.01.2008, 14:57
GG: 0
Location: Wawa

Re: Podanie me...

Post by Qiu »

Co się czepiacie, też w tym wieku miałem długie włosy i niesłuchałem metalu, później ściąłem na krótko, wygodniejsze to i praktyczniejsze.
Jak przyjmiemy, trzeba będzie przestrzegać godziny policyjnej i nie świntuszyć przed 22, więc minusik, za podanko itp. plusik, wyszedł neutral.
Dyzlekcja órzytkownikuf sieci najlebshym sposopem na ataki suofnikowe!

Image
User avatar
Creedka
Guild Master
Posts: 2359
Joined: Saturday, 30.10.2004, 19:40
GG: 0
Location: Dublin

Re: Podanie me...

Post by Creedka »

a mi sie podanie nie podoba. widac, ze Robert chcial to napisac z polotem, ladne slowka i konstrukcje nawet powkladal, szkoda tylko, ze z bledami stylistycznymi i ogolnym takim balaganem >.< nie urazajac nikogo, mi to wyglada na "mam 16 lat, ale pokaze im jaki jestem dorosly i dojrzaly". nie kupilam tego.

ogolnie, facet moze byc, ale oby sie wyrobil i pokazal siebie, a nie jakies dziwolagi jezykowe i ideologiczne.

ps. z ta muzyka to zes poooodpadl kilku osobom^^
Image
User avatar
BloodSucker
Radny
Posts: 2133
Joined: Thursday, 4.11.2004, 23:56
GG: 2669914
Location: Sobótka / Wrocław
Contact:

Re: Podanie me...

Post by BloodSucker »

Lepsze 16 udawane na 18 niż 16 które bez udawania wygląda na 12.

Ideologia w wieku lat 16?
Też tak kiedyś miałem... to na ogól przechodzi.

Z muzyką faktycznie skucha, tylko czekałem aż się Żylasty zeźli ;)
Mnie tam muzyka klubowa nie przeszkadza, bo nie mam z nią zwyczajnie kontaktu (a jak raz w Trójce usłyszałem 2h klubowy kawałek to wymiękłem... :S), ale popadanie w skrajności typu 'brudne metale' jest przesadzone i obraźliwe.

Tak czy siak, ja bym mu dał szansę. Gel3k pospamuje z grourowaniem i sexi bojem to się chłopak trochę wyrobi. Z resztą w/e jakiej muzyki słucha. Podanie jest IMO ponad średnią, a #remove zajmuje tylko parę sekund ;)


Poza tym, mam wrażenie że się nam gusta jakoś 'wywyższyły' w okresie kiedy to n44b0r był zamknięty... ?
(...) It could be made into a monster if we all pull together as a team... but if the band you're in starts playing different tunes, I'll see you on the dark side of the moon.
User avatar
Karolus
Guild Master
Posts: 1114
Joined: Saturday, 30.12.2006, 13:35
GG: 0
Location: Marki

Re: Podanie me...

Post by Karolus »

BloodSucker wrote: Poza tym, mam wrażenie że się nam gusta jakoś 'wywyższyły' w okresie kiedy to n44b0r był zamknięty... ?
hmmm ja raczej mam trochę odwrotne wrażenie...
przed zamknięciem naboru pewnie kolega byłby skazany na odmowę z marszu,
teraz właściwie większość jest na tak/neutral...
Ja w sumie też :D, ale jak napisał wcześniej Blood w razie potrzeby #remove dużo czasu nie zajmie ;)
User avatar
BloodSucker
Radny
Posts: 2133
Joined: Thursday, 4.11.2004, 23:56
GG: 2669914
Location: Sobótka / Wrocław
Contact:

Re: Podanie me...

Post by BloodSucker »

Wiesz, gdyby to było takie podanie: viewtopic.php?f=3&t=2598
To owszem, same 'negi'. I słusznie.

Ale nad tym tutaj podaniem ktoś przysiadł i mu się chciało. Pomyślał, i choćby przesadził w kwestiach ideologicznych czy udawał nazbyt dorosłego, to jednak mu się chciało. A to już spory plus, bo większość osób które niegdyś sadziły podania się obijała, jak ten delikwent z linku powyżej.

Ja wychodzę z założenia o domniemaniu niewinności. Nic nie jestem w stanie Viviasowi zarzucić, prócz tego że nie lubi metalu. A przecież nie musi ;)
Zachwycać ideologicznie i retorycznie też mnie nie musi.

Napisał solidne podanie, wysilił się, coś w DND kiedyś knuł, nie wygląda na idiotę, nie nastawiał ortów, na #44 nie rozrabiał. Lubi historię i własną ojczyznę... duh, gratuluje, ja się tu średnio czuję czasami, lecz ni w jednym ni w drugim nie widzę problemu.

Anyway, kandydat zachwycać mnie nie musi, to nie jest konkurs miss polonia, prawda?
(...) It could be made into a monster if we all pull together as a team... but if the band you're in starts playing different tunes, I'll see you on the dark side of the moon.
User avatar
Lotheneil
Guild Master
Posts: 560
Joined: Friday, 14.07.2006, 15:19
GG: 0
Location: Wołomin

Re: Podanie me...

Post by Lotheneil »

Hmm...jakoś nie doczytałam tego "nie" przed owłosiono-brudnymi gatunkami :)
Kolega faktycznie poleciał trochę stereotypem, metal to pojęcie baaaaardzo szerokie, znajdzie się miejsce i na Avantasię czy Blind Guardiana i na "satanistyczno-owłosione" odłamy.
Mam tylko nadzieję, że nie myślisz, że metal=brudas, choć przyznam szczerze, że i takich osobników zdarzało mi się spotykać, więc opinia tak do końca bezpodstawna nie jest.

To co ja osobiście na podstawie moich bardzo skromnych doświadczeń sądzę o hip-hopie również mogłoby obrazić co poniektórych jego słuchaczy, więc...

N00bowstwa mimo dość młodego wieku nie zauważyłam (tak, najmłodszy będziesz, witaj w Jurassic Parku), resztę myślę, że da się naprostować :]
User avatar
Karolus
Guild Master
Posts: 1114
Joined: Saturday, 30.12.2006, 13:35
GG: 0
Location: Marki

Re: Podanie me...

Post by Karolus »

BloodSucker wrote: Napisał solidne podanie, wysilił się, coś w DND kiedyś knuł, nie wygląda na idiotę, nie nastawiał ortów, na #44 nie rozrabiał. Lubi historię i własną ojczyznę... duh, gratuluje, ja się tu średnio czuję czasami, lecz ni w jednym ni w drugim nie widzę problemu.
No przecież się nie czepiam i już parę postów wyżej pisałem że jestem na tak....
User avatar
BloodSucker
Radny
Posts: 2133
Joined: Thursday, 4.11.2004, 23:56
GG: 2669914
Location: Sobótka / Wrocław
Contact:

Re: Podanie me...

Post by BloodSucker »

Duh, Karol, przecież ja się Ciebie nie czepiam, generalizuję ku ogółowi :)
Nie zmuszam ni nie namawiam też nikogo na bycie 'na tak', toż demokracja tu panuje :)
(...) It could be made into a monster if we all pull together as a team... but if the band you're in starts playing different tunes, I'll see you on the dark side of the moon.
User avatar
Kwas
PL-ka
PL-ka
Posts: 777
Joined: Sunday, 7.11.2004, 14:18
GG: 0
Location: Gdynia
Contact:

Re: Podanie me...

Post by Kwas »

Tak czy inaczej wyszliśmy na dziarskich, choć subtelnych obrońców metalu :D
Cóż... :]

W każdym razie jeśli kandydat się nie przestraszył, to chyba powoli mógłby pisać pm do rady, hm?
Image
Locked