forum.el-pl.org

Forum gildii PL
Dzisiaj jest poniedziałek, 20.08.2018, 05:32

Strefa czasowa UTC+02:00

Nowy temat  Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 14 ] 
Autor Wiadomość
Gość
Witajcie! NAzywam sie Sagarmatha mam 28 lat i moje poprzednie nicki to Krisopodobna>lobo.Mieszkam obecnie na slásku w pieknym miescie jakim sa Siemianowice. Moja przygoda z Eternal Lands zaczela sie w lutym 2006 roku postacia Krisopodobna.(bylem kobieta hehehe) Zaczynajac te podanie od przedstawienia sie doloze jeszcze gildie jakie odwiedzilem -AV- (Gm byl Antio) Kult (moja gildia z Armisch) *GF* (GM Printex) DZem (moja gildia obecnie GM Mefisto), bylem w wielu w ^@^ (GM Alma) w xxx, L.A. nawet w *CO*, obecnie przebywam w starej gildii [NL] gdzie gm jest Ambrosius...Jezeli o czyms zapomnialem wybaczcie, starosc nie radosc :D

Co sklonilo mnie do napisania tego podania? Powiem otwarcie nie wiem, ale wiem jedno jestescie tu od lat i widze, ze zawsze przetrwacie wszystko co czeka gildie w tym dziwnym swiecie i ja chcialbym zaczac nowa przygode z wami.
Akceptuje oczywiscie reguliamin gildii PL , mam tez wymagana skille, ale czy sie nadaje osadzcie sami.
Pozdrawiam serdecznie i czekam na akceptacje mojego podania, jezeli nie to dziekuje za przeczytanie wypocin.Sagarmatha

PS. wybaczcie, ze nie pisze z á é, ale mam ang. system i juz tak sie przyzwyczailem z pisaniem:P

Radny
Awatar użytkownika

GG: 2669914
Ja jestem na tak.

Uzasadnienie: Z Sagarem to różnie bywa... ;)
A to na 44 gwiazdkuje przekleństwa, a to sobie wypije kilka piwek i nie wie co gada, a to wrzuci parę sensownych linków to starej, ale jarej muzyki z lat '70-'80.
A to PeKował kiedyś ostro a teraz z niego pokojowy potioner się zrobił ;)
Poobijał się chłop po paru gildiach i przez to nie jestem pewien, czy u nas by długo wysiedział... klimat mamy 'specyficzny'.
Gotów jestem zaryzykować i pomęczyć się trochę z wyżej wymienionym, w myśl starej zasady, że #remove szybko się wpisuje... a Sagar przejawia ostatnio przebłyski zdrowego rozsądku... może faktycznie chłop się starzeje.

PL-ka
PL-ka

GG: 0
tak bo ..... kiedyś też będę dziadkiem :)

Guild Master
Awatar użytkownika

za gust muzyczny i bardzo mile rozmowy na PM o tym dokad ten swiat zmierza -> tak :)

ps. zapomnialam dodac: screw ogonki.

pps. i jeszcze jedno: facet przejawia oznaki intelligencji. nie doszlam jeszcze do tego, czy wiekszej na trzezwo czy po pijaku, ale to wyjdzie w praniu najwyzej :)

Guild Master
Awatar użytkownika

Ja jestem na "nie mam nic przeciwko"
Sagara trochę znam, uzasadnienie w zasadzie mogłabym skopiować od Blooda, bo zgadzam się całkowicie.

Tylko bądź łaskaw się określić Sagar czy planujesz pobyt tymczasowy czy na stałe, bo różne wersje słyszałam :)

Gość
Chcialbym odpowiedziec "Tak "to jestescie wy do konca swiata na dobre i na zle, bede zawsze z wami ale jak sami wiecie zycie nie jest takie proste...Oczywiscie postaram sie troche posiedziec i nie obiecuje na jak dlugo :D

Ps. Dziekuje za glosy na tak jestem troche zaskoczony, ze jeszcze mnie nikt nie objechal:P

Guild Master
Awatar użytkownika

Cytuj:
J
A to PeKował kiedyś ostro a teraz z niego pokojowy potioner się zrobił ;)
Bleh konkurencja......
ale ponieważ konkurencja podobno dobrze robi i wzmaga współzawodnictwo jestem na TAK (przynajmniej na okres próbny) ;)

PL-ka
PL-ka

Cytuj:
Ps. Dziekuje za glosy na tak jestem troche zaskoczony, ze jeszcze mnie nikt nie objechal:P

to się zawsze da załatwić :))))

Radny

Cytuj:
Chcialbym odpowiedziec "Tak "to jestescie wy do konca swiata na dobre i na zle, bede zawsze z wami ale jak sami wiecie zycie nie jest takie proste...Oczywiscie postaram sie troche posiedziec i nie obiecuje na jak dlugo :D
Chciałbym powiedzieć, TAK, to ty jesteś tym który będzie z nami na dobre i złe, ale wiesz jak to jest .... :)
Oczywiście możesz posiedzieć z nami, i też nie obiecujemy jak to długo będzie.... :)

Twój charakter i zachowanie Sagar, dobrze już podsumowali Blood i Lothe, i w pełni się z tą opinią zgadzam.
Nie jesteś złym człekiem, więc popróbuj naszej gościny. A z czasem i ty i my zobaczymy co z tego wyjdzie.
Mój głos na TAK.

Fluffy
Fluffy
Awatar użytkownika

Proste pytanie: dlaczego tak czesto zmieniasz gildie ?

Gość
Jio prosta moja odpowiedz bedzie nie cierpie nudy....jezeli tak sie dzieje w gildii staram sie cos zmienic, aby nie przestac grac w ta gre, bo najwazniejsze dla mnie jest to aby dobrze sie bawic.

Radny
Awatar użytkownika

GG: 5449203
Jesli moge cos powiedziec, to ja bym go przyjal :) A moze po 18tym grudnia bede mial wkoncu okazje sie z kolega piwa napic, jak mnie na swieta do domu przywieje :) W koncu miekszamy od siebie rzut beretem (znaczy chwilowo to kilka tysiecy rzutow ;)). Swego czasu pogadywalismy od czasu do czasu sobie i milo ten czas wspominam, wiec chetnie go zobacze w PL jak przyjade. Tyle ode mnie. Do zobaczenia juz niedlugo ludzie.

Gość
Faflok kupe lat mam nadzieje, ze na nie jedno piwko sie umowimy...tam gdzie mieszkamy sa jeszcze mile miejsca do napicia sie jak np "Stara Szopa" w Michalkowicach do ktorej zapraszam :P

Radny
Awatar użytkownika

GG: 2669914
To pshyjmujemy i zamykamy! ;)

Nowy temat  Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 14 ] 

Strefa czasowa UTC+02:00