[Odrzucony] podanie o przyjęcie

Rekrutacja znów otwarta!

Moderators: Faflok, Wloczykij, Thanatos

manius
Gość

[Odrzucony] podanie o przyjęcie

Post by manius »

Nick w grze ManieQ

Na imię mam Mariusz mam 18 lat i mieszkam w Zgierzu (koło Łodzi)
Interesuje się informatyką. W czasie wolnym lubię pograć w różne gry MMO jak EL czy Atlantica lub wyskoczyć ze znajomymi na imprezę.
Jeśli chodzi o EL mam trochę doświadczenia(nie za dużo ale podstawy rozumiem i wiem gdzie co mniej więcej jest). Jeśli chodzi o wrogów w EL to takowych nie posiadam (tak przynajmniej sądzę bo z nikim nie zadzierałem) Na polskim kanale mam neutralną opinie (tak bynajmniej sądzę)

Atack 23
Def 24
Harvest 22
Alchemia 9
Magia 3
Potiony 0
Summon 0
Manufacturing 13
Crafting 13
Engineering 0
Tailoring 0
Ranging 0

P.S. Jeśli chodzi o prezentacje, to mogła wypaść źle ponieważ miałem ciężki dzień i nie mam głowy do tego (matura i pogrzeb;/)

P.S2 Czekam na pozytywne rozpatrzenie podania;]
User avatar
Kwas
PL-ka
PL-ka
Posts: 777
Joined: Sunday, 7.11.2004, 14:18
GG: 0
Location: Gdynia
Contact:

Re: podanie o przyjęcie

Post by Kwas »

Rzeczywiście jakoś szczególnie dużo nie napisałeś. Troszkę mi brakuje tego cudownego słodzenia dlaczego to akurat PL, PL i tylko PL i jacy to jesteśmy fajni i jak to zawsze marzyłeś by należeć do naszej wspaniałej gildii ;]
Niemniej jednak to co jest wypadło całkiem sensownie i pierwsze wrażenie, jeśli o mnie chodzi, pozytywne.
Inna rzecz, że mało mnie ostatnio w EL, więc nie dane mi było się na Ciebie natknąć w grze. Może inni mają na Ciebie jakieś haki :)

W oczekiwaniu na owe haki, małe tak :)
Image
User avatar
jio_bob
Fluffy
Fluffy
Posts: 1063
Joined: Friday, 19.11.2004, 23:32
GG: 0
Location: Sieradz/Wawa

Re: podanie o przyjęcie

Post by jio_bob »

Chetnie dowiem sie o Tobie wiecej, napisz cos wiecej.
~<:sssssssssssssssssssssssssssssssss
manius
Gość

Re: podanie o przyjęcie

Post by manius »

a czego szczegolnie chcial bys sie dowiedziec? bo wiesz, nie naleze do osob ktore potrafia robic z siebie ideal i nie lubie sie podlizywac aby sie gdzies dostac;] jak cos wiecej to pytaj;]
User avatar
CharlotteS
Radny
Posts: 982
Joined: Saturday, 6.11.2004, 23:24
GG: 0
Location: Charlottenburg

Re: podanie o przyjęcie

Post by CharlotteS »

manius wrote: P.S. Jeśli chodzi o prezentacje, to mogła wypaść źle ponieważ miałem ciężki dzień i nie mam głowy do tego (matura i pogrzeb;/)
Mogłes poczekac na lepszy.
Einmal ist keinmal, says Tomas to himself. What happens but once, says the German adage, might as well not have happened at all.
If we have only one life to live, we might as well not have lived at all.


Milan Kundera, The Unbearable Lightness of Being
User avatar
BloodSucker
Radny
Posts: 2133
Joined: Thursday, 4.11.2004, 23:56
GG: 2669914
Location: Sobótka / Wrocław
Contact:

Re: podanie o przyjęcie

Post by BloodSucker »

Rutynowo przeszukam logi... jak wrócę z labek do domu ;)
Charlottes wrote:Mogłes poczekac na lepszy.
lol, pwnd.
(...) It could be made into a monster if we all pull together as a team... but if the band you're in starts playing different tunes, I'll see you on the dark side of the moon.
Neithan
PL-ka
PL-ka
Posts: 335
Joined: Friday, 29.10.2004, 08:37
GG: 0
Location: moczary Sereh

Re: podanie o przyjęcie

Post by Neithan »

nie kojarzę więc głos neutralny
User avatar
jio_bob
Fluffy
Fluffy
Posts: 1063
Joined: Friday, 19.11.2004, 23:32
GG: 0
Location: Sieradz/Wawa

Re: podanie o przyjęcie

Post by jio_bob »

manius wrote:a czego szczegolnie chcial bys sie dowiedziec? bo wiesz, nie naleze do osob ktore potrafia robic z siebie ideal i nie lubie sie podlizywac aby sie gdzies dostac;] jak cos wiecej to pytaj;]
No i dobrze, ze nie nalezysz, Bloodzik nam wystarczy <3

A na serio, brakuje mi tego czegos w Twoim podaniu, po prostu chcialem wiedziec cos wiecej o Tobie, np :

Jak trafiles do EL?
Co mozesz powiedziec wiecej o sobie? (np : co jeszcze lubisz, czym sie w zyciu kierujesz, numer konta i pin itd)
Dlaczego PL? (Skad sie o nas dowiedziales poza kronika kryminalna)
Czy bedziesz pisal mature z angielskiego ? (zboczenie zawodowe, ze pytam :p)

Jio
~<:sssssssssssssssssssssssssssssssss
manius
Gość

Re: podanie o przyjęcie

Post by manius »

Jak trafilem do EL? w sumie to nawet nie pamietam bo to bylo daaaaaaaaaaaaawno.. z 1-2 lata temu jak mozna bylo harvic do bolu;]
Co jeszcze lubie? jak kazdy chyba w tym wieku;] dobrze zjesc, dobrze wypic i dobrze sie zabawic;], spotykac ze znajomymi no i ogolnie dobra zabawe (ale na poziomie). Planuje zdawac na Politechnike Łódzka, a co do konta to niedawno zlikwidowalem;]
Czemu ta gildia? Spotkalem w grze kilku waszych i zauwazylem ze sa to ludzie na poziomie i bardzo pomocni;]
Angielski i matma;] a co;]

No i chyba to by bylo na tyle;] Jak juz mowilem nie lubie sam sie opisywac;]
User avatar
Creedka
Guild Master
Posts: 2359
Joined: Saturday, 30.10.2004, 19:40
GG: 0
Location: Dublin

Re: podanie o przyjęcie

Post by Creedka »

manius wrote:Jak trafilem do EL? w sumie to nawet nie pamietam bo to bylo daaaaaaaaaaaaawno.. z 1-2 lata temu jak mozna bylo harvic do bolu;]
Co jeszcze lubie? jak kazdy chyba w tym wieku;] dobrze zjesc, dobrze wypic i dobrze sie zabawic;], spotykac ze znajomymi no i ogolnie dobra zabawe (ale na poziomie). Planuje zdawac na Politechnike Łódzka, a co do konta to niedawno zlikwidowalem;]
Czemu ta gildia? Spotkalem w grze kilku waszych i zauwazylem ze sa to ludzie na poziomie i bardzo pomocni;]
Angielski i matma;] a co;]

No i chyba to by bylo na tyle;] Jak juz mowilem nie lubie sam sie opisywac;]
no... z tego posta nawet mozna jakies wnioski wyciagnac. poprzedni to jakas marna papka kopiuj-wklej byla.
po tym co wyczytalam jestem na lekko zielony neutral.

nie zgadza mi sie tylko jedna rzecz... a w sumie dwie... 1. harvilo sie bez bolu 3(jak nie 4) lata temu, 2. skoro pamietasz harvienie bez bolu i masz nicka maniek to od razu mi sie kojarzysz z naszym Mankiem manuerem z pradawnych czasow PL... pewnie przypadek :)
Image
Wloczykij
Radny
Posts: 192
Joined: Tuesday, 17.04.2007, 20:58
GG: 0
Location: Giżycko

Re: podanie o przyjęcie

Post by Wloczykij »

manius wrote: Jeśli chodzi o prezentacje, to mogła wypaść źle ponieważ miałem ciężki dzień i nie mam głowy do tego
Jeśli chodzi o moje zdanie, to jest ono neutralne, a nawet trochę negatywne. Odkąd widzę, to podanie, to nie mam tak dobrego dnia, by coś pozytywnego napisać. ;)


Przyznaję, że odrobinę poprawiłeś się podając więcej informacji o sobie, ale to wszystko takie wyciągane na siłę, żądane. To za mało.
Widziałem cię 2-3 razy w grze, czyli masz czas pograć w EL, a nie tylko nauka i problemy. Dlatego mam propozycję:
Napisz w tym wątku jeszcze raz swoje podanie, ale takie podanie z prawdziwego zdarzenia, zawierające treści wymagane regulaminem oraz cząstkę twoich chęci.
Napiszesz nowe podanie, to przeczytam je i wyrażę swoje zdanie. Nie będzie podania, moja opinia już jest powyżej. :)
User avatar
BloodSucker
Radny
Posts: 2133
Joined: Thursday, 4.11.2004, 23:56
GG: 2669914
Location: Sobótka / Wrocław
Contact:

Re: podanie o przyjęcie

Post by BloodSucker »

Logi u mnie świecą pustką. Haka niet ;/

Ja się odbarwię od Cree na lekki zielony kolorek, małe TAK.
(...) It could be made into a monster if we all pull together as a team... but if the band you're in starts playing different tunes, I'll see you on the dark side of the moon.
User avatar
Hajko
PL-ka
PL-ka
Posts: 73
Joined: Monday, 1.10.2007, 22:27
GG: 10530619
Location: Tychy

Re: podanie o przyjęcie

Post by Hajko »

A ja za Wlóczkiem ...
Niech coś od siebie da, w końcu jest nas "parę fajnych ludzi na poziomie", więc proszę o coś na poziomie :).
[23:39:24] #Ig [ladyblue:*UK*] many thanks Hajko for saving my guildies DB :)
[23:39:44] #GM from Hajko: ha ale jezdem
[23:40:03] #Ig [ladyblue:*UK*] nice to have such honest players :)
User avatar
Psychofans
PL-ka
PL-ka
Posts: 506
Joined: Monday, 27.12.2004, 21:45
GG: 5871062
Location: Starachowice

Re: podanie o przyjęcie

Post by Psychofans »

ManieQ ja z Mojej strony powiem Ci tylko tyle... Nasza gildia jest bardzo wymagajaca co do podanie. Hmm... W PL ludzie na poziomie ? (pwnd!) Ostrzegam Cie, ze pozory czasem myla. Sam niedawno doszedlem i wiem jak to jest, na wejscie kazdemu free stuff! (tit set i po 10k golda plz!). Nawet nie wiesz w co Ty sie pakujesz!



A tak juz teraz na serio... Poki co zostane neutralny co do Ciebie. Postaraj sie jeszcze cos dodac o sobie i wtedy oddam Swoj glosik. Lecz pamietaj. Kazdy oddany glos na tak kosztuje Cie tit seta i 10k goldia plz! Wiec czekamy az cos jeszcze o sobie naskrobiesz :)

Szarlotka r0x! :P Jestes pr0sna :D
User avatar
BloodSucker
Radny
Posts: 2133
Joined: Thursday, 4.11.2004, 23:56
GG: 2669914
Location: Sobótka / Wrocław
Contact:

Re: podanie o przyjęcie

Post by BloodSucker »

Heh, ja nie wiem czy zainteresowany jeszcze tu zagląda, bo też czekam na jakieś małe rozwinięcie... jak Włóczek czy Hajko... a tu od tygodnia (?) cisza.
(...) It could be made into a monster if we all pull together as a team... but if the band you're in starts playing different tunes, I'll see you on the dark side of the moon.
Locked