[Przyjęty] Cos jak hmm... podanie ?

Rekrutacja znów otwarta!

Moderators: Faflok, Wloczykij, Thanatos

User avatar
BloodSucker
Radny
Posts: 2133
Joined: Thursday, 4.11.2004, 23:56
GG: 2669914
Location: Sobótka / Wrocław
Contact:

Re: Cos jak hmm... podanie ?

Post by BloodSucker »

Tak BTW, opisy na GG to lepsze ma Pivko.

Pivko teh master i ni huhu. W tej kwestii EOT, mistrza nikt nie przebije ;)
(...) It could be made into a monster if we all pull together as a team... but if the band you're in starts playing different tunes, I'll see you on the dark side of the moon.
User avatar
Lotheneil
Guild Master
Posts: 560
Joined: Friday, 14.07.2006, 15:19
GG: 0
Location: Wołomin

Re: Cos jak hmm... podanie ?

Post by Lotheneil »

Opisów na gg nie znam (podobnie jak samego gg, jakoś tak wyszło) - jeżeli treści wątpliwe i kontrowersyjne nie będą za często wypływać na #gm a Islington będzie trzymał poziom (w co raczej nie wątpię) to ja nie mam nic przeciwko. W razie czego...wiadomo :)
User avatar
CharlotteS
Radny
Posts: 982
Joined: Saturday, 6.11.2004, 23:24
GG: 0
Location: Charlottenburg

Re: Cos jak hmm... podanie ?

Post by CharlotteS »

Manty, Ty jak bumerang - zawsze wracasz. W sumie nie mam nic przeciwko, chociaż możliwe, że za jakiś czas znowu się będziesz żegnał. Normalka.

ej, czyli mam rozumiec, ze skoro nie mam gg Pivka to dużo tracę?:/
Einmal ist keinmal, says Tomas to himself. What happens but once, says the German adage, might as well not have happened at all.
If we have only one life to live, we might as well not have lived at all.


Milan Kundera, The Unbearable Lightness of Being
Islingot
Gość

Re: Cos jak hmm... podanie ?

Post by Islingot »

Kiedys mnie bawilo takie latanie po gildiach... Teraz bedzie inaczej :] jak juz ide do jednej to do jednej ;]
User avatar
Kwas
PL-ka
PL-ka
Posts: 777
Joined: Sunday, 7.11.2004, 14:18
GG: 0
Location: Gdynia
Contact:

Re: Cos jak hmm... podanie ?

Post by Kwas »

Aż mnie korci by poszperać po forum i poskładać do jednego posta wszystkie Twoje deklaracje tego typu ;D
W Twoich nickach to ja już się zupełnie nie łapie ale kurcze przyzwyczaiłem się już jakoś, że częściej jesteś w PL niż Cie tu nie ma...
Z mojej strony: no niech mu będzie :)
Image
User avatar
CharlotteS
Radny
Posts: 982
Joined: Saturday, 6.11.2004, 23:24
GG: 0
Location: Charlottenburg

Re: Cos jak hmm... podanie ?

Post by CharlotteS »

Kwas wrote:W Twoich nickach to ja już się zupełnie nie łapie
nie wiem jak inni ale ja zawsze najbardziej pamiętam ten pierwszy hiho
Einmal ist keinmal, says Tomas to himself. What happens but once, says the German adage, might as well not have happened at all.
If we have only one life to live, we might as well not have lived at all.


Milan Kundera, The Unbearable Lightness of Being
Psychofans
Gość

Re: Cos jak hmm... podanie ?

Post by Psychofans »

CharlotteS wrote:
Kwas wrote:W Twoich nickach to ja już się zupełnie nie łapie
nie wiem jak inni ale ja zawsze najbardziej pamiętam ten pierwszy hiho
Oj tam... Bredzisz... xD I pierwszy nick nie byl wybrany przeze mnie ^^ :D
Psychofans
Gość

Re: Cos jak hmm... podanie ?

Post by Psychofans »

Wiec teraz chcialbym napisac kilka slow aby wyjasnic cala sytuacje...
Nie wrocilem teraz do EL po to by skakac po gildiach tak jak kiedys. Wiem, ze duzo osob sie na mnie zawiadlo przez to... Dostalem juz propozycje dojscia do innej gildii oraz zrobienie nowej... Lecz wybralem PL i przy tam pozostane... Chcialbym jakos tu udowodnic lecz nie jestem w stanie tego zrobic poniewaz nie wiem jak. Zostaje mi tylko dac Wam swoje slowo w ktore zapewne wiele osob nie uwierzy... Cree na GM powiedziala... "Jednak sie nie zmieniles, a szkoda Padre". To jest oczywiscie Twoje, lecz uwazam ze mylne. Nie bylo mnie tu jakis czas wiec nie wiesz... I nie wiem czy sie kiedys przekonasz poniewaz malo grasz. Co do reszty gildii... Bedzieci chcieli to mi dacie szanse i wtedy udowodnie to, ze juz nie jestem takim skoczkiem gildiowym. Prosil nie bede o czlonkostwo w PL bo to bedzie nieuczciwe jesli zostaje przyjety tylko z litosci... Choc nie ukrywam, ze chcialbym wrocic w te szeregi. Tu swoja gre zaczalem i takze tu chcialbym ja zakonczyc.

To juz chyba wszystko z mojej strony. Jesli macie jakies pytania do mnie, piszcie... Odpowiem na kazde.

Pozdrawiam Manty :]
User avatar
Lotheneil
Guild Master
Posts: 560
Joined: Friday, 14.07.2006, 15:19
GG: 0
Location: Wołomin

Re: Cos jak hmm... podanie ?

Post by Lotheneil »

No ten wczorajszy "wyskok" niezbyt mi się spodobał (o czym już zresztą wiesz) ale mimo wszystko byłabym skłonna dać Ci jeszcze jedną szansę, ale już naprawdę ostatnią... W gildii bywa różnie, czasem się trafi ktoś, z kim nie do końca się dogadujemy, ale "zabierani swoich zabawek i przejście do innej piaskownicy" bez słowa najlepszym rozwiązanim sprawy nie jest. Jeśli znowu zdecydujesz się nas opuścić bo Ci się znudzi czy ktoś Cię wkurzy nie licz już na moją pobłażliwość.

Ja jednak na tak, z sentymentu :]
User avatar
SagarmathA
PL-ka
PL-ka
Posts: 191
Joined: Tuesday, 2.12.2008, 15:01
GG: 1225357
Location: Siemianowice Sl.

Re: Cos jak hmm... podanie ?

Post by SagarmathA »

Jezeli moge wtracic...nie znam calej sprawy tak jak wy bo jestem nowy i nigdy nie bylem wczesniej w PL ale Mantycore bo tak cie poznalem jest godzien mojego zaufania...pokazales juz to setki razy "Bracie" Jestem na TAk.
User avatar
Karolus
Guild Master
Posts: 1114
Joined: Saturday, 30.12.2006, 13:35
GG: 0
Location: Marki

Re: Cos jak hmm... podanie ?

Post by Karolus »

Ja już wypowiadałem się chyba dwa razy w tym wątku i nadal zdania nie zmieniłem...
ale do trzech razy sztuka

TAK

PS. chociaż też nie podoba mi się to Twoje wczorajsze odejście z PL bez słowa wytłumaczenia, co/kto/po co i dlaczego... ;)
User avatar
jio_bob
Fluffy
Fluffy
Posts: 1063
Joined: Friday, 19.11.2004, 23:32
GG: 0
Location: Sieradz/Wawa

Re: Cos jak hmm... podanie ?

Post by jio_bob »

Karolus wrote:Ja już wypowiadałem się chyba dwa razy w tym wątku i nadal zdania nie zmieniłem...
ale do trzech razy sztuka

Zawsze +1 ^^
~<:sssssssssssssssssssssssssssssssss
User avatar
Karolus
Guild Master
Posts: 1114
Joined: Saturday, 30.12.2006, 13:35
GG: 0
Location: Marki

Re: Cos jak hmm... podanie ?

Post by Karolus »

jio_bob wrote: Zawsze +1 ^^
No fakt ;)
Wloczykij
Radny
Posts: 192
Joined: Tuesday, 17.04.2007, 20:58
GG: 0
Location: Giżycko

Re: Cos jak hmm... podanie ?

Post by Wloczykij »

Jak było dawniej: różnie ;)
Jak było wczoraj: marnie: :(
Jak będzie w przyszłości: zobaczymy :)

Isli, wczoraj nie popisałeś się zupełnie, ale z drugiej strony posiedziałeś z nami ledwie kilka dni i jak dla mnie trochę za krótko, by Cię ocenić i postawić prawidłową diagnozę ;). Dlatego dam ci szansę, by przekonać się jakim jesteś człekiem i jak będzie wyglądała wspólna PL-kowa zabawa.
+1 dla akceptacji potencjalnej PLki ( i postaraj się, żeby nie był to ostatni "+").
User avatar
Qiu
PL-ka
PL-ka
Posts: 233
Joined: Sunday, 13.01.2008, 14:57
GG: 0
Location: Wawa

Re: Cos jak hmm... podanie ?

Post by Qiu »

No dobra, skoro głosujemy na Pana Herbatke to ja na +, wcześniejszego tła nie znam, oceniam po krótkim okresie w PLkach.
Dyzlekcja órzytkownikuf sieci najlebshym sposopem na ataki suofnikowe!

Image
Locked