[Przyjęty] Coming Back

Rekrutacja znów otwarta!

Moderators: Faflok, Wloczykij, Thanatos

KristophPL
Gość

[Przyjęty] Coming Back

Post by KristophPL »

Witam!
Chciałem prosić gildię PL o ponowne przyjęcie mojej skromnej osoby w Wasze szeregi.
Ok. 2 lat temu przestałem grać w EL z powodu... no cóż... zbyt słabego komputera :P. Teraz mam nowego i jakimś cudem udało mi się odzyskać dawną postać (2 poprzednie były w tej gildii). Niestety nie spełnia ona nawet minimalnych wymagań opisanych na stronie gildii (choć brak mi jedynie 1 poziomu harvest). Potrzebne będzie potwierdzenie mojej tożsamości, także proszę o kontakt każdego, kto mnie pamięta (szczególnie Panią Creedkę i Pana BloodSuckera)
Pozdrawiam
KristophPL
KristophPL
Gość

Re: Coming Back

Post by KristophPL »

A tak btw moje gg to 2499990
User avatar
Kwas
PL-ka
PL-ka
Posts: 777
Joined: Sunday, 7.11.2004, 14:18
GG: 0
Location: Gdynia
Contact:

Re: Coming Back

Post by Kwas »

Napisanie posta ze swojego konta na forum byłoby całkiem niezłym potwierdzeniem tożsamości...
Poniżej 20tki i tak Cie nie wpuścimy bo się zwyczajnie nie da...
Image
User avatar
BloodSucker
Radny
Posts: 2133
Joined: Thursday, 4.11.2004, 23:56
GG: 2669914
Location: Sobótka / Wrocław
Contact:

Re: Coming Back

Post by BloodSucker »

Przydałyby się chociaż nicki tych dwóch wcześniej posiadanych charów ;)

Kwasik, on może nie mieć konta na forum, a jak miał i przestał grać to jest ono zbanowane... taka polityka ;)
(...) It could be made into a monster if we all pull together as a team... but if the band you're in starts playing different tunes, I'll see you on the dark side of the moon.
KristophPL
Gość

Re: Coming Back

Post by KristophPL »

Hasło do konta na forum przepadło. Napisane jest "Konwersja Twojego hasła w czasie aktualizacji tego skryptu forum nie była możliwa. Poproś o nowe hasło. Jeżeli nadal będziesz miał problemy, skontatkuj się z administratorem forum." i koniec. Maila nie pamiętam.. Zmieniałem go chyba ze 3 razy. Najlepszym potwierdzeniem mojej tożsamości byłaby rozmowa z kimś kto mnie pamięta... W najgorszym wypadku będę musiał rozwinąć trochę postać.
KristophPL
Gość

Re: Coming Back

Post by KristophPL »

Aha... nick jednego z poprzednich charakterów to o ile dobrze pamiętam Kristoph_17 lub podobnie a drugi to Kristoph_PL... Ten drugi nadal istnieje w grze ale nie pasuje żadne z używanych przeze mnie haseł... W sumie chyba nie mam jak potwierdzić swoje tożsamości... :/
KristophPL
Gość

Re: Coming Back

Post by KristophPL »

Powiedzcie mi jedno: ma ktoś kontakt z Kalisto?? Ona może potwierdzić moją tożsamość!!
User avatar
BloodSucker
Radny
Posts: 2133
Joined: Thursday, 4.11.2004, 23:56
GG: 2669914
Location: Sobótka / Wrocław
Contact:

Re: Coming Back

Post by BloodSucker »

Kalisto już od dłuższego czasu do EL nie zagląda. Wycofała się.

Edit#1: Sprawdź teraz resetowanie hasła, ewentualnie podaj mi któryś z tych kilku maili które podawałeś. Sprawdzę czy się zgadza.

Edit#2: Na forum nie istnieje żadne konto o nazwie podobnej do tej, która sugerujesz. Na Twoje szczęście ostał się ślad tutaj: viewtopic.php?f=3&t=674 ;)
(...) It could be made into a monster if we all pull together as a team... but if the band you're in starts playing different tunes, I'll see you on the dark side of the moon.
User avatar
gel3k
PL-ka
PL-ka
Posts: 208
Joined: Sunday, 9.04.2006, 15:50
GG: 0
Location: Radom
Contact:

Re: Coming Back

Post by gel3k »

KristophPL wrote:Powiedzcie mi jedno: ma ktoś kontakt z Kalisto?? Ona może potwierdzić moją tożsamość!!
Kalisto mieszka blisko mnie, czasem sobie skrobniemy jakiegos smska :d
User avatar
Psychofans
PL-ka
PL-ka
Posts: 506
Joined: Monday, 27.12.2004, 21:45
GG: 5871062
Location: Starachowice

Re: Coming Back

Post by Psychofans »

Ja rowniez mam kontakt z Kalisto. Oczywiscie jest jest na GG. Bo z tego co mi sie wydaje zmienila numer tel :)
KristophPL
Gość

Re: Coming Back

Post by KristophPL »

Hmmm... Kalisto twierdzi że nie może mi pomóc ponieważ pokłóciła się z BloodSuckerem... A maili zwyczajnie nie pamiętam. Najwyżej rozwinę postać o tych kilka poziomów i dostanę się "legalnie" w szeregi gildii.
User avatar
Psychofans
PL-ka
PL-ka
Posts: 506
Joined: Monday, 27.12.2004, 21:45
GG: 5871062
Location: Starachowice

Re: Coming Back

Post by Psychofans »

Rozmawialem doslowanie przed chwilka z Kalisto i potwierdza jego pobyt w gildii PL. Mowi tez, ze doszedl do gildii w tym samym czasie co ona.
Kristoph PL
Gość

Re: Coming Back

Post by Kristoph PL »

Wynikło małe nieporozumienie... Kalisto sprostowała, źle ją zrozumiałem. Przepraszam za niedomówienie.
KalistO
Gość

Re: Coming Back

Post by KalistO »

z nikim się nie pokłóciłam :D pozdrawiam i to na 100% Kristoph_PL dzięki niemu zaczęłam grać w EL i wstąpiłam do PL był przede mną tu...
KalistO
Gość

Re: Coming Back

Post by KalistO »

Locked