[Przyjęty] Dzien dobry, podanko

Rekrutacja znów otwarta!

Moderators: Faflok, Wloczykij, Thanatos

Szmyciu
Gość

Re: Dzien dobry, podanko

Post by Szmyciu »

Aj dobrze ze juz nie pamietasz, jak odszedlem zalozylem MoH potem w PL sie zmienil lider pare razy wkoncu bylas ty, chcialem wrocic to bylem na czarnej liscie ze niby wyzucony z guild za cos, czysta pomylka, a narwany gowniarz bylem to troche sobie pogadalem glupot i tyle ^^ ale to w sumie nic waznego xD
Szmyciu
Gość

Re: Dzien dobry, podanko

Post by Szmyciu »

MoH zalozylem z kolega MtZ ktory tez chyba wraca do EL tylko hasla znalezc nie moze :P
User avatar
BloodSucker
Radny
Posts: 2133
Joined: Thursday, 4.11.2004, 23:56
GG: 2669914
Location: Sobótka / Wrocław
Contact:

Re: Dzien dobry, podanko

Post by BloodSucker »

No i ja Szmycia pamiętam :)

I nie mam nic przeciwko powrotowi, każdy kiedyś do PL wraca... a i na MtZa też czekam z niecierpliwością! :P

BTW, Marcin, załóż sobie konto na forum :) Widzę że do tej pory go nie masz, przestałeś grać zanim forum powstało :)
(...) It could be made into a monster if we all pull together as a team... but if the band you're in starts playing different tunes, I'll see you on the dark side of the moon.
marcin_kadlub
Gość

Re: Dzien dobry, podanko

Post by marcin_kadlub »

BTW, Marcin, załóż sobie konto na forum :) Widzę że do tej pory go nie masz, przestałeś grać zanim forum powstało :)

oj z tym bym sie nie zgodzil :) konto mialem ale zablokowaliscie mi po tym jak przestalem grac w EL :P
User avatar
BloodSucker
Radny
Posts: 2133
Joined: Thursday, 4.11.2004, 23:56
GG: 2669914
Location: Sobótka / Wrocław
Contact:

Re: Dzien dobry, podanko

Post by BloodSucker »

Hmm, a sprawdziłem liste, nie było konta 'marcin_kadlub'
(...) It could be made into a monster if we all pull together as a team... but if the band you're in starts playing different tunes, I'll see you on the dark side of the moon.
User avatar
Creedka
Guild Master
Posts: 2359
Joined: Saturday, 30.10.2004, 19:40
GG: 0
Location: Dublin

Re: Dzien dobry, podanko

Post by Creedka »

Szmyciu wrote:Aj dobrze ze juz nie pamietasz, jak odszedlem zalozylem MoH potem w PL sie zmienil lider pare razy wkoncu bylas ty, chcialem wrocic to bylem na czarnej liscie ze niby wyzucony z guild za cos, czysta pomylka, a narwany gowniarz bylem to troche sobie pogadalem glupot i tyle ^^ ale to w sumie nic waznego xD

a kto byl przed Dnathem? bo po nim juz tylko ja.
Image
marcin_kadlub
n00b
n00b
Posts: 4
Joined: Tuesday, 30.12.2008, 18:32

Re: Dzien dobry, podanko

Post by marcin_kadlub »

przed dnathem byl wielki reset :P o ile sie nie myle to Pio byl GL :)
User avatar
BloodSucker
Radny
Posts: 2133
Joined: Thursday, 4.11.2004, 23:56
GG: 2669914
Location: Sobótka / Wrocław
Contact:

Re: Dzien dobry, podanko

Post by BloodSucker »

Cree, przed Tobą była jeszcze Wini przecież.
(...) It could be made into a monster if we all pull together as a team... but if the band you're in starts playing different tunes, I'll see you on the dark side of the moon.
User avatar
Creedka
Guild Master
Posts: 2359
Joined: Saturday, 30.10.2004, 19:40
GG: 0
Location: Dublin

Re: Dzien dobry, podanko

Post by Creedka »

omgz00r, faktycznie >.< *plask*

nadal mi tu cos smierdzi, ale sie nie dopytuje juz, bo sama w sumie nie wiem w ktora strone :)
Image
Szmyciu
Gość

Re: Dzien dobry, podanko

Post by Szmyciu »

Przed dnathem byl reset a przed resetem bylo *PO* (Polskie Orły ) czy jakos tak ktorego guild leaderem był Pio ktory byl synem Motylka
Szmyciu
Gość

Re: Dzien dobry, podanko

Post by Szmyciu »

Czyli moge sie do was przylaczyc? :)
User avatar
BloodSucker
Radny
Posts: 2133
Joined: Thursday, 4.11.2004, 23:56
GG: 2669914
Location: Sobótka / Wrocław
Contact:

Re: Dzien dobry, podanko

Post by BloodSucker »

Przyjęty, okresik próbny i takie tam zastosowane.

Zamykam.
(...) It could be made into a monster if we all pull together as a team... but if the band you're in starts playing different tunes, I'll see you on the dark side of the moon.
Locked