[Przyjęty] podanie o przyjecie mnie do pracy w gildii PL :)

Rekrutacja znów otwarta!

Moderators: Faflok, Wloczykij, Thanatos

Evil Dog
Gość

[Przyjęty] podanie o przyjecie mnie do pracy w gildii PL :)

Post by Evil Dog »

No to moze zaczne tak:

Witam najstarsza gildie w histori EL

Na imie mam Piotr na nazwisko Olejnik choc nie wiem czy to potrzebne w Listopadzie ukoncze 27 wiosen pochodze z malego miasteczka Slaskiego o nazwie ZABRZE mam brata ktory byl w gildii PL mial nick Oldschool

teraz troche o mnie i o historii w EL :

mialem postac o nicku Oil lecz postac mnie nie zachwycala bo nie zrobilem jej od podstaw teraz mam EvilDoga nowa postac z ktora juz zostaje do konca EL zrobilem ja od nowa poniewaz OILA sprzedalem bratu i chce osiagnac cos wiecej ale tylko sam nie dzieki czyjejs pomocy
moje doswiadczenie w EL moze sie przydac w tej super gildii moze teraz podam staty

attack 20
defense 22
harv 17
mag 6
reszta niestety na 0

wiem ze staty mam male ale z minuty na minute jestem silniejszy i wiem co moge robic a czego nie moge napewno nie lubie BagJumperstwa najchetniej bym ich tempil.
Czesc PLek mnie zna bardzo dobrze i ma swoje zdanie o mnie mysle ze w pozytywny sposob ;p
Mialem zakonczyc gre z EL ale chce sprobowac jeszcze raz i w najlepszej gildii jaka znam

moj najgorszy - to iz nie umiem pisac podan za bledy i za krotki post przepraszam wszystkich
mysle ze ocenicie mnie pozytywnie i szczeze mysle ze gdybym doszedl do PL mozna liczyc na moja pomoc z powazaniem EvilDog (oil)
User avatar
SagarmathA
PL-ka
PL-ka
Posts: 191
Joined: Tuesday, 2.12.2008, 15:01
GG: 1225357
Location: Siemianowice Sl.

Re: podanie o przyjecie mnie do pracy w gildii PL :)

Post by SagarmathA »

czesc Oil vel Evil powiem wprost za dobrze sie znamy, azeby nie powiedziec ci duzego TAk wiem ze nie postac sie liczy a osobowosc i znam cie dobrze jestem na duze TAk. Brachu bo to co razem przezylismy to nie jeden nie dozna przez swoje cale zycie.Jestem ci bardzo wdzieczny za wielka pomoc w rozwijaniu pot za prowadzenie kiedys Dzem za PK za gadki na PM jestes po rpostu swietny gosc:P Bardzo chcialbym cie widziec w gronie PL
Evil Dog
Gość

Re: podanie o przyjecie mnie do pracy w gildii PL :)

Post by Evil Dog »

SagarmathA wrote:czesc Oil vel Evil powiem wprost za dobrze sie znamy, azeby nie powiedziec ci duzego TAk wiem ze nie postac sie liczy a osobowosc i znam cie dobrze jestem na duze TAk. Brachu bo to co razem przezylismy to nie jeden nie dozna przez swoje cale zycie.Jestem ci bardzo wdzieczny za wielka pomoc w rozwijaniu pot za prowadzenie kiedys Dzem za PK za gadki na PM jestes po rpostu swietny gosc:P Bardzo chcialbym cie widziec w gronie PL
ahhhh pszepraszam was nie napisalem w jakich gildiach spedzilem 3 letni staz w EL otorz zaczne tak

1 gildia to *C$*
^@^ bylem tez w RZEZ ktore okazalo sie duzym niewypalem pozniej byla gildia \o/
takze bylem w gildii ktora lubilem L.A. i jak kazdy wie przez niecaly rok bylem w gildii DZEM
teraz maze bym zostal w najstarszej gildii PL dzieki jeszcze raz i zarowno tobie Sagar :)
User avatar
Lotheneil
Guild Master
Posts: 560
Joined: Friday, 14.07.2006, 15:19
GG: 0
Location: Wołomin

Re: podanie o przyjecie mnie do pracy w gildii PL :)

Post by Lotheneil »

No my się nie znamy aż tak dobrze, ale to co napisałeś wystarczy żeby odnieść się pozytywnie (a przynajmniej nie odstraszasz od swojej osoby :P).

Ja tam nie mam nic przeciwko, statystyki są tu akurat najmniej ważne, bo niskie nie oznaczają, że nie wiesz o co chodzi w EL :)
User avatar
NosferatuS
PL-ka
PL-ka
Posts: 142
Joined: Wednesday, 3.01.2007, 16:14
GG: 0
Location: Kłodzko

Re: podanie o przyjecie mnie do pracy w gildii PL :)

Post by NosferatuS »

Jestem jak najbardziej za tym aby przyjac evil'a do grona PL.
Znam go, duzo ze soba rozmawiamy na pm, nawet duzo mi pomagal gdy potrzebowalem pomocy wiec jestem na duze TAK.



Pozdro Nosfer.
User avatar
Karolus
Guild Master
Posts: 1114
Joined: Saturday, 30.12.2006, 13:35
GG: 0
Location: Marki

Re: podanie o przyjecie mnie do pracy w gildii PL :)

Post by Karolus »

Spotkaliśmy się kilka razy w grze, wrażenie raczej pozytywne wywarłeś na mnie, wiec jestem na TAK
User avatar
Psychofans
PL-ka
PL-ka
Posts: 506
Joined: Monday, 27.12.2004, 21:45
GG: 5871062
Location: Starachowice

Re: podanie o przyjecie mnie do pracy w gildii PL :)

Post by Psychofans »

TAK
User avatar
Lotheneil
Guild Master
Posts: 560
Joined: Friday, 14.07.2006, 15:19
GG: 0
Location: Wołomin

Re: podanie o przyjecie mnie do pracy w gildii PL :)

Post by Lotheneil »

Mała uwaga na ewentualną przyszłość: z PLką przy nosie nie rzuca się mięsem - zobaczę/usłyszę i zrobię się niemiła. Mam nadzieję, że się rozumiemy.
User avatar
Kerim
n00b
n00b
Posts: 21
Joined: Wednesday, 20.08.2008, 01:07
GG: 0

Re: podanie o przyjecie mnie do pracy w gildii PL :)

Post by Kerim »

tak, z ewentualnym zastrzeżeniem jak wyżej
"I am become death, the destroyer of worlds."
Wloczykij
Radny
Posts: 192
Joined: Tuesday, 17.04.2007, 20:58
GG: 0
Location: Giżycko

Re: podanie o przyjecie mnie do pracy w gildii PL :)

Post by Wloczykij »

Podanie znośne, a nawet dość dobre. ;)
W pierwszej chwili brakowało mi informacji o twojej przeszłości i pobycie w innych gildiach, ale już to uzupełniłeś.
W grze spotkaliśmy się kilka razy, wrażenie pozytywne odniosłem.

Na chwilę obecną, obiekcji nie mam i głos pozytywny wydać mogę.
Czyli TAK
Neithan
PL-ka
PL-ka
Posts: 335
Joined: Friday, 29.10.2004, 08:37
GG: 0
Location: moczary Sereh

Re: podanie o przyjecie mnie do pracy w gildii PL :)

Post by Neithan »

głos neutralny
User avatar
SagarmathA
PL-ka
PL-ka
Posts: 191
Joined: Tuesday, 2.12.2008, 15:01
GG: 1225357
Location: Siemianowice Sl.

Re: podanie o przyjecie mnie do pracy w gildii PL :)

Post by SagarmathA »

Neithan wrote:głos neutralny
Neit neutralny to jak na nie dlaczemu?
User avatar
Creedka
Guild Master
Posts: 2359
Joined: Saturday, 30.10.2004, 19:40
GG: 0
Location: Dublin

Re: podanie o przyjecie mnie do pracy w gildii PL :)

Post by Creedka »

brat Olda??? eeeeeeeek
i dalej: czemu juz nie jestes w swiniach? reszta mnei jakos nie interesuje na razie.

Ogolnie male nie, nie lubie braci bylych PLek, tak z zasady.
Image
Evil Dog
Gość

Re: podanie o przyjecie mnie do pracy w gildii PL :)

Post by Evil Dog »

Creedka wrote:brat Olda??? eeeeeeeek
i dalej: czemu juz nie jestes w swiniach? reszta mnei jakos nie interesuje na razie.

Ogolnie male nie, nie lubie braci bylych PLek, tak z zasady.
credeczko ja w swinkach bylem z 2 lata temu a jesli chodzi o olda to on mnie nie interesuje :) pozdrawiam
User avatar
BloodSucker
Radny
Posts: 2133
Joined: Thursday, 4.11.2004, 23:56
GG: 2669914
Location: Sobótka / Wrocław
Contact:

Re: podanie o przyjecie mnie do pracy w gildii PL :)

Post by BloodSucker »

Ale nas interesuje ;)

Skopiuje tekst od Creedki, bom dziś leniwy. Zmienię tylko to, że ja mam uprzedzenia nie dla braci PLek, a już raczej do samego Olda.
(...) It could be made into a monster if we all pull together as a team... but if the band you're in starts playing different tunes, I'll see you on the dark side of the moon.
Locked