[Przyjęty] Podanie o przyjęcie.

Rekrutacja znów otwarta!

Moderators: Faflok, Wloczykij, Thanatos

Wloczykij
Radny
Posts: 192
Joined: Tuesday, 17.04.2007, 20:58
GG: 0
Location: Giżycko

Re: Podanie o przyjęcie.

Post by Wloczykij »

Podanie bardzo przyzwoite.
Wiek i chęci prawidłowe.

Nie ma się co rozpisywać, trzeba dać mu szansę na wykazanie się wśród PLek.

Jestem za przyjęciem w nasze szeregi, czyli: TAK.
User avatar
BloodSucker
Radny
Posts: 2133
Joined: Thursday, 4.11.2004, 23:56
GG: 2669914
Location: Sobótka / Wrocław
Contact:

Re: Podanie o przyjęcie.

Post by BloodSucker »

Mysz_PL wrote:Do Szanownego Państwa Creedka,
Charlottes, Lotheneil, BloodSucker,
Karolus, Thanatos i Wloczykij
Radnych Gildii PL
Nie ma to jak wierna kopia #guild_info :)
Ale na wstępie: podanie nie jest do Rady, jest do PL. Całego (wiem wiem, czepiami się).

Ale przechodząc do rzeczy, to nie kojarzę żeby jakaś cała rodzina "zaliczyła" PL... (ciągle czekamy na PK smoczki ;)). A tu tymczasem Motylek, Lusia i bonus: Mysz.
Mnie się to podoba.
(...) It could be made into a monster if we all pull together as a team... but if the band you're in starts playing different tunes, I'll see you on the dark side of the moon.
Mysz_PL
Gość

Re: Podanie o przyjęcie.

Post by Mysz_PL »

Ale przechodząc do rzeczy, to nie kojarzę żeby jakaś cała rodzina "zaliczyła" PL...
Bo nie zaliczyła, ja nigdy nie byłem w żadnej gildii, a jak się rozeznałem mój brat również nie zawitał w PL.
User avatar
Hezzar
PL-ka
PL-ka
Posts: 172
Joined: Monday, 1.08.2005, 13:13
GG: 0
Location: woj. Lubelskie ;p

Re: Podanie o przyjęcie.

Post by Hezzar »

za PeeLkujcie go wreszcie ;p
Mysz_PL
Gość

Re: Podanie o przyjęcie.

Post by Mysz_PL »

Czekam na ten fakt w wielkim utęsknieniem ciągle klikając odśwież w przeglądarce. :)
User avatar
Lotheneil
Guild Master
Posts: 560
Joined: Friday, 14.07.2006, 15:19
GG: 0
Location: Wołomin

Re: Podanie o przyjęcie.

Post by Lotheneil »

Podanko zostało jak widzę ciepło przyjęte, same tak-taki, więc co ja mogę...powiesić kłódkę i poprosić o zgłoszenie sie do kogoś z nagłówka podania celem przypiecia czego trzeba gdzie trzeba :)

I lepiej uważaj na to "młode pokolenie", dzieci to małe h4x0rki, o czym się tu już paru przekonało :P
User avatar
BloodSucker
Radny
Posts: 2133
Joined: Thursday, 4.11.2004, 23:56
GG: 2669914
Location: Sobótka / Wrocław
Contact:

Re: Podanie o przyjęcie.

Post by BloodSucker »

Mysz_PL wrote:
Ale przechodząc do rzeczy, to nie kojarzę żeby jakaś cała rodzina "zaliczyła" PL...
Bo nie zaliczyła, ja nigdy nie byłem w żadnej gildii, a jak się rozeznałem mój brat również nie zawitał w PL.
Heh, no nie wnikam w liczbę pokoleń, po prostu mamy ojca, matkę i ich dziecko. Dopóki Winonkowe bobo nie zacznie pukać klawiaturę, to pewnie drugiego takiego zestawu nie będzie :) No chyba że Karolusa szkodnik też zacznie hakować EL ;)
(...) It could be made into a monster if we all pull together as a team... but if the band you're in starts playing different tunes, I'll see you on the dark side of the moon.
Locked