[Przyjęty] Podanie

Rekrutacja znów otwarta!

Moderators: Faflok, Wloczykij, Thanatos

Tonzler
Gość

[Przyjęty] Podanie

Post by Tonzler »

Cześć, nazywam się Karol, mam 24 lata. W EL gram klika miesięcy. Granie samemu jest OK ale wydaje mi się, że w gildii może być ciekawiej ;). Poziom narazie mam dość niski, "utrzymuję się" głównie z miksturek (29 lvl) i alchemii(21 lvl). Tutaj link do statystyk mojej postaci: http://game.eternal-lands.com/view_user ... er=Tonzler.

A poza EL - studiuję we Wrocławiu, lubię biegać, interesuję się komputerami (programowanie i Linux).

I oczywiście akceptuję zasady gildii i obiecuję ich przestrzegać ;).
User avatar
Rathgar
PL-ka
PL-ka
Posts: 51
Joined: Monday, 13.04.2009, 21:28
GG: 12321273
Location: Starachowice

Re: Podanie

Post by Rathgar »

Podanie niezbyt ladne i skladne ale jest ok... praktycznie wogole Cie nie znam... nie widze Cie na @44 wiec na razie wstrzymam sie od glosu. Zobaczymy co bedzie pozniej
Image
Mefisto
Gość

Re: Podanie

Post by Mefisto »

zgodzę się z Rathgarem, podanie marne trochę i też cię nie znam ale jestem na tak
User avatar
jio_bob
Fluffy
Fluffy
Posts: 1063
Joined: Friday, 19.11.2004, 23:32
GG: 0
Location: Sieradz/Wawa

Re: Podanie

Post by jio_bob »

mało ?
~<:sssssssssssssssssssssssssssssssss
User avatar
Faflok
Radny
Posts: 616
Joined: Friday, 29.10.2004, 08:39
GG: 5449203
Location: Siemianowice
Contact:

Re: Podanie

Post by Faflok »

Ja nie znam, ale chetnie poznam, a jak. Jak na 44 sie ktos nie udziela, to i czasem madrzejszy jest ;) No i jak nie slyszelismy nic o sobie to tez nie slyszelismy nic zlego, a to juz plus ;) Co prawda podanie krotkie, ale wszystkie informacje najwazniejsze sa, do tego jak gra dopiero pare miesiecy, to moze jeszcze rozrusza troche #GM :) Ja tam daje szanse wiekszosci, wiec i tym razem jestem na tak.
Tile.
Karaodin
Gość

Re: Podanie

Post by Karaodin »

Nie mam jeszcze dostępu do swojego konta tak wiec zagłosuje jako gość ;)

Podanie nie jest jakieś mocno zachwycające , ale jakieś tam informacje o sobie podałeś ;p
Do tej pory nie miałem okazji Cię spotka w grze i pogadać , więc ciężko jest mi osądzić twoją kandydaturę ;)

Na razie głosował bym za okresem próbnym , czyli małe tak z mojej strony ;)
User avatar
NosferatuS
PL-ka
PL-ka
Posts: 142
Joined: Wednesday, 3.01.2007, 16:14
GG: 0
Location: Kłodzko

Re: Podanie

Post by NosferatuS »

Podanko jak na 24latka jest dosc slabe, tak jak napisal:
jio_bob wrote:mało ?
wiec narazie neutral, a jak chcesz " tak " to musisz sie bardziej postarac.
Tonzler
Gość

Re: Podanie

Post by Tonzler »

Ehh no dobra, to może jeszcze raz...

Ja niżej podpisany gracz o nicku Tonzler zwracam się do szanownych członków gildii PL z prośbą o przyjęcie mnie w swoje szeregi. Do aplikacji skłoniła mnie, coraz silniej odzywająca się ostatnimi czasy, typowo ludzka potrzeba przynależności do grupy oraz perspektywa potencjalnych obustronnych korzyści z tym związanych.

Swoją nieobecność na kanale @44 wytłumaczyć chciałem głuchą ciszą zastaną tam podczas kilku pierwszych wizyt a także szybkim odkryciem witryny el-wiki.net na której znalazłem odpowiedzi na większość swoich noobowych pytań. Poza tym znajomość języka angielskiego pozwoliła mi na swobodną komunikację z graczami spoza polski.

Poza EL jestem 24-letnim studentem 6-go roku biotechnologii i 4-go inżynierii chemicznej na politechnice Wrocławskiej, pracującym na pół etatu jako programista PHP. Moje pasje to programowanie (w C++) oraz biegi długodystansowe. Jestem także miłośnikiem (fanboyem?) systemu Linux którego używam na codzień od około 4 lat ;).

Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby, akceptuję regulamin gildii i w razie przyjęcia zobowiązuję się do przestrzegania obowiązujących w niej zasad.

Z poważaniem,
Karol ;).
Guest
Gość

Re: Podanie

Post by Guest »

nom teraz po takim poście jestem na Tak ;)
User avatar
Karolus
Guild Master
Posts: 1114
Joined: Saturday, 30.12.2006, 13:35
GG: 0
Location: Marki

Re: Podanie

Post by Karolus »

Po takiej poprawce podania, chyba już do niczego nie można się przyczepić, wobec tego masz moje TAK
User avatar
NosferatuS
PL-ka
PL-ka
Posts: 142
Joined: Wednesday, 3.01.2007, 16:14
GG: 0
Location: Kłodzko

Re: Podanie

Post by NosferatuS »

teraz to moge dac TAK nawet duze TAK
User avatar
Rathgar
PL-ka
PL-ka
Posts: 51
Joined: Monday, 13.04.2009, 21:28
GG: 12321273
Location: Starachowice

Re: Podanie

Post by Rathgar »

To mi sie podoba:D TAK
Image
User avatar
Qiu
PL-ka
PL-ka
Posts: 233
Joined: Sunday, 13.01.2008, 14:57
GG: 0
Location: Wawa

Re: Podanie

Post by Qiu »

TAK
Dyzlekcja órzytkownikuf sieci najlebshym sposopem na ataki suofnikowe!

Image
User avatar
ollie_g
PL-ka
PL-ka
Posts: 46
Joined: Sunday, 22.04.2007, 09:02
GG: 6565915
Location: Łódź

Re: Podanie

Post by ollie_g »

Nie znam, ale z muchomorków wróżę, że się nada :)
User avatar
SagarmathA
PL-ka
PL-ka
Posts: 191
Joined: Tuesday, 2.12.2008, 15:01
GG: 1225357
Location: Siemianowice Sl.

Re: Podanie

Post by SagarmathA »

Tak
Locked