cos tam z general...

Rekrutacja znów otwarta!

Moderators: Faflok, Wloczykij, Thanatos

Locked
JA
Gość

cos tam z general...

Post by JA »

Szkoda Radhgar, że odchodzisz z PL w taki sposób, no ale nic jak ci jest nudno to milej zabawy...fajny był z ciebie ziomalek, ale już piwka razem nie wypijemy na GM:P powodzenia w chlewie:P <sagarmatha from PL>

czyli jaki sposob??:> napisalem na forum ale Wy podejmujecie zbyt pochopne wnioski,.... ale co mi tak nie moj interes...


~Rathgar~
User avatar
Kwas
PL-ka
PL-ka
Posts: 777
Joined: Sunday, 7.11.2004, 14:18
GG: 0
Location: Gdynia
Contact:

Re: cos tam z general...

Post by Kwas »

Radhgar wrote:I znowu to pisze po raz kolejny,że ide na wakacje... moze krotkie moze dluzsze okaze sie:) na pewno tu zawitam jeszcze ale kiedy to sie okaze:P Trzymajta sie cieplo:D Na Pewno o Was nie zapomne;)
Tak jak pisałem na forum świń, trochę co innego, gdy jesteś w PL ale lecisz na krótkie wakacje w innej gildii, a co innego, gdy składasz do nich pełne podanie, w którym piszesz, że z gildii odszedłeś.
Może rzeczywiście za bardzo "nie całkiem dosłownie" o tym napisałeś, no ale już mniejsza o to.
W każdym razie powodzenia :)
Image
User avatar
Faflok
Radny
Posts: 616
Joined: Friday, 29.10.2004, 08:39
GG: 5449203
Location: Siemianowice
Contact:

Re: cos tam z general...

Post by Faflok »

Ja ci mowilem, ze jak chcesz na wakacje, nie ma problemu, bedziesz nawet w innej gildii na tych wakacjach, tez nie ma problemu. Ale skoro piszesz podanie do swinek, ze chcesz do nich isc a nie ze ty tak na chwile, jednoczesnie informujac, ze odszedles z PL, bo nudno, a nas, jako w sumie zainteresowanych, nie informujac ze odszedles (bo jest roznica miedzy 'ide na wakacje' a 'opuszczam gildie, bo nudno'), to wyglada to na to, ze chcesz po prostu isc do swinek, a tutaj noga sobie drzwi przytrzymujesz, bo jakby sie nie udalo, to sobie wroce. Moim zdaniem takie rzeczy zalatwia sie inaczej. I nie chodzi tu a jakas urazona dume, ze napisales, ze u nas nudno. Jestesmy afkerzy nie fajterzy, wiec pewnie dla ciebie nudno, jak masz ciagle ELa in focus, ze sie tak wyraze. Ale swinki pewnie tez nie chialyby sie 3 dni zastanawiac czy cie przyjac a potem dowiedziec sie, ze tak wlasciwie to ty na tydzien tylko, bo sobie wakacje robisz :) Wystarczylo spytac ich Radnych, czy mozesz wskoczyc na tydzien, pewnie nie mieliby nic przeciwko. A jak chcialbys zostac, to z nimi ustalasz co i jak a nam mowisz - nie wracam, czesc. I tyle. No ale moze to tylko kwestia jak kto to rozumie.
Ja tam urazu zadnego nie mam do ciebie, jedynie wyszlo to troche nie fajnie patrzac z naszej strony. W kazdym razie baw sie dobrze w swinkach.
A jakbym chcial byc zlosliwy, to jeszcze bym dodal cytat, jak to miesiac temu mowiles, ze do swinek czy unit nie pojdziesz, bo to nie dla ciebie, ale ze zlosliwy nie jestem, to nie dodam ;)
Do zobaczenia w EL.
Guest
Gość

Re: cos tam z general...

Post by Guest »

heh, ok dobra moja wina.... może nie umiem opisac tego tak jak ty to zrobiles Faf, moze brakuje mi slow... nie mowie ze nie.... ale napisalem tak jak umialem moze wyszlo inaczej, ale z drugiej strony nic mnie to juz nie obchodzi... com napisal napisalem
i btw na pewno sie zobaczymy, ale skoro Wy macie miec jakis do mnie problem to juz nie omja wina
User avatar
Faflok
Radny
Posts: 616
Joined: Friday, 29.10.2004, 08:39
GG: 5449203
Location: Siemianowice
Contact:

Re: cos tam z general...

Post by Faflok »

Gość wrote:heh, ok dobra moja wina....
Gość wrote:to juz nie omja wina
Dobre, dobre ;)
A tak poza tym to nie kwestia czy mamy z tym problem, po prostu musielismy ustalic, czy prawda jest to, co mowiles nam, ze idziesz na wakacje, czy to, co mowiles swinkom, ze odszedles, bo bylo nudno :) Ale skoro mowisz, ze nic cie to nie obchodzi, to pewnie juz to drugie. Czasem tak to jest, ze czlowiek chce dobrze, a wyjdzie jak zwykle ;)
Have fun.
Guest
Gość

Re: cos tam z general...

Post by Guest »

Chyba jak wynika to z mojego podania to nie ida do PIGS na wakacje tylko raczej na dluzej...
Faflok wrote:
Gość wrote:to juz nie omja wina
to jest wyrwane z kontekstu...
User avatar
Faflok
Radny
Posts: 616
Joined: Friday, 29.10.2004, 08:39
GG: 5449203
Location: Siemianowice
Contact:

Re: cos tam z general...

Post by Faflok »

Faflok wrote:
Gość wrote:heh, ok dobra moja wina....
Gość wrote:to juz nie omja wina
Dobre, dobre ;)
To to tylko byl zart, smialem sie przeciez, nic tu nie insynuuje, po prostu fajnie wyszlo :)
Guest
Gość

Re: cos tam z general...

Post by Guest »

Domyslam sie;D zebhy nei bylu ze Wam tu spamie to zamknijcie temat xD
User avatar
EvilDog
PL-ka
PL-ka
Posts: 151
Joined: Saturday, 31.01.2009, 18:58
GG: 4431612
Location: Zabrze

Re: cos tam z general...

Post by EvilDog »

tematu bezemnie nie idzie zamknac dobrych wakacji mysle ze wrocisz jak nie to kij ci w krzyz :P hehehehhe baw sie dobrze
Image Image

Górniku nasz kochamy cie jesteśmy z tobą i na dobre i na złe , Górniku nasz śpiewamy ci jesteśmy z tobą aż do końca naszych dni!!!
Tak się bawi Zabrzańska Torcida
User avatar
Karolus
Guild Master
Posts: 1114
Joined: Saturday, 30.12.2006, 13:35
GG: 0
Location: Marki

Re: cos tam z general...

Post by Karolus »

Koniec spamu - zamykam ;)
Locked