[Przyjęty] Podanie ;)

Rekrutacja znów otwarta!

Moderators: Faflok, Wloczykij, Thanatos

Locked
habibi
Gość

[Przyjęty] Podanie ;)

Post by habibi »

Witam!

Nazywam się Pati, mieszkam w Złotowie - takie małe, śmieszne miasto w którym nikt się nie nudzi:) W dzień zmarłych strzeli mi 18 ;p Jestem małą czarną i zwariowaną dziewczynką która nie lubi się nudzić i tracić czasu :)

Nie lubię ludzi którzy gadają o jednym w kółko i cały czas przynudzają ;p W wolnych chwilach lubię pograć w ela i pobawić się przerabianiem zdjęć, ogólnie grafiką. Mój staż to około 6 miesięcy, przy czym to moja pierwsza postac.

Hmmm czemu gildia PL? Może pokieruje się tym że mieszkam w Polsce i jestem Polką ;) Oprocz tego moj chłopak naut wiele mówił mi o tej gildii, i zapewnial ze bedzie w niej fajnie ;)

Czytałam wasze forum, akceptuje zasady i będę ich przestrzegała.
Wcześniej byłam w gildii FSM, która się rozpadła i była nudna znaczy niektórzy ludzie byli nudni i kłutliwi ;p

Moje statystyki:
Att:65
Def:75
Har:32
Alc:13
Mag:30
Pot:0
Sum:0
Man:0
Cra:0
Eng:0
Tai:0
Ran:0
Oa:82

Czekam na waszą decyzję i mam nadzieję ze będzie ona pozytywna ;)
User avatar
Faflok
Radny
Posts: 616
Joined: Friday, 29.10.2004, 08:39
GG: 5449203
Location: Siemianowice
Contact:

Re: Podanie ;)

Post by Faflok »

Ja nie mam nic przeciwko habibi, szczegolnie, ze i Naut che wrocic do PL, z tego co ptaszki w EL swierkaja (ale kto bym tam wierzyl jastrzebiom i sokolom ;)). Mielismy okazje pare zdan, glownie przez #44, wymienic i zastrzezen najmniejszych nie mam. Podanie fajne, wszystkomajace i tylkoz jednym ortem \o/. Na pewno u nas ludzie nie beda klotliwi, ale za to duzoafkujacy ;)
Generalnie ja na TAK i miejmy teraz tylko nadzieje, ze nie tylko ja ;)
Tyle.
User avatar
Qiu
PL-ka
PL-ka
Posts: 233
Joined: Sunday, 13.01.2008, 14:57
GG: 0
Location: Wawa

Re: Podanie ;)

Post by Qiu »

Następny PKer, Sagar bedzie szczęśliwy. Nie przynudzamy bo afkujemy głównie, no i kłutliwi na pewno nie jestesmy, jeśli już to kłótliwi :D. Jest szansa że uda Ci się przetrwać z Nami. TAK
Dyzlekcja órzytkownikuf sieci najlebshym sposopem na ataki suofnikowe!

Image
User avatar
Karolus
Guild Master
Posts: 1114
Joined: Saturday, 30.12.2006, 13:35
GG: 0
Location: Marki

Re: Podanie ;)

Post by Karolus »

Ja też nie mam nic przeciwko więc TAK,
boję się tylko że możemy bardzo szybko wydać Ci się "nudni" dzięki naszym wysokim umiejętnością afkowania
Wloczykij
Radny
Posts: 192
Joined: Tuesday, 17.04.2007, 20:58
GG: 0
Location: Giżycko

Re: Podanie ;)

Post by Wloczykij »

Podanie króciutkie ale do przyjęcia, bo najważniejsze informacje i deklaracje zawiera.
Chęć wstąpienia do PL, uzasadnienie tej decyzji i opowieści adoratora wskazują, że możemy rozważyć powyższe podanie :)
Nie widzę istotnych powodów by negatywnie ocenić podanie, więc popieram kandydatkę na PLkę.

TAK
User avatar
Wesmania
PL-ka
PL-ka
Posts: 47
Joined: Monday, 23.02.2009, 19:16
GG: 0
Location: Warszawa

Re: Podanie ;)

Post by Wesmania »

Strasznie dużo emotków.

Neutral.
User avatar
CharlotteS
Radny
Posts: 982
Joined: Saturday, 6.11.2004, 23:24
GG: 0
Location: Charlottenburg

Re: Podanie ;)

Post by CharlotteS »

habibi wrote: Nie lubię ludzi którzy gadają o jednym w kółko i cały czas przynudzają
(...)
Wcześniej byłam w gildii FSM, która się rozpadła i była nudna znaczy niektórzy ludzie byli nudni i kłutliwi ;p
oj to nie wiem czy w PL wytrzymasz...;)

co do mnie to jestem na TAK
Einmal ist keinmal, says Tomas to himself. What happens but once, says the German adage, might as well not have happened at all.
If we have only one life to live, we might as well not have lived at all.


Milan Kundera, The Unbearable Lightness of Being
User avatar
SagarmathA
PL-ka
PL-ka
Posts: 191
Joined: Tuesday, 2.12.2008, 15:01
GG: 1225357
Location: Siemianowice Sl.

Re: Podanie ;)

Post by SagarmathA »

jestem za habibi to "gryfno dziołcha" pozdrawiam i jak najbardziej tak dla Pekerow w gildii PL:PPPPPPPP
Mefisto
Gość

Re: Podanie ;)

Post by Mefisto »

Tak
User avatar
Faflok
Radny
Posts: 616
Joined: Friday, 29.10.2004, 08:39
GG: 5449203
Location: Siemianowice
Contact:

Re: Podanie ;)

Post by Faflok »

Wiekszosc Rady sie wypowiedziala, grajacy aktywnie tez, nie ma przeciwskazan, wiec zamykamy i zapraszamy Habibi do kogos z Rady online. Klodeczka.
Locked