[Przyjęty] Podanie o przyjęcie w poczet gildii

Rekrutacja znów otwarta!

Moderators: Faflok, Wloczykij, Thanatos

Locked
czarnyv
Gość

[Przyjęty] Podanie o przyjęcie w poczet gildii

Post by czarnyv »

Witam

Moje imię to Kamil, jestem studentem piątego roku Automatyki i Robotyki na Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym (ex Politechnika Szczecińska). Lubię dobre książki, ciekawe filmy i burzliwe dyskusje na tematy filozoficzne tuż przed świtem, na zakrapianym winem ognisku ze znajomymi. W wolnym czasie param się przeróżnymi zajęciami (zazwyczaj z dziedzin technicznych), od programowania, przez 'czytanie internetu', aż do konstruowania autonomicznych machin zagłady, których zadaniem jest np. jeżdżenie po linii (jeśli ktoś nie zrozumiał, google podpowie: Line Follower). Jak mnie najdzie ochota to dopieszczam moje Gentoo (na laptopie).

Gram w tą/tę (jest na podorędziu jakiś polonista?) fikuśną grę, ponieważ zafascynował mnie odgłos chrupania, wydawany podczas spożywania kości (I Eat Dead People), uważam że jest ujmujący. Sądzę, że będę doskonałym nabytkiem dla waszej gildii... bo tak. Moje statystyki nie są imponujące, ale staram się, a one mi odpłacają i rosną, bardzo je za to szanuję. >D Już dawno nie wymyśliłem nic równie absurdalnego.

Nie byłem w żadnej innej gildii, a to z powodu takiego że/ponieważ/gdyż gram od niedawna. Wybrałem szanowne PLki dlatego, że sprzedałem jelenie rogi Faflokowi, a on mi zapłacił. Poza tym wyglądacie mi na aktywną gildię, a takiej właśnie poszukuję.

Starczy? Jak nie, to pytajcie, bo jak ktoś powie, że mało i nie sprecyzuje co by jeszcze chciał usłyszeć, to was poczęstuję autobiografią. Ostrzegam, będzie długa i nudna, a ja będę wymagał jej znajomości.

Wszem i wobec oświadczam, iż zapoznałem się z zasadami panującymi w rzeczonej gildii i ślubuję ich przestrzegać po wsze czasy, tak mi dopomóż Jaś i Małgosia.

Na koniec tej groteski garść statystyk:

Attack: level 31, 303373/319433 exp (16060 to go)
Defense: level 33, 376300/415134 exp (38834 to go)
Harvest: level 30, 257377/280205 exp (22828 to go)
Alchemy: level 30, 245943/280205 exp (34262 to go)
Magic: level 17, 22600/23491 exp (891 to go)
Potion: level 12, 5096/6328 exp (1232 to go)
Summoning: level 6, 774/1050 exp (276 to go)
Manufacturing: level 12, 6013/6328 exp (315 to go)
Crafting: level 9, 2256/2881 exp (625 to go)
Engineering: level 0, 0/140 exp (140 to go)
Tailoring: level 0, 0/140 exp (140 to go)
Ranging: level 0, 0/140 exp (140 to go)
Overall: level 44, 1219732/1278008 exp (58276 to go)

Pozdrawiam ja

(nick w grze zgodny z tym po lewej stronie od tytułu posta)
Neithan
PL-ka
PL-ka
Posts: 335
Joined: Friday, 29.10.2004, 08:37
GG: 0
Location: moczary Sereh

Re: Podanie o przyjęcie w poczet gildii

Post by Neithan »

czarnyv wrote: Gram w tą/tę (jest na podorędziu jakiś polonista?)
polonistą nie jestem ale o ile coś tam jeszcze w głowie zostało to TĘ.

tę - stosujemy w bierniku, tą - w narzędniku

reszta powinności jak się wyśpię ;)
User avatar
Faflok
Radny
Posts: 616
Joined: Friday, 29.10.2004, 08:39
GG: 5449203
Location: Siemianowice
Contact:

Re: Podanie o przyjęcie w poczet gildii

Post by Faflok »

Lol, to powinno byc przypiete na gorze strony w n44borze jako podanie wzorcowe ;) I to nie tylo za te rogi dla Fafa, ja tam przekupny nie jestem (zbytnio ;)).
Wszystko mnie sie podobie w tym podaniu, ja bym bral bez pytania, bo tez na zadne wpasc nie potrafie, a nauka biografii na pamiec nigdy mnie nie porywala ;)
Dodam tylko, ze osobnik wyroznia sie kultura w miejscach publicznych typu #44 i choc jakos za dlugo nie mielismy okazji pogadac, to jednak pare zdan gdzies tam wymienilismy i nawet na mnie nie krzyczal i nie wyzywal, znaczy dobry czlowiek. A z poszanowaniem statystyk za rosniecie - pierwsza klasa :)
Tyle.
User avatar
Qiu
PL-ka
PL-ka
Posts: 233
Joined: Sunday, 13.01.2008, 14:57
GG: 0
Location: Wawa

Re: Podanie o przyjęcie w poczet gildii

Post by Qiu »

czarnyv wrote:Wybrałem szanowne PLki dlatego, że sprzedałem jelenie rogi Faflokowi, a on mi zapłacił.
Znaczy inni nie płacą? A ja głupi kupuje u NPCta po 10gc za sztuke :(

Generalnie na TAK, rozumiem że w innych gildiach szczęścia nie szukałeś, ot, napatoczył się Faf i tak jakoś uznałeś, że pora dorobic się taga przy imieniu?
Dyzlekcja órzytkownikuf sieci najlebshym sposopem na ataki suofnikowe!

Image
User avatar
Karolus
Guild Master
Posts: 1114
Joined: Saturday, 30.12.2006, 13:35
GG: 0
Location: Marki

Re: Podanie o przyjęcie w poczet gildii

Post by Karolus »

czarnyv wrote:... Wybrałem szanowne PLki dlatego, że sprzedałem jelenie rogi Faflokowi...
hmmmm chyba prosisz się o NIE z mojej strony za to że sprzedałeś Fafowi a nie mi ;)
ale chyba dam Ci szanse (licząc na to że będziesz wiedział komu sprzedawać następne porcje rogów ;D)
więc podsumowując masz moje TAK
czarnyv
Gość

Re: Podanie o przyjęcie w poczet gildii

Post by czarnyv »

Qiu wrote:rozumiem że w innych gildiach szczęścia nie szukałeś, ot, napatoczył się Faf i tak jakoś uznałeś, że pora dorobic się taga przy imieniu?
Mniej więcej, parę dni temu dowiedziałem się z kanału 44 jakie są polskie gildie, przejrzałem strony/fora, rozejrzałem się w grze. Z tagów, które widuję relatywnie często wasza strona i szeroko pojęta aktywność (w tym dyskusja o wulgaryzmach i sposobie ich używania @ 44 :P) najbardziej przypadły mi do gustu, stąd mój wybór.

Pozdrawiam ja
User avatar
Creedka
Guild Master
Posts: 2359
Joined: Saturday, 30.10.2004, 19:40
GG: 0
Location: Dublin

Re: Podanie o przyjęcie w poczet gildii

Post by Creedka »

[spiew]Szczecin, Szczecin, Szczeeeeeeeecin[/spiew] http://www.youtube.com/watch?v=rIKOUGpaw8c

Pytanie pod prad: a co sadzisz o nowej nazwie dla naszej Politechniki?

Co do tę/tą: polonistka nie jestem, a anglistka, ale zdarza mi sie cos tam wiedziec. Ostatnio w Trojkowej audycji o naszej polskiej mowie byl odcinek o tym wlasnie zagadnieniu (strasznie mnie to frapowalo ostatnio btw), wiec z przyjemnoscia wysluchalam, ze forma "tę" do żenskich rzeczowników w bierniku jest poprawna i powinniśmy mówić "gram w tę grę", jednakże jak to z kazdym jezykiem bywa (w kazdym kuzwa BADZ razie) jezyk potoczny sie stacza. Dlatego juz teraz poprawne sa obie formy "te gre/ta gre". Nad czym bardzo ubolewam^^

aha, witamy w PL^^
Image
Wloczykij
Radny
Posts: 192
Joined: Tuesday, 17.04.2007, 20:58
GG: 0
Location: Giżycko

Re: Podanie o przyjęcie w poczet gildii

Post by Wloczykij »

czarnyv wrote:Witam...
(ex Politechnika Szczecińska).
Nie, nie ma mowy by przyjmować kogoś ze Szczecina lub jego okolic, tam zaraza WoW-a panuje, nie dość, że pojedyncze osobniki ogarnia to jeszcze przerzuty częste :)


A na poważnie.
Podanie bardzo zgrabne i treściwe zarazem. Wiek zgodny z doktryną ;), zapał zauważalny, zachowanie akceptowalne, kultura dostrzegalna :)
Statystyki w normie jak na początkującego gracza, a deklaracja akceptacji regulaminu i zasad gildii wskazuje zdolność rozumowania :).

Przeciwwskazań nie dostrzegam, przed afk-zmorą zaś ostrzegam. :)
Przyjąć.
User avatar
Wesmania
PL-ka
PL-ka
Posts: 47
Joined: Monday, 23.02.2009, 19:16
GG: 0
Location: Warszawa

Re: Podanie o przyjęcie w poczet gildii

Post by Wesmania »

TAK.

+1
User avatar
Creedka
Guild Master
Posts: 2359
Joined: Saturday, 30.10.2004, 19:40
GG: 0
Location: Dublin

Re: Podanie o przyjęcie w poczet gildii

Post by Creedka »

Wloczykij wrote:
czarnyv wrote:Witam...
(ex Politechnika Szczecińska).
Nie, nie ma mowy by przyjmować kogoś ze Szczecina lub jego okolic, tam zaraza WoW-a panuje, nie dość, że pojedyncze osobniki ogarnia to jeszcze przerzuty częste :)
Przyjąć.
/facepalm
Image
User avatar
CharlotteS
Radny
Posts: 982
Joined: Saturday, 6.11.2004, 23:24
GG: 0
Location: Charlottenburg

Re: Podanie o przyjęcie w poczet gildii

Post by CharlotteS »

Podanie spowodowało uśmiech na mojej twarzy, a to się dość rzadko zdarza. Szczególnie podoba mi się uzasadnienie wyboru gildii.

Jestem na TAK, bo lubię takie rozkoszne podania.
Einmal ist keinmal, says Tomas to himself. What happens but once, says the German adage, might as well not have happened at all.
If we have only one life to live, we might as well not have lived at all.


Milan Kundera, The Unbearable Lightness of Being
User avatar
SagarmathA
PL-ka
PL-ka
Posts: 191
Joined: Tuesday, 2.12.2008, 15:01
GG: 1225357
Location: Siemianowice Sl.

Re: Podanie o przyjęcie w poczet gildii

Post by SagarmathA »

Jestem na tak z podania wynika ,że mamy tu do czynienia z poczciwym "ludziem":P
Mefisto
Gość

Re: Podanie o przyjęcie w poczet gildii

Post by Mefisto »

Tak
User avatar
Faflok
Radny
Posts: 616
Joined: Friday, 29.10.2004, 08:39
GG: 5449203
Location: Siemianowice
Contact:

Re: Podanie o przyjęcie w poczet gildii

Post by Faflok »

Po tez powszechnej mobilizacji Radnych i grajacych oraz samych 'takach', nie ma co przedluzac i czekac na kolejne posty od nabijaczy. W takim razie nie pozostaje nic innego jak zamknac posta, zaprosic czarnego do jakiegos Radnego online i zaprosili do naszej bandy afkerow. Witamy i zapraszamy.
P.S. Chyba nowy rekord, trzy podania w jeden dzien i wsie tak szybko zamkniete i do tego zakonczone pozytywnie :).
Locked