[Przyjęty - Avallach]Podanie PL

Rekrutacja znów otwarta!

Moderators: Faflok, Wloczykij, Thanatos

Locked
Avallach
PL-ka
PL-ka
Posts: 93
Joined: Wednesday, 13.01.2010, 21:50
GG: 0
Location: Kraków

[Przyjęty - Avallach]Podanie PL

Post by Avallach »

Witam wszystkie PL-ki.

Na początek wypada się przedstawić. Na imię mi Marcel, mam 17 lat (od przedwczoraj). Mieszkam w malej wioseczce na wschodzie Polski, tuż pod ukraińską granicą. Mam dość dziwne poczucie humoru, bo śmieszą mnie te najbardziej kretyńskie kawały, ale nic nie mogę na to poradzić. Chodzę do liceum, do klasy o profilu mat-fiz-inf , ta ostatnia dziedzina to nie jest moja szczególnie mocna strona. Lubię matmę i w przyszłości mam zamiar być architektem, o ile uda mi się podszlifować moje dość przeciętne umiejętności plastyczne. Poza tym wytrenowałem do perfekcji niszczenie wszelkich konstrukcji stworzonych z klocków LEGO w dzieciństwie (to stąd się wzięło moje zamiłowanie do budowania:>)
Mój Nick w EL to Avallach (pierwsza postać)- jak ktoś czytał Wiedźmina to wie od kogo pochodzi nazwa. Gram już jakieś 4-5 miesięcy z drobnymi przerwami. Chciałbym zając się na poważnie w grze tworzeniem różnego rodzaju urządzeń, czyli oręża, broni i wszystkiego co jest przydatne i pożyteczne (podobają mi się tez bomby ale nie mam o tym bladego pojęcia ;). Nie lubię walczyć, lecz szybko zdałem sobie sprawę, ze bez odpowiedniego a/d niewiele można zdziałać. Najbardziej spodobała mi się w tej grze atmosfera jak w niej panuje. Ludzie są tu w większości bardzo mili i pomocni. Stanowczo nie trawie złodziejstwa i zabierania bagów (sam parę razy zostałem okradziony ale miałem wtedy nikły dobytek)

A oto moje PRO staty :P

Att-24
Def-25
Har-30
Alc-27
Mag-0
Pot-10
Sum-0
Man-21
Cra-17
Eng-0
Tai-0
Ran-0
Oa-36 (po resecie)

Dlaczego PL? Wybrałem waszą gildię ponieważ wiele o was słyszałem (polecił mi was DamianPL), choć większość z was pewnie w ogóle nic nie słyszała o mnie :p (nie udzielam na @44). Podoba mi się wasze zgranie i wzajemna pomoc. Sam lubię pomagać, ale na obecnym poziomie niewiele mogę wskórac:/. Są u was sami Polacy, a ja bardzo lubię być „miedzy swymi” Chciałbym do was dołączyć również z tego względu iż nie wiem za bardzo jak dalej dobrze prowadzić postać a u was mógłbym na pewno liczyć na profesjonalną pomoc.

Na koniec dodam ze akceptuje wasz regulamin i nie byłem jeszcze w żadnej gildii.

PS: Jest jeszcze u was taki jeden pan, który wabi się Przecinak. Otóż chciałbym zwrócić uwagę, że to jest… mój brat :P. (Jego postać nie z moją nic wspólnego, mamy oddzielne konta i sporo razem współpracowaliśmy)

Mam nadzieje że nikogo nie zanudziłem tym podaniem, i proszę o przychylne nastawienie do mojej skromnej osoby:)
User avatar
Lotheneil
Guild Master
Posts: 560
Joined: Friday, 14.07.2006, 15:19
GG: 0
Location: Wołomin

Re: Podanie PL

Post by Lotheneil »

+ Bardzo ładne i składne podanko
+ Brak objawów syndromu "dziecka neo"
+ Nie udzielanie się na #44 - niestety, poziom jaki tam panuje...
+ Brat Przecinaka, który raczej w gildii nie nabroił

- Nie widzę.

= Bierem!
User avatar
Karaodin_Masta
PL-ka
PL-ka
Posts: 236
Joined: Monday, 22.05.2006, 13:39
GG: 1399976
Location: Oleśnica

Re: Podanie PL

Post by Karaodin_Masta »

Co tu dużo pisać dawno nie było już takiego dobrego podanka ;) jestem bardzo na tak ;) Widać brat Cię uprzedził , żebyś chwile poświęcił na napisanie porządnego podania , ale tylko jedna rzecz mi w Tobie nie pasuje :> Dlaczego Mat-Fiz-Inf , a nie Mat-Fiz-Alk ^^

btw Jeżeli chodzi o porady to tutaj ich otrzymasz dużo ;)
Image
User avatar
NosferatuS
PL-ka
PL-ka
Posts: 142
Joined: Wednesday, 3.01.2007, 16:14
GG: 0
Location: Kłodzko

Re: Podanie PL

Post by NosferatuS »

Podanko bardzo ladne, wymagania spelnione wiec Tak.


Pozdro PLki
Avallach
PL-ka
PL-ka
Posts: 93
Joined: Wednesday, 13.01.2010, 21:50
GG: 0
Location: Kraków

Re: Podanie PL

Post by Avallach »

Karaodin_Masta wrote:Co tu dużo pisać dawno nie było już takiego dobrego podanka ;) jestem bardzo na tak ;) Widać brat Cię uprzedził , żebyś chwile poświęcił na napisanie porządnego podania , ale tylko jedna rzecz mi w Tobie nie pasuje :> Dlaczego Mat-Fiz-Inf , a nie Mat-Fiz-Alk ^^

btw Jeżeli chodzi o porady to tutaj ich otrzymasz dużo ;)

Nie znalazłem w swoim regionie szkoły z takim profilem, ale idąc na mat-fiz-inf chce pokazać, że wieśniak też potrafi liczyc, a co:)
User avatar
BloodSucker
Radny
Posts: 2133
Joined: Thursday, 4.11.2004, 23:56
GG: 2669914
Location: Sobótka / Wrocław
Contact:

Re: Podanie PL

Post by BloodSucker »

Jestem za.

I BTW liar ma w WoWie nick Avallach, mam nadzieję że nie będzie mi się mylić ;)
(...) It could be made into a monster if we all pull together as a team... but if the band you're in starts playing different tunes, I'll see you on the dark side of the moon.
User avatar
Kwas
PL-ka
PL-ka
Posts: 777
Joined: Sunday, 7.11.2004, 14:18
GG: 0
Location: Gdynia
Contact:

Re: Podanie PL

Post by Kwas »

Bardzo wygodne podanie. Nie trzeba się zastanawiać, kombinować, debatować.
Od razu TAK i z głowy ;)
Image
Neithan
PL-ka
PL-ka
Posts: 335
Joined: Friday, 29.10.2004, 08:37
GG: 0
Location: moczary Sereh

Re: Podanie PL

Post by Neithan »

a jednak się udzielasz :)

---------------------------
[Avallach @ 44]: storage
---------------------------

ale to jedyne co znalazła komisja śledcza ds @44 więc ZA :)
User avatar
Qiu
PL-ka
PL-ka
Posts: 233
Joined: Sunday, 13.01.2008, 14:57
GG: 0
Location: Wawa

Re: Podanie PL

Post by Qiu »

Znaczy długi Przecinaka będziesz spłacać? No to +
Dyzlekcja órzytkownikuf sieci najlebshym sposopem na ataki suofnikowe!

Image
User avatar
Karaodin_Masta
PL-ka
PL-ka
Posts: 236
Joined: Monday, 22.05.2006, 13:39
GG: 1399976
Location: Oleśnica

Re: Podanie PL

Post by Karaodin_Masta »

Avallach wrote:
Karaodin_Masta wrote:Co tu dużo pisać dawno nie było już takiego dobrego podanka ;) jestem bardzo na tak ;) Widać brat Cię uprzedził , żebyś chwile poświęcił na napisanie porządnego podania , ale tylko jedna rzecz mi w Tobie nie pasuje :> Dlaczego Mat-Fiz-Inf , a nie Mat-Fiz-Alk ^^

btw Jeżeli chodzi o porady to tutaj ich otrzymasz dużo ;)

Nie znalazłem w swoim regionie szkoły z takim profilem, ale idąc na mat-fiz-inf chce pokazać, że wieśniak też potrafi liczyc, a co:)

ahh chyba nie zczaiłeś dopisku Alk ;p Alk-Alkoholowy nie wiem jak to jest tam u was , ale u nas na Dolnym śląsku każdy albo duża większość mat-fiz to alkusy same ^^

Pozdro ;)
Image
User avatar
MiPi
PL-ka
PL-ka
Posts: 213
Joined: Saturday, 17.06.2006, 09:56
GG: 3187330
Location: Oleśnica/Wrocław

Re: Podanie PL

Post by MiPi »

;o kolega widzę wybrał bardzo dobry kierunek, objaśnienie mat-fiz-alk już znasz to podejrzewam za rok będzie mógł z dumą jak ja powiedzieć że chodzisz do klasy: mat-fiz-alk ;]

podanie z klasą - miło się czyta, obecnie mam mała przerwę ale niedługo znów zagoszczę w EL to mam nadzieję że się spotkamy na GM ;]
jak najbardziej ZA
Image
Image
User avatar
DamianPL
n00b
n00b
Posts: 15
Joined: Sunday, 1.11.2009, 23:24
GG: 6156819

Re: Podanie PL

Post by DamianPL »

Bardzo ładne podanie nie widzę przeszkód:) ja na tak
User avatar
Karolus
Guild Master
Posts: 1114
Joined: Saturday, 30.12.2006, 13:35
GG: 0
Location: Marki

Re: Podanie PL

Post by Karolus »

Przedmówcy chyba powiedzieli już wszystko co było do powiedzenia, nikt nie widzi żadnych minusów (ja również) pozostaje jedynie przyklepać podanko :)
To ja tu wieszam kłódeczkę, a zainteresowany niech zgłosi się do kogoś z #guid_info celem dopełnienia formalności.
User avatar
Creedka
Guild Master
Posts: 2359
Joined: Saturday, 30.10.2004, 19:40
GG: 0
Location: Dublin

Re: Podanie PL

Post by Creedka »

fajny nick^^
Image
Locked