[Przyjęty - Powerade]Podanie

Rekrutacja znów otwarta!

Moderators: Faflok, Wloczykij, Thanatos

Locked
User avatar
Powerade
n00b
n00b
Posts: 6
Joined: Monday, 2.08.2010, 14:56

[Przyjęty - Powerade]Podanie

Post by Powerade »

Witam!
Składam to podanie z nadzieją na pozytywne jego rozpatrzenie.
Mam na imię Damian, mam 18 lat. Moja przygoda z EL zaczęła około 5 lat temu ( czasy *gf* ). Byłem w ich akademii, chociaż znałem ich troszkę. Miałem 3 letnią przerwę i wracam znowu. Gram nową postacią. Nie dawno rozpocząłem grę, więc skille słabe, ale powoli wbijam je w górę. Od razu mówię, że bardziej ustawiam się na mix, gdyż bardziej mi odpowiada, chociaż lubię też pobawić się w pojedynki.

att. 35
def 37
harv 32
alch 38
pot 15
i oa 53

Reszty skilli nie wypisałem , gdyż nie są rozwinięte.
Od gildii oczekuję pomocy w powrocie do gry ( dobre rady, przypominanie itp. ). Do gildii mogę wprowadzić trochę pozytywnej energii i humoru.

Pozdrawiam
Damian
szogun
Gość

Re: Podanie

Post by szogun »

rozumiem ze twoja obecna postać ma nick powerade
a poprzednia??
User avatar
lupus
Radny
Posts: 340
Joined: Saturday, 24.04.2010, 19:17
GG: 5044666
Location: Świdnik

Re: Podanie

Post by lupus »

Mówisz, że pamiętasz czasy *gf*... też tam byłem :D jak podasz stary nick to może przypomnę sobie w tobie starego drucha :D
[...]Nie przyłączaj się do gildii PL bo jest najlepsza, ale dołącz do niej bo ty jesteś najlepszy. ~ VampireVorador
Avallach
PL-ka
PL-ka
Posts: 93
Joined: Wednesday, 13.01.2010, 21:50
GG: 0
Location: Kraków

Re: Podanie

Post by Avallach »

Cos nie bardzo sie wysilles;P Moze troche wiecej o sobie oraz dlaczego chcialbys wstapic do tej gildii. Radze sie pospieszyc z poprawa bo inni tez raczej chcieli by wiedziec o tobie troche wiecej:)


Na razie na NIE
User avatar
Powerade
n00b
n00b
Posts: 6
Joined: Monday, 2.08.2010, 14:56

Re: Podanie

Post by Powerade »

damianinho stary nick...Więcej o mnie? Chyba jak każdy normalny chłopak w moim wieku interesuję się sportem, komputerami i dziewczynami :D uczęszczam do liceum ( zarządzanie informacją ) ostatni rok na szczęście, a potem chciałbym się zająć czymś związanym z grafiką lub tworzeniem programów, robieniem stron internetowych. Do gildii chcę dojść gdyż potrzebuję towarzystwa do gry. Samemu ciężko się gra. Nie pamiętam sporo rzeczy, a na 44 to aż wstyd pytać, bo albo nie odpisują albo wyśmieją.

Z chęcią będę odpowiadać na inne pytania.
User avatar
lupus
Radny
Posts: 340
Joined: Saturday, 24.04.2010, 19:17
GG: 5044666
Location: Świdnik

Re: Podanie

Post by lupus »

Jeśli chodzi o mnie, to pierwsza wersja podania dosyć marna była ;p Mogę powiedzieć tak: damiana ZNAM z *gf* i myślę, że sporo wniesie do naszej gildii... Ale ja jestem tylko szarą, młodą PLką...

Jestem na: TAK
[...]Nie przyłączaj się do gildii PL bo jest najlepsza, ale dołącz do niej bo ty jesteś najlepszy. ~ VampireVorador
szogun
Gość

Re: Podanie

Post by szogun »

damianinho mówisz - hmmmm nie wiem dlaczego ale ten nick nie za dobrze mi się kojarzy, ale jestem skłonny dać ci szansę wiec powiedzmy, że narazie masz małe Tak, chyba że coś przypomnę sobie dokładniej co by cię dyskwalifikowało
User avatar
Powerade
n00b
n00b
Posts: 6
Joined: Monday, 2.08.2010, 14:56

Re: Podanie

Post by Powerade »

Szogun, jeśli mój nick kojarzy Ci się źle to pewnie coś w tym jest, ale to było około 4 lat temu, miałem wtedy 14 lat. Przyznam kłóciłem się z wieloma osobami często z mojej winy przyznaje. Najbardziej lubiłem chyba z Railandem ^^ ( chyba tak się zwał ). Jeśli komuś coś wtedy zrobiłem kto teraz to czyta to b. przepraszam. Jaki jestem teraz? Przekonacie się, jeśli uda mi się do Was dostać ;)
User avatar
gostek_1
PL-ka
PL-ka
Posts: 46
Joined: Sunday, 22.10.2006, 21:31
GG: 1720216
Location: Rzeszów

Re: Podanie

Post by gostek_1 »

Podanie ot tak sobie, ale jak kolega na 44 bywał to się nie dziwię. Po rozmowie z niektórymi bywalcami 44 odechciewa się dalszej rozmowy.
Myślę że ma chłopak potencjał więc chyba warto zobaczyć co z tego będzie.
Ja jestem na TAK
beer or not to beer...
User avatar
EvilDog
PL-ka
PL-ka
Posts: 151
Joined: Saturday, 31.01.2009, 18:58
GG: 4431612
Location: Zabrze

Re: Podanie

Post by EvilDog »

pamietam z GF choc nie na tyle zeby cos napisac male TAk
Image Image

Górniku nasz kochamy cie jesteśmy z tobą i na dobre i na złe , Górniku nasz śpiewamy ci jesteśmy z tobą aż do końca naszych dni!!!
Tak się bawi Zabrzańska Torcida
Avallach
PL-ka
PL-ka
Posts: 93
Joined: Wednesday, 13.01.2010, 21:50
GG: 0
Location: Kraków

Re: Podanie

Post by Avallach »

Widac ze kolega sie poprawil troche z podaniem i nie ma zlych intencji. ;)
Nie mam nic przeciwko zeby do nas wstapil. TAK
User avatar
Hezzar
PL-ka
PL-ka
Posts: 172
Joined: Monday, 1.08.2005, 13:13
GG: 0
Location: woj. Lubelskie ;p

Re: Podanie

Post by Hezzar »

bez urazy, pamiec mi juz szwankuje, ale damianinho to byl chyba taki nup upierdliwy ;D ale 18 juz masz, piwo pijesz, znaczy zmadrzales ;] podanie ok, osoba tez wydaje sie ok, od dinozaUra masz TAK
User avatar
Karolus
Guild Master
Posts: 1114
Joined: Saturday, 30.12.2006, 13:35
GG: 0
Location: Marki

Re: Podanie

Post by Karolus »

Kto miał coś do powiedzenia chyba już powiedział...
skoro nie widzę wyraźnych sprzeciwów i nikt nic nie wygrzebał na kandydata w swoich logach to ja zamykam topic, a kandydat jeśli jeszcze się nie rozmyślił proszony jest o kontakt z kimś z #guild_info celem wiadomo czego :)
Locked