[Przyjęty-Sagar]Podanie

Rekrutacja znów otwarta!

Moderators: Faflok, Wloczykij, Thanatos

User avatar
Karolus
Guild Master
Posts: 1114
Joined: Saturday, 30.12.2006, 13:35
GG: 0
Location: Marki

Re: Podanie

Post by Karolus »

Cree, zawsze wydawało mi się że w PL decyduje większość w temacie rekrutacji...
Jeśli tak nie jest/było to cały ten dział IMHO traci sens :)
Z jednym masz racje, dużo zależy od pamięci PLek, dlatego właśnie ten topic powstał, w innym przypadku Sagar jako ex PLka, jako że nie został wywalony z PL a odszedł sam, zostałby przyjęty z automatu
User avatar
Lotheneil
Guild Master
Posts: 560
Joined: Friday, 14.07.2006, 15:19
GG: 0
Location: Wołomin

Re: Podanie

Post by Lotheneil »

Osobiście zgadzam się z Karolusem. Wiem, że z Sagarem różnie bywało i uważam, że ten wątek był potrzebny. Sagar to osoba o dość... wybuchowym charakterze, ale nie jest osobą, którą należy skreślić jednoznacznie, co widać po opiniach większości PLek, które jednak zdecydowały się dać mu jeszcze jedną szansę.

Oczywistym jednak jest, że nie można tolerować wyskoków w nieskończoność. Byłabym skłonna dać Sagarowi jeszcze jedną szansę, pod warunkiem, że byłaby naprawdę ostatnia.
User avatar
Creedka
Guild Master
Posts: 2359
Joined: Saturday, 30.10.2004, 19:40
GG: 0
Location: Dublin

Re: Podanie

Post by Creedka »

To forum bylo zawsze traktowane jako orientacja w terenie, rozeznanie sie co PLki mysla o osobniku, skojarzenie faktow, polaczenie w calosc wszystkiego co mielismy. Oczywiscie, kazde zdanie sie liczy i po to tu jestesmy, zeby wyrazac swoja opinie, ale ostateczna decyzja byla zawsze podejmowana przez Rade. Pamietam ze ktos juz o to pytal, i pamietam tez, ze byly decyzje podjete "wbrew" glosom, ale zdarzalo sie to bardzo rzadko. Jak bede miala chwilke i ochote to poszukam przykladow, powinny byc w starszej historii.

I Loth, w przypadku dzieciakow i generalnie mlodszych osobnikow wierze, ze moga zmadrzec i sie zmienic, ale jesli mowimy o dosc wiekowym ludziu, ktory ma juz we lbie na swoj sposob poukladane, to nie wierze w kolejne rzucane na wiatr slowa. A lektura pewnych tematow na forum bardzo mnie w tym zdaniu utwierdza.
Image
Neithan
PL-ka
PL-ka
Posts: 335
Joined: Friday, 29.10.2004, 08:37
GG: 0
Location: moczary Sereh

Re: Podanie

Post by Neithan »

Karolus wrote:Z jednym masz racje, dużo zależy od pamięci PLek, dlatego właśnie ten topic powstał, w innym przypadku Sagar jako ex PLka, jako że nie został wywalony z PL a odszedł sam, zostałby przyjęty z automatu
tu pozwolę się nie zgodzić.

Odejście w stylu Sagara czyli zrobić zadymę, obrazić kogoś, strzelić focha i wpisać leave guild nie powinno być traktowane jako zwykłe odejście z gildii. Tym bardziej, że nie był to jednorazowy wyczyn.
User avatar
Karaodin_Masta
PL-ka
PL-ka
Posts: 236
Joined: Monday, 22.05.2006, 13:39
GG: 1399976
Location: Oleśnica

Re: Podanie

Post by Karaodin_Masta »

Dawno już nie się nie logowałem ,gdyż nie mam kompletnie na to czasu , więc nie wiem czy mój głos będzie miał tutaj jakieś znaczenie ,ale kiedy grałem i Sagar był w gildii to nic nie miałem przeciwko jego obecności ,a i porozmawiać zawsze można było . Jak dla mnie jest to człowiek o ciekawej osobowości ,trochu czasami nie przewidywalny ,ale wyluzowany i posiadający niezłe poczucie humoru. Ode mnie Sagar masz TAK

P.S
Nie długo może znowu zawitam w EL ;)

Pozdrawiam
Karaodin
Image
User avatar
Karolus
Guild Master
Posts: 1114
Joined: Saturday, 30.12.2006, 13:35
GG: 0
Location: Marki

Re: Podanie

Post by Karolus »

To ja tu zamykam,
po raz kolejny i tym razem już DEFINITYWNIE ostatni raz dajemy Sagarowi szanse, zobaczymy na ile żona jest w stanie zmienić męża ;)
Locked