[Przyjęty] Podanie o przyjęcie do gildii :)

Rekrutacja znów otwarta!

Moderators: Faflok, Wloczykij, Thanatos

Locked
Kabat_
n00b
n00b
Posts: 3
Joined: Friday, 1.10.2010, 01:53

[Przyjęty] Podanie o przyjęcie do gildii :)

Post by Kabat_ »

Witam wszystkich!
Nazywam się Piotrek. Moja przygoda z EL trwa już około pięciu lat, z dłuższymi przerwami. Mam 21 lat, mieszkam w Chechle I w okolicach Łodzi. Studiuję Mechanikę i Budowę Maszyn na Politechnice Łódzkiej, dorabiam w Reserved, mam auto które ciągle się psuje, grubego kota i ukochaną dziewczynę.
Znam tą grę dość dobrze, ale ciągle dowiaduję się o niej nowych rzeczy i się uczę, z racji mojej długiej przerwy w grze. Mój nick to Kabat, poprzednia moja postać to Xankhul (po zmianie nicka z Kabat_ziom) - myślę że mnie kojarzycie.Zacząłem grę od nowa, nową postacią, gdyż starą oddałem.. komuś, za bardzo nie wiem kto to był. W każdym razie postać ma teraz nick "magiczny" i jest zablokowana, i z tego co się orientowałem, nie ma szans jej odzyskać. Postanowiłem wrócić do gry, bo zobaczyłem, że dużo się pozmieniało. Wprowadzono różne ciekawe questy, (Daily quest :) ) nowe itemki i skille.
Moja historia w EL jest dość burzliwa, ale nie zrobiłem nigdy nic złego, nie miałem bana ani ostrzeżeń. Byłem w gildiach: JEDI, *SW*, PIGS (^@^), THH, \o/, przez chwilę w \|/, parę dni w rawr i LGC.
To jest moje trzecie podanie do Waszej gildii. Nie pamiętam czemu odszedłem wtedy z PL.. Prawdopodobnie znów Fenduriel reaktywował gildię.Z tego co wiem, nie ma zamiaru chyba już grać, a ja zamierzam się ustatkować.
Moje zainteresowania raczej sie nie zmieniły, nadal uwielbiam słuchać Metallici, Iron Maiden czy Black Sabath, ew. T-Rex,
Rage against the Machines. Oprócz tego mam bzika na punkcie motoryzacji, komputerów i gier MMORPG. - to zdanie skopiowałem z poprzedniego podania - ;x przyznaję się bez bicia.
Wybrałem PL - Może to zabrzmi jakbym się podlizywał, ale pamiętam jak zaczynałem grę i każdy n44bek opowiadał "jak podtrenuje to złoże podanie do PL!" czyli w sumie sporo osób marzyło, żeby mieć tag PL przy nicku. Tak samo ja ;) Do złożenia podania, zachęcił mnie dodatkowo EvilDog, opowiadał mi sporo o gildii, dlatego bez chwili wahania aplikowałem :D.


Statystyki mam na razie marne, ale ostro trenuję :)
Oto moje statystyki:
Attack: 22
Defense: 22
Magic: 11
Harvest: 16
Manufacture: 8
Alchemy: 8
Engineering: 10

W pełni akceptuję regulamin gildii :)


Hmm, jest 2 w nocy, jutro muszę wcześnie wstać i nie mam pomysłu co by jeszcze napisać... :X :P

Pozdrowienia - Kabat
User avatar
Karolus
Guild Master
Posts: 1114
Joined: Saturday, 30.12.2006, 13:35
GG: 0
Location: Marki

Re: Podanie o przyjęcie do gildii :)

Post by Karolus »

Jako exPLka nie musiałeś nawet pisać tak okazałego podanka (ale to oczywiście tylko na plus należy zapisać :)
Pamiętam Xankhula w gildii, więc jeśli tylko nie znajdzie się ktoś kto ma coś przeciwko to z mojego punktu widzenia droga do powrotu w nasze szeregi stoi przed Tobą otworem.
Neithan
PL-ka
PL-ka
Posts: 335
Joined: Friday, 29.10.2004, 08:37
GG: 0
Location: moczary Sereh

Re: Podanie o przyjęcie do gildii :)

Post by Neithan »

Magiczny raczej nie wyrobił sobie dobrej opinii w EL :)

Ciebie nie pamiętam ale pewnie grałeś kiedy ja miałem przerwę :) Skoro jednak inne dinozaury pamiętają to ode mnie za.
User avatar
lupus
Radny
Posts: 340
Joined: Saturday, 24.04.2010, 19:17
GG: 5044666
Location: Świdnik

Re: Podanie o przyjęcie do gildii :)

Post by lupus »

Nie wiem dlaczego ale Twój poprzedni nick (Kabat_ziom) kojarzy mi się z gildią *GF*/RZEZ, hmm... a może to był okres kiedy byłeś w ^@^... mniejsza o to... Jestem na TAK.
[...]Nie przyłączaj się do gildii PL bo jest najlepsza, ale dołącz do niej bo ty jesteś najlepszy. ~ VampireVorador
User avatar
EvilDog
PL-ka
PL-ka
Posts: 151
Joined: Saturday, 31.01.2009, 18:58
GG: 4431612
Location: Zabrze

Re: Podanie o przyjęcie do gildii :)

Post by EvilDog »

byla PLka przygarnac spowrotem ma moje 100% poparcie :D
Image Image

Górniku nasz kochamy cie jesteśmy z tobą i na dobre i na złe , Górniku nasz śpiewamy ci jesteśmy z tobą aż do końca naszych dni!!!
Tak się bawi Zabrzańska Torcida
Kabat_
n00b
n00b
Posts: 3
Joined: Friday, 1.10.2010, 01:53

Re: Podanie o przyjęcie do gildii :)

Post by Kabat_ »

Gildie *GF* założył bodajże C_ronaldo, po tym jak odszedł z *SW*. W tym czasie byłem właśnie w *SW*. Gildia RZEZ jest mi zupełnie obca i w niej nie byłem. Wiem ze tamten nick dużo mówi, ale ten "_ziom" to raczej pod wpływem zwykłej głupawki a nie rzecz mojej ideologii życiowej :P
User avatar
lupus
Radny
Posts: 340
Joined: Saturday, 24.04.2010, 19:17
GG: 5044666
Location: Świdnik

Re: Podanie o przyjęcie do gildii :)

Post by lupus »

Już się wyjasniło... ED był pod tym nickiem w *GF*, potem zmienił chyba na Below albo na odwrót :D
[...]Nie przyłączaj się do gildii PL bo jest najlepsza, ale dołącz do niej bo ty jesteś najlepszy. ~ VampireVorador
User avatar
EvilDog
PL-ka
PL-ka
Posts: 151
Joined: Saturday, 31.01.2009, 18:58
GG: 4431612
Location: Zabrze

Re: Podanie o przyjęcie do gildii :)

Post by EvilDog »

dokladnie tak bylo :D
Image Image

Górniku nasz kochamy cie jesteśmy z tobą i na dobre i na złe , Górniku nasz śpiewamy ci jesteśmy z tobą aż do końca naszych dni!!!
Tak się bawi Zabrzańska Torcida
szogun
Gość

Re: Podanie o przyjęcie do gildii :)

Post by szogun »

pamiętam Xankhula i jestem za jego powrotem, choć nie chcesz wiedzieć co magiczny wyczyniał z twoją postacią- niestety
User avatar
NosferatuS
PL-ka
PL-ka
Posts: 142
Joined: Wednesday, 3.01.2007, 16:14
GG: 0
Location: Kłodzko

Re: Podanie o przyjęcie do gildii :)

Post by NosferatuS »

Tak
User avatar
SagarmathA
PL-ka
PL-ka
Posts: 191
Joined: Tuesday, 2.12.2008, 15:01
GG: 1225357
Location: Siemianowice Sl.

Re: Podanie o przyjęcie do gildii :)

Post by SagarmathA »

Witaj stary graczu jestem oczywiście na Tak znam ciebie z wielu gildii ...wybacz za to, że lałem twoja nstarą postac ostatnimi czasy , ale Magiczny mnie w** <denerwował> :D
Kabat_
n00b
n00b
Posts: 3
Joined: Friday, 1.10.2010, 01:53

Re: Podanie o przyjęcie do gildii :)

Post by Kabat_ »

Czytając Wasze wypowiedzi tym bardziej mi żal, że oddałem tą postkę...Poświęciłem dla niej trochę czasu.No cóż, za błędy trzeba płacić.
User avatar
gel3k
PL-ka
PL-ka
Posts: 208
Joined: Sunday, 9.04.2006, 15:50
GG: 0
Location: Radom
Contact:

Re: Podanie o przyjęcie do gildii :)

Post by gel3k »

Tak :)
User avatar
Hezzar
PL-ka
PL-ka
Posts: 172
Joined: Monday, 1.08.2005, 13:13
GG: 0
Location: woj. Lubelskie ;p

Re: [Przyjęty] Podanie o przyjęcie do gildii :)

Post by Hezzar »

BOO to ja ;d TAK, cus tam pamietam
Wloczykij
Radny
Posts: 192
Joined: Tuesday, 17.04.2007, 20:58
GG: 0
Location: Giżycko

Re: [Przyjęty] Podanie o przyjęcie do gildii :)

Post by Wloczykij »

"Świnią" był, w chlewiku szalał, w korycie żerował, coś o ukochanym kocie i jakiejś dziewczynie pisał, makabra :)

Na poważnie:
Podanie fajne, rzetelne i wesołe.
Jako ex-PLka nie musiałbyś się wysilać a jednak pokazałeś, że można.
Pamiętam Cię z gry, zarzutów nie mam.
Do PLek zapraszam i witaj w domu.
Locked