[Przyjęty] Aplikacja

Rekrutacja znów otwarta!

Moderators: Faflok, Wloczykij, Thanatos

User avatar
EvilDog
PL-ka
PL-ka
Posts: 151
Joined: Saturday, 31.01.2009, 18:58
GG: 4431612
Location: Zabrze

Re: Aplikacja

Post by EvilDog »

ja wiem tyle ze postać Xauron kopił RLZ_PL po czym mój brat ze mną RLZ_PL kopiliśmy za gc mil nic(oldschool,nightfighter) kolega a1l jest wpozadku znam go dojść długo choć miał przerwę i wszystkie powody które znalazł kwas to już nie był ON tylko już następny właściciel po sprzedaży, ciężko to wyjaśnić ale ludzie się zmieniają bierzcie porzyklad ze mnie :D
Image Image

Górniku nasz kochamy cie jesteśmy z tobą i na dobre i na złe , Górniku nasz śpiewamy ci jesteśmy z tobą aż do końca naszych dni!!!
Tak się bawi Zabrzańska Torcida
User avatar
Creedka
Guild Master
Posts: 2359
Joined: Saturday, 30.10.2004, 19:40
GG: 0
Location: Dublin

Re: Aplikacja

Post by Creedka »

generalnie Karol ma racje, ale do mnie nie przemawia to:
Karolus wrote: Weźcie poprawkę że od wydarzeń które wygrzebujecie mineło prawie 5 lat, w ciągu tak długiego okresu każdy może się zmienić (zarówno na lepsze jak i na gorsze ;)
kilka miesiecy temu sama uzylam tego argumentu, do dzis bardzo zaluje :]

jesli jednak to zupelnie inna osoba (nadal nie znamy nicka), to szanse dac powinnismy.
Image
User avatar
Karolus
Guild Master
Posts: 1114
Joined: Saturday, 30.12.2006, 13:35
GG: 0
Location: Marki

Re: Aplikacja

Post by Karolus »

Chyba już nic wiecej tu powiedziec się nie da, ED ręczy za Aplikanta, dodając do tego jeszcze moje wrażenia z romozwy na pm (Twoje Cree też :) bierzemy na przedłużony okres próbny. Mam nadzieję że nie będę żałował decyzji ;)

Temat zamykam, a kolegę proszę o kontakt online w celu dopełnienia formalności.
User avatar
Kwas
PL-ka
PL-ka
Posts: 777
Joined: Sunday, 7.11.2004, 14:18
GG: 0
Location: Gdynia
Contact:

Re: Aplikacja

Post by Kwas »

Decyzję uważam za pochopną.
Dalej masę rzeczy się nie zgadza, co jasno wynika z moich wcześniejszych postów.
No ale moje 3 grosze są groszami nędznymi, a GM zdecydował.

<ED>@Karol: no i skoro podpisałeś się pod moim pytaniem o nicka (tak, jak i wcześniej Creedka), to strasznie bym się cieszył, gdybyśmy jednak wszyscy doczekali się odpowiedzi.
Image
User avatar
EvilDog
PL-ka
PL-ka
Posts: 151
Joined: Saturday, 31.01.2009, 18:58
GG: 4431612
Location: Zabrze

Re: Aplikacja

Post by EvilDog »

mysle ze sam kandydat p[owie ci to na gm niz na forum :D
Image Image

Górniku nasz kochamy cie jesteśmy z tobą i na dobre i na złe , Górniku nasz śpiewamy ci jesteśmy z tobą aż do końca naszych dni!!!
Tak się bawi Zabrzańska Torcida
User avatar
lupus
Radny
Posts: 340
Joined: Saturday, 24.04.2010, 19:17
GG: 5044666
Location: Świdnik

Re: Aplikacja

Post by lupus »

Jeżeli mogę się wtrącić to bym wolał żeby zamieścił to na forum... Wtedy będzie podane to do publicznej wiadomości a na #gm można coś przeoczyć i nie wszyscy zainteresowani będą mieli do tego dostęp (np.Kwas)
[...]Nie przyłączaj się do gildii PL bo jest najlepsza, ale dołącz do niej bo ty jesteś najlepszy. ~ VampireVorador
User avatar
EvilDog
PL-ka
PL-ka
Posts: 151
Joined: Saturday, 31.01.2009, 18:58
GG: 4431612
Location: Zabrze

Re: Aplikacja

Post by EvilDog »

to czekamy na odpowiedz pod jakim nickiem byles w PL
Image Image

Górniku nasz kochamy cie jesteśmy z tobą i na dobre i na złe , Górniku nasz śpiewamy ci jesteśmy z tobą aż do końca naszych dni!!!
Tak się bawi Zabrzańska Torcida
User avatar
CharlotteS
Radny
Posts: 982
Joined: Saturday, 6.11.2004, 23:24
GG: 0
Location: Charlottenburg

Re: Aplikacja

Post by CharlotteS »

Bardzo pokręcone to wszystko. Na początku z Twojej wypowiedzi wynikało, że w PL byłeś jako Shaolin-Ufoludek. Potem jednak napisałeś coś takiego:
A1L wrote: Xauron to drugie imie mojej postaci (DaL_PL, z tego co pamietam)
pozniej zniknelo mi z oczu i dowiedzialem sie ze zmienilo imie na Shaolin.
Czy tylko mi się wydaje, że kolega coś kręci i ma coś do ukrycia? Ja rozumiem, że po 5 latach człowiek może się zmienic i nie należy kogoś przekreślac ze względu na ewentualne błędy, które popełnił w wieku 15 lat, ale fajnie byłoby gdyby się kolega po prostu przyznał, jasno i wyraźnie napisał pod jakim nickiem był w PL.

Kwas, podziwiam Twoją pamięc, przenikliwosc i umiejętnosc powiązania faktów:).

ps. Interpunkcja to właśnie kropki i przecinki, nie polskie litery.
Einmal ist keinmal, says Tomas to himself. What happens but once, says the German adage, might as well not have happened at all.
If we have only one life to live, we might as well not have lived at all.


Milan Kundera, The Unbearable Lightness of Being
A1L
n00b
n00b
Posts: 14
Joined: Sunday, 14.11.2010, 19:15

Re: Aplikacja

Post by A1L »

Szczerze powiedziawszy ciezko bedzie mi podac nik ktory w tamtym czasie byl w gildii, bo troche minelo :/ a oprocz EL gralem w inne mmorpg. Jesli bedziecie dalej nalegac oto to moge poprostu podac moje wszystkie te ktore pamietam.
A jesli dalej bedzie nie jasnosc to juz nic nie poradze na to.
Jakbym chcial wrocic i mial nie za ciekawa przeszlosc to bym napisal jako nowy aplikant.
Co do Montariusa ? Niestety go nie zdazylem poznac wiec tym bardziej z nim na gg nie gadalem, pozatym komunikatora gadu gadu nie posiadam, lecz Skypa.
Jesli wciaz cos pominalem to przepraszam, ale dosc duzo postow na raz widze :P
User avatar
Kwas
PL-ka
PL-ka
Posts: 777
Joined: Sunday, 7.11.2004, 14:18
GG: 0
Location: Gdynia
Contact:

Re: Aplikacja

Post by Kwas »

A1L wrote:Jesli bedziecie dalej nalegac oto to moge poprostu podac moje wszystkie te ktore pamietam.
Dobry pomysł.
Poza tym zdaje się, że wszystkie PeeLki rejestrują się na forum, więc przejrzyj listę użytkowników, może coś Ci się przypomni. To by naprawdę wiele rozjaśniło.

@Charl i wcześniej Creedka: tak to jest, gdy ma się na głowie magisterkę z terminem oddania "październik 2010" :P
Niesamowite pokłady zapału i intelektu tylko czekają być dać się wykorzytać w czymkolwiek innym niż pisanie mgr :P
Image
Neithan
PL-ka
PL-ka
Posts: 335
Joined: Friday, 29.10.2004, 08:37
GG: 0
Location: moczary Sereh

Re: Aplikacja

Post by Neithan »

a ma bardzo dużo - szczególnie jeśli osobnik z góry deklaruje, że nie ma ochoty niczego poprawiać.

Co do prawa głosu to jak chcesz mierzyć aktywność - może poziomem a/d? albo top200 allaround? Moja propozycja - głos tylko dla doświadczonych PLek, powyżej 115 w harvie :)
Locked