[Przyjęty] Aplikacja

Rekrutacja znów otwarta!

Moderators: Faflok, Wloczykij, Thanatos

User avatar
CharlotteS
Radny
Posts: 982
Joined: Saturday, 6.11.2004, 23:24
GG: 0
Location: Charlottenburg

Re: Aplikacja

Post by CharlotteS »

SagarmathA wrote:Cześć a co ma interpunkcja do gry ludzie opanujcie się....dlaczego też bardzo dużo zależy od graczy, którzy tylko piszą posty?Z tego co widzę powinno się brać pod uwagę glosy ludzi aktywnie grających. Sagy
Nie chodziło mi o samą interpunkcję, tylko ogólnie o sposób w jaki napisane jest podanie (jak już ktoś trafnie zauważył napisane jest "na odwal"). Z tego co pamiętam, gildia zawsze zwracała dużą uwagę na podania, uważając je za swoistą wizytówkę osobnika chcącego dołączyc do PL (nie twierdzę, że podanie jest najważniejsze, ale jednak daje jakiś obraz tego, co dana osoba ze sobą prezentuje, przy okazji można się czegoś więcej o niej dowiedziec).
Nie oczekuję, że moja opinia będzie miała duże znaczenie, skoro już nie gram aktywnie w EL, ale chyba nadal mogę wrzucic swoje 3 grosze?
Einmal ist keinmal, says Tomas to himself. What happens but once, says the German adage, might as well not have happened at all.
If we have only one life to live, we might as well not have lived at all.


Milan Kundera, The Unbearable Lightness of Being
User avatar
Kwas
PL-ka
PL-ka
Posts: 777
Joined: Sunday, 7.11.2004, 14:18
GG: 0
Location: Gdynia
Contact:

Re: Aplikacja

Post by Kwas »

Creedka wrote:omg, nie strasz Kwas...
Cóż, moje małe dochodzenie wskazuje na to, że i owszem...
No ale na razie czekam (z niecierpliwością!) na odpowiedź aplikanta.

...a pod postem Szarlotki podpisuję się tak wyraźnie jak to tylko możliwe.
Image
User avatar
lupus
Radny
Posts: 340
Joined: Saturday, 24.04.2010, 19:17
GG: 5044666
Location: Świdnik

Re: Aplikacja

Post by lupus »

a te postacie zrobiły coś złego? bo mój staż w PL nie jest aż tak długi, ale być może coś mi się obiło o uszy na generalu
[...]Nie przyłączaj się do gildii PL bo jest najlepsza, ale dołącz do niej bo ty jesteś najlepszy. ~ VampireVorador
A1L
n00b
n00b
Posts: 14
Joined: Sunday, 14.11.2010, 19:15

Re: Aplikacja

Post by A1L »

zbytnio nie kojarze tych postaci, ale miecz smoka cos mi mowi xD jezeli sa jakies powiazania moje z tymi postaciami to najwidoczniej potym jak konto sprzedalem. Chyba ze sie myle o.O a to by bylo dziwne.
A1L
n00b
n00b
Posts: 14
Joined: Sunday, 14.11.2010, 19:15

Re: Aplikacja

Post by A1L »

Charlottes czepiasz sie widze szczegolow(np inteprunkcji) a sa ku temu powody, jakos odkad pracuje w anglii nie mam czasu zeby zainstalowac polskie sterowniki -.-
User avatar
Kwas
PL-ka
PL-ka
Posts: 777
Joined: Sunday, 7.11.2004, 14:18
GG: 0
Location: Gdynia
Contact:

Re: Aplikacja

Post by Kwas »

Czyli nie masz nic wspólnego, z Adrianem z Nowego Sącza, który 5 lat temu (27.12.2005) w wieku 15 lat (czyli obecnie ma ów Adrian z Nowego Sącza lat 20) składał podanie o szansę w PL?
Który w dodatku dostał tę szansę, tylko po to, by tyle nakłamać i nałajdaczyć, że wyleciał nie tylko z PL ale z całego EL (IP ban od Radu)?
Zupełnie nic wspólnego z wspomnianą wyżej postacią nie masz, tak?
Nic Ci nie mówi nick Xauron, mimo, że grał w tym samym czasie, co Ty i było o nim cholernie głośno?
Czyli pod jakim nickiem w końcu byłeś w PL? Shaolin, Ufoludek? Co i komu sprzedawałeś i ile w końcu było tych wszystkich postaci?

...a interpunkcji w słowniku nie znajdziesz, zaś kropka i przecinek występują także na klawiaturze brytyjskiej.

@lupus (i inni zainteresowani): wpisanie Xauron w wyszukiwarkę na forum da Ci bardzo dużo informacji.

uzupełnienie:
[19:09:16] [ufoludek @ 44]: sprzedam gc za zlotowki :>
[19:09:26] [Hellslayer @ 44]: ile za ile??:P_
[19:09:49] [ufoludek @ 44]: a ile dajesz?:>
[19:10:06] [Hellslayer @ 44]: 1zl 10k :P
[19:10:18] [ufoludek @ 44]: lol
[19:10:39] [ufoludek @ 44]: 150k za 100 zl :>

(...)

[20:14:18] #GM from masterpiter: ufoludek( cokphay) uzyl giant stone i se z giantem po td lazi;p

(...)

[00:44:26] #Ig [Ufoludek:-EF-] nite all papa
[00:44:51] #Ig [Creedka->-EF-] pa Xauron:>
[00:45:04] #Ig [Ufoludek:-EF-] i r coky ;o
[00:45:25] #Ig [Creedka->-EF-] even better^^ night Cok:)
[00:45:34] #Ig [Ufoludek:-EF-] \o/ =)
[00:45:43] #GM from Creedka: a co sie stalo z Xauronem?
[00:45:50] #Ig [jaclaw->-EF-] bye n44b :>
[00:45:54] #GM from jaclaw: sprzedal sie
[00:46:02] #GM from Creedka: o.O i ma teraz jakiegos chara?
[00:46:17] #GM from jaclaw: jakiegos noobowskiego:P
[00:46:22] #GM from Creedka: :S

(...)

[18:11:43] [shaolin @ 44]: no widac ze prawiczek
[18:11:51] [shaolin @ 44]: i ze smutne zycie masz
[18:12:43] [shaolin @ 44]: tak bywa jak sie jest glupim

(...)

[22:52:06] [shaolin @ 44]: znal ktos xaurona??
[22:52:13] [Kwas @ 44]: znal
[22:52:27] [Nikas @ 44]: ja
[22:52:35] [shaolin @ 44]: ty nie
[22:52:37] [shaolin @ 44]: kwas tak ;p
[22:52:50] [Kwas @ 44]: skad wiesz?:)
[22:52:57] [shaolin @ 44]: lol ;p
[22:52:58] [Kwas @ 44]: poza tym skoro wiesz, to czemu pytasz?:)
[22:53:04] [shaolin @ 44]: z nudow :D
[22:53:04] [Nikas @ 44]: :(
[22:53:37] [Kwas @ 44]: heh, swoja droga to nie pamietam co sie z nim stalo.. sprzedal postac? wrocil?
[22:53:50] [shaolin @ 44]: ta
[22:53:57] [shaolin @ 44]: phay kupil zrobil reset i mi oddal
[22:54:05] [shaolin @ 44]: tylko nie wiem po co resetowal :D
[22:57:03] [Kwas @ 44]: czekaj, czekaj, czyli shaolin to postac "zrobiona z" xaurona?
[22:57:13] [shaolin @ 44]: ba ;]
[22:57:40] [Korushiku @ 44]: a co juz nie bylo z xaurona? ;p
[22:57:56] [shaolin @ 44]: kase przepilem
[22:58:05] [shaolin @ 44]: moze drugi raz to samo opchne:D
Jakich nicków jeszcze mam szukać?
Last edited by Kwas on Wednesday, 17.11.2010, 22:14, edited 1 time in total.
Image
A1L
n00b
n00b
Posts: 14
Joined: Sunday, 14.11.2010, 19:15

Re: Aplikacja

Post by A1L »

Kwas luz. Informacje pasuja do mojego charaktera, tyle ze nic z dj_adinem nie mam wspolnego. Moje konto kupila osoba "RLZ_PL" z tego co dobrze pamietam. A jesli faktycznie laczyla by mnie jakas historia z tym to watpie czy bym podawal wszystkie informacje :/
Ale to tylko moja opinia.
A jakbys nie zauwazyl, to kropki i przecinki stosuje(takie male info)
;)
User avatar
Kwas
PL-ka
PL-ka
Posts: 777
Joined: Sunday, 7.11.2004, 14:18
GG: 0
Location: Gdynia
Contact:

Re: Aplikacja

Post by Kwas »

Podtrzymuje:
Kwas wrote: Czyli pod jakim nickiem w końcu byłeś w PL?
Shaolin, Ufoludek?
Co i komu sprzedawałeś i ile w końcu było tych wszystkich postaci?
+ odnieś się proszę do erraty w poście wyżej.
Image
A1L
n00b
n00b
Posts: 14
Joined: Sunday, 14.11.2010, 19:15

Re: Aplikacja

Post by A1L »

Wszystkich postaci bylo z tego co pamietam chyba 2-4.
Pierwsza calkiem zle zrobiona bo nie znalem gry.
Druga sprzedana koledze w klasie.
Trzecia sprzedana dla Rlz_PL
I czwarta kupiona ale sprzedana na zysk.
A co do tego co dolaczyles do postu, to co mam dodac ? to sa rozmowy po moich sprzedanych kontach.
Nie mam pojecia kto je mial itd.
Jezeli bym wiedzial ze faktycznie cos nie fajnego sie wiaze z moimi kontami, to bym onich nie mowil z duma :/
User avatar
EvilDog
PL-ka
PL-ka
Posts: 151
Joined: Saturday, 31.01.2009, 18:58
GG: 4431612
Location: Zabrze

Re: Aplikacja

Post by EvilDog »

moim zdanie okres proby wystarczy czy bedzie dobra PLka szkoda przedluzac dyskusje , widac ze lubi poodyskutowac okaze sie na GM :)
Image Image

Górniku nasz kochamy cie jesteśmy z tobą i na dobre i na złe , Górniku nasz śpiewamy ci jesteśmy z tobą aż do końca naszych dni!!!
Tak się bawi Zabrzańska Torcida
User avatar
Kwas
PL-ka
PL-ka
Posts: 777
Joined: Sunday, 7.11.2004, 14:18
GG: 0
Location: Gdynia
Contact:

Re: Aplikacja

Post by Kwas »

A1L wrote:Ja rozpisywac sie nie lubie, preferuje odpowiadac na pytania.
Moje jednak z zapałem ignorujesz i np. nadal nie odpowiedziałeś pod jakim nickiem byłeś w PL.
z Xauronem (tzn. rlz ) siedziałem dzisiaj na PK Arena
Źródło

Dobra, spróbuje podsumować..
Nazywasz się Adrian, masz 20 lat, pochodzisz z Nowego Sącza.
Ufoludek był Twoją postacią ale sprzedałeś go ZUPEŁNIE INNEMU Adrianowi lat (obecnie) 20 z Nowego Sącza, czyli Xauronowi, później Ufoludek przeszedł w ręce Cokphay-a.
Shaolin - z tego co pisałeś - także Twoja postać - została "zrobiona z" xaurona (rename) przez phay-a (czyli Cokphay-a jak rozumiem), a później oddana.
Kolejna postać o której piszesz to ta sprzedana RLZ, która znów okazuje się Xauronem.
Jednocześnie twierdzisz, że Xaurona zupełnie nie znasz mimo, że grał w tym samym czasie, ba, nawet był w PL w tym samym czasie co (rzekomo) i Ty, huczało o nim na forum, kanale, grze i gdzie tylko jeszcze się da, do tego jest z Twoich okolic.
W Nowym Sączu macie 10 szkół gimnazjalnych, była całkiem spora szansa, że chodziłeś z nim do klasy! :P
Niczego nie pominąłem?
..ach, no a mimo to Miecz Smoka jakoś Ci się kojarzy, jak, można wiedzieć?
A nick Losol nic Ci nie mówi?

ED1:
@EvilDog: a moim zdaniem po to właśnie mamy dział rekrutacji, by takie problemy i niejasności wyjaśnić PRZED przyjęciem kogoś nawet na okres próbny.

ED2:
Wnioskuje o przydzielenia mi tytuły "teh ebul Inkwizytor" :)
Image
A1L
n00b
n00b
Posts: 14
Joined: Sunday, 14.11.2010, 19:15

Re: Aplikacja

Post by A1L »

no wiec tak moje dane poprawne :) i napewno kupiec nie posiadal podobnych xD
z tego co obserwowalem na necie to Xauron to drugie imie mojej postaci (DaL_PL, z tego co pamietam)
pozniej zniknelo mi z oczu i dowiedzialem sie ze zmienilo imie na Shaolin.
Natomiast imie LosoL mi duzo mowi, bo mialem spore problemy u kupca z nim.
Losol to podejrzewam Solos(w oryginale- po zmianie niku), kupiony przezemnie za gc kase od innego gracza.
byl on kupiony jakos 2 tygodnie po sprzedazy Dal`a.
Jednakze poprzez bledne informacje wlasnie od jednego z PLkow( MP) LosoL zostal zbanowany.
Przyczyny banu: razem zemna o to konto rywalizowala dziewczyna z innej gildii. W jednej z rozmow powiedzialem jej ze mozna kupic konto od moderatorow( gdyz podobno sama postac Losola zostala przez nich zrobiona- wg Masterpitera).
jeszcze jakies pytania ?
Miecz smoka owszem kojarzy mi sie, bo mniej wiecej pamietam sytuacje z osobami co kradly kase. Chociaz bardziej te sytuacje wyczytalem na 44
User avatar
Kwas
PL-ka
PL-ka
Posts: 777
Joined: Sunday, 7.11.2004, 14:18
GG: 0
Location: Gdynia
Contact:

Re: Aplikacja

Post by Kwas »

No popatrz, a z tego co ja wiem, to Losol został zbanowany przez Enta (Radu) za komentarz o tym, że ten ostatni sprzedaje PP za $$$.
W dodatku w sprawę Losola znów był zamieszany Xauron (którego przecież nie kojarzysz, a który z tego co wynika z logów BYŁ Losolem) i dotyczy gigantycznego scamu.
Cholernie dużo zbiegów okoliczności, prawda?

Dla PeeLek:
Raz jeszcze to
i dodatkowo to

...i odpowiesz może w końcu pod jakim nickiem byłeś w PL (nie odpuszczę!)?

...jeszcze jedno pytanko: czy jako Losol kontaktowałeś się z Montariusem/Islingtonem przez gg?
Image
User avatar
Creedka
Guild Master
Posts: 2359
Joined: Saturday, 30.10.2004, 19:40
GG: 0
Location: Dublin

Re: Aplikacja

Post by Creedka »

dzieki za linki,Kwasik. nie ma co, pamieci to ja Ci zazdroszcze ;o
jesli to jest ta sama osoba (a sam zainteresowany chyba nie wie do konca co i jak) to moje nic nie znaczace 3 grosze postawie przeciw aplikantowi. nie takimi wartosciami PL sie kieruje (kierowalo?).

do pytania Kasa (JAKIM CHAREM BYLES W PL?) dorzuce jeszcze: z jakiego powodu odszedles?
Image
User avatar
Karolus
Guild Master
Posts: 1114
Joined: Saturday, 30.12.2006, 13:35
GG: 0
Location: Marki

Re: Aplikacja

Post by Karolus »

Podpisuje się pod pytaniami Kwasa i Cree, ale z jednym ale.
Weźcie poprawkę że od wydarzeń które wygrzebujecie mineło prawie 5 lat, w ciągu tak długiego okresu każdy może się zmienić (zarówno na lepsze jak i na gorsze ;)
Cree sama pisałaś że miałaś okazję niedawno rozmawiać z Aplikantem i sprawił na Tobie jak najbardziej pozytywne wrażenie, ja miałem podobnie :)
Z obserwacji na 44 też wrażenia odniosłem jak najbardziej pozytywne.
Dodatkowo myślę żę fakt iż mimo postów Kwasa nadal tu do Nas kolega zagląda i odpisuje na forum też należy poczytać mu za plus, wydaje mi się że gdyby próbował coś kręcić to poddałby się po pierwszym poście Kwasa.
Nie wiem co kiedyś Xauron wyprawiał (nawet nie wiedziałem wtedy że EL istnieje ;), ale akurat wątek o jego odejściu viewtopic.php?f=1&t=678 moim zdaniem przemawia na plus (wygląda że coś nabroił i żeby nie pogrążać Gildii odchodzi)

Podsumowując:
Ponieważ od przewinień (jeśli to ta sama osoba) mineło 5 lat, ja byłbym skłonny dać koledze szansę, oczywiście wzmożona obserwacja, przedłużony okres próbny itp.

PS. zawsze mówiłem że handel charami to zUo ;)
Locked