[Przyjęty] Podanie.

Rekrutacja znów otwarta!

Moderators: Faflok, Wloczykij, Thanatos

User avatar
Calsonic
n00b
n00b
Posts: 10
Joined: Saturday, 11.09.2010, 10:48
GG: 12693967
Location: Zabrze

[Przyjęty] Podanie.

Post by Calsonic »

Witam Szanowną Gildię PL!

Na imię mi Maciej, mieszkam w Zabrzu.Mam 17 lat ( wiem:P szok ).Obecnie uczęszczam i uczę się w Technikum Informatycznym ( Technik-Informatyk ).Najbardziej z zawodowego działu, interesuje mnie Oprogramowanie,Sieci Komputerowe,Komputery i ich Budowa oraz Grafika Komputerowa.Poza zawodowymi zainteresowaniami m.in. uwielbiam także jeździć na rowerze podczas wakacji w górach,grać w różnego rodzaju gry Komputerowe/Konsolowe,tańczyć (lol),śpiewać (po %),siedzieć przy komputerze i surfować po internecie, spożywać różnego rodzaju Alkohole % (Okazyjnie :P) oraz wielogodzinnie "serpić" w EL :P.Mój staż w EL jest długi - około 5 lat.Myślę że Eternal Lands nie kryje przede mną żadnych tajemnic z dziedziny PK. A teraz najgorsze przede mną...ponieważ jest to dosyć skomplikowana sprawa to postaram się to uprościć:P

Moje poprzednie postacie to MaestroGoblin (wpisałem kill me yes),WaFeL,WiFeK.Obecne Alty: DarthMaul,ZeXeL oraz stary MagiC który został Sprzedany. ;]
Oryginalny WaFeL był stworzony jako Druga moja postać,nie grałem na nim długo bo dostałem bana (za gówniarza :P), jakiś czas później założyłem postać o nicku: "WiFeK".
Na Wifku grałem najdłużej, wtedy poznawałem moją przygodę z EL oraz rekrutowali mnie do przeróżnych Gildii (było ich dużo, wymienie te które pamiętam): ELG,Rock,\|/, " :< ", " =/ " oraz oczywiście potężne (bynajmniej kiedyś :P) UNIT.Następnie WiFeK zmienił nick na CalsoniC, grałem na Calsonie jakies 2-3 miesiące i sprzedałem tą postać.Po sprzedaniu mojej Głównej postaci, niecały rok temu poprosiłem o Odbanowanie Wafla...dostałem Unban.Zażyczyłem sobie usunięcie postaci "WaFeL" raz na zawsze z serwera EL, gdyż kupiłem postać E_mc2, i tam zmieniłem nick na WaFeL ( i tak kruchy wafel stał się zmutowanym waflem :P).Zamierzałem zrobić mag/ranger na Waflu i pkować wraz z Yetiem...po 4 miesiącach gry stwierdziłem że mag/ranger to ciężki orzech do zgryzienia więc odpuściłem sobie, i postanowiłem zrobić build fightera i zmieniłem nick na Infinity (nie mylić z SenZonem :P).Od tej pory mam tą postać o nicku: Infinity. ;] A teraz moje obecne,skromne Statystyki:

Atak: 96
Obrona: 103
Zbieractwo: 64
Alchemia: 50
Magia: 54
Mikstury: 59
Przywoływanie: 19
Rzemieślnictwo: 22
Jubilerstwo: 8
Inżynieria: 17
Krawiectwo: 0
Strzelectwo: 28
Poziom Całkowity ( OA ): 98 (niedawno po resecie) ;]

Dlaczego PL? Przez większy okres czasu gdy byłem sam w UNIT, myślałem że zostane tam do końca...coraz bardziej kusiło mnie żeby w końcu złożyć podanie do PL. Wszystko było dobrze, dopóki większość osobników z UNIT nie opuściła gildii lub przestała grać.Większość osób (gtx,rad,zboj ) stworzyła własną gildię o nazwie " PIWO ", po jakimś czasie większość członków UNIT także dołączyła do PIWO, a ja zostałem sam.Jakiś czas temu próbowałem reaktywować gildię przyjmując nowych członków, ale nie udało mi się, gdyż wszyscy zostali Zbanowani...(procz mnie :P).HaZe,Gallean oraz Boboo nie grają często, lub rzadko logują się do gry z powodu Pracy,rodziny,ważnych zajęć itp...ja gram dla zabicia czasu bądź po prostu dla Rozrywki. :] Opuściłem gildię UNIT ponieważ samotność już mi wystarczająco doskwierała i miałem tego dosyć :) Ogólnie Historia z Gildią UNIT jest bardzo Długa, gdybym miał pisać jej całą treść... myślę że zajęło by mi to sporo czasu i wiele stron :))



Ponieważ moja przeszłość jest dosyć nieciekawa i negatywna na kanale 44... odrazu zaznaczam że w rzeczywistości nie jestem złym człowiekiem...z czego możecie się przekonać sami dając mi szanse na bycie w Pożądnej, Uczciwej i Honorowej Polskiej Gildii. Szukam oczyszczenia z tych wszystkich bzdur,głupot,"kopiowania tekstów" na 44...myślę że jeszcze jest dla mnie "Ratunek" :P Od HaZe niestety się nie uwolnie, ale jak go widzę to mi totalnie odbija i jakoś mam ochotę zawsze "pobrykać" na kanałach...postarajcie się to zrozumieć, bo tak naprawdę jestem całkiem Normalny <lol2> :P

Przeczytałem i Akceptuję Zasady w Gildii PL.

Oczekuję na Przyjazne Rozpatrzenie Mojego pierwszego "Prawdziwego" Podania. :]
User avatar
SagarmathA
PL-ka
PL-ka
Posts: 191
Joined: Tuesday, 2.12.2008, 15:01
GG: 1225357
Location: Siemianowice Sl.

Re: Podanie.

Post by SagarmathA »

Dziękuję za szczerość i osobiście to doceniam...znamy się już chyba kupę lat i nie raz nie dwa kłóciliśmy się zapewne na @44 czy Pm, ale jestem człowiekiem z natury, który lubi dawać szanse drugiemu człowiekowi.Masz + za to, że jesteś ze Śląska i + za szczerość ostatnie też nie zauważyłem abyś robił jakieś głupotki.Jestem za okresem wydłużonym na próbę Sagar
User avatar
DamianPL
n00b
n00b
Posts: 15
Joined: Sunday, 1.11.2009, 23:24
GG: 6156819

Re: Podanie.

Post by DamianPL »

Wifek hmm kojarzę tę postać i mam na jej temat pozytywne wspomnienia. Podanie mi się podoba bo chyba wszystko co najważniejsze jest tam. Ja jestem jak najbardziej za przyjęciem tego pana.
User avatar
Karaodin_Masta
PL-ka
PL-ka
Posts: 236
Joined: Monday, 22.05.2006, 13:39
GG: 1399976
Location: Oleśnica

Re: Podanie.

Post by Karaodin_Masta »

hmm ostatnimi czasy nie grałem za dużo i nie jestem typem osoby która zbiera logi i zagłebia sie w ich treści ani nie śledze tego co się dzieje na kanale 44 , wiec tutaj mam nadzieje wypowiedzą się osoby które aktywnie grają. Kojarzę postać Wifek i Calsonik , nie raz uratowałeś mi życie przed złym ferdkiem ^^ i z tego co pamiętam nawet chciałeś pomóc w jakiejś naszej gildiowej akcji w bethel. Podanie zawiera wszystkie informacje jakie powinno zawierać i dawno nie widziałem takiego rozbudowanego i długiego podania ;) Nie wiem co przeskrobałeś ,ale jak na razie masz ode mnie tak ;)
Image
User avatar
Karolus
Guild Master
Posts: 1114
Joined: Saturday, 30.12.2006, 13:35
GG: 0
Location: Marki

Re: Podanie.

Post by Karolus »

Prawdę mówiąc gdy ED powedział wczoraj na #gm że zamierzasz złożyć podanie do Nas, myślałem że będzie to krótka piłka, tzn: podanie na odwał, wszyscy je objada i w dzień dwa zamkniemy je z decyzją odmowną ofc.
Ale mówiąc szczerze podanie zaskoczyło mnie baaaardzo in plus, nie dość że jest w nim wszystko co powinno być w podaniu, to jeszcze nie kryjesz się ze swoją przeszłością...
Wygląda na to że faktycznie zależy Ci na dostaniu się do PL.
Na 44 też ostatnio zachowujesz się poprawnie (pytanie czy to kwestia Twojej zmiany czy zbanowania/małej aktywności Twoich dotychczasowych kompanów).
Wrażenie psuje troche Twoja wzmainaka o Haze i "odbijaniu Ci w jego obecności" pamiętaj że jeśli dostanesz Swoją szansę w PL to ze wzgldu na przeszłość będzeisz przez dłuższy czas pod "specjalnym nadzorem" i wyskoki "w starym stylu" napewno nie będą tolerowane.

Podsumowując:
przeszlość - duuuuuuzy minus
podanie - plus
wyrażona skrucha i chęć zmiany - +

Jestem skłonny dać Ci szansę wykazania że faktycznie zmienileś się :)
User avatar
Calsonic
n00b
n00b
Posts: 10
Joined: Saturday, 11.09.2010, 10:48
GG: 12693967
Location: Zabrze

Re: Podanie.

Post by Calsonic »

Karolus wrote: Na 44 też ostatnio zachowujesz się poprawnie (pytanie czy to kwestia Twojej zmiany czy zbanowania/małej aktywności Twoich dotychczasowych kompanów).
W większości kwestia zbanowania moich dotychczasowych kolegów,ale także mojej zmiany ;]
User avatar
lupus
Radny
Posts: 340
Joined: Saturday, 24.04.2010, 19:17
GG: 5044666
Location: Świdnik

Re: Podanie.

Post by lupus »

Gdy usłyszałem wzmianki o Hazie i YetiO to mnie trochę odrzuciło... :D Ale jestem przekonany, że PLki będą w stanie cię utemperować :) Dlatego masz moje TAK na okres próbny. Wiedz, że bycie PLką do czegoś zobowiązuje i za tym słowem kryją się konkretne postawy.
[...]Nie przyłączaj się do gildii PL bo jest najlepsza, ale dołącz do niej bo ty jesteś najlepszy. ~ VampireVorador
User avatar
EvilDog
PL-ka
PL-ka
Posts: 151
Joined: Saturday, 31.01.2009, 18:58
GG: 4431612
Location: Zabrze

Re: Podanie.

Post by EvilDog »

ode mnie nie masz ani TAK ani NIE ja Neutral daje i zgadzam się na przedłożony okres próby
Image Image

Górniku nasz kochamy cie jesteśmy z tobą i na dobre i na złe , Górniku nasz śpiewamy ci jesteśmy z tobą aż do końca naszych dni!!!
Tak się bawi Zabrzańska Torcida
User avatar
Kwas
PL-ka
PL-ka
Posts: 777
Joined: Sunday, 7.11.2004, 14:18
GG: 0
Location: Gdynia
Contact:

Re: Podanie.

Post by Kwas »

Nawiązując nieco do postu Karola, jak tak sam na siebie patrzysz, na swoje zachowanie, kiedyś, teraz i to co Ci w głowie siedzi, dasz radę ZUPEŁNIE odpuścić sobie robienie głupstw z Haze i YetiO? Względnie, czy będzie Ci dobrze w gildii, w której musisz zagryzać zęby, blokować się i swoje zachowania, bo za jaja z wyżej wymienionymi czeka Cię kick?
Podanie rzeczywiście przekonuje, by dać Ci szanse, tylko kurde, jesteś pewien?
Image
User avatar
Ranagall
PL-ka
PL-ka
Posts: 95
Joined: Sunday, 31.10.2010, 18:35
GG: 9747481
Location: Zielona Góra

Re: Podanie.

Post by Ranagall »

Sam jestem jeszcze na okresie próbnym ale myślę, że nie będzie to przeszkadzać. Każdy się z czasem zmienia, wiec ode mnie jak na razie TAK :)
User avatar
Calsonic
n00b
n00b
Posts: 10
Joined: Saturday, 11.09.2010, 10:48
GG: 12693967
Location: Zabrze

Re: Podanie.

Post by Calsonic »

HaZe aka YetiO obiecuje,że nie będzie już więcej bluzgał i robił głupstw na 44. Odkąd ostatnio dostał Locka na wszystkie postacie przekonał się, że nie warto.A ja chcę po prostu popisać kulturalnie z ludźmi w gildii.W UNIT takiej możliwości nie miałem (oczywiście nie uważam, że byli tam sami źli ludzie - po prostu nie miałem możliwości utrzymywać stałego kontaktu z większością,gdyż z dnia na dzień, pojedynczo ktoś opuszczał nasze szeregi a to doprowadziło do totalnego rozbicia całej gildii), więc myślę że PL będzie odpowiednim miejscem dla mnie.
Mefisto
Gość

Re: Podanie.

Post by Mefisto »

tak
Wloczykij
Radny
Posts: 192
Joined: Tuesday, 17.04.2007, 20:58
GG: 0
Location: Giżycko

Re: Podanie.

Post by Wloczykij »

Podanie porządne, rzeczowe, wręcz godne pochwały.
Staż i orientacja w grze pozytywnie świadczą o osobie, statystyki w normie, wiek do zniesienia.
Wafel regulamin akceptuje, zasady przyjąć zamierza.

Kandydat wraz ze swoją dotychczasową historią i postaciami w grze, raczej nie pasuje do naszego grona.
Dziecinne, a niekiedy wręcz żenujące lub idiotyczne zachowanie, widoczne było wielokrotnie zwłaszcza na #44.
Wulgaryzmy też nie były rzadkością.
Ale, podanie jest nacechowane pewną dozą "pokuty", zauważalne jest też wyciszenie Wafla na #44, i od dłuższego czasu nic tam nie nabroił. Chęć wstąpienia w nasze szeregi można uznać za próbę odnalezienia spokojniejszego towarzystwa niż dotychczasowe, zobaczymy. Nie będę oceniać gildii w których był, ani ludzi z którymi szalał, powiem tyle: w PL tak się nie zachowujemy.
Użytecznym "plusem" dla przyjęcia Wafla, jest nasz sposób bycia i reagowania, więc jak zacznie się źle zachowywać, to się pożegnamy. To informacja i sugestia jednocześnie.
Jeśli zniesiesz nasze zachowanie, zastosujesz nasze zasady i przyjmiesz krytykę gdy zajdzie taka konieczność, to mogę dać ci szansę wykazać się w PL.
Przedłużony okres próbny i brak tolerancji na wygłupy, to mój warunek by cię przyjąć.
User avatar
Faranthir
PL-ka
PL-ka
Posts: 53
Joined: Wednesday, 23.08.2006, 09:30
GG: 2607036
Location: Chechlo I (okolice Lodzi)

Re: Podanie.

Post by Faranthir »

Podanie ładne. Parę razy miałem styczność w grze z tym osobnikiem, jestem na tak. W razie niesubordynacji zawsze można go kicknąć ;P Naprawdę duży plus za to, że nie udawał świętoszka i nie kręcił tylko się przyznał kim jest i co robił.
Neithan
PL-ka
PL-ka
Posts: 335
Joined: Friday, 29.10.2004, 08:37
GG: 0
Location: moczary Sereh

Re: Podanie.

Post by Neithan »

Podanie piękne.

Ale piękne rzeczy też pokazuje grep logów :)

Dlatego za całokształt nie
Locked