[Przyjęty] Hej PL'ki :)

Rekrutacja znów otwarta!

Moderators: Faflok, Wloczykij, Thanatos

Bailey
Gość

Re: Hej PL'ki :)

Post by Bailey »

Neithan hmm jak by Ci to wytłumaczyć bana dostałem nie z mojej winy . Mam prawie identyczne IP jak Tupac i jeszcze jeden gracz Secus . nie ja przerzucałem itemy tylko secus . Większość graczy wie że ja to nie Secus lecz Asisslin myśli inaczej :( i dostałem bana na Adriana . Jeżeli mi nie wierzysz popytaj się ludzi .
User avatar
Megyeer
n00b
n00b
Posts: 19
Joined: Wednesday, 19.12.2007, 17:34

Re: Hej PL'ki :)

Post by Megyeer »

Wszystko ok, tylko po jaką cholerę te spacje przed kropkami i przecinkami? ;)
Niewielkie to przewinienie - a zatem jestem na: TAK
Mefisto
Gość

Re: Hej PL'ki :)

Post by Mefisto »

W sumie to prawda z tym banem, mieszkamy na wiosce i mamy takie samo IP, tez przez secusa i jego pomysły miałem bana, więc to nie wina Bailey'a
Neithan
PL-ka
PL-ka
Posts: 335
Joined: Friday, 29.10.2004, 08:37
GG: 0
Location: moczary Sereh

Re: Hej PL'ki :)

Post by Neithan »

Bailey wrote:Neithan hmm jak by Ci to wytłumaczyć bana dostałem nie z mojej winy . Mam prawie identyczne IP jak Tupac i jeszcze jeden gracz Secus . nie ja przerzucałem itemy tylko secus . Większość graczy wie że ja to nie Secus lecz Asisslin myśli inaczej :( i dostałem bana na Adriana . Jeżeli mi nie wierzysz popytaj się ludzi .
Aisslin nie dziwię się. Po takich numerach jakie się tu wyprawiają to z wielką naiwnością byłoby wierzyć w te wszystkie historie o braciach, siostrach, dziadkach grających z jednego IP.
Dlatego też stworzono coś takiego jak whitelist. Dla spokojności można tam zgłosić osoby grające z tego samego IP. Warto też korzystać z rozsądku i nawet jak się jest na WL to nie przeginać. A jak się nie jest to lepiej nie wchodzić w interakcje z innymi graczami z tego samego IP.
Ja od X lat gram z 2 innymi graczami z tego samego IP. I da się żyć.

Aisslin wbrew temu co zbanowani sądzą nie jest głupia i obsesyjnie banująca. Jeśli jest tak jak mówisz i trafiło Cię przez secusia to pewnie miałeś z nim/jego altami podejrzane transakcje. Ban za niewinność? nie wierzę :) Do tej pory znam tylko 1 taki przypadek ;) i skończył się szybkim odbanowaniem.

A jeszcze coś z innej beczki :) Skoro mamy spędzać długie godziny na kanale gildiowym to jak u Ciebie z tolerancją dla innych?
Bailey
Gość

Re: Hej PL'ki :)

Post by Bailey »

Wobec innych jestem tolerancyjny , nie wyzywam nikogo,nie okradam innych graczy itp,próbuję pomóc każdemu kto pomocy potrzebuje.

Megyeer:
A nie wiem jakoś tak lepiej mi się pisało ;)
User avatar
lupus
Radny
Posts: 340
Joined: Saturday, 24.04.2010, 19:17
GG: 5044666
Location: Świdnik

Re: Hej PL'ki :)

Post by lupus »

Z tego co wiem to ban nie był przez niego tylko chyba z powodu Secusa jeszcze się oberwało bo to chyba sąsiedzi... A tak poza tym jestem na TAK. Znam osobnika z czasów kiedy w *GF* byłem.
[...]Nie przyłączaj się do gildii PL bo jest najlepsza, ale dołącz do niej bo ty jesteś najlepszy. ~ VampireVorador
szogun
Gość

Re: Hej PL'ki :)

Post by szogun »

pamiętam Gurala z #44
Nie
Bailey
Gość

Re: Hej PL'ki :)

Post by Bailey »

Tak Lupus jesteśmy teoretcznie sąsiadami z secusem
Neithan
PL-ka
PL-ka
Posts: 335
Joined: Friday, 29.10.2004, 08:37
GG: 0
Location: moczary Sereh

Re: Hej PL'ki :)

Post by Neithan »

Bailey wrote:Wobec innych jestem tolerancyjny , nie wyzywam nikogo ...
[HErount @ 44]: ale nie,bo bedzie zydami smierdzic :/

[HErount @ 44]: katol :>
[HErount @ 44]: pogadasz z niami o katolach?;p
[HErount @ 44]: spadaj do koscilola ;p
[HErount @ 44]: dac na tace :>


podtrzymuję NIE
Bailey
Gość

Re: Hej PL'ki :)

Post by Bailey »

Neithan Herounta ktoś mi zabrał , przykro mi że ktoś tak napisał i teraz myślisz że to ja . Nawet pisałem o tym na kanale #44 ze ktoś mi keylogera wcisnoł i ukradł mi postać w elu . Przepraszam bardzo za te nieporozumienie :(
User avatar
NosferatuS
PL-ka
PL-ka
Posts: 142
Joined: Wednesday, 3.01.2007, 16:14
GG: 0
Location: Kłodzko

Re: Hej PL'ki :)

Post by NosferatuS »

Neithan wrote:
Bailey wrote:Wobec innych jestem tolerancyjny , nie wyzywam nikogo ...
[HErount @ 44]: ale nie,bo bedzie zydami smierdzic :/

[HErount @ 44]: katol :>
[HErount @ 44]: pogadasz z niami o katolach?;p
[HErount @ 44]: spadaj do koscilola ;p
[HErount @ 44]: dac na tace :>


podtrzymuję NIE

bardzo interesujac notka odemnie tez Nie.
User avatar
EvilDog
PL-ka
PL-ka
Posts: 151
Joined: Saturday, 31.01.2009, 18:58
GG: 4431612
Location: Zabrze

Re: Hej PL'ki :)

Post by EvilDog »

uparli sie widze ze najlepszy bedzie okres proby lub uzycie ankiety
Image Image

Górniku nasz kochamy cie jesteśmy z tobą i na dobre i na złe , Górniku nasz śpiewamy ci jesteśmy z tobą aż do końca naszych dni!!!
Tak się bawi Zabrzańska Torcida
Bailey
Gość

Re: Hej PL'ki :)

Post by Bailey »

A poza tym jestem także katolikiem . Jestem człowiekiem pobożnym . I w jakim celu miał bym takie coś napisać ?
User avatar
Karolus
Guild Master
Posts: 1114
Joined: Saturday, 30.12.2006, 13:35
GG: 0
Location: Marki

Re: Hej PL'ki :)

Post by Karolus »

Po krótkiej naradzie z Włóczkiem, postanowiliśmy że zaryzykujemy i zawierzymy w przeczucia ED i poręczenei Tupaca, jakby co będzie na nich ;)
Mimo sprzeciwu kilku PLek, bierzemy na okres próbny (przedłużlony) i zobaczymy co dalej.
Wobec tego proszę kondydata o zgloszenie się do mnie lub Włóczka celem przypiecia PLki, a tu zamykam :)
Locked