[Odrzucone]Podanie

Rekrutacja znów otwarta!

Moderators: Faflok, Wloczykij, Thanatos

Locked
Kapralski
n00b
n00b
Posts: 4
Joined: Wednesday, 11.05.2011, 13:23
Location: Wałbrzych

[Odrzucone]Podanie

Post by Kapralski »

Witam mam na imie Patryk mam 24 lata mieszkam w Wałbrzychu, jest to moja pierwsza postać gram dopiero 2 tygodnie ale bylem juz w jednej gildi, odszedłem bo byłem w niej sam praktycznie cały dzień
Moje staty
Att 35
Def 35
Har 31
Alc 23
Mag 11
Pot 18
Sum 14
Man 18
Cra 15
Eng 0
Tai 0
Ran 17
OA 47
Szybko rosną :>

Chciał bym do was wstąpić bo jesteście polską i liczną gildią

Akceptuje zasady gildi i będę ich przestrzegał
Mefisto
Gość

Re: Podanie

Post by Mefisto »

Marne podanie, napisz coś o sobie i w jakiej gildii byłeś, narazie Neutral
Kapralski
n00b
n00b
Posts: 4
Joined: Wednesday, 11.05.2011, 13:23
Location: Wałbrzych

Re: Podanie

Post by Kapralski »

a co tu dużo pisać nie mieszam życia osobistego z grą słucham rapu głownie troche dnb interesuje sie kompami (systemem jak i budową) a w gildi byłem ALVE ale tak jak mówiłem nic tam sie nie działo
User avatar
lupus
Radny
Posts: 340
Joined: Saturday, 24.04.2010, 19:17
GG: 5044666
Location: Świdnik

Re: Podanie

Post by lupus »

Hmm... niby wiek nie odbiegający od profilu gildii, staty do zaakceptowania, ale tak jak to napisał Mefik z podaniem cienko. Nie chcę Cię zmuszać do jego zmiany, ale po przeczytaniu podania wyrabiamy sobie pierwszą opinię o kandydacie, a w twoim przypadku nie jest ona aktualnie najlepsza.

Może zechciałbyś opisać nam wizję twojej przyszłości w EL. Na jakich skillach chciałbyś się skupić itp.

Z góry uprzedzam, że w PL zazwyczaj w godzinach pracy nie bardzo jest z kim gadać, ale popołudniami/wieczorami i czasem rankami robi się interesująco.

Na razie NEUTRAL, ale nie wykluczam zmiany zdania. Na jakie? To już zależy od ciebie.
[...]Nie przyłączaj się do gildii PL bo jest najlepsza, ale dołącz do niej bo ty jesteś najlepszy. ~ VampireVorador
User avatar
Przecinak
PL-ka
PL-ka
Posts: 32
Joined: Saturday, 18.10.2008, 21:24
GG: 0
Location: Lublin

Re: Podanie

Post by Przecinak »

Stanawcze NIE

Na prośbe o napisanie coś osobie więcej olewasz to totalnie. Podanie marniuchne. To że nie mieszasz życia osobistego z grą - spoko, ale weź pod uwagę że chcąc być w PL wstępujesz do pewnej społeczności. Jeżeli nie masz zamiaru wykazywać ani odrobiny zaangażowania podczas pobytu u nas odpowiedź jest prosta. Po co Ci to. Pozdrawiam ^^
User avatar
EvilDog
PL-ka
PL-ka
Posts: 151
Joined: Saturday, 31.01.2009, 18:58
GG: 4431612
Location: Zabrze

Re: Podanie

Post by EvilDog »

nie za podanie na 24 lata moglbys sie wysilic moze innym razem ci sie uda:D
Image Image

Górniku nasz kochamy cie jesteśmy z tobą i na dobre i na złe , Górniku nasz śpiewamy ci jesteśmy z tobą aż do końca naszych dni!!!
Tak się bawi Zabrzańska Torcida
Kapralski
n00b
n00b
Posts: 4
Joined: Wednesday, 11.05.2011, 13:23
Location: Wałbrzych

Re: Podanie

Post by Kapralski »

nie mam konkretnych planów co do postaci jak na razie robie wszystko po troche na potrzebe questów, ale podejrzewam że bede trenował dużo manu i alch

a co byś chciał ?że mam napisać podanie na wzór CV hehe albo napisać ładny wierszyk tak jak ktoś już to zrobił (lol) gram dopiero 2 tygodnie wszystko co powinniście wiedzieć macie w tym poscie reszta sama sobie wyjdzie na okresie próbnym a tak po co ja mam sie rozpisywac jak komuś sie cos nie spodoba, podanie zostanie odrzucone i całe pisanie pójdzie na marne
Kapralski
n00b
n00b
Posts: 4
Joined: Wednesday, 11.05.2011, 13:23
Location: Wałbrzych

Re: Podanie

Post by Kapralski »

zresztą widze że to wszystko już jest bez sensu cofam podanie żegnam
User avatar
Karolus
Guild Master
Posts: 1114
Joined: Saturday, 30.12.2006, 13:35
GG: 0
Location: Marki

Re: Podanie

Post by Karolus »

Do PL przyjmujemy ludzi którzy nie tyle szukają gildii, ale chcą naprawdę należeć do PL.
Z tego co zauważyłem Tobie zależy na byciu w gildii, ale nie ma dla Ciebie większego znaczenia jaka to będzie gildia...
Może jeśli trochę pograsz, docenisz co znaczy gildia i czym różni się gildia do Gildii ;)

Na chwilę obecną wobec rezygnacji zainteresowanego zamykam wątek
User avatar
CharlotteS
Radny
Posts: 982
Joined: Saturday, 6.11.2004, 23:24
GG: 0
Location: Charlottenburg

Re: Podanie

Post by CharlotteS »

Kapralski wrote:a co byś chciał ?że mam napisać podanie na wzór CV hehe albo napisać ładny wierszyk tak jak ktoś już to zrobił (lol) gram dopiero 2 tygodnie wszystko co powinniście wiedzieć macie w tym poscie reszta sama sobie wyjdzie na okresie próbnym a tak po co ja mam sie rozpisywac jak komuś sie cos nie spodoba, podanie zostanie odrzucone i całe pisanie pójdzie na marne
Ja bym na przykład chciała jakąś interpunkję;>.
No faktycznie, napisanie kilku porządnych zdań to jest duży wysiłek i po co się przepracowywać, jeżeli od samego początku zakładasz, że nie ma to większego sensu, bo i tak nie dostaniesz się do gildii.
Einmal ist keinmal, says Tomas to himself. What happens but once, says the German adage, might as well not have happened at all.
If we have only one life to live, we might as well not have lived at all.


Milan Kundera, The Unbearable Lightness of Being
User avatar
Creedka
Guild Master
Posts: 2359
Joined: Saturday, 30.10.2004, 19:40
GG: 0
Location: Dublin

Re: Podanie

Post by Creedka »

*rozpych sie lokciami i wlazi do zamknietego tematu*
gtfo
Image
User avatar
Karolus
Guild Master
Posts: 1114
Joined: Saturday, 30.12.2006, 13:35
GG: 0
Location: Marki

Re: Podanie

Post by Karolus »

Ech ta chęć nabicia +1 ;)
Locked