[Przyjęty - Kariko]Podanie

Rekrutacja znów otwarta!

Moderators: Faflok, Wloczykij, Thanatos

Locked
Kariko
n00b
n00b
Posts: 4
Joined: Saturday, 8.10.2011, 18:35

[Przyjęty - Kariko]Podanie

Post by Kariko »

Witam wszystkie PLki

Nadszedł czas, kiedy zachciało mi się wrócić do tego pięknego świata, jakim jest Eternal Lands. Swoją przygodę tutaj zacząłem jakieś dwa-trzy lata temu, kiedy mój kolega zaproponował mi wspólne granie jedną postacią. Zgodziłem się i podwojonymi siłami trenowaliśmy Senfel'a.

Owa postać została jednak sprzedana, bowiem doszliśmy do wniosku, że lepiej będzie przenieść się do WoWa. Kolega tam został, ja po ponad roku wracam na stare śmiecie, gdzie harv-afk będzie mym sprzymierzeńcem.

Przejdźmy jednak do konkretów. Mam na imię Patryk, jestem studentem I roku informatyki na byłej politechnice Szczecińskiej, mam 20 lat. Zainteresowania są ściśle powiązane z kierunkiem studiów, mogę co najwyżej dodać do tej listy połów rybek.

Kariko jest postacią dosyć świeżą, mianowicie ma tylko 3 dni - jednak wszelkie wymagania, które stawia gildia PL spełnia.

a/d/harv - 26/29/23

Tą postacią nie byłem jeszcze w żadnej gildii. Za to poprzednią kilka zwiedziliśmy: typu BoC, Riva(przepraszam, jak coś przekręciłem, jednak było to dawno) + kilka ich jeszcze było. Nigdzie jednak nie zostaliśmy na dłużej.

Wiem, możecie mnie nie kojarzyć, lub też kojarzyć jako "anglika", ponieważ "staraliśmy" się nie ujawniać naszej polskości. Temu też o ile ktoś odbywał ze mną w zamierzchłych czasach jakiekolwiek rozmowy, to nie było one prowadzone w naszym ojczystym języku.

Pozostało ostatnie pytanie - dlaczego PL, a nie na przykład PIWO, czy też ^@^, skoro szukam polskiej gildii. Odpowiedź jest dosyć prosta. Swój wybór opieram tylko i wyłącznie na tym, jakie wrażanie zrobili na mnie członkowie owych klanów za mojej kadencji. Nie szukam również gildii PK. Wyścig szczurów w rankingu a/d mnie nie dotyczy. W głowie mi tylko spokojny harv-afk i alch, oraz miła konwersacja która to umili.

Zapewne ktoś zwróci na to uwagę, temu też poprzedzam fakty. Tą postacią będę grał tylko ja. Jeżeli jednak dojdzie do sytuacji, że znowu zacznę grać z kolegą(czyste założenie), to bez obawy - zgłoszę to.

Regulamin jak najbardziej akceptuję i zamierzam go przestrzegać.


Pozdrawiam.
User avatar
Qiu
PL-ka
PL-ka
Posts: 233
Joined: Sunday, 13.01.2008, 14:57
GG: 0
Location: Wawa

Re: Podanie

Post by Qiu »

Mnie tam pasuje. TAK
Dyzlekcja órzytkownikuf sieci najlebshym sposopem na ataki suofnikowe!

Image
User avatar
lupus
Radny
Posts: 340
Joined: Saturday, 24.04.2010, 19:17
GG: 5044666
Location: Świdnik

Re: Podanie

Post by lupus »

Brawo za podanie. TAK.
[...]Nie przyłączaj się do gildii PL bo jest najlepsza, ale dołącz do niej bo ty jesteś najlepszy. ~ VampireVorador
User avatar
Ranagall
PL-ka
PL-ka
Posts: 95
Joined: Sunday, 31.10.2010, 18:35
GG: 9747481
Location: Zielona Góra

Re: Podanie

Post by Ranagall »

TAK i witam kolegę informatyka z I roku :)
User avatar
Karolus
Guild Master
Posts: 1114
Joined: Saturday, 30.12.2006, 13:35
GG: 0
Location: Marki

Re: Podanie

Post by Karolus »

Podanie składne, wiek OK, staty też, mam tylko pewne obawy co do takich 3dniowych postaci....
No ale skoro to powrót po pewnym czasie to zakładam że nie będzie to tylko chwilowa odmiana od WoWa.

Podsumowując masz moje TAK
Kariko
n00b
n00b
Posts: 4
Joined: Saturday, 8.10.2011, 18:35

Re: Podanie

Post by Kariko »

Karolus wrote:Podanie składne, wiek OK, staty też, mam tylko pewne obawy co do takich 3dniowych postaci....
No ale skoro to powrót po pewnym czasie to zakładam że nie będzie to tylko chwilowa odmiana od WoWa.
Jeżeli to jakiś problem, to nie ma sprawy. Nie widzę żadnych przeszkód, abym miał dołączyć za tydzień, dwa. Czas na afku leci szybko, jak jeszcze dodać do tego studia, to w ogóle tępo staje się zabójcze.

Co do WoWa. Mój PCet został w domu, a laptop wspiera tylko Linuksa(do dzisiaj nie znam odpowiedzi, jak to jest możliwe, aby nie dało się żadnego Windowsa zainstalować - może za kilka lat, o ile utrzymam się na uczelni poznam rozwiązanie tej zagadki ;-) Temu też wszelkie WoWy / LoLy / itp nie wchodzą w gre.

Nie interpretujcie tego tylko w ten sposób, że jestem tutaj jakby z przymusu, bo Linuks narzuca ograniczenia.
User avatar
Karolus
Guild Master
Posts: 1114
Joined: Saturday, 30.12.2006, 13:35
GG: 0
Location: Marki

Re: Podanie

Post by Karolus »

Kariko wrote:Co do WoWa. Mój PCet został w domu, a laptop wspiera tylko Linuksa(do dzisiaj nie znam odpowiedzi, jak to jest możliwe, aby nie dało się żadnego Windowsa zainstalować
To nie przeszkoda, znamy przypadki (niestety) kiedy osoby używające tylko linuksa odeszły z EL do WoWa ;)
Kariko
n00b
n00b
Posts: 4
Joined: Saturday, 8.10.2011, 18:35

Re: Podanie

Post by Kariko »

Karolus wrote:
Kariko wrote:Co do WoWa. Mój PCet został w domu, a laptop wspiera tylko Linuksa(do dzisiaj nie znam odpowiedzi, jak to jest możliwe, aby nie dało się żadnego Windowsa zainstalować
To nie przeszkoda, znamy przypadki (niestety) kiedy osoby używające tylko linuksa odeszły z EL do WoWa ;)
Mogłeś tego nie mówić, byłem pewien że nie ma wersji pod Linuksa i będzie konieczna emulacja... Ty chyba na prawdę nie chcesz żebym dołączył, no i jeszcze żebym oblał studia ;-)
User avatar
Karolus
Guild Master
Posts: 1114
Joined: Saturday, 30.12.2006, 13:35
GG: 0
Location: Marki

Re: Podanie

Post by Karolus »

Kariko wrote:
Karolus wrote:
Kariko wrote:Co do WoWa. Mój PCet został w domu, a laptop wspiera tylko Linuksa(do dzisiaj nie znam odpowiedzi, jak to jest możliwe, aby nie dało się żadnego Windowsa zainstalować
To nie przeszkoda, znamy przypadki (niestety) kiedy osoby używające tylko linuksa odeszły z EL do WoWa ;)
Mogłeś tego nie mówić, byłem pewien że nie ma wersji pod Linuksa i będzie konieczna emulacja... Ty chyba na prawdę nie chcesz żebym dołączył, no i jeszcze żebym oblał studia ;-)
hehe, częściowo masz racje, nie ma natywnego klienta pod lina, ale emulacja WoWa jest bardzo dobrze dopracowana i nie wymaga super sprzętu, ale oczywiście WB w świecie EL (WoW to zUo ;)
User avatar
Faflok
Radny
Posts: 616
Joined: Friday, 29.10.2004, 08:39
GG: 5449203
Location: Siemianowice
Contact:

Re: Podanie

Post by Faflok »

Ja mialem kontakt tylko raz, nie wiedzialem nawet, że Polak, a teraz widze na 44 i wypowiada sie z sensem i bez bledow ortograficznych. Coz, orto expa nie bedzie, ale co tam, wezmy go :)
User avatar
Kwas
PL-ka
PL-ka
Posts: 777
Joined: Sunday, 7.11.2004, 14:18
GG: 0
Location: Gdynia
Contact:

Re: Podanie

Post by Kwas »

Podanie wzorcowe, ja wprawdzie za pół punktu, ale na tak :)
Image
Mefisto
Gość

Re: Podanie

Post by Mefisto »

Tak
User avatar
Karolus
Guild Master
Posts: 1114
Joined: Saturday, 30.12.2006, 13:35
GG: 0
Location: Marki

Re: Podanie

Post by Karolus »

to ja tu zamykam i bierem na okres próbny
Locked