[Przyjęty - Dampsey]Podanie

Rekrutacja znów otwarta!

Moderators: Faflok, Wloczykij, Thanatos

Locked
DampseY
n00b
n00b
Posts: 11
Joined: Friday, 6.04.2012, 23:31
GG: 8979523

[Przyjęty - Dampsey]Podanie

Post by DampseY »

Witam wszystkich !

Jestem Dawid, mam 16 lat, mieszkam w Jastrzębiu-Zdroju. Interesuję głównie koszykówką i grafiką komputerową. Swojego czasu robiłem różne prace amatorskie w Photoshopie. Biegle posługuję się językiem angielskim w mowie i piśmie. W ELa gram już około 3 lata. Moje staty to:

Att 50
Def 52
Har 54
Alc 32
Mag 30
Pot 21
Sum 15
Man 9
Cra 0
Eng 13
Tai 13
Ran 19
Oa 70.

Moją ostatnią gildią było UNIT. Poprzednio grałem na innej postaci lecz nie pamiętam już nicku. Pragnę dołączyć do PL, ponieważ polecili mi ją SyTy oraz Bailey. Wydaje mi się również najlepszą spośród wszystkich polskich gildii.

Zapoznałem się z regulaminem oraz zobowiązuję się go przestrzegać.

Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego podania. ;)

Pozdrawiam,
DampseY.
User avatar
Karaodin_Masta
PL-ka
PL-ka
Posts: 236
Joined: Monday, 22.05.2006, 13:39
GG: 1399976
Location: Oleśnica

Re: Podanie

Post by Karaodin_Masta »

Podanko jak wiele innych, trochę sformatowane, więc tylko tym się wyróżnia. Zawsze to świeża krew dlatego jestem za przyjęciem. Duży plus daje rekomendacja 2 PLek.
Image
Mefisto
Gość

Re: Podanie

Post by Mefisto »

Podanie skromne, ale wszytko co trzeba jest, jestem na tak
syty
Gość

Re: Podanie

Post by syty »

Ja również jestem za przyjęciem :)
Bailey
Gość

Re: Podanie

Post by Bailey »

Sam polecałem gildie:) znam Cię już w miarę długo. jestem ZA:)
User avatar
Qiu
PL-ka
PL-ka
Posts: 233
Joined: Sunday, 13.01.2008, 14:57
GG: 0
Location: Wawa

Re: Podanie

Post by Qiu »

Harv skill na godnym PLki poziomie w stosunku do innych skilli, bierzem. TAK
Dyzlekcja órzytkownikuf sieci najlebshym sposopem na ataki suofnikowe!

Image
User avatar
Balbi
n00b
n00b
Posts: 16
Joined: Saturday, 17.12.2011, 17:16

Re: Podanie

Post by Balbi »

Nika kojarzę ale nie pamiętam skąd.
Jestem za.
User avatar
lupus
Radny
Posts: 340
Joined: Saturday, 24.04.2010, 19:17
GG: 5044666
Location: Świdnik

Re: Podanie

Post by lupus »

Miło, że składasz do nas podanie, ale z tego co wiem, w UNIT panował troszkę inny klimat na kanale, niż w PL. Mam nadzieję, że obcowanie z Yeti0 i resztą tej kompani nie wypaczyło Cię kompletnie, o czym może świadczyć chęć przystąpienia do PL.
Jeżeli jesteś gotowy na to, że każdy błąd ortograficzny zostanie Ci wytknięty, a niewybredne tematy rozmów na #gm, nie odbiegające standardem od mentalności przeciętnego gimnazjalisty, zostaną szybko ukrócone, to nie mam nic przeciwko.
Jeżeli tym Cię nie wystraszyłem, mam kolejne zadanie dla Ciebie. Przeczytaj i przemyśl to, co zawarte jest w mojej stopce. Następnie napisz, co Twoja osoba mogła by wnieść do naszej gildii (przynajmniej spróbuj).
Jeżeli sprostasz tym wymaganiom, droga do uzyskania PLki stoi dla Ciebie otworem.
Wieżę, że włożysz trochę wysiłku w to, aby dołączyć do nas. Jesteś młodą osobą, a takich potrzebujemy, ale nie potrzebujemy tych, co chcą załapać się do JAKIEJŚ gildii.
[...]Nie przyłączaj się do gildii PL bo jest najlepsza, ale dołącz do niej bo ty jesteś najlepszy. ~ VampireVorador
User avatar
EvilDog
PL-ka
PL-ka
Posts: 151
Joined: Saturday, 31.01.2009, 18:58
GG: 4431612
Location: Zabrze

Re: Podanie

Post by EvilDog »

okres próby
Image Image

Górniku nasz kochamy cie jesteśmy z tobą i na dobre i na złe , Górniku nasz śpiewamy ci jesteśmy z tobą aż do końca naszych dni!!!
Tak się bawi Zabrzańska Torcida
DampseY
n00b
n00b
Posts: 11
Joined: Friday, 6.04.2012, 23:31
GG: 8979523

Re: Podanie

Post by DampseY »

[quote="lupus"]każdy błąd ortograficzny zostanie Ci wytknięty[/quote]
[quote="lupus"]Wieżę[/quote]
;)
[quote="lupus"]co Twoja osoba mogła by wnieść do naszej gildii (przynajmniej spróbuj).
[/quote]
Co do YetiO i reszty z UNIT to nauczyłem się ignorować ich zaczepki oraz różne złośliwe docinki zatem z pewnością nie przyswoiłem ich zachowania - mam swój rozum. W związku z tym możecie być pewni, że nie będę poruszał żadnych dziwnych tematów na kanale ani wdawał się w różnego rodzaju konflikty, umiem się zachować jeśli o to Ci chodzi.

Do gildii PL mógłbym wnieść:

- na pierwszym miejscu UCZCIWOŚĆ - nigdy nikogo nie okradłem - będziecie mi mogli w 100% ufać
- pracowitość
- pomysłowość
- uczynność i bezinteresowność.

Pozdrawiam,
DampseY.
User avatar
Karolus
Guild Master
Posts: 1114
Joined: Saturday, 30.12.2006, 13:35
GG: 0
Location: Marki

Re: Podanie

Post by Karolus »

DampseY wrote:
[quote="lupus"]każdy błąd ortograficzny zostanie Ci wytknięty
lupus wrote:Wieżę
;)[/center][/quote]

LOOOOOL!!!
Lup trafiony zatopiony :D
Podoba mi się ten kandydat
User avatar
lupus
Radny
Posts: 340
Joined: Saturday, 24.04.2010, 19:17
GG: 5044666
Location: Świdnik

Re: Podanie

Post by lupus »

Bierem :D

Z tym wytykaniem nie miałem na myśli swojej osoby, no ale, dzięki mojej wtopie decyzja raczej staje się łatwiejsza ^^ Czyżby młoda konkurencja dla Włóczka nam rosła? :>
[...]Nie przyłączaj się do gildii PL bo jest najlepsza, ale dołącz do niej bo ty jesteś najlepszy. ~ VampireVorador
User avatar
Karolus
Guild Master
Posts: 1114
Joined: Saturday, 30.12.2006, 13:35
GG: 0
Location: Marki

Re: Podanie

Post by Karolus »

oki, ogólnie widzę że wszyscy za....
Ale ponieważ ja osobiście mam jakieś skojarzenia z przeszłości to jestem za ale pod warunkiem okresu próbnego na specjalnych zasadach (przedłużenie obserwacji itp.)
Jeśli to nie wystraszyło kandydata proszę o kontakt via PM w EL :)

i zamykam tu
User avatar
EvilDog
PL-ka
PL-ka
Posts: 151
Joined: Saturday, 31.01.2009, 18:58
GG: 4431612
Location: Zabrze

Re: Podanie

Post by EvilDog »

hmm czy warto brać kogoś kto nie jest aktywny? na moje okres próby na miesiąc lub dłużej
Image Image

Górniku nasz kochamy cie jesteśmy z tobą i na dobre i na złe , Górniku nasz śpiewamy ci jesteśmy z tobą aż do końca naszych dni!!!
Tak się bawi Zabrzańska Torcida
Locked