[Przyjęty]Podanie Bździągwy

Rekrutacja znów otwarta!

Moderators: Faflok, Wloczykij, Thanatos

User avatar
Bzdziagwa
PL-ka
PL-ka
Posts: 145
Joined: Friday, 27.04.2012, 23:13

[Przyjęty]Podanie Bździągwy

Post by Bzdziagwa »

Witam,

Chciałbym wstąpić do Gildii PL.

1. Kim jestem.

Na imię mam Robert, lat mam czterdzieści cztery. Pochodzę z Wielkopolski - urodzony w Ostrzeszowie,
lata szkolne spędzone w Kaliszu, studia w Poznaniu (Politechnika Poznańska, kierunek Informatyka).
Obecnie mieszkam w Ostrowie Wielkopolskim. Co jeszcze. Mam rodzinę, żonę, 15-letniego syna Marcina
(któremu zresztą zdarza się odwiedzać sporadycznie świat Eternal Lands jako postać imieniem Bzdziawka).
W życiu staram się być zawsze szczery, uczciwy, życzliwy dla innych. Cenię sobie solidność.
Wśród moich zainteresowań oprócz - oczywiście - informatyki, są między innymi historia, akwarystyka, góry.
W muzyce lubię ładną melodię, dobre wykonanie - bez podziału na gatunki muzyczne. Uważam, że muzyka
dzieli się wyłącznie na taką która nam się subiektywnie podoba i taką która nam się nie podoba.
Moi ulubieni wykonawcy to m.in Enya, Rafał Blechacz.

2. Moja historia w Eternal Lands.

Wybór nazwy Bździągwa.
W okolicach z których pochodzę słowo "bździągwa" używane jest w znaczeniu
"coś małego" lub "kogoś marudnego" z lekko lekceważącym zabarwieniem. Wydała mi się odpowiednia dla
przypominania o tym, że trzeba mieć zawsze dystans do siebie, do swojej postaci, do gry, umieć zawsze spojrzeć na
wszystko okiem neutralnego obserwatora. Jest również ta nazwa lekkim żartem, zwłaszcza w stosunku
do graczy spoza polskiego kręgu językowego. Już jego pisownia zdaje się stanowić dla nich pewne wyzwanie.
Szkoda, że nie da się ich usłyszeć próbujących powtórzyć brzmienie tego wyrazu :). W końcu - jeżeli
Eternal Lands jest światem niezwykłym to również jego gracze mogą miewać niezwykłe nazwy.

W Eternal Lands gram od 13 miesięcy.
Moje statystyki:
Att 79,
Def 82,
Har 78,
Alc 80,
Mag 51,
Pot 23,
Sum 25,
Man 34,
Cra 25,
Eng 29,
Tai 0,
Ran 27,
OA 106
Statystyki, jakie są, każdy widzi - ani rewelacyjnie wysokie, ani beznadziejnie niskie.
Obecnie staram się poprawiać swoje statystyki tak, aby jak najmniej podnosić Att/Def - biorę udział
w Instacjach Bagiennych (n00b instance), i jeszcze nie chcę awansować, tracąc prawo do udziału w nich.

Z drugiej strony - na początku zbyt duża część doświadczenia mojej postaci pochodziła z misji Haidira oraz Darithy.
Teraz staram się postać zrównoważyć.

3. Dlaczego wybrałem Gildię PL.

Gildiom przyglądałem się od samego początku mojej obecności w Eternal Lands, czytałem opisy #guild_info,
oglądałem strony internetowe (jeśli takie były), obserwowałem zachowanie członków gildii.
Reguły świata Eternal Lands przy całej swojej surowości i - często - bezwzględności ich egzekwowania dają
graczom swobodę wyboru zachowań po stronie dobra lub zła. Zabranie komuś DB z wyposażeniem - na które
często długo pracował - jest dopuszczalne regułami, a do czynów dobrych nie należy. Reguły PL opowiadają się
po stronie dobra, a zachowanie jej członków wydaje się to potwierdzać.
Gildią PL zainteresowałem się od samego początku i od samego początku myślałem o wstąpieniu do niej.
Poziom członków PL był jednak dużo wyższy od poziomu mojej postaci. Obawiałem się, że mam zbyt mało do
zaoferowania.
Podoba mi się również przejawiana w gildii troska o szlachetną czystość języka polskiego.

4. Reguły Gildii PL

Reguły gildii przeczytałem, akceptuję i będę ich przestrzegał, co nie wymaga zresztą jakiś drastycznych
zmian w stosunku do moich aktualnych zasad postępowania w świecie Eternal Lands.

5. Poprzednie gildie lub postacie.
Nigdy nie byłem w żadnej gildii, nigdy nie miałem żadnej innej postaci Eternal Lands.

Pozdrawiam,
Bzdziagwa
User avatar
lupus
Radny
Posts: 340
Joined: Saturday, 24.04.2010, 19:17
GG: 5044666
Location: Świdnik

Re: Podanie Bździągwy

Post by lupus »

Na razie wstrzymam się od głosu, zobaczymy co inne PLki powiedzą.
Chcę Cię uprzedzić, że Twoje podanie będzie wyjątkowo długo rozpatrywane, a to ze względu na długi weekend. Jeden z kluczowych gildiowiczów od wczoraj majówkuje. Ja dołączam do niego od poniedziałku. Zostaje jedynie Włóczek na straży ładu i porządku.
Cierpliwości życzę, ale myślę, że jeśli tyle czasu wytrzymałeś bez PL to i ten tydzień Cię nie zbawi :p

P.S.
Jeżeli jakaś część bądź całość jest niezrozumiała, proszę o wybaczenie, ale świeżo po weselu jestem i chyba % jeszcze krążą po organizmie.
[...]Nie przyłączaj się do gildii PL bo jest najlepsza, ale dołącz do niej bo ty jesteś najlepszy. ~ VampireVorador
User avatar
NosferatuS
PL-ka
PL-ka
Posts: 142
Joined: Wednesday, 3.01.2007, 16:14
GG: 0
Location: Kłodzko

Re: Podanie Bździągwy

Post by NosferatuS »

Bzdziagwa wrote:Statystyki, jakie są, każdy widzi - ani rewelacyjnie wysokie, ani beznadziejnie niskie.
nie staty czynia cie super kolesiem tylko osobowasc, czy komus odpowiada twoja osoba czy nie.
Mi podanie sie spodobalo jest inne niz poprzednie ma cos w sobie wiec jestem na Tak
Bailey
Gość

Re: Podanie Bździągwy

Post by Bailey »

Osobiście nie znam, ale podanko bardzo mi się podoba i myślę, że nadasz się na PLkę, a więc masz ode mnie : TAK
Mefisto
Gość

Re: Podanie Bździągwy

Post by Mefisto »

Podobnie jak Bailey nie znam cię, ale widywałem w grze nawet nie mając pojęcia że jesteś polakiem. Podanie ciekawe, staty jak Nosfer napisał nie są najważniejsze ale masz wymagane, jestem na Tak
User avatar
Karolus
Guild Master
Posts: 1114
Joined: Saturday, 30.12.2006, 13:35
GG: 0
Location: Marki

Re: Podanie Bździągwy

Post by Karolus »

lupus wrote:... Jeden z kluczowych gildiowiczów od wczoraj majówkuje... J
heh to pewnie o mnie ;)
Majówkowanie majówkowaniem, a pilnowanie Was żebyście nic nie nabroili to inna sprawa :D

Podanie składne, wręcz powiedziałbym że dawno tak przygotowanego podania nie widziałem, widać że kandydatowi zależy a to już duży plus. Staty naprawdę nie są ważne, nigdy nie przyjmowaliśmy do gildii charów (ani ich statów), zawsze przyjmowaliśmy graczy (najlepiej o tym świadczy forumowy podpis Lupusa).
W każdym razie z mojej strony masz TAK
User avatar
Karaodin_Masta
PL-ka
PL-ka
Posts: 236
Joined: Monday, 22.05.2006, 13:39
GG: 1399976
Location: Oleśnica

Re: Podanie Bździągwy

Post by Karaodin_Masta »

Jestem jak najbardziej za przyjęciem do naszego grona tego gracza:) im więcej osób tym więcej można niebieskiego napisu oglądać na ekranie :) PLki wiedzą o co chodzi ;p Każda osoba nowa wnosi coś do naszej gildii, a jak już była mowa staty nie są najważniejsze, tylko osobowość. Podanie świetne, dawno już takiego nie było. Ogólnie duże Tak
Image
User avatar
Balbi
n00b
n00b
Posts: 16
Joined: Saturday, 17.12.2011, 17:16

Re: Podanie Bździągwy

Post by Balbi »

Nie miałem przyjemności cię spotkać w świecie EL. Ale ja ostatnio siedzę w jakiś piwnicach lub na dalekiej północy gdzie mało ludzi się kręci.
Podanie mi się bardzo podoba. Jestem za TAK.
User avatar
EvilDog
PL-ka
PL-ka
Posts: 151
Joined: Saturday, 31.01.2009, 18:58
GG: 4431612
Location: Zabrze

Re: Podanie Bździągwy

Post by EvilDog »

podanie dobre ja na tak
Image Image

Górniku nasz kochamy cie jesteśmy z tobą i na dobre i na złe , Górniku nasz śpiewamy ci jesteśmy z tobą aż do końca naszych dni!!!
Tak się bawi Zabrzańska Torcida
Paralyzer
n00b
n00b
Posts: 11
Joined: Thursday, 18.02.2010, 20:34
GG: 0
Location: Kłodzko

Re: Podanie Bździągwy

Post by Paralyzer »

Jak najbardziej na tak.
DampseY
n00b
n00b
Posts: 11
Joined: Friday, 6.04.2012, 23:31
GG: 8979523

Re: Podanie Bździągwy

Post by DampseY »

TAK
User avatar
Karolus
Guild Master
Posts: 1114
Joined: Saturday, 30.12.2006, 13:35
GG: 0
Location: Marki

Re: Podanie Bździągwy

Post by Karolus »

Dobra zamykam tu, kandydata proszę o kontakt w EL (tylko proszę o cierpliwość w oczekiwaniu na kotnakt z mojej strony - majówka time :D)
Avallach
PL-ka
PL-ka
Posts: 93
Joined: Wednesday, 13.01.2010, 21:50
GG: 0
Location: Kraków

Re: Podanie Bździągwy

Post by Avallach »

Odgrzewam kotleta:P Karol o czyms zapomnial^^

+1
User avatar
lupus
Radny
Posts: 340
Joined: Saturday, 24.04.2010, 19:17
GG: 5044666
Location: Świdnik

Re: Podanie Bździągwy

Post by lupus »

Banz00red ;p

+1
[...]Nie przyłączaj się do gildii PL bo jest najlepsza, ale dołącz do niej bo ty jesteś najlepszy. ~ VampireVorador
User avatar
Karolus
Guild Master
Posts: 1114
Joined: Saturday, 30.12.2006, 13:35
GG: 0
Location: Marki

Re: Podanie Bździągwy

Post by Karolus »

Avallach wrote:Odgrzewam kotleta:P Karol o czyms zapomnial^^

+1
oj tam czepiasz się ;)
Locked