[Przyjęty]Podanie by diSs.

Rekrutacja znów otwarta!

Moderators: Faflok, Wloczykij, Thanatos

diSs
n00b
n00b
Posts: 6
Joined: Sunday, 8.04.2012, 22:31

[Przyjęty]Podanie by diSs.

Post by diSs »

Witam.

Na sam początek może się przedstawię. Na imię mi Piotr i mieszkam na śląsku (Jastrzębie Zdrój). Zainteresowania mam raczej takie jak większość 21 latków... Nie mam zamiaru wymyślać, że lubię imprezy, dziewczyny itd bo to jest raczej zbyt nudne także pomijam to :)
Gram w El'a już ładne hmm...kurcze ile to było.. z dobre 6 lat, grając różnymi postaciami, których wszystkich nicków już nie pamiętam ale m.in. to : Santin, Diverse no i diSs. Skoro grałem różnymi postaciami to odwiedziłem też kilka gildii takich jak RzeZ czy UNIT.
Statystyki może nie są najlepsze ale myślę, że minie nie dużo czasu jak wyjdę na prostą i znowu się odnajdę :) A więc tak:

ATT: 45
DEF: 51
HARV: 37
ALC: 21
MAG: 26
POT: 0
SUM: 24
MANU: 9
CRAFT: 6
ENG: 10
TAI: 0
RAN:0
OA: 55

Myślę, że się troszkę przedstawiłem a poznać mnie można bardziej przez rozmowę niż przez krótki rysopis no ale cóż, to już nie ode mnie zależy :) Oczywiście przeczytałem regulamin i jak najbardziej będę go przestrzegał sumiennie :) Co mogę wnieść do gildii? Hmm...dobre pytanie ale myślę, że najlepszą odpowiedzią będzie jak dowiecie się Sami ^^ Proszę tylko o pozytywne rozpatrzenie podania.

Pozdrawiam,
~diSs
Mefisto
Gość

Re: Podanie by diSs.

Post by Mefisto »

Pamietam Diss'a z Rzezi i Dżemu, porządny z niego gracz jestem na Tak
User avatar
EvilDog
PL-ka
PL-ka
Posts: 151
Joined: Saturday, 31.01.2009, 18:58
GG: 4431612
Location: Zabrze

Re: Podanie by diSs.

Post by EvilDog »

jestem za pamiętam, myślę ze zapomniałeś tez chyba dopisać *GF* ?
Image Image

Górniku nasz kochamy cie jesteśmy z tobą i na dobre i na złe , Górniku nasz śpiewamy ci jesteśmy z tobą aż do końca naszych dni!!!
Tak się bawi Zabrzańska Torcida
Bailey
Gość

Re: Podanie by diSs.

Post by Bailey »

Ja także znam Dissa. Nawet wydaje mi się, że gdy byłem w Dżemie to on też był :) nie mam nic przeciwko niemu jestem na TAK
DampseY
n00b
n00b
Posts: 11
Joined: Friday, 6.04.2012, 23:31
GG: 8979523

Re: Podanie by diSs.

Post by DampseY »

Znam z reala - spoko gościu, łatwo się z nim dogadać. Jak najbardziej TAK ;)
User avatar
Karolus
Guild Master
Posts: 1114
Joined: Saturday, 30.12.2006, 13:35
GG: 0
Location: Marki

Re: Podanie by diSs.

Post by Karolus »

EvilDog wrote:jestem za pamiętam.........
ED, nie pij więcej ;)
Bailey
Gość

Re: Podanie by diSs.

Post by Bailey »

ED tylko "degustuje" mam racje EDzie?:D
User avatar
Karaodin_Masta
PL-ka
PL-ka
Posts: 236
Joined: Monday, 22.05.2006, 13:39
GG: 1399976
Location: Oleśnica

Re: Podanie by diSs.

Post by Karaodin_Masta »

Kolejny kandydat zapewne na dobrą PLke, więc bierzemy na próbny, a potem zobaczymy co to będzie :) + za wiek :) studiujesz coś ;p?
Image
User avatar
lupus
Radny
Posts: 340
Joined: Saturday, 24.04.2010, 19:17
GG: 5044666
Location: Świdnik

Re: Podanie by diSs.

Post by lupus »

Widzę, że wywiad zrobiony... chwali się, chwali... ale coby nie było tak łatwo, to mam pytanko: dlaczego PL a nie np. świnki?
[...]Nie przyłączaj się do gildii PL bo jest najlepsza, ale dołącz do niej bo ty jesteś najlepszy. ~ VampireVorador
diSs
n00b
n00b
Posts: 6
Joined: Sunday, 8.04.2012, 22:31

Re: Podanie by diSs.

Post by diSs »

Ponieważ myślę, że skoro jesteście najdłużej istniejącą Polską gildią to myślę , że jest to gildia odpowiednia dla mnie. Ponad to świnie mnie nie kręcą i kojarzą się bardziej z brudem i chlewem :) Takie obrzydzenie male ;p

PS. Tak studiuje, Górnictwo i Geologie na AGHu ^^
User avatar
Qiu
PL-ka
PL-ka
Posts: 233
Joined: Sunday, 13.01.2008, 14:57
GG: 0
Location: Wawa

Re: Podanie by diSs.

Post by Qiu »

6 lat, kilka gildii, kilka postaci.... nie wróży to długiej kariery. Kiedy planujesz się ustatkować?
Dyzlekcja órzytkownikuf sieci najlebshym sposopem na ataki suofnikowe!

Image
diSs
n00b
n00b
Posts: 6
Joined: Sunday, 8.04.2012, 22:31

Re: Podanie by diSs.

Post by diSs »

Ustatkować? Wybacz ale jestem za młody na rodzine ;p A tak poważnie to to jest moja ostatnia postać, poprzednie byly za bardzo hmm..."dziecinne". Aczkolwiek czy ty Qiu od początku grasz tylko jedna postacią ?
User avatar
lupus
Radny
Posts: 340
Joined: Saturday, 24.04.2010, 19:17
GG: 5044666
Location: Świdnik

Re: Podanie by diSs.

Post by lupus »

Też miałem pewne wątpliwości co do "stateczności" kandydata, ale pogadałem sobie z nim wczoraj późnym wieczorem. Nawet jeśli za długo nie zagości (oby nie) to myślę, że coś pozytywnego powinien wnieść.
[...]Nie przyłączaj się do gildii PL bo jest najlepsza, ale dołącz do niej bo ty jesteś najlepszy. ~ VampireVorador
User avatar
EvilDog
PL-ka
PL-ka
Posts: 151
Joined: Saturday, 31.01.2009, 18:58
GG: 4431612
Location: Zabrze

Re: Podanie by diSs.

Post by EvilDog »

oczywiście ze ja się tylko degustuje a wracając do podanka to brać a nie marudzić
Image Image

Górniku nasz kochamy cie jesteśmy z tobą i na dobre i na złe , Górniku nasz śpiewamy ci jesteśmy z tobą aż do końca naszych dni!!!
Tak się bawi Zabrzańska Torcida
User avatar
Qiu
PL-ka
PL-ka
Posts: 233
Joined: Sunday, 13.01.2008, 14:57
GG: 0
Location: Wawa

Re: Podanie by diSs.

Post by Qiu »

diSs wrote:Aczkolwiek czy ty Qiu od początku grasz tylko jedna postacią ?
Tak i nawet gościnnie nie byłem w innej gildii :P
Dyzlekcja órzytkownikuf sieci najlebshym sposopem na ataki suofnikowe!

Image
Locked