[Przyjęty-Grabaz]Podanie

Rekrutacja znów otwarta!

Moderators: Faflok, Wloczykij, Thanatos

Grabaz
n00b
n00b
Posts: 4
Joined: Friday, 29.06.2012, 20:03

[Przyjęty-Grabaz]Podanie

Post by Grabaz »

Witam

Zwą mnie Dominik mieszkam w okolicach Gorzowa wlkp. amatorsko zajmuje się metaloplastyka.
w El mam krotki staż 7-8 dni statystyki nie są zbyt rozwinięte jeszcze ponieważ skupiam się na poznawaniu świata i czytaniu radosnej twórczości Lupusa, lubię książki, opowiadania szczególnie A. Sapkowskiego

Skille:

Overall: 29/29
Attack: 19/19
Defense: 21/21
Magic: 0/0 planuje rozwijać w nie dalekiej przyszłości
Harvest: 26/26
Manu: 10/10
Alchemy: 18/18
Potion: 8/8
Crafting: 9/9


Zapoznałem się i akceptuję regulamin gildii PL.

Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania.

Grabaz
Avallach
PL-ka
PL-ka
Posts: 93
Joined: Wednesday, 13.01.2010, 21:50
GG: 0
Location: Kraków

Re: Podanie

Post by Avallach »

Oj troche malo o sobie napisales:P. Nawet nie wiadomo ile masz lat. Przydaloby sie abys napisal tez dlaczego wybrales akurat gildie PL.
Jak na razie ode mnie maly plus ale radzilbym Ci troche bardziej rozwinac podanie, zanim inni zobaczą;)
Grabaz
n00b
n00b
Posts: 4
Joined: Friday, 29.06.2012, 20:03

Re: Podanie

Post by Grabaz »

21 wiosenek już mam na karku, wybrałem PL ponieważ pokazujecie, ze jesteście zgrana gildia oraz dojrzała dodatkowo macie duży staż w EL wiec bede mógł od was wiele się nauczyć.

Grabaz
Mefisto
Gość

Re: Podanie

Post by Mefisto »

Wymagania spełnia ale ma krótki staż, proponuje okres próbny
User avatar
lupus
Radny
Posts: 340
Joined: Saturday, 24.04.2010, 19:17
GG: 5044666
Location: Świdnik

Re: Podanie

Post by lupus »

Ja niestety na NIE. Jesteś świeżym graczem, w dodatku mało widocznym. Pograj z miesiąc, daj się poznać PLkom, np. PMy, kanał @44. Podanie to tylko jeden ze sposobów na poznanie kandydata i przyjmując do gildii nie zawsze musimy patrzeć wyłącznie na nie, które w twoim wykonaniu wyszło słabiuteńko.

P.S. Jak byś przeczytał wstęp do Kronik to byś wiedział, że tylko jeden z tekstów jest napisany przeze mnie.
[...]Nie przyłączaj się do gildii PL bo jest najlepsza, ale dołącz do niej bo ty jesteś najlepszy. ~ VampireVorador
Grabaz
n00b
n00b
Posts: 4
Joined: Friday, 29.06.2012, 20:03

Re: Podanie

Post by Grabaz »

Czytałem "Poszukiwacze Skarbów" w dodatku nie całe, źle mi się czyta z "monitora", na kanale @44 mało kto się odzywa, a zaczepiac ludzi poprzez pm to dla mnie zwykle zawracanie dupy. Jedynie nawiązałem jako taki kontakt z Paralyzer (pierwsza osoba jaka spotkałem z waszej gildii) , który udziela mi na tyle wyczerpujących odpowiedzi abym nie musiał dalej rozpytywać. Gram od tygodnia max 8-9 dni po 6-8 godzin. jesli chcesz mnie spotkać szukaj w Crystal cave lub kopalni wegla w Desert Pines, czasem jeszcze bywam w VotD

Grabaz
User avatar
lupus
Radny
Posts: 340
Joined: Saturday, 24.04.2010, 19:17
GG: 5044666
Location: Świdnik

Re: Podanie

Post by lupus »

Kontakt nawiązany, zmiana zdania na NEUTRAL. Jak dla mnie kandydat wart zainteresowania, przeznaczony do dalszej obserwacji (2 tyg?)
[...]Nie przyłączaj się do gildii PL bo jest najlepsza, ale dołącz do niej bo ty jesteś najlepszy. ~ VampireVorador
WilliamDeWorde
PL-ka
PL-ka
Posts: 147
Joined: Wednesday, 31.08.2011, 22:13
GG: 0

Re: Podanie

Post by WilliamDeWorde »

Zgadzam się z ostatnim postem Lupusa w 100%
Bailey
Gość

Re: Podanie

Post by Bailey »

moim zdaniem kandydat zasługuje na okres próbny, ale tak jak inni twierdzę, że podanko marne
User avatar
Bzdziagwa
PL-ka
PL-ka
Posts: 145
Joined: Friday, 27.04.2012, 23:13

Re: Podanie

Post by Bzdziagwa »

Podanie krótkie, nieco schematyczne. Braki z podaniu uzupełnione na żądanie. Jestem za okresem próbnym.
User avatar
lupus
Radny
Posts: 340
Joined: Saturday, 24.04.2010, 19:17
GG: 5044666
Location: Świdnik

Re: Podanie

Post by lupus »

Kandydat ZAWSZE jest najpierw przyjmowany na okres próbny. Mi chodziło o obserwację jeszcze poza gildią.
[...]Nie przyłączaj się do gildii PL bo jest najlepsza, ale dołącz do niej bo ty jesteś najlepszy. ~ VampireVorador
Grabaz
n00b
n00b
Posts: 4
Joined: Friday, 29.06.2012, 20:03

Re: Podanie

Post by Grabaz »

Lupus czy Ty masz zamiar ganiać za mną przez 2 tygodnie ?
Proponuje wam przyjąć mnie na te 2-3 tygodnie i wtedy przeprowadzić "obserwacje", w tym czasie ja poznam lepiej was a wy mnie.
Przyjmując mnie na pewno nie stracicie, a wiele możecie zyskać, z waszym wsparcie będę szybciej poznawał świat EL i po 3-5 tygodniach będziecie mieli już doświadczonego kompana, z mojej strony na pewno nie będzie zebrania o przedmioty a jeśli coś będę potrzebował to wole kupić niż dostać za darmo.
Decyzja należy do was

Pozdrawiam
Grabaz
User avatar
lupus
Radny
Posts: 340
Joined: Saturday, 24.04.2010, 19:17
GG: 5044666
Location: Świdnik

Re: Podanie

Post by lupus »

Łk 11,9d wrote:Kołaczcie, a otworzą wam
Nooooooooo doobraaaaaaa. Za upierdliwość/wytrwałość* masz moje TAK.
*oba zostawić? ;p

Co by nie było, że robię łaskę. Przytoczone argumenty są nad wyraz sensowne i w zupełności czuję się przekonany co do woli, intencji i zamiarów kandydata. Chociaż jak sam to powiedziałeś, czas pokaże.

Mam nadzieję, że do zobaczenia o/

P.S.
Niedługo będziesz miał coś nowego do poczytania.
[...]Nie przyłączaj się do gildii PL bo jest najlepsza, ale dołącz do niej bo ty jesteś najlepszy. ~ VampireVorador
User avatar
Creedka
Guild Master
Posts: 2359
Joined: Saturday, 30.10.2004, 19:40
GG: 0
Location: Dublin

Re: Podanie

Post by Creedka »

Niedługo będziesz miał coś nowego do poczytania.
Ja juz pisze oficjalne sprostowanie do tych Twoich wypocin ;p
Image
User avatar
lupus
Radny
Posts: 340
Joined: Saturday, 24.04.2010, 19:17
GG: 5044666
Location: Świdnik

Re: Podanie

Post by lupus »

Nie moja wina, że większość tego co będzie tam zawarte pochodzi z nieudokumentowanych przekazów ustnych. ;p
[...]Nie przyłączaj się do gildii PL bo jest najlepsza, ale dołącz do niej bo ty jesteś najlepszy. ~ VampireVorador
Locked