[Przyjety]Podanie Noico

Rekrutacja znów otwarta!

Moderators: Faflok, Wloczykij, Thanatos

Locked
Noico
n00b
n00b
Posts: 10
Joined: Friday, 15.03.2013, 22:25
GG: 0

[Przyjety]Podanie Noico

Post by Noico »

Cześć wszystkim!
Nazywam się Rafał, mam 21 lat i obecnie studiuje biotechnologię na UMCSie. Dość lekki semestr, zmusił mnie do zagospodarowania jakoś swojego wolnego czasu dlatego postanowiłem wrócić do świata Eternal Lands. Ostatnio znalazłem swoje bardzo stare podanie, miałem wtedy prawie 15 lat i postać o nicku Damodar, może niektórzy ją kojarzą, bo ja kojarzę parę postaci, które można spotkać w grze do tej pory. Aplikowałem do gildii SeN ale rozpadła się ona z wewnętrznych przyczyn, zanim rozpatrzono moje podanie, nie pamiętam do jakiej gildii należałem później ale to była jedna z małych polskich gildii, zapoznałem się wtedy dobrze z grą ale skończyłem swoją przygodę jak się okazało nie na długo. Parę lat później grałem postacią o nicku Serotonina ale raczej nikt go nie pamięta, gdyż to był krótki powrót. Niedawno rozpocząłem trzecią część mojej przygody i jak pewnie parę osób wie idzie mi całkiem dobre i powoli dochodzę do dawnej wprawy w grze. Między graniem przeglądam kilka ciekawych stron, próbuję czytać książki chociaż ostatnio zatrzymałem się na Korzeniach Haley'a i nie mogę znaleźć w sobie motywacji do dalszej lektury. Oglądam także filmy, najbardziej lubię filmy psychologiczne ale chyba obejrzałem wszystkie bardziej znane i godne uwagi więc oglądam jeszcze dramaty i filmy z pogranicza fantastyki jak np. Event Horizon, który wywołał we mnie bardzo mieszane uczucia. Ze względu na kierunek studiów pasjonuje się poznawaniem świata, który nas otacza i muszę wam przyznać, że im głębiej zaczynamy drążyć jakiś temat tym bardziej owy temat staje się ciekawszy, złożony...
Dlaczego wybrałem PL? To proste, jesteście legendą, a tworzenie tej legendy z wspaniałymi ludźmi będzie dla mnie wielką przyjemnością, poza tym poznałem już parę osób z waszego kręgu i zrobili na mnie dobre wrażenie, mam nadzieję, że ja też.
Obecną postacią gram około 3 tygodni, niestety nie pamiętam ile grałem wcześniejszymi, może rok by się uzbierał a może i więcej.
Moje statystyki to:
Overall: 41/53
Attack: 38/38
Defense: 40/40
Magic: 15/15
Harvest: 33/33
Manufacture: 10/10
Alchemy: 26/26
Potion: 7/7
Summoning: 0/0
Crafting: 0/0
Engineering: 0/0
Tailoring: 0/0
Ranging: 0/0
Co dalej? Oczywiście dalszy rozwój alchemii i być może craftingu albo innej bardziej złożonej specjalizacji oraz ranging, który jak już wiem przydaje się na instancjach :)
Akceptuje i zobowiązuje się przestrzegać regulaminu gry oraz gildii.
Proszę o rozpatrzenie mojego podania.
Pozadrawiam Rafał
Bailey
Gość

Re: Podanie Noico

Post by Bailey »

Dobre podanko, miło się czyta. Myślę, że nadajesz się na PLke, tylko oby to nie był znów cyt "gdyż to był krótki powrót" jestem na TAK
User avatar
DesertFlower
SPAMER
SPAMER
Posts: 86
Joined: Wednesday, 5.12.2012, 19:19
GG: 0

Re: Podanie Noico

Post by DesertFlower »

My chyba już rozmawialiśmy w Elu? ;> początek nie był zbyt przyjemny, nakrzyczałeś na mnie za nic! :D no ale przeprosiłeś..
hmm jestem na TAK :)
Noico
n00b
n00b
Posts: 10
Joined: Friday, 15.03.2013, 22:25
GG: 0

Re: Podanie Noico

Post by Noico »

Nakrzyczałem po paru holendrów z spamowało mi ostro... I cóż, każdemu kiedyś nerwy puszczają, nawet cierpliwym osobom :)
User avatar
EvilDog
PL-ka
PL-ka
Posts: 151
Joined: Saturday, 31.01.2009, 18:58
GG: 4431612
Location: Zabrze

Re: Podanie Noico

Post by EvilDog »

nawet nawet na 44 sie udzielasz choc malo osob tam bywa jest ok na kanale mysle ze mozna ci przypiac PLke ja na TAK
Image Image

Górniku nasz kochamy cie jesteśmy z tobą i na dobre i na złe , Górniku nasz śpiewamy ci jesteśmy z tobą aż do końca naszych dni!!!
Tak się bawi Zabrzańska Torcida
Bailey
Gość

Re: Podanie Noico

Post by Bailey »

lol 44 jeszcze istnieje?
WilliamDeWorde
PL-ka
PL-ka
Posts: 147
Joined: Wednesday, 31.08.2011, 22:13
GG: 0

Re: Podanie Noico

Post by WilliamDeWorde »

Zdecydowanie na TAK
User avatar
lupus
Radny
Posts: 340
Joined: Saturday, 24.04.2010, 19:17
GG: 5044666
Location: Świdnik

Re: Podanie Noico

Post by lupus »

Tia... A wydawało mi się, że coś więcej jest o tobie na naszym forum, a tu raptem tylko 4 wyniki i tak nic nie wnoszące...

Za podanko +
Za imię +
Za miasto +
Za uczelnię --- (sorry Winnetou, Politechnika);p
Suma summarum: lekki plusik

Czyżby jakieś EBP się szykowało?? :>
[...]Nie przyłączaj się do gildii PL bo jest najlepsza, ale dołącz do niej bo ty jesteś najlepszy. ~ VampireVorador
User avatar
Qiu
PL-ka
PL-ka
Posts: 233
Joined: Sunday, 13.01.2008, 14:57
GG: 0
Location: Wawa

Re: Podanie Noico

Post by Qiu »

No cóż, z tego co widzę gra w dwóch podejściach nie potrafiła wciągnąć... nie sądzę żeby teraz było innaczej, ale zapraszam z podaniem za, powiedzmy, pół roku.
Dyzlekcja órzytkownikuf sieci najlebshym sposopem na ataki suofnikowe!

Image
User avatar
MiPi
PL-ka
PL-ka
Posts: 213
Joined: Saturday, 17.06.2006, 09:56
GG: 3187330
Location: Oleśnica/Wrocław

Re: Podanie Noico

Post by MiPi »

Podanie całkiem ciekawe, widzę wiek ten sam co mój, okolice zamieszkania też bliskie, kolejny student w PL? jak najbardziej za. Swoją drogą, powiedzenie "Dość lekki semestr" mnie zastanowiło :) ja u siebie jestem już na 4 i widzę, że każdy na swój sposób jest luźny, oby tak do końca ;]

Mam nadzieję, że pograsz dłużej i gra Cię trochę wciągnie, także masz moje TAK
Image
Image
User avatar
Faflok
Radny
Posts: 616
Joined: Friday, 29.10.2004, 08:39
GG: 5449203
Location: Siemianowice
Contact:

Re: Podanie Noico

Post by Faflok »

Spotkałem na 44, gadałem na PMie, nie mam zastrzeżeń, jestem za przyjęciem. A czy wrócił na chwilę, czy na dłużej to się okaże. Warto zgarnąć zawsze jakiś narybek :) Ludzie przychodzą i odchodzą, ale częściej wracają jak mają do czego, dajmy do czego wracać ;)
Avallach
PL-ka
PL-ka
Posts: 93
Joined: Wednesday, 13.01.2010, 21:50
GG: 0
Location: Kraków

Re: Podanie Noico

Post by Avallach »

Ja nie widze przeszkód. Świeża krew zawsze potrzebna :P
User avatar
Karolus
Guild Master
Posts: 1114
Joined: Saturday, 30.12.2006, 13:35
GG: 0
Location: Marki

Re: Podanie Noico

Post by Karolus »

Większość za, z mojej strony też plus, więc bierem na próbny.
Kandydat niech się zgłosi w świecie EL, a tu zamykamy :)
Locked