[Przyjety]Podanie Kruka

Rekrutacja znów otwarta!

Moderators: Faflok, Wloczykij, Thanatos

User avatar
Kruk
PL-ka
PL-ka
Posts: 42
Joined: Tuesday, 9.04.2013, 18:30
GG: 46415460
Location: Katowice

[Przyjety]Podanie Kruka

Post by Kruk »

Witam serdecznie ! Zwę się Mateusz, obchodze w tym roku 20 urodziny, pochodze ze Śląska a konkretnie z Katowic :). Raczej nie ma we mnie nic interesującego, zajmuje się pisaniem pewnej książki przygodowej, no i wytwarzaniem replik militariów i zbroi raczej z okresu średniowiecza :)
ale do rzeczy...

Mój staż w EL jest niewielki, dawniej miałem możliwość zagłębić się w czeluści tej jakże wciągającej gry, jednak ze względu na odcięcie od świata <pozbawienie połączenia internetowego na pare lat> nie miałem możliwości kontynnuacji tej przygody. Teraz powróciłem, i jeszcze bardziej podoba mi się ten mmorpg.

Dlaczego wybrałem Gildie PL ? Pewnie przez samotne błąkanie się po ogromnym świecie gry, było tak zanim poznałem moją bratnią duszę Artura <nick Dziadek> planowalem juz wtedy dolaczyc do gildii, ale bałem się odrzucenia, teraz po tym jak mój przyjaciel zgłosił kandydaturę (przekonując mnie tym samym do rejestracji) pragnę prosić o możliwość dołączenia do gildii PL, by móc zostać jednym z "rodziny" polskich graczy w Eternal Lands :)

Przeczytałem regulamin i go akceptuje, chcialem dodać, ze jesli mnie przyjmiecie Panstwo na członka waszej gildii to poprawie swoje niekiedy pozostawiajace do życzena zachowanie typu podrywanie Creedki :D, itd. itp. <p.s. wybacz,nie wiedzialem, że masz męża :)>.

Nie miałem wcześniej okazji przystąpić do żadnej z gildii, co do postaci to owszem mialem ich kilka o ile dobrze pamiętam Francessco, Feranice, a teraz Kruk.

Moje statystyki :
Att 22
Def 22
Har 24
Alc 8
Mag 9
Pot 0
Sum 0
Man 7
Cra 0
Eng 0
Tai 0
Ran 7
Oa 29

Prosze o pozytywne rozpatrzenie mojego podania :)
Pozdrawiam..
Last edited by Kruk on Tuesday, 9.04.2013, 21:30, edited 1 time in total.
...:::Kruk:::...


Image
WilliamDeWorde
PL-ka
PL-ka
Posts: 147
Joined: Wednesday, 31.08.2011, 22:13
GG: 0

Re: Podanie Kruka

Post by WilliamDeWorde »

TAK
User avatar
DesertFlower
SPAMER
SPAMER
Posts: 86
Joined: Wednesday, 5.12.2012, 19:19
GG: 0

Re: Podanie Kruka

Post by DesertFlower »

twoje zdjęcie mnie przeraża.. podobnie jak u dziadka jestem za okresem próbnym :)
User avatar
MiPi
PL-ka
PL-ka
Posts: 213
Joined: Saturday, 17.06.2006, 09:56
GG: 3187330
Location: Oleśnica/Wrocław

Re: Podanie Kruka

Post by MiPi »

no i to jest porządne podanie ;] niech Twój kolega, przyjaciel czy kim tam jesteście się uczy od Ciebie a nie spamuje pod postem i marudzi ;]

z kanału przypomina mi się tylko Twój dziwny plemienny język i poczucie humoru, że jak jedziesz na wycieczkę do Auschwitz to trzeba ogarnąć kawały o żydach, nie wiem czy kanał publiczny jest odpowiednim miejscem do takich wyznań

póki co, jestem na neutral, z malutkim tak
Image
Image
Wloczykij
Radny
Posts: 192
Joined: Tuesday, 17.04.2007, 20:58
GG: 0
Location: Giżycko

Re: Podanie Kruka

Post by Wloczykij »

Podanie porządne i treściwe.
Chęci widoczne, zainteresowania właściwe.
Wiek akceptowalny, choć to zapewne przyczyna pomysłu podrywania Creecika: zaiste idiotyczna :)

Poważnych uchybień nie wykazano.
Średniej kategorii pozytyw + standardowy okres próbny.
WilliamDeWorde
PL-ka
PL-ka
Posts: 147
Joined: Wednesday, 31.08.2011, 22:13
GG: 0

Re: Podanie Kruka

Post by WilliamDeWorde »

Wloczykij wrote:Podanie porządne i treściwe.

Wiek akceptowalny, choć to zapewne przyczyna pomysłu podrywania Creecika: zaiste idiotyczna :)

Lubię to! :D
User avatar
Creedka
Guild Master
Posts: 2359
Joined: Saturday, 30.10.2004, 19:40
GG: 0
Location: Dublin

Re: Podanie Kruka

Post by Creedka »

Wloczykij wrote:to zapewne przyczyna pomysłu podrywania Creecika: zaiste idiotyczna :)
true that

Creedka jeszcze nie zaobraczkowana, a Twoj podryw przynajmniej obudzil @44 na dobrych kilka godzin pr0snej zabawy:)
ja generalnie na plus. zdjecie avatarowe wrzuciles przesmieszne, ale ten wiek tak ma chyba.

jedna rzecz mnie niestety trapi. moje poprzednie moderatorskie wcielenie troche sie martwi iloscia Twoich postaci. Czy aby na pewno grasz jedna, a nie pomagasz sobie wszystkimi? Przeczytaj dokladnie zasade nr 5, a dowiesz sie o co mi chodzi:)

Do czasu rozwiania mych watpliwosci w sprawie mozliwego multi wstrzymuje sie od glosu.
Image
User avatar
dziadek
PL-ka
PL-ka
Posts: 112
Joined: Tuesday, 9.04.2013, 01:22
GG: 0
Location: Marki

Re: Podanie Kruka

Post by dziadek »

Grał kilkoma ale przekonałem go aby zminimalizował ilość na maxa ^^ znaczy nie do zera xD
Image
User avatar
Kruk
PL-ka
PL-ka
Posts: 42
Joined: Tuesday, 9.04.2013, 18:30
GG: 46415460
Location: Katowice

Re: Podanie Kruka

Post by Kruk »

Creedka wrote: jedna rzecz mnie niestety trapi. moje poprzednie moderatorskie wcielenie troche sie martwi iloscia Twoich postaci. Czy aby na pewno grasz jedna, a nie pomagasz sobie wszystkimi? Przeczytaj dokladnie zasade nr 5, a dowiesz sie o co mi chodzi:)
Otóż Droga Kredeczko ;3 przyznaje ze nadal posiadam Feranice, ale to kwestia czasu jako, iż planuje przerzucic <prosząc uprzednio Dziadka> mój dobytek, wtedy wpisze magiczną komendę na usunięcie postaci i nie nie ma mowy o multi ;)

Feranice byl moja glowna postacia przez jakis czas, jednak mi sie odwidzial, postanowilem zaczac od poczatku i wykorzystac nabyta wiedzę by stworzyć jeszcze lepszą postać - Kruka

Biedny Feranice, wykorzystałem go a teraz porzuciłem.. Coś jak niechciane ciąże xd
Pamiętajcie by się zabezpieczać kochani <3

Pozdrawiam !
...:::Kruk:::...


Image
User avatar
Creedka
Guild Master
Posts: 2359
Joined: Saturday, 30.10.2004, 19:40
GG: 0
Location: Dublin

Re: Podanie Kruka

Post by Creedka »

Ja nie Ciebie pytalam, duh.
Przestancie sie prosze w swoich adwokatow bawic, bo sie burdel robi.
Image
User avatar
dziadek
PL-ka
PL-ka
Posts: 112
Joined: Tuesday, 9.04.2013, 01:22
GG: 0
Location: Marki

Re: Podanie Kruka

Post by dziadek »

nie mam prawa się wypowiedziec ?
Image
User avatar
dziadek
PL-ka
PL-ka
Posts: 112
Joined: Tuesday, 9.04.2013, 01:22
GG: 0
Location: Marki

Re: Podanie Kruka

Post by dziadek »

Dobra nie spamujemy :DDD wyjaśnił ? wyjaśnił koniec tematu :d a teraz go przyjmujcie! :D
Image
User avatar
Creedka
Guild Master
Posts: 2359
Joined: Saturday, 30.10.2004, 19:40
GG: 0
Location: Dublin

Re: Podanie Kruka

Post by Creedka »

Kruk wrote:
Creedka wrote: jedna rzecz mnie niestety trapi. moje poprzednie moderatorskie wcielenie troche sie martwi iloscia Twoich postaci. Czy aby na pewno grasz jedna, a nie pomagasz sobie wszystkimi? Przeczytaj dokladnie zasade nr 5, a dowiesz sie o co mi chodzi:)
planuje przerzucic <prosząc uprzednio Dziadka> mój dobytek, wtedy wpisze magiczną komendę na usunięcie postaci i nie nie ma mowy o multi ;)
Niestety to juz bedzie multi z wykorzystaniem posrednika, banowalne na miesiac.
skasuj postaci, ktorymi nie chcesz grac, albo graj nimi, ale w zaden sposob nie ingerujac jedna w aktywnosc drugiej. Zadnego handlu przez posrednikow, przez wyrzucanie bagow. to wszystko jest namierzalne, a moderatorzy sa bardzo cieci na polskie IPki i czesto je sprawdzaja. ciekawe czemu ;)
Image
User avatar
Creedka
Guild Master
Posts: 2359
Joined: Saturday, 30.10.2004, 19:40
GG: 0
Location: Dublin

Re: Podanie Kruka

Post by Creedka »

dziadek wrote:nie mam prawa się wypowiedziec ?
spamujesz, a Twoja wypowiedz nie ma zadnego wplywu w tym wypadku na rozwoj sprawy.
Image
Bailey
Gość

Re: Podanie Kruka

Post by Bailey »

Kruk nie można przerzucać w taki sposób, zmien awatara plx plx plx a bede na tak :p
Locked