[Przyjety]Podanie Kruka

Rekrutacja znów otwarta!

Moderators: Faflok, Wloczykij, Thanatos

User avatar
DesertFlower
SPAMER
SPAMER
Posts: 86
Joined: Wednesday, 5.12.2012, 19:19
GG: 0

Re: Podanie Kruka

Post by DesertFlower »

+ też jestem za zmiana avatara :D
User avatar
Creedka
Guild Master
Posts: 2359
Joined: Saturday, 30.10.2004, 19:40
GG: 0
Location: Dublin

Re: Podanie Kruka

Post by Creedka »

Nie wiem jak u Was z angielskim, wiec linkuje tlumaczenie polskie: http://www.eternal-lands.com/forum/inde ... opic=45068
Zasada 5, pod spodem jest dokladny opis czym jest "multiplaying". radze przczytac zanim bedzie za pozno:)
Image
User avatar
Kruk
PL-ka
PL-ka
Posts: 42
Joined: Tuesday, 9.04.2013, 18:30
GG: 46415460
Location: Katowice

Re: Podanie Kruka

Post by Kruk »

Bez zbędnych cytatów powiem tylko, że zgadzam się na taki układ.
Obiecuje, <a jest to słowo boa> że samodzielnie za chwile usunę Feranice.

Droga Creedko, czy to Cie przekonuje do zaakceptowania mnie w waszej grupie ? :)


///P.S. CO macie do mojej twarzy ? ;x
...:::Kruk:::...


Image
User avatar
Creedka
Guild Master
Posts: 2359
Joined: Saturday, 30.10.2004, 19:40
GG: 0
Location: Dublin

Re: Podanie Kruka

Post by Creedka »

Kruk wrote:Bez zbędnych cytatów powiem tylko, że zgadzam się na taki układ.
Obiecuje, <a jest to słowo boa> że samodzielnie za chwile usunę Feranice.

Droga Creedko, czy to Cie przekonuje do zaakceptowania mnie w waszej grupie ? :)
poczekam az przeczytasz co miales przeczytac, a nie na slepo zgodzisz sie z moimi warunkami;)

///P.S. CO macie do mojej twarzy ? ;x
Do Twojej twarzy absolutnie nic, za 10-15lat bedzie z Ciebei niezle ciacho nawet, ale sweet focie w stylu nk czy fejsa lepiej trzymac tam wlasnie :p
po prostu nie da sie Ciebie brac na powaznie, jesli ze zdjecia patrzy mlody macho ;) pamietaj, ze wiele z nas jest juz...uhm...troszke starszych niz te "nascie" lat :D
Image
Bailey
Gość

Re: Podanie Kruka

Post by Bailey »

tak jak Cree mowi do twarzy nic ale to jest sweet focia^^
User avatar
DesertFlower
SPAMER
SPAMER
Posts: 86
Joined: Wednesday, 5.12.2012, 19:19
GG: 0

Re: Podanie Kruka

Post by DesertFlower »

no to pojechałeś z tym zdjęciem... :D
User avatar
Kruk
PL-ka
PL-ka
Posts: 42
Joined: Tuesday, 9.04.2013, 18:30
GG: 46415460
Location: Katowice

Re: Podanie Kruka

Post by Kruk »

Nie oszukuj.
Poprzez oszustwo rozumie się: używanie nielegalnych klientów gry, nieaktualnych lub nielegalnych plików .elm map, które różnią się od oficjalnych, niezarejestrowanych i/lub niezaakceptowanych botow, uzywanie makr, automatyzacji, wykorzystywanie blędów gry (bugów), muling i inne formy nielegalnego grania wieloma postaciami jednoczesnie*.
Wszelkie boty muszą być zgłoszone i zaakceptowane; muszą pozostawać w zgodzie z licencją klienta gry, a wszystkie Twoje kody źródłowe muszą być objęte licencją typu open source.
Wszelkie wykryte błędy gry (bugi) muszą być niezwłocznie zgłoszone właścicielom Eternal Lands.


*Nielegalne prowadzenie wielu postaci jednocześnie (multiplaying) oznacza:
używanie więcej niż jednej postaci do osiągania korzyści z gry, jakich nie udałoby się osiągnąć grając jedną postacią. Multiplaying to na przyklad (lecz nie tylko): muling, siedzenie na szczątkach doczesnych (deathbagach), trening w strefach pk, prowadzenie graczy do map pvp za pomocą początkującej postaci i zabijanie zwabionych ofiar inną. Pamiętaj, że ostateczna decyzja, czy Twoje działania są nielegalne i czy reprezentują multiplaying należy do moderatorów i to oni zadecydują o karze.


Nie handluj dwoma postaciami, które maja jeden adres IP. Jeśli zostaniesz przyłapany i nie będziesz potrafił UDOWODNIĆ, że jesteś członkiem rodziny lub znajomym ZOSTANIESZ ukarany. (Uwaga, to nie usprawiedliwia łamania innych zasad). Dowody będą oceniane indywidualnie w zależności od przypadku. Nadużywanie handlu z jednego IP i kłamanie na ten temat będzie surowo karane.

Korzystanie z pośredników NIE jest dozwolone i nie czyni handlu z jednego IP legalnym (nie wolno także korzystać w pomocy innych osób, które logują się na jedną z Twoich postaci tylko po to, abyś Ty uzyskał inny adres IP podczas handlu).

Bagtrading w celu ominięcia tej reguły jest niedozwolony. (Bagtrading = handel poprzez wyrzucenie czegoś na ziemię jedną postacią i podniesienie tego drugą).

Powyższe zasady dotyczą wszystkich graczy. "Dobrze" rozwinięta postać nie uprawnia do ich łamania.

Posiadanie więcej niż jednej postaci JEST legalne pod warunkiem, że nie pomagają one sobie nawzajem.

Wpływy (rzeczy, pieniądze itd) ze sprzedaży postaci nie mogą być umieszczone na żadnej innej postaci danej osoby. Jakiekolwiek próby ukrycia tego będą karane. Eternal Lands nie popiera takich sprzedaży, a jakiekolwiek problemy wynikające z handlu postaciami będą tylko Twoim problemem.

Używanie prawdziwych pieniędzy jako „pośrednika” w nielegalnym handlu jest zakazane. Nie możesz sprzedawać rzeczy ani pieniędzy z gry za prawdziwe pieniądze po to, aby później kupić za nie inne rzeczy dla Twojej drugiej postaci. Nie możesz także dać gc swojemu „przyjacielowi” w zamian za rzeczy, które później przetransferujesz przy użyciu osoby trzeciej do swojej drugiej postaci. To nie jest to samo gdy postanowisz kupić cos za prawdziwe pieniądze dla nie swojej postaci. Ten ostatni przypadek JEST legalny.

Postacie służące jako magazyny gildii będą traktowane jak boty, nawet jeśli nie są kierowane przez program. Należy je zgłosić i zarejestrować na oficjalnej liście. Muszą one przestrzegać zarówno zasad gry jak i zasad dotyczących botów.
Mhm.. Po dość długiej lekturce, pojąłem co musze zrobić by nikomu a przede wszystkim sobie nie zaszkodzić, dziękuje Creedko za oświecenie, widać pominąłem ten punkt przy czytaniu regulaminu gry :) P.S. Właśnie usunąłem postać komendą #killme z serwera ;)

No i co Ty na to powiesz ?! xd

//Jak sie avek podoba ? Wybredni wy xd
...:::Kruk:::...


Image
User avatar
Creedka
Guild Master
Posts: 2359
Joined: Saturday, 30.10.2004, 19:40
GG: 0
Location: Dublin

Re: Podanie Kruka

Post by Creedka »

ok, to ja na tak.
fotka czadowa, wzbudzila jeszcze wieksze emocje na #gm niz poprzednia.
ale nie mysl, ze my zapomnielismy o sweet foci numer 1... o nieeee ;)

Image
Image
Bailey
Gość

Re: Podanie Kruka

Post by Bailey »

btw kill my yes nie jest platne?;o
User avatar
Ranagall
PL-ka
PL-ka
Posts: 95
Joined: Sunday, 31.10.2010, 18:35
GG: 9747481
Location: Zielona Góra

Re: Podanie Kruka

Post by Ranagall »

A propos korzystając z okazji zapytam, ktoś Cię uczy tworzenia replik militariów? niestety w moim regionie nie ma opcji rozwinięcia takich zainteresowań :(
User avatar
Creedka
Guild Master
Posts: 2359
Joined: Saturday, 30.10.2004, 19:40
GG: 0
Location: Dublin

Re: Podanie Kruka

Post by Creedka »

Bailey wrote:btw kill my yes nie jest platne?;o
nie:D jeszcze tego brakowalo^^
Image
User avatar
lupus
Radny
Posts: 340
Joined: Saturday, 24.04.2010, 19:17
GG: 5044666
Location: Świdnik

Re: Podanie Kruka

Post by lupus »

Z tego co pamiętam #killme yes już od dawien dawna nie działa...

Zza AFKa 3 grosze :p

Jak zmienisz Avatar na sensowny to jestem za.
[...]Nie przyłączaj się do gildii PL bo jest najlepsza, ale dołącz do niej bo ty jesteś najlepszy. ~ VampireVorador
User avatar
Kruk
PL-ka
PL-ka
Posts: 42
Joined: Tuesday, 9.04.2013, 18:30
GG: 46415460
Location: Katowice

Re: Podanie Kruka

Post by Kruk »

Slawek92_Pl wrote:A propos korzystając z okazji zapytam, ktoś Cię uczy tworzenia replik militariów? niestety w moim regionie nie ma opcji rozwinięcia takich zainteresowań :(

Sławku w prawdzie temat poświęcony mojemu podaniu, ale odpowiem prosto : NIE :D

Jestem samoukiem, ew. schematy broni biorę z internetu. Obecnie pracuje nad wyrobem stalowej 30kg kolczugi "tkanej" na styl smoczej łuski :)

Jeśli chcesz zobaczyć moje wyroby to zaproś mnie na fb : www.facebook.pl/matt.francessco
albo napisz na gg które tu na forum mam podane w profilowym ^^
...:::Kruk:::...


Image
User avatar
Ranagall
PL-ka
PL-ka
Posts: 95
Joined: Sunday, 31.10.2010, 18:35
GG: 9747481
Location: Zielona Góra

Re: Podanie Kruka

Post by Ranagall »

Kilka lat temu (jak byłem młodszy) zrobiłem sobie kolczugę tradycyjnym splotem, ale już dawno z niej wyrosłem. Niestety trochę drogi to interes.

Dobra kończąc ten offtopic:
Jestem za przedłużonym okresem próbnym :)
User avatar
Karolus
Guild Master
Posts: 1114
Joined: Saturday, 30.12.2006, 13:35
GG: 0
Location: Marki

Re: Podanie Kruka

Post by Karolus »

Kruk wrote:......to poprawie swoje niekiedy pozostawiajace do życzena zachowanie typu podrywanie Creedki :D, itd. itp. <p.s. wybacz,nie wiedzialem, że masz męża :)>.....
LOOOL
Wloczykij wrote: ...Wiek akceptowalny, choć to zapewne przyczyna pomysłu podrywania Creecika: zaiste idiotyczna :)...
ROOOOFL

Podsumowując:
Podanie dużo bardziej sensowne - PLUS
Zaangażowanie i chęć wstąpienia w Nasze szeregi również widać - PLUS
Próby podrywu Cree.... hmmm..... nie skomentuje ;)
No cóż, będzie chyba weselej na #gm :)
Zamykam tu i łapać mnie lub kogoś innego z Rady na PM
Locked