[Przyjęty] Podanie LenSon

Rekrutacja znów otwarta!

Moderators: Faflok, Wloczykij, Thanatos

User avatar
LenSon
PL-ka
PL-ka
Posts: 68
Joined: Tuesday, 28.05.2013, 11:39

[Przyjęty] Podanie LenSon

Post by LenSon »

Wiek - stateczny.
Imię - Krzysiek
Miejscowość - Kielce
Zainteresowania - informatyka, a szczególnie Linuks oraz elektronika, film.

Nick w grze LenSon pochodzi od pierwszych literek moich psów: Lena i Sonia.
Gram pierwszy raz około tygodnia. Dotychczas grałem w Settlers, BG, H3 oraz plemiona.pl

Moje statystyki:
att - 27
def - 26
har - 29
alc - 16
pot - 13
sum - 8
man - 6
oa - 35

Zaplanowałem działać w przywołaniach ale do tego potrzeba mi trochę wiedzy w miksturach i alchemii. Do tej pory nie udało mi się jeszcze kupić żadnej książki o sum. Służę bogowi Selain i mam + 2 lub 4. Szukam teraz białych króliczków :p

Dlaczego właśnie do Was? Bo chyba jesteście najbardziej widoczni i rozpoznawalni.
Zobowiązuję się do przestrzegania zasad gildii.

Edit:
Nie dodałem, że nie znam za bardzo angielskiego i gram na translatorach
Trom
n00b
n00b
Posts: 13
Joined: Sunday, 6.11.2011, 00:08

Re: Podanie LenSon

Post by Trom »

Mieliśmy przyjemność zamienić parę zdań. Jestem jak najbardziej na TAK.
User avatar
Kruk
PL-ka
PL-ka
Posts: 42
Joined: Tuesday, 9.04.2013, 18:30
GG: 46415460
Location: Katowice

Krucza wieść..

Post by Kruk »

Hm, wiek nie znaczy wiele jeśli umiemy się zachowywać dojrzale, niepotrzebnie go "zataiłeś", bo nie ma się czego wstydzić. Sam jestem jednym z młodszych członków gildii i umiem się do tego przyznać ;p często też zachowaniem xdd No w każdym razie jestem ZA przydzieleniem jegomościa na okres próbny do gildii :)
...:::Kruk:::...


Image
User avatar
EvilDog
PL-ka
PL-ka
Posts: 151
Joined: Saturday, 31.01.2009, 18:58
GG: 4431612
Location: Zabrze

Re: Podanie LenSon

Post by EvilDog »

wiek stateczny nie urzekla mnie twoja historia akorat chce wiedziec twoj wiek i tyle napisz cos wiecej o sobie bo te podanie marnie ci wyszlo poki co ja na NIE
Image Image

Górniku nasz kochamy cie jesteśmy z tobą i na dobre i na złe , Górniku nasz śpiewamy ci jesteśmy z tobą aż do końca naszych dni!!!
Tak się bawi Zabrzańska Torcida
User avatar
dziadek
PL-ka
PL-ka
Posts: 112
Joined: Tuesday, 9.04.2013, 01:22
GG: 0
Location: Marki

Re: Podanie LenSon

Post by dziadek »

wiek stateczny?
Image
Izyda
n00b
n00b
Posts: 7
Joined: Sunday, 8.01.2012, 13:02
GG: 37152473
Location: Krotoszyn

Re: Podanie LenSon

Post by Izyda »

Podanie mnie jakoś specjalnie nie zachwyciło. I jeszcze zatajenie wieku,co prowokuje do snucia domysłów... Na razie jestem na NIE
User avatar
lupus
Radny
Posts: 340
Joined: Saturday, 24.04.2010, 19:17
GG: 5044666
Location: Świdnik

Re: Podanie LenSon

Post by lupus »

Posnujmy domysły... :D

Obstawiam 18 - 25 lat. Brak znajomości angielskiego i stateczny wiek mógłby wskazywać na jakieś 30+, ale z kolei gry trochę nie pasują - BG i H3 by uszło, ale nie plemiona. Z drugiej strony gimbaza już nie zna tych gier, w dodatku zainteresowanie linuksem... Dziwi mnie tylko nieznajomość angielskiego przez informatyka... więc można by się pokusić o obniżenie zakresu do 17 - 20 (technikum/liceum) i jak dotychczas podczas edukacji spotykać się z innym językiem obcym, np. niemieckim.

No to chyba tyle ode mnie.
Last edited by lupus on Saturday, 1.06.2013, 16:32, edited 1 time in total.
[...]Nie przyłączaj się do gildii PL bo jest najlepsza, ale dołącz do niej bo ty jesteś najlepszy. ~ VampireVorador
User avatar
Hypnol
PL-ka
PL-ka
Posts: 37
Joined: Friday, 22.03.2013, 19:39
GG: 4526588
Location: Jodłowa

Re: Podanie LenSon

Post by Hypnol »

Podanie słabe + nie znany wiek , jestem puki co na NIE
User avatar
lupus
Radny
Posts: 340
Joined: Saturday, 24.04.2010, 19:17
GG: 5044666
Location: Świdnik

Re: Podanie LenSon

Post by lupus »

Wykryto orta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kryj się! Włóczek nadciąga!!!!!!!!!!!!11111111111111111111111111111111....
[...]Nie przyłączaj się do gildii PL bo jest najlepsza, ale dołącz do niej bo ty jesteś najlepszy. ~ VampireVorador
User avatar
Kruk
PL-ka
PL-ka
Posts: 42
Joined: Tuesday, 9.04.2013, 18:30
GG: 46415460
Location: Katowice

Re: Podanie LenSon

Post by Kruk »

lupus wrote:Posnujmy domysły... :D

Obstawiam 18 - 25 lat. Brak znajomości angielskiego i stateczny wiek mógłby wskazywać na jakieś 30+, ale z kolei gry trochę nie pasują - BG i H3 by uszło, ale nie plemiona. Z drugiej strony gimbaza już nie zna tych gier, w dodatku zainteresowanie linuksem... Dziwi mnie tylko nieznajomość angielskiego przez informatyka... więc można by się pokusić o obniżenie zakresu do 17 - 20 (technikum/liceum) i jak dotychczas podczas edukacji spotykać się z innym językiem obcym, np. niemieckim.

No to chyba tyle ode mnie.
Lupusie,
tyle tylko, że chodzi o podanie i zatwierdzenie nowego członka, a nie o domysły.
...:::Kruk:::...


Image
User avatar
lupus
Radny
Posts: 340
Joined: Saturday, 24.04.2010, 19:17
GG: 5044666
Location: Świdnik

Re: Podanie LenSon

Post by lupus »

Masz rację, ale spamować też gdzieś trzeba. Na #gm mię nie ma, więc tutaj kcę.

A poza tym to spamowanie dotyczy istotnej kwestii. Bo jak raczyłeś zauważyć wiek dotyczy podania i zatwierdzenia członka.
[...]Nie przyłączaj się do gildii PL bo jest najlepsza, ale dołącz do niej bo ty jesteś najlepszy. ~ VampireVorador
User avatar
Kruk
PL-ka
PL-ka
Posts: 42
Joined: Tuesday, 9.04.2013, 18:30
GG: 46415460
Location: Katowice

Re: Podanie LenSon

Post by Kruk »

Jestem ciekaw, czy Rada zdobyłaby się na to, by przyjąć na członka kogoś poniżej 17 roku życia..

Gdyż jak głosi Słowo Boże : "Prędzej młodzik zapanuje nad światem, niż wiedzę posiądzie do prawego panowania"

I na odwrót, tak więc zgodzisz się ze mną o radny, iz nie wiek ma znaczenie, lecz nasze poswiecenie, doswiadczenie, checi, oraz kultura.

Bynajmniej w wypadku czlonkostwa.
Last edited by Kruk on Saturday, 1.06.2013, 16:48, edited 3 times in total.
...:::Kruk:::...


Image
Trom
n00b
n00b
Posts: 13
Joined: Sunday, 6.11.2011, 00:08

Re: Podanie LenSon

Post by Trom »

Lupek wracaj ni pitol
User avatar
lupus
Radny
Posts: 340
Joined: Saturday, 24.04.2010, 19:17
GG: 5044666
Location: Świdnik

Re: Podanie LenSon

Post by lupus »

Kruk wrote:Jestem ciekaw, czy Rada zdobyłaby się na to, by przyjąć na członka kogoś poniżej 17 roku życia..

Gdyż jak głosi Słowo Boże : "Prędzej młodzik zapanuje nad światem, niż wiedzę posiądzie do prawego panowania"

I na odwrót, tak więc zgodzisz się ze mną o radny, iz nie wiek ma znaczenie, lecz nasze poswiecenie, doswiadczenie, checi, oraz kultura.

Bynajmniej w wypadku czlonkostwa.
Wszystko zależy od osoby. Znam gimnazjalistów co są bardziej odpowiedzialni i lepiej się zachowują niż niejeden powiedzmy 19sto latek... ;p
[...]Nie przyłączaj się do gildii PL bo jest najlepsza, ale dołącz do niej bo ty jesteś najlepszy. ~ VampireVorador
User avatar
Kruk
PL-ka
PL-ka
Posts: 42
Joined: Tuesday, 9.04.2013, 18:30
GG: 46415460
Location: Katowice

Re: Podanie LenSon

Post by Kruk »

Więc wypierasz się tego, iż wiek LenSona ma znaczenie w tej sprawie, kosztem jego wychowania ?

Jestem za, lecz pomnę iż jestem równie ciekaw co pozostała część gildii co do wieku naszego mam nadzieję przyszłego kompana..

Dlatego co łaska oświeć nas LenSon'ie i będzie jak sądzę po naszej myśli :)
...:::Kruk:::...


Image
Locked