[Przyjęty] Prawdziwa historia Oldschoola

Rekrutacja znów otwarta!

Moderators: Faflok, Wloczykij, Thanatos

Avallach
PL-ka
PL-ka
Posts: 93
Joined: Wednesday, 13.01.2010, 21:50
GG: 0
Location: Kraków

Re: Prawdziwa historia Oldschoola

Post by Avallach »

Ufff, widze ze jeszcze zdaze nabic posta zanim zamkna ten temat.

Kandydat intrygujacy, moze byc ciekawie. Ja na TAK

+1
User avatar
Ranagall
PL-ka
PL-ka
Posts: 95
Joined: Sunday, 31.10.2010, 18:35
GG: 9747481
Location: Zielona Góra

Re: Prawdziwa historia Oldschoola

Post by Ranagall »

+1 mając nadzieje na odpowiednie zachowanie :)
User avatar
LenSon
PL-ka
PL-ka
Posts: 68
Joined: Tuesday, 28.05.2013, 11:39

Re: Prawdziwa historia Oldschoola

Post by LenSon »

Tak
nahadu
PL-ka
PL-ka
Posts: 44
Joined: Tuesday, 2.07.2013, 14:39
GG: 0

Re: Prawdziwa historia Oldschoola

Post by nahadu »

i ode mnie masz TAK ;)
User avatar
lupus
Radny
Posts: 340
Joined: Saturday, 24.04.2010, 19:17
GG: 5044666
Location: Świdnik

Re: Prawdziwa historia Oldschoola

Post by lupus »

Nie wiem czy wracasz do PL, bo aktualnie nie ma lepszego towarzystwa, czy po prostu jakiś sentyment Cię wziął, ale wydaje mi się, że gildia ogólnie powinna zyskać. Oczywiście nie znam całej twojej historii i pod uwagę biorę tylko to, co odgrzebałem na forum i udało mi się zaobserwować na @44 czy @6 w ciągu tych paru lat kiedy zaglądam do EL. Oprócz niektórych żartów z niższej półki, to nie zauważyłem niczego zdrożnego, wręcz przeciwnie - pamiętam swoje początki, to właśnie ty byłeś jedną z tych osób, które mi pomagały i zazwyczaj chętnie dzieliłeś się swoim doświadczeniem.

Ogólnie na TAK.
[...]Nie przyłączaj się do gildii PL bo jest najlepsza, ale dołącz do niej bo ty jesteś najlepszy. ~ VampireVorador
User avatar
OldSchool
PL-ka
PL-ka
Posts: 164
Joined: Saturday, 5.08.2006, 20:31

Re: Prawdziwa historia Oldschoola

Post by OldSchool »

lupus wrote:Nie wiem czy wracasz do PL, bo aktualnie nie ma lepszego towarzystwa, czy po prostu jakiś sentyment Cię wziął, ale wydaje mi się, że gildia ogólnie powinna zyskać. Oczywiście nie znam całej twojej historii i pod uwagę biorę tylko to, co odgrzebałem na forum i udało mi się zaobserwować na @44 czy @6 w ciągu tych paru lat kiedy zaglądam do EL. Oprócz niektórych żartów z niższej półki, to nie zauważyłem niczego zdrożnego, wręcz przeciwnie - pamiętam swoje początki, to właśnie ty byłeś jedną z tych osób, które mi pomagały i zazwyczaj chętnie dzieliłeś się swoim doświadczeniem.

Ogólnie na TAK.
W sumie jakby popatrzeć na przeszłość to więcej ludzi otrzymało ode mnie pomoc w postaci wprowadzenia do gry i rozwoju postaci niż pomoc w postaci przymusu zbierania na nowy komplet zbroi . I to mnie właśnie najbardziej przeraża . I teraz kwestia Twojego pierwszego zdania - nigdy nie było lepszego towarzystwa niż to z gildii PL, poznałem tu wielu wartościowych ludzi, żeby wymienić tylko:
- Bloodzika za świetne mapy (omg ja naprawdę dałem Blooda na 1 miejsce?)
- Jio_Boba który zawsze we mnie wierzył.
- Kalisto która była dla mnie siostrą , która nie dane mi było mieć (!?)
- Creedki która nigdy nie odmówiła mi swoich usług (krafterskich!!)
- Włóczykija który pokazywał mi ile brakuje mojej niecnej personie do Waszego poziomu kurtu.. kutluro... kurcze wiecie czego.
a także Korushiku, Miszczapjotra, MEg, Gretki i masy innych nie grających już ludzi (a Mont dalej nie umie Pkować) .
Image
User avatar
Karolus
Guild Master
Posts: 1114
Joined: Saturday, 30.12.2006, 13:35
GG: 0
Location: Marki

Re: Prawdziwa historia Oldschoola

Post by Karolus »

Bleh... a ja to nawet w pierwszej piątce się nie zmieściłem *foch* ;p

Więc zacytuje tylko Cree (cytat z dnia wczorajszego ;p)

Code: Select all

[18:34:42] #GM from Creedka: wzieliscie Padre, to musicie i Olda. bo to juz by bylo nieporozumienie, gdybyscie tylko mlodszemu dali pietnasta szanse ;)
Więc chyba nic innego nie pozostaje, ja tylko mam nadzieję że faktycznie wróciłeś do gry i że nie będziesz kolejną martwą duszyczką w PL

Odezwij się w EL, a tu zamykam
Locked