[Przyjęty...nadal nie wiem jakim cudem] Podanie - Psychofans

Rekrutacja znów otwarta!

Moderators: Faflok, Wloczykij, Thanatos

ENCEHA
n00b
n00b
Posts: 4
Joined: Monday, 16.09.2013, 18:04

[Przyjęty...nadal nie wiem jakim cudem] Podanie - Psychofans

Post by ENCEHA »

Witam wszystkich serdecznie...
Mam na imie Kamil, pochodze ze Starachowic. (Mała miescina w woj. swietokrzyskim) Wiek 24 lata.
Niektorzy mnie pewnie pamietaja, jedni z gorszej strony, drudzy moze z troche lepszej, a inni w ogole... Nikt nie jest swiety i kazdemu moze zdarzyc jakas wpadka...;)
Nick w grze PsychoFans, wczesniej chyba innego nie bylo.
Interesuje sie sportem, glownie pilka nozna. Jestem wiernym kibiciem Klubu ze swoje miasta.
Lubie sobie posluchac dobrego polskiego rapu. Od dluzszego czasu glownie muzyka patriotyczna.
Pracuje w firmie produkujacej autobusy, obsluguje stanowiski kataforetycznego malowania.

W Eternal Lands gram od dlugiego czasu(Z wieloma przerwami. Najdluzsza zwiazana ze sprzedaza postaci), moja poprzednia postac Laudantes (przedtem pare innych nickow.)

Moje aktualne statystyki.
Overall: 77
Attack: 124
Defense: 130
Magic: 67
Harvest: 73
Alchemy: 89

Dlaczego gildia PL ? Sam nie wiem. Bylem juz tutaj i wspomnienia mam dobre. Skladalem rowniez podanie do gildii ^@^, lecz zostalo odrzucone.
Regulamin akceptuje i bede przestrzegal.
Czy bylem w innych gildiach ? Owszem, przewinalem sie przez 2-3 ta postacia. Po powrocie bylem wlasnie w gidii Pigs, a przed przerwa w HC.
WilliamDeWorde
PL-ka
PL-ka
Posts: 147
Joined: Wednesday, 31.08.2011, 22:13
GG: 0

Re: Podanie

Post by WilliamDeWorde »

NIE
Trom
n00b
n00b
Posts: 13
Joined: Sunday, 6.11.2011, 00:08

Re: Podanie

Post by Trom »

Tak ;)
nahadu
PL-ka
PL-ka
Posts: 44
Joined: Tuesday, 2.07.2013, 14:39
GG: 0

Re: Podanie

Post by nahadu »

Ja tam myślę że można dać szansę i jak najbardziej na TAK :)
Avallach
PL-ka
PL-ka
Posts: 93
Joined: Wednesday, 13.01.2010, 21:50
GG: 0
Location: Kraków

Re: Podanie

Post by Avallach »

Pod jakim nickiem byłes kiedyś w PL? Ja Cie wogole nie kojarze...
User avatar
MiPi
PL-ka
PL-ka
Posts: 213
Joined: Saturday, 17.06.2006, 09:56
GG: 3187330
Location: Oleśnica/Wrocław

Re: Podanie

Post by MiPi »

też mam z tym problem, nie rozumiem za bardzo tego, piszesz że miałeś różne nicki, że sprzedawałeś jakąś postać, rozwiń temat jak możesz, możliwe że Cie znam a nawet nie wiem :)
Image
Image
ENCEHA
n00b
n00b
Posts: 4
Joined: Monday, 16.09.2013, 18:04

Re: Podanie

Post by ENCEHA »

Jesli nie kojarzycie nicku Laudantes, wiec moze MantyCore ? Montarius ? Jezeli tego nie pamietacie to jedynie bedzie oznaczac, ze nie bylismy razem w gildii w tym samym czasie ;)

Stara gwardia mnie pewnie pamietac bedzie, co niektorzy az za dobrze :P
User avatar
MiPi
PL-ka
PL-ka
Posts: 213
Joined: Saturday, 17.06.2006, 09:56
GG: 3187330
Location: Oleśnica/Wrocław

Re: Podanie

Post by MiPi »

no i te 2 nicki mi bardziej utkwiły w pamięci, nie wiem czy z #GM czy ogólnie z gry, ale kojarzę, że ktoś grał w tamtych czasach o takim nicku, byłem młody i nie jestem przekonany w 100% czy byłem w jednym czasie z Tobą w gildii. Z obecnych czasów gry chyba nie miałem okazji Cię spotkać, więc nie znam Cię, a co najważniejsze nie wiem jaką masz przeszłość, dlaczego opuściłeś świat EL albo gildię, skoro napisałeś że byłeś w świnkach a teraz Cię nie przyjęli to wyciągam wniosek, że jakiś musiał być powód.

Skoro stara gwardia Cię kojarzy i pamięta bardziej to będę czekał na ich głos, póki co pozostaję neutralny, z kierunkiem na nie.
Image
Image
ENCEHA
n00b
n00b
Posts: 4
Joined: Monday, 16.09.2013, 18:04

Re: Podanie

Post by ENCEHA »

Gildia Pigs mnie nie przyjela z tego powodu, ze juz tam bylem i odszedlem "konczac gre" Ale po 2 latach ? Jakos tak znow wracam aby pograc. Z normalnego punktu widzenia po co mialem byc w gildii gdy odchodzilem z gry ?

Edit:
Niektorzy mnie kojarza z tego, ze zmienialem gildie... Szkoda, ze to bylo 6 lat temu ?Jak nie lepiej... I szkoda , ze te czasy im utkwily w pamieci...
User avatar
lupus
Radny
Posts: 340
Joined: Saturday, 24.04.2010, 19:17
GG: 5044666
Location: Świdnik

Re: Podanie

Post by lupus »

Moja znajomość Ciebie ogranicza się głównie do tego, co znalazłem na forum, i są to wpisy o bardzo różnej treści - zarówno na + (byłeś ewidentnie zżyty z gildią, pomagałeś przy akcjach) jak i na - (foch i odejście z PL za to, że wg Ciebie Cree nabijała się z Ciebie i "Klubu" i kilka innych kwiatków). Nazwałbym to trudnym charakterem, ale rozumiem, że było to tak jak wspominałeś ~6 lat temu, więc powiedzmy jeszcze ten młodzieńczy bunt itp. i człowiek się może zmienić.

Z gry kojarzę jedynie Twój ostatni, albo dwa ostatnie nicki. Oprócz tego, że gdzieś mi się przewijałeś przez ekran to jakoś nie miałem z Tobą do czynienia, więc na tej płaszczyźnie nie mam żadnego odniesienia.

Mam jeszcze pytanie odnośnie tego jak widzisz siebie w PL? Bo =HC= była/jest gildią PKerów (a przynajmniej tak mi się wydaje), z czasów jak byłeś w PL też parałeś się walkami. Czy dalej chcesz się tym zajmować? Jeśli tak, to jaki masz stosunek do używania Broda, etc.

Jak na razie tyle.
[...]Nie przyłączaj się do gildii PL bo jest najlepsza, ale dołącz do niej bo ty jesteś najlepszy. ~ VampireVorador
User avatar
Gnieznianin
n00b
n00b
Posts: 14
Joined: Wednesday, 26.06.2013, 21:24

Re: Podanie

Post by Gnieznianin »

Pamiętam Montariusa. Nie widzę powodu zamykać mu możliwości powrotu.
ENCEHA
n00b
n00b
Posts: 4
Joined: Monday, 16.09.2013, 18:04

Re: Podanie

Post by ENCEHA »

lupus wrote:Moja znajomość Ciebie ogranicza się głównie do tego, co znalazłem na forum, i są to wpisy o bardzo różnej treści - zarówno na + (byłeś ewidentnie zżyty z gildią, pomagałeś przy akcjach) jak i na - (foch i odejście z PL za to, że wg Ciebie Cree nabijała się z Ciebie i "Klubu" i kilka innych kwiatków). Nazwałbym to trudnym charakterem, ale rozumiem, że było to tak jak wspominałeś ~6 lat temu, więc powiedzmy jeszcze ten młodzieńczy bunt itp. i człowiek się może zmienić.

Z gry kojarzę jedynie Twój ostatni, albo dwa ostatnie nicki. Oprócz tego, że gdzieś mi się przewijałeś przez ekran to jakoś nie miałem z Tobą do czynienia, więc na tej płaszczyźnie nie mam żadnego odniesienia.

Mam jeszcze pytanie odnośnie tego jak widzisz siebie w PL? Bo =HC= była/jest gildią PKerów (a przynajmniej tak mi się wydaje), z czasów jak byłeś w PL też parałeś się walkami. Czy dalej chcesz się tym zajmować? Jeśli tak, to jaki masz stosunek do używania Broda, etc.

Jak na razie tyle.
To co bylo kiedys, juz tego nie ma. Owszem, czesto przebywalem na PK, ale to poprzednia postacia. Tą mozna powiedziec, ze nie mam z tym doczynienia. Co do Broda, uzylem dwa moze trzy razy, rowniez stare dzieje. Co do roznych sytuacji z Creedka, czasy takie ktorych nie chce pamietac, gowniarskie zachowanie... Bylem mlody :P Innego wyjasnienia nie mam... Jak siebie widze w PL ? Jesli zostane przyjety bede sie staral pomagac jak moge, służyć dobra rada... Choc teraz wiele czasu na gre nie ma, praca itp...
User avatar
lupus
Radny
Posts: 340
Joined: Saturday, 24.04.2010, 19:17
GG: 5044666
Location: Świdnik

Re: Podanie

Post by lupus »

Co do PK, to ja nie neguję tego stylu gry, jeśli jest to robione w ramach zasad obowiązujących w EL i PL. Niestety ostatnio mieliśmy niemiłe sytuacje w gildii na tym polu wynikające, wydaje mi się, z pewnej nieodpowiedzialności, czy też może braku rozsądku, albo nie wiem jak to inaczej nazwać.

Co do Twojej osoby to mogę powiedzieć, że miło by było widzieć Ciebie w szeregach PL, bo niewątpliwie masz spore doświadczenie. Co do tego czy zmieniło się Twoje zachowanie, czy nie, ciężko mi się odnieść, gdyż ostatnio bardzo rzadko się pojawiam, ale jeśli inni (s)twierdzą, że tak faktycznie jest, to jestem jak najbardziej ZA.
[...]Nie przyłączaj się do gildii PL bo jest najlepsza, ale dołącz do niej bo ty jesteś najlepszy. ~ VampireVorador
User avatar
Ranagall
PL-ka
PL-ka
Posts: 95
Joined: Sunday, 31.10.2010, 18:35
GG: 9747481
Location: Zielona Góra

Re: Podanie

Post by Ranagall »

Każdy może się zmienić, więc jak teraz nie ma żadnych problemów to jestem na tak :)
Avallach
PL-ka
PL-ka
Posts: 93
Joined: Wednesday, 13.01.2010, 21:50
GG: 0
Location: Kraków

Re: Podanie

Post by Avallach »

Te nicki co podales teraz kojarze ale tylko z zamierzlych odmetow forum. Kiedys cieszyles sie sporym szacunkiem w PL, ale teraz pokolenie sie troche zmienilo, jest duzo nowych czlonkow i starszych i mlodszych na ktorych szacunek trzeba bedzie pracowac od nowa :P. Mimo to z wielka checia powitalbym takiego dinozaura. Z mojej strony masz TAK :)
Locked