Wniosek o członkostwo - Leirudneff.

Rekrutacja znów otwarta!

Moderators: Faflok, Wloczykij, Thanatos

Locked
Leirudneff
n00b
n00b
Posts: 2
Joined: Sunday, 3.03.2013, 22:17

Wniosek o członkostwo - Leirudneff.

Post by Leirudneff »

Cześć ;)

Na imię mi Bartek, kilka miesięcy temu skończyłem 22 lata. Obecnie pomieszkuje głównie w Szczecinie i jestem na IV roku prawa na tutejszym Uniwerku. Moje podanie prawdopodobnie nie będzie wielce zabawne czy skomplikowane (jak co poniektórych tutaj) i raczej im nie podskoczy jakościowo, ale uwierzcie mi, że odzwyczaiłem się od tego typu pisania, a w grach MMO nie było mnie jakieś 6 lat. Wprawdzie pojawiałem się tu i ówdzie, również w EL, jednak były to krótkie epizody. W każdym razie nie zlinczujcie mnie, jeśli nie zawrę z Waszego punktu widzenia istotnych informacji.

Jestem raczej otwartą i pozytywną osobą. Bardzo lubię szczerość, bezpośredniość. Można czasem odnieść wrażenie, że jestem zbyt otwarty lub nawet chamski - wtedy wystarczy zwrócić mi uwagę, dostosuję się do pozostałych z czasem ;).

No dobra, tyle o mnie. Teraz sprawa mojej przeszłości w Eternal Lands. Swoją przygodę zaczynałem jako 14 letni szczyl. Było to trochę ponad 8 lat temu. Wtedy EL wyglądało zupełnie inaczej, a w trakcie przemierzania jego świata uzbierało się trochę znajomych, gra zaczęła wciągać coraz bardziej i bardziej, aż wreszcie stała się moim nałogiem. Możliwe, że niektórzy kojarzą nick : Fenduriel, (miałem też kilka filmików na yt z EL'a). Mój obecny nick, jak już wielu zdążyło zauważyć - jest tym samym po zabiegu odwrócenia i dodania jednej literki f - Leirudneff = Fenduriel.

Gildie, w których bywałem były przeróżne : Pigs, moja własna *SW*, potem =TH=, THH, \|/ - bardzo klimatyczne, specjalne gildie do których mam największy sentyment ;), oraz PL właśnie - od której odszedłem, już nawet nie pamiętam dlaczego. Prawdopodobnie żeby założyć swoją własną.

Statystyki nie powalają, ale mam zamiar rozegrać się w ELa na nowo. Tym razem chciałbym pobawić się nowymi skillami, powytwarzać jakieś mikstury, sprzęt itp. abstrahując od poprzedniej pogoni za A/D ;). Jak mówiłem - dopiero wracam do gry i wiele muszę nauczyć się na nowo. Ze względu na dotychczasową ogólną miernotę w skillach, podam tylko :

Att - 29
Def - 31
Harv - 23

Dlaczego PL? Wracam do gry, do której mam największy sentyment i przeżyłem najlepsze chwile w tego typu produkcjach. Jest ona moim nałogiem i największym przekleństwem. Chcę ponownie poczuć stary, dobry klimat i nie wyobrażam sobie, żebym go odnalazł w jakiejkolwiek obcojęzycznej gildii. Nie zrozumcie mnie źle, potrafię coś tam chlapnąć w innym języku, ale najlepiej czuje się wśród naszych Krajan ;).

To tyle z mojej strony. Jeśli macie jakieś pytania - bardzo proszę, chętnie odpowiem :).
User avatar
Psychofans
PL-ka
PL-ka
Posts: 506
Joined: Monday, 27.12.2004, 21:45
GG: 5871062
Location: Starachowice

Re: Wniosek o członkostwo - Leirudneff.

Post by Psychofans »

Wracaj Fen... Oczywiscie TAK.
User avatar
LenSon
PL-ka
PL-ka
Posts: 68
Joined: Tuesday, 28.05.2013, 11:39

Re: Wniosek o członkostwo - Leirudneff.

Post by LenSon »

Nie mam nic przeciw. Nawet nie znam...
User avatar
Bzdziagwa
PL-ka
PL-ka
Posts: 145
Joined: Friday, 27.04.2012, 23:13

Re: Wniosek o członkostwo - Leirudneff.

Post by Bzdziagwa »

Podanie ładnie napisane. Jeżeli czegoś brakuje - to wymaganej przez artykuł 4 PLkowego Regulaminu Składania Podań (że tak to ujmę w odrobinę prawniczej stylizacji) deklaracji:
Witam,
Oto kilka rad dla osób chcących wstąpić do gildii, a nie wiedzą jak się zabrać do posta:)
Pisząc go, pamiętajcie o tym, co nas najbardziej interesuje:


1. Kilka słów o sobie. Np. imie, wiek, miasto w którym mieszkasz lub coś innego co wyda się interesujące:)
2. Staż w EL - od jak dawna grasz i Twoje AKTUALNE statystyki.
3. Dlaczego wybrałeś właśnie PL?
4. Czy akceptujesz zasady gildii i będziesz ich przestrzegał/a ?
5. Czy byłeś w inych gildiach (jak tak, to w jakich) oraz czy mialeś wczesniej inne postaci (podaj nicki)?

Pozdrawiam,
Creedka.
Tyle uwag z mojej strony.
Leirudneff
n00b
n00b
Posts: 2
Joined: Sunday, 3.03.2013, 22:17

Re: Wniosek o członkostwo - Leirudneff.

Post by Leirudneff »

Oczywiście akceptuję zasady gildii i zobowiązuję się ich przestrzegać. ;)

Drobna modyfikacja statów :

Att: 30
Def: 31
Harv : 26
User avatar
Ranagall
PL-ka
PL-ka
Posts: 95
Joined: Sunday, 31.10.2010, 18:35
GG: 9747481
Location: Zielona Góra

Re: Wniosek o członkostwo - Leirudneff.

Post by Ranagall »

TAK
User avatar
OldSchool
PL-ka
PL-ka
Posts: 164
Joined: Saturday, 5.08.2006, 20:31

Re: Wniosek o członkostwo - Leirudneff.

Post by OldSchool »

Menduriel aka Bartek_14... Ten sam którego zabiłem podczas wspólnego pvp mieczykiem i nie oddałem itemków? :D
Powiedzmy że ja na TAK
Image
nahadu
PL-ka
PL-ka
Posts: 44
Joined: Tuesday, 2.07.2013, 14:39
GG: 0

Re: Wniosek o członkostwo - Leirudneff.

Post by nahadu »

A i ode mnie TAK nie widzę żadnych negatywów.
User avatar
DesertFlower
SPAMER
SPAMER
Posts: 86
Joined: Wednesday, 5.12.2012, 19:19
GG: 0

Re: Wniosek o członkostwo - Leirudneff.

Post by DesertFlower »

Tak :)
User avatar
Creedka
Guild Master
Posts: 2359
Joined: Saturday, 30.10.2004, 19:40
GG: 0
Location: Dublin

Re: Wniosek o członkostwo - Leirudneff.

Post by Creedka »

A Fend to nie byl przypadkiem Bartek_14? :P
tak tak...kilka latek minelo, ale cos mi swita, ze to Twoj nick PLkowski. anyway, ja na tak, dobry dzieciak z Ciebie byl :)

EDIT: a juz widze, ze Oldn00b potwierdzil :D
Image
User avatar
Hypnol
PL-ka
PL-ka
Posts: 37
Joined: Friday, 22.03.2013, 19:39
GG: 4526588
Location: Jodłowa

Re: Wniosek o członkostwo - Leirudneff.

Post by Hypnol »

TAK
User avatar
OldSchool
PL-ka
PL-ka
Posts: 164
Joined: Saturday, 5.08.2006, 20:31

Re: Wniosek o członkostwo - Leirudneff.

Post by OldSchool »

Creedka wrote:A Fend to nie byl przypadkiem Bartek_14? :P
tak tak...kilka latek minelo, ale cos mi swita, ze to Twoj nick PLkowski. anyway, ja na tak, dobry dzieciak z Ciebie byl :)

EDIT: a juz widze, ze Oldn00b potwierdzil :D
I PK, tigr catch dizz, I Pk again
Image
Avallach
PL-ka
PL-ka
Posts: 93
Joined: Wednesday, 13.01.2010, 21:50
GG: 0
Location: Kraków

Re: Wniosek o członkostwo - Leirudneff.

Post by Avallach »

Kandydat wydaję sie być w porządku. Ja nie mam nic przeciwko. TAK
User avatar
Karolus
Guild Master
Posts: 1114
Joined: Saturday, 30.12.2006, 13:35
GG: 0
Location: Marki

Re: Wniosek o członkostwo - Leirudneff.

Post by Karolus »

Dobra, podanko wisi tu już dosyć długo, skoro Cree twierdzi że "anyway, ja na tak, dobry dzieciak z Ciebie byl :)"
znaczy się można brać :)
O ile oczywiście nadal masz ochotę mieć PLkę przy nicku.

W każdym razie tu zamykam, i proszę o kontakt z kimś Rady online
Locked