Podanie o członkostwo drużyny PL

Rekrutacja znów otwarta!

Moderators: Faflok, Wloczykij, Thanatos

BlAc1
n00b
n00b
Posts: 7
Joined: Tuesday, 3.03.2015, 19:12

Podanie o członkostwo drużyny PL

Post by BlAc1 »

Witam nazywam się Krystian mam 18 lat. Mieszkam W województwie podlaskim okolice Białegostoku. Zacząłem grać w ęlernal lands w wieku 12 lat.. Chodzę do technikum rolniczego. Kiedyś miałem jeszcze konto pod nickiem Kierdek, a obecnie mam nick Blac. W eternalu chcialbym być alchemikiem czcze Boga alchemii i zbieram składniki dla Boga magi. Skille mam może jeszcze słabe ale staram się rozwijać. Co dziennie wykonuje questy. Jakby ktoś potrzebował pomocy to bym pomógł w miarę możliwości. Jestem aktywny staram się grać codziennie po parę godzin. Chciałbym do was dołączyć ponieważ znam kilku członków waszej gildii i są mili i jestem przekonany że reszta też. Lecz to nie jedyny powód. Chciałbym dołączyć się do drużyny takiej, która ma graczy dobrze nastawionych do gry i jest się do kogo poradzić lub poprosić o pomoc. Moje poprzednie gildie to BDF, lecz odszedłem o niej bez słowa, ponieważ nie było aktywnych graczy, oprócz mnie i Mefisto. I nie było nawet jak z kimś popisać co mnie bardzo zasmuciło:(. Staram się nie robić błędów podczas pisania. Oświadczam serdecznie że akceptuje wszystkie warunki waszej gildii.
Proszę o szybkie i pozytywne rozpatrzenie mojej sprawy.

Moje skille
A/D-37/39
Har-33
Alc-26
Mag-13
Pot-12
Sum-17
Man-6
Cra-6
Eng-0
Tai-0
Ran-8 Mało strzelam.
Oa-51


Z poważaniem Blac
Last edited by BlAc1 on Saturday, 7.03.2015, 09:26, edited 13 times in total.
User avatar
Qiu
PL-ka
PL-ka
Posts: 233
Joined: Sunday, 13.01.2008, 14:57
GG: 0
Location: Wawa

Re: Podanie o członkostwo drużyny PL

Post by Qiu »

No trochę więcej niż suche staty, jak dla mnie to można wziąść na okres próbny...
Dyzlekcja órzytkownikuf sieci najlebshym sposopem na ataki suofnikowe!

Image
User avatar
Bzdziagwa
PL-ka
PL-ka
Posts: 145
Joined: Friday, 27.04.2012, 23:13

Re: Podanie o członkostwo drużyny PL

Post by Bzdziagwa »

No... Alchemik. Bardzo dobrze. Plecakowi dla programu Sznupa bardzo się alchemik przyda :)
Z kandydatem miałem okazję rozmawiać w EL-u. Jestem za rozpoczęciem okresu próbnego,
słowem TAK
User avatar
MiPi
PL-ka
PL-ka
Posts: 213
Joined: Saturday, 17.06.2006, 09:56
GG: 3187330
Location: Oleśnica/Wrocław

Re: Podanie o członkostwo drużyny PL

Post by MiPi »

Widać chęci i to, że się postarałeś, wychwyciłem zdanie: "Staram się nie robić błędów podczas pisania." i faktycznie widać że się starałeś, osobiście rzuciło mi się w oczy codziennie, a poza tym to czytało się w porządku, jak trochę pobędziesz w gildii z Cree to zrozumiesz :D Na staty nawet nie patrzyłem dokładnie bo bardziej liczy się dla mnie zapał do gry niż to czy postać jest z top 100 czy 3000. Zastanawia mnie tylko fakt tej gry w EL, możesz coś więcej o tym napisać? Bo nie do końca zrozumiałem to zdanie, w którym podajesz "12 lat" oraz powiedz coś więcej o poprzedniej postaci, którą zapewne wtedy grałeś, jakieś gildie co się z nią stało itp.

Ogólnie widać starania kandydata i podanie nie było napisane "na kolanie", więc jestem za okresem próbnym, TAK
Image
Image
User avatar
Ranagall
PL-ka
PL-ka
Posts: 95
Joined: Sunday, 31.10.2010, 18:35
GG: 9747481
Location: Zielona Góra

Re: Podanie o członkostwo drużyny PL

Post by Ranagall »

Nie ma co się za dużo rozpisywać TAK
User avatar
LenSon
PL-ka
PL-ka
Posts: 68
Joined: Tuesday, 28.05.2013, 11:39

Re: Podanie o członkostwo drużyny PL

Post by LenSon »

BlAc1 wrote:Gram w Eternal lands od 12 lat. Chodzę do technikum rolniczego.
Ciekawe, co stało się z poprzednimi postaciami? Miałeś tylko jedną przez tyle lat? + za TR (my starzy rolnicy możemy sobie pogadać).
BlAc1 wrote:W eternalu chcialbym być alchemikiem czcze Boga alchemii i zbieram składniki dla Boga magi. Skille mam może jeszcze słabe ale staram się rozwijać.
Jeśli tyle grałeś to pewnie wiesz, że większość postaci ma duży lub bardzo duży alch ale nie jest to nikogo podstawowy skill.
Kim jeszcze chciałbyś być w EL?

Ogólnie jestem za.

P.S. Tu nie wymagamy codziennej obecności ani robienia daily. Każdy gra jak chce i ma ochotę. Są tacy co pokazują się raz na rok :)
Avallach
PL-ka
PL-ka
Posts: 93
Joined: Wednesday, 13.01.2010, 21:50
GG: 0
Location: Kraków

Re: Podanie o członkostwo drużyny PL

Post by Avallach »

6 lat w ELu a żadnego Twojego nicka nie kojarze. Cos mi sie tu nie podoba a w dobie dzisiejszych wszechobecnych altow trzeba byc bardziej wyczulonym na postacie znikąd. Masz na razie same głosy na TAK więc ktos musi być na NIE, no nie? :P
BlAc1
n00b
n00b
Posts: 7
Joined: Tuesday, 3.03.2015, 19:12

Re: Podanie o członkostwo drużyny PL

Post by BlAc1 »

No więc tak moja stara postać poszła na sprzedaż ponieważ jak zaczynałem grę to bardzo jej nie ogarniałem i Zrobiłem z niej złą postać w takim sensie, że wszystkie pickpoity wydałem w human, a brat i tak chciał zacząć to mu sprzedałem ale po jakimś czasie ktoś mu je ukradł. A ta postać jest moją drugą. Wiem wszyscy się na pewno dziwicie czemu mam takie słabe staty ale wcześniej grałem tak że robiłem questy i większość czasu byłem afk. Lecz teraz mam dużo więcej wolnego czasu i mogę więcej sobie popykać w EL. Na moim poprzednim koncie byłem w jakiejś angielskiej gildii, lecz nie pamiętam w jakiej.

Z poważaniem Blac.
WilliamDeWorde
PL-ka
PL-ka
Posts: 147
Joined: Wednesday, 31.08.2011, 22:13
GG: 0

Re: Podanie o członkostwo drużyny PL

Post by WilliamDeWorde »

Wiele pytań:
1 - z moich wyliczeń wynika, że zacząłeś grać w wieku 6 lat?
2 - Nie grasz tymi nickami od 12 lat, bo bym Cię znał.
3 - Postaci w EL nie da się ukraść - ktoś kto znał nick zalogował się na konto. Kto jest Twoim bratem, tzn z kim mamy kojarzyć. Jest to istotne, bo jesteście powiązani logowaniem IP.
BlAc1
n00b
n00b
Posts: 7
Joined: Tuesday, 3.03.2015, 19:12

Re: Podanie o członkostwo drużyny PL

Post by BlAc1 »

Nie nie zacząłem grać w wieku 6 lat tylko 12 a teraz mam 18. Jak sobie chcesz ale teraz gram blac-em a wcześniej grałem kierdkiem. Moj brat następnie miał konto rafcio11.
WilliamDeWorde
PL-ka
PL-ka
Posts: 147
Joined: Wednesday, 31.08.2011, 22:13
GG: 0

Re: Podanie o członkostwo drużyny PL

Post by WilliamDeWorde »

Ah, gram od 12 lat, a zacząłem grać mając 12 :D

Zostaję neutralny.
BlAc1
n00b
n00b
Posts: 7
Joined: Tuesday, 3.03.2015, 19:12

Re: Podanie o członkostwo drużyny PL

Post by BlAc1 »

Sorry miałem namyśli że zacząłem grać mając 12 lat :( .
nahadu
PL-ka
PL-ka
Posts: 44
Joined: Tuesday, 2.07.2013, 14:39
GG: 0

Re: Podanie o członkostwo drużyny PL

Post by nahadu »

Jestem neutralny, wymieniłem parę słów ale nie przekonałeś mnie do siebie..
Odczułem nawet jakbyś uciekł od rozmowy wylogowując się :)
BlAc1
n00b
n00b
Posts: 7
Joined: Tuesday, 3.03.2015, 19:12

Re: Podanie o członkostwo drużyny PL

Post by BlAc1 »

Nie uciekam od rozmowy po prostu ja odpisałem i wyłączyłem forum tylko od czasu do czasu wchodziłem na forum żeby staty wpisać aktualne. Chyba, że to ty jesteś nahaju to sorry ale musiałem już schodzić.
User avatar
Karolus
Guild Master
Posts: 1114
Joined: Saturday, 30.12.2006, 13:35
GG: 0
Location: Marki

Re: Podanie o członkostwo drużyny PL

Post by Karolus »

dobra - okres próbny można zaryzykować :)
Locked